אירוע מתגלגל בעזה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

Re: אירוע מתגלגל בעזה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 22 ינואר 2019, 14:02

דובר צה"ל:
טנק של צה"ל תקף עמדה של ארגון הטרור חמאס בצפון רצועת עזה בתגובה לירי לעבר כוחות צה"ל סמוך לגדר המערכת. אין נפגעים לכוחותינו.
שיך

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 22 ינואר 2019, 14:05

דיווח ערבי:
פצוע במקום התקיפה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 16:55

שאלה.
האם אי אפשר לטמון מוקשים לאורך כל השטח שבסמוך לגדר ההפרדה ובכך למנוע את התקרבות העזתים?
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 21:46

מחבל פתח באש, הקצין ניצל בזכות קסדה.
שעות לאחר שנרשם ירי ללא נפגעים מרצועה עזה, שוב התרחשה תקרית על הגבול | קצין צה"ל נפצע בינוני ופונה במסוק לבית החולים.
בחדרי חרדים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 21:50

ראה"מ נתניהו קבע: הכספים הקטאריים לא יועברו לעזה
זאת בצל האירועים האלימים שהתרחשו בגבול הרצועה, ביניהם הירי מעזה שפצע היום קצין מהצנחנים, ובהתייעצות עם מומחי ביטחון • מדובר במכה קשה לארגון החמאס

לא ברור באיזו דרך ייעצרו הכספים, שהיו אמורים להגיע לידי החמאס שלא דרך מזוודות. מדובר כעת בפעימה השלישית של הכסף במימון ממשלת קטאר, המיועד לתשלום משכורות ולסבסוד דלקים.

כיכר השבת
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 22 ינואר 2019, 21:53

מי זה כתב:ראה"מ נתניהו קבע: הכספים הקטאריים לא יועברו לעזה
זאת בצל האירועים האלימים שהתרחשו בגבול הרצועה, ביניהם הירי מעזה שפצע היום קצין מהצנחנים, ובהתייעצות עם מומחי ביטחון • מדובר במכה קשה לארגון החמאס

לא ברור באיזו דרך ייעצרו הכספים, שהיו אמורים להגיע לידי החמאס שלא דרך מזוודות. מדובר כעת בפעימה השלישית של הכסף במימון ממשלת קטאר, המיועד לתשלום משכורות ולסבסוד דלקים.

כיכר השבת

בצל אירוע אלים שיתרחש בד' בניסן..
יוסף בן יוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 23 ינואר 2019, 12:12

אבו עלי:
מקורות בעזה מדווחים כי מחמוד אלנבאהין - ההרוג של עז אדין אלקסאם אתמול היה רב פעלים ומילא תפקידים מגוונים. ע"פ מקורות אלו מלבד היותו איש כוח הריסון של חמאס (שתפקידו למנוע חיכוך בין הפלסטינים לישראל) הוא היה מפקד בגזרתו על כוח התיזוז הלילי (שפעל במשך שבועות רבים כדי להתיש את צה"ל בגבול הרצועה). רמת היללות סביב מותו גבוהה מהרגיל לפי התרשמותי. ע"פ מכריו הוא היה מסוג האנשים ש"נמצאים בכל מקום"
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 23 ינואר 2019, 12:21

תקיפת הטנק אתמול על מוצב אשקלון ברצועה
https://jumbomail.me/j/a7rdZ6Ter0CiwS3
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 23 ינואר 2019, 12:24

החמ"ל המשותף של הפלגים ברצועת עזה -
1. האויב הציוני אחראי על ההסלמה בעזה ועל מותו של מחמוד אל - נבאהין, ולכן הוא יישא בהשלכות של התוקפנות נגד עמנו, ואנו מאשרים שאנחנו לא ננטוש את זכותנו להגן על עמנו.
2. ההתקפות על האסירים הבטחוניים בכלא הישראלי לא יצליחו לשבור את רצון עמנו ועמידתנו, אנו מדגישים כי נושא האסירים הוא בראש סדרי העדיפויות של ההתנגדות.
3. התקיפות של ישראל בסוריה הן מעשה פלילי אשר לא מתקבלות על הדעת ואנו מאשרים שישראל היא האויב של האומה הערבית.
4. אנו לא נקבל את פשע המצור שמוטל על העם שלנו, אנו לא נקבל שאנשינו מתים ללא צדק תחת השתיקה של הארגונים הבינלאומיים, ואנו נמשיך בצעדות עד שנשיג את מטרתנו והיא הסרת המצור.
5.אנו קוראים לארגוני זכויות אדם ולמוסדות הבינלאומיים להתערב מיד כדי להפסיק את התוקפנות של הכיבוש על שבוינו בירושלים,
6. ההחלטה של ארה"ב לקצץ בסיוע כספי לפלסטינים היא תמיכה במעשי הכיבוש, אנו לא ניכנע לסחטנות הזאת.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 23 ינואר 2019, 15:01

מי זה כתב:ראה"מ נתניהו קבע: הכספים הקטאריים לא יועברו לעזה

כיכר השבת

ערוץ טלגרם המזוהה עם החאמס :
وزارة المالية تعلن عن صرف دفعة مالية للموظفين المستفيدين من المنحة القطرية بواقع 40% وبحد أدنى 1200 شيكل وذلك اليوم الأربعاء 23/1/2019 في كافة فروع بنك البريد الساعة 1 بعد الظهر.
وغداً الخميس 24/1/2019 في كافة فروع البنك الوطني وبنك الإنتاج.

תרגום

משרד האוצר מודיע על תשלום תשלום במזומן לעובדים הנהנים מהמענק הקטרי ב -40% ובמינימום של 1200 ש"ח ביום רביעי 23/1/2019 בכל סניפי הדואר בשעה 13:00.
ומחר יום חמישי 24/1/2019 בכל סניפי הבנק הלאומי ואת בנק הייצור.
:oops: :oops: :oops:
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 23 ינואר 2019, 15:34

ב15/1/19 חמאס פירסם גירסה שלו לגבי חשיפת הכוח ברפיח
מצורף סרטון בערבית אבל ניתן להבנה
https://jumbomail.me/j/PV76zZ7-vkCN0D4
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 23 ינואר 2019, 16:21

אבו עלי:
אז מה קורה עם הפעימה השלישית של התרומה הקטרית?
נכון לשעה זו לא הועברו הכספים הקטרים לרצועה על אף הדיווחים על ביקורו הצפוי של השגריר הקטרי היום לרצועה. בכל מקרה, גם אם ייכנס לרצועה הוא לא צפוי להגיע עם מזוודות. ע"פ הדיווחים השונים המנגנון החדש להעברת כספים, לכשתסיר ישראל את התנגדותה יתבצע בהעברה בנקאית.
אז מה קרה היום?
היום הודיע משרד האוצר בעזה לזכאים לקבלת התרומה הקטרית שהם יכולים לגשת לבנק כדי למשוך 40% ממשכורת חודש ספטמבר 2018, וזאת על בסיס הכספים שהעבירו הקטרים בשתי הפעימות הראשונות.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 23 ינואר 2019, 20:09

ישנה הערכה כי מי שעומד מאחורי הירי שגרם לפציעתו הקלה של הקצין בשעות אחר הצהרים, הוא איראן. בדרך כלל לפני פיגוע ירי או שיגור רקטות, חמאס מפנה את העמדות מחשש לתגובה של צה"ל.

הפעם, העמדה הייתה מאויישת. גל ברגר דיווח ב'כאן 11' מפי גורמים ברצועת עזה, כי הירי התבצע על ידי הג'יהאד האיסלאמי - הזרוע הארוכה של איראן בעזה. ההערכה היא מאחר ואיש חמאס לא ידע על הירי הצפוי.

בחדרי חרדים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 27 ינואר 2019, 12:23

דיווח ערבי:
יחידות בני זוועארי(העפיפונים),יחידות תיזוז לילי, ויחידות הצמיגים מודיעים על חזרה מלאה לפעילות
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 28 ינואר 2019, 14:59

הוועדה הלאומית לשבירת המצור וצעדות השיבה, הכריזה על המשט ה22 שיתקיים מחר מול חוף זיקים בשעה 15:00, תחת הכותרת "לא נקבל את המצור הימי"
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 28 ינואר 2019, 16:57

וליד אל-קטאתי, חבר הלשכה המדינית של הג'יהאד האסלאמי:
הבנות על ההפוגה בין הפלגים הפלסטינים לישראל, בתיווך אזורי ובינלאומי מושעות
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 28 ינואר 2019, 19:06

חמאס מתכנן: הסלמה הדרגתית בדרום שתגיע לשיא בבחירות

ע"פ הדיווח של העיתונאי גל ברגר ב'כאן', 'מועצת השורא' של חמאס התכנסה בימים האחרונים להערכת מצב בנוגע להבנות הרגיעה לישראל, ושם התקבלה ההכרעה להוביל הסלמה הדרגתית בשלושת החודשים הקרובים – אך מבלי להיגרר למלחמה".

עוד דווח כי מטרת ההחלטה היא ללחוץ על ישראל לקדם פרויקטים גדולים בעזה. "בחמאס מאמינים שזה העיתוי הכי נכון ללחוץ על נתניהו, ושהם יכולים להשיג בתקופת הבחירות מה שלא הצליחו עד כה", כך בדיווח.

"בארגון השולט ברצועה מעוניינים לכפות על ישראל את ביצוע השלב השני בהבנות הרגיעה – לא עוד הקלות, אלא פרויקטים גדולים שקשורים באספקת החשמל לעזה, מתקני התפלות מים ועוד".
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 12:48

כתב עיתון אלאח'באר הלבנוני האני אבראהים מדווח מפי מקורותיו כי אבו מאזן צפוי להשית בקרוב סדרה של סנקציות כלכליות מכאיבות במיוחד כנגד רצועת עזה וזאת כדי להפעיל לחץ עממי מצד אזרחי עזה כנגד חמאס במטרה לאלץ אותה להתפשר בעניין הפיוס או לגרום לה להגיע לעימות צבאי מול ישראל.
ע"פ הכתבה הצעדים המתוכננים הם:
1. מניעת כניסת סחורות מצריות דרך מעבר רפיח על בסיס תאום מול המצרים. (השבוע נמנעה באחד הימים כניסת סחורה בטענה כי היתה" תקלה טכנית" שהוכחשה מאוחר יותר)
2. סגירת מעבר רפיח בפני היוצאים מעזה למעט 3 ימים בכל חודש.
3. הטלת מכסים נוספים על סחורות הנכנסות לרצועה דרך מעבר כרם שלום.
4. החלטה על פנסיה מוקדמת של 5000 מפקידיה של הרש"פ ובכך הורדה של כוח הקניה שלהם ברצועה . (לצד העלאת שכרם של הפקידים הנאמנים לאבו מאזן ברצועה).
5. מניעת העברת כספים לעזה באמצעות חלפני כספים (העברות באמצעות הבנקים כבר נתונות לסנקציות של הרש"פ)
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 14:47

דיווח ערבי : פלסטיני שעבד בדחפור ע"מ להכין את הקרקע לקראת העימותים בחוף זיקים, נפצע באורח קשה עד אנוש מירי צה"ל שפגע בצווארו.
הועבר לביה"ח האינדונזי
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 16:50

3 מטענים נזרקו לפני זמן קצר לעבר לוחמי צה''ל סמוך לחוף הים מול זיקים במהלך הפרות הסדר של המחבלים. אין נזק ואין נפגעים.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 17:13

דיווח ערבי:
מחבל נפצע קשה מירי צהל באזור זיקים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 17:19

משרד הבריאות הפלסטיני: מת מפצעיו סמיר אלנבאהין, בן 47 שנפצע בשישי האחרון מפגיעת רימון גז בפניו במהלך אירועי צעדות השיבה
(מספר ההרוגים ביום שישי עולה ל3)
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 29 ינואר 2019, 17:36

שיך כתב:4. החלטה על פנסיה מוקדמת של 5000 מפקידיה של הרש"פ ובכך הורדה של כוח הקניה שלהם ברצועה.

לא הבנתי, אשמח להסבר.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 29 ינואר 2019, 17:44

יהיה פחות כסף מזומן ברצועה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 29 ינואר 2019, 17:50

אני הבנתי כי פנסיה מוקדמת הכוונה שהם חוזרים ליו"ש ועוזבים את הרצועה.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 03 פברואר 2019, 21:03

עשרות אלפי עזתים התמכרו למשככי כאבים, והמבריחים חוגגים.

תופעת ההתמכרות
המציאות הובילה רבים לכדורים, ולאחרונה גם נשים התמכרו כמוצא אחרון להתמודדות עם המצב הבלתי אפשרי בבית. הרשויות מתכחשות לתופעה, הילדים משלמים את המחיר
תושבי עזה אינם מסוגלים עוד להתמודד עם התנאים הקשים ברצועה. בחיפוש נואש אחר מפלט מהמציאות הקשה, הם פונים לתרופות. עכשיו התופעה שואבת עלי גם נשים. אלו הלכו בעקבות בעליהן והתמכרו בין היתר למשככי כאבים, בניסיון להכיל את המציאות הבלתי נסבלת בבית וברחוב.
עקב התנאים הקטסטרופליים, נאלצה כאמור האוכלוסייה בעזה לפנות לתרופות ולמשככי כאבים. טרמדול הוא משכך הכאבים בו נעשה השימוש הרב ביותר ברצועה. ההתמכרות לתרופות הפכה מחוויה אישית לחוויה משפחתית, כאשר נשותיהם של המכורים הולכות בדרכם.
התהליך דומה ברוב המקרים: הבעל המכור כבר אינו האדם הנורמלי שהיה. הוא נוטה למצבי רוח ולהצבת דרישות שרירותיות. הוא רגוע רק כשהוא נמצא תחת השפעת התרופה. אבל כשההשפעה חולפת הוא הופך לפקעת עצבים. האישה חשה שהיא חיה עם גבר שהוא למעשה שני אנשים נפרדים, השונים זה מזה לחלוטין. נשים אלו חלשות מכדי לעמוד בחיים כאלה. כשהן חיות מדי יום ביומו חיים אומללים לצד בעלים שאינם בשליטה תמיד, התרופה הופכת למפלט גם עבורן.
גל ההתמכרויות לתרופות בעזה החל כמעט מיד לאחר 2007, כשחמאס ניצח בבחירות לפרלמנט הפלסטיני וחולל הפיכה. כתוצאה מהשתלטות חמאס על עזה, הטילה ישראל סגר על הרצועה, ובעקבות כך זינקו שיעורי האבטלה, ועמם העוני והייאוש, שהם מנת חלקם של תושבי הרצועה בשנים האחרונות.

הסיפור של נג'ווה
בעודה מסתכלת סביבה בביישנות ובעיניים כבויות, נג’ווה מספרת: “אני נשואה למכור כבר 15 שנה. הוא מובטל ולוקח טרמדול מדי יום מכיוון שהוא חולה באפילפסיה. הוא לא קם מהמיטה לפני שהוא מקבל את התרופות, שקרובי המשפחה והחברים שלו מספקים לו מכיוון שאנחנו חיים בעוני קשה. לפעמים אני מוצאת תרופות מוחבאות בבגדים או מתחת לכרית שלו”.
נג’ווה מספרת עד כמה היא סובלת כאשר בעלה לא מצליח להשיג את התרופות. “ברגע שההשפעה שלהן חולפת, הוא מתחיל לצעוק ולהכות את הילדים”, היא אומרת. “הוא הופך לשטן. כשזה קורה הוא יכול לשבור ולהרוס כל מה שעומד לידו. במצבים האלה אני מתחבאת עם הילדים בחדר השינה ונועלת את הדלת מבפנים. אנחנו מתחבאים משום שהוא עלול לפגוע בנו פיזית”.
הבעל נהג לעבוד בבניין. כבר יותר מעשור שהוא מובטל, מכיוון שמשרות פנויות בעזה, כידוע, הן נדירות ביותר. המשפחה מתקיימת ממצרכי מזון שאונר”א מספקת לה מדי חודש: שמן לבישול, סוכר, חלב, קמח ואורז.
בשנים האחרונות נג'ווה מצאה עצמה הולכת בדרך בעלה ומתמכרת גם. “יום אחד הייתה לנו מריבה כי לא נשאר לנו כסף", היא מספרת. "נכנסתי למטבח לקחת כוס מים ומצאתי כדור טרמדול שבעלי החביא בארון. לקחתי אותו כי שמעתי הרבה על ההשפעה המרגיעה שלו. כאן התחילה הטרגדיה שלי, כי התרגלתי לקחת את הכדור מדי יום. אני מוכרת חפצים שיש לי בשביל לרכוש כדורים. אני לא יכולה להתמודד עם בעלי, אלא אם כן שנינו תחת השפעת טרמדול”.

ההכחשה העצמית מצד הרשויות
גורמים רשמיים בעזה אינם מודים בתופעה. הם חוששים שהודאה בקיומה תציג באור שלילי את האופן שבו הם מנהלים את הרצועה. לכן הם נמנעים מלדבר על נושא זה בתקשורת. משרד הפנים של עזה אינו מנהל אף מרכז גמילה לטיפול במכורים.
אין, באופן טבעי, נתונים מדויקים על מספר המכורים מבין תושבי רצועת עזה. ההערכות הן כי יש כיום כמה עשרות אלפי מכורים. ב־2017, 50% מהתיקים שנידונו בבתי המשפט ברצועה עסקו בסמים וטרמדול. מחיר גלולה אחת של משכך כאבים זה הוא עשרה שקלים. אפשר לרכוש גם חפיסה המכילה 100 גלולות תמורת 1,000 שקלים.

תעשיית ההברחות
רכישת טרמדול היא קלה יחסית. הגלולות זמינות בכמויות עצומות בשוק התרופות המחתרתי, שהוא מעין עסק רווחי הפועל ברחבי הרצועה כולה. סוחר שמבריח טרמדול מזה 11 שנים מעיד: “פעולות ההברחה מתבצעות דרך הגבולות הקרקעיים ודרך הגבולות הימיים עם מצרים. ההברחה דרך גבולות היבשה מתנהלת דרך המנהרות שנחפרו במיוחד למטרה זאת, הרחק מהליכי הבקרה הקפדניים שנאכפים בידי כוחות הביטחון של עזה. מטרת המנהרות היא להתחמק מנקודות בדיקה ביטחוניות שפרושות לכל אורך הגבול עם מצרים. בזמנים של פיקוח הדוק על הגבולות היבשתיים, מבריחים דרך הים, באמצעות סירות קטנות עם מנוע כפול, כך שבמקרה הצורך יהיה אפשר לברוח עם הסחורה במהירות”.
על אף מאמציו של משרד הפנים העזתי למנוע את פעולות ההברחה, השימוש בטרמדול ממשיך להתרחב, גם בקרב צעירי הרצועה. ביוני 2017, למשל, תפסה משטרת עזה 75 אלף גלולות שנועדו להפצה ברחבי הרצועה. מקרה אחד שמעיד על תופעה קשה שרק מתרחבת ומאיימת על משפחות רבות ברצועה.

מעריב
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 03 פברואר 2019, 21:44

בעזה הודיעו על תשלום שיועבר בקרוב לכ-4,000 מהמשתתפים בצעדות סמוך לגבול בשנה האחרונה.

ראש ועדת הצדקה בחמאס, אחמד כורד, הודיע כי הממשל בעזה יחלק כספים לכ-4,000 מהצועדים שנפצעו בעימותים נגד צה"ל - דרך הבנקים ברצועה, כך דווח בחדשות 2.

ראש ועדת הצדקה גם חשף את ה"מחירון" לפצועים מאש צה"ל: כ-300 שקלים יועברו במקרים של פציעות בינוניות וכ-600 עבור הפציעות החמורות יותר, בהם מקרים רבים של קטיעת גפיים.

שלשום דיווחו הפלסטינים על לפחות 32 פצועים מירי צה"ל בשבוע ה-45 ברציפות לעימותים. כ-10,000 מפגינים מחו במשך שעות בכמה מוקדים לאורך גדר הגבול עם עזה. המפגינים יידו אבנים והשליכו מטענים ורימונים לעבר כוחות צה"ל.

ערוץ 7
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 05 פברואר 2019, 21:01

דובר צה"ל:
‏כוח צה״ל עצר צמוד לגדר המערכת שני חשודים שהגיעו מצפון רצועת עזה.
על החשודים לא נתפס נשק והם הועברו לחקירת כוחות הביטחון.
"אכפת לי כל כך מהכל, עד שלא אכפת לי מכלום" (ויליאם סארויאן)
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 פברואר 2019, 18:37

תופעה חדשה - ילדים עזתים חולים ננטשים במעבר ארז

ביום שלישי השבוע (5.2) הגיע למעבר ארז ילד בן ארבע שננטש על ידי אביו. הילד קיבל טיפול רפואי בישראל וכשהגיע זמנו לחזור לביתו ברצועה, אביו נטש אותו עם אדם זר ובחר להישאר כשוהה בלתי חוקי בישראל. שהות בלתי חוקית אסורה על פי חוק.
זהו לא המקרה הראשון. לצערנו, מספר פעמים בחודש, אנו מוצאים בשערי המעבר ילדים שננטשו על ידי הוריהם, לאחר שנכנסו לישראל לקבל טיפול רפואי. ההורה, שהיה אמור ללוות את ילדו ולתת לו תחושת ביטחון, בחר להישאר בישראל כשוהה בלתי חוקי ולשלוח את בנו או בתו בחזרה לבד לרצועה, בלי אף פנים מוכרות שיכולות להחזיר אותו הביתה.

ראש מנהלת תיאום וקישור עזה, אל"ם איאד סרחאן מסר:
"תופעת נטישת ילדים במעבר ארז היא תופעה פסולה. כאבא לילדים אני לא מבין איך הורה נוטש את ילדו ומותיר אותו בידיים זרות מבלי לדאוג לשלומו ולביטחונו. תושבים אשר נשארים בישראל ומפרים את תנאי ההיתר שלהם עוברים על החוק. כאדם וכאבא - אני מקווה שהתופעה הפסולה הזו תיפסק ותושבי עזה ישימו את ילדיהם בראש מעיניים".

ילדים עזתים חולים ננטשים במעבר ארז.jpg
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 12 פברואר 2019, 13:01

מקורות בקרב יחידות הצמיגים:
התיזוז הלילי חוזר במתכונת הבאה:
ימי ראשון - מזרח ג'באליא
ימי שני - מזרח העיר עזה (אזור קרני)
ימי שלישי- מזרח אלבריג' (מרכז הרצועה)
ימי רביעי - מזרח ח'אן יונס (דרום הרצועה)
ימי חמישי - הערכות לקראת אירועי יום שישי על הגדר.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 12 פברואר 2019, 13:13

במוצ"ש אין כלום ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 12 פברואר 2019, 17:26

עד כה 2 פצועים בזיקים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 20:46

ד''ר מרדכי קידר בכנס ירושלים: ישראל לא מכירה במציאות, עזה היא מדינה כבר 11 שנים, וצריך להכריז עליה כמדינה.

בכנס ירושלים של עיתון בשבע דיבר ד"ר מרדכי קידר על הפתרון שלו למצב בעזה, לדבריו ישראל מתעלמת מהמציאות וכי מאז יוני 2007 עת עלה החמאס לשלטון:
"עזה למעשה היא מדינה לכל דבר, יש לה גבולות, יש לה צבא ותעשיה צבאית, ויש לה ממשלה (משרד הבריאות, משרד החינוך וכו')" אמר קידר "ישראל צריכה להכיר בעזה כמדינה, ובכך להכיר בפירוק הרשות הפלסטינית אותו יצרו החמאס".
עוד הוסיף ואמר: "מדינת עזה היא לא סתם מדינה, היא סופר מדינה שמחייבת את האויבת שלה (ישראל) לדאוג לה לאוכל, לחשמל ובריאות, כאשר אישה עזתית מסתבכת בלידה היא מועברת דרך מעבר ארז לישראל ועל חשבוננו היא יולדת את השהיד הבא. צריך לנתק את חבל הטבור הזה, אם נכיר בהם כמדינה נחייב אותם לדאוג לאוכל של עצמם ולחשמל משל עצמם".

בפן הביטחוני אמר קידר כי: "ישראל ידעה לחיות לצד מדינות עוינות כמו מצרים וירדן היתה מלחמה אחת, מלחמה שניה, מלחמה שלישית ובסוף הגיעו הסכמי השלום.
אם ישראל תחליט שעפיפון זה טיל, ועפיפון זה טיל ההבדל הוא במהירות התנועה, היא תוכל לטפל בעזה כמו במדינה עוינת".

עוד הוסיף קידר: "ארה"ב בודקת אוניות איראניות בהודו, מבחינה בינלאומית ישראל תוכל לפקח על מה שנכנס למדינת עזה".
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 פברואר 2019, 13:58

דיווח ארבי:
חמאס ירה לפני זמן קצר, לעבר כטב"מ ישראלי בשמי ח'זאעה במזרח ח'אן יונס
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 פברואר 2019, 14:54

פרסום ראשון: לוחמי צה''ל זיהו אמש (רביעי) בשעות הצהריים מחבל כשהוא חמוש בטיל נגד טנקים סמוך לגדר המערכת בצפון הרצועה. המחבל נמלט מהמקום לאחר שהכוח זיהה אותו. לחדשות 24/7 בפייסבוק נודע שבעקבות האירוע ובעקבות ההסלמה בגדר, הכוחות עודכנו שוב וחודדו הנהלים לאחר שיש זיהוי שמחבלים ינסו לפגוע בכוחות בירי צלפים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 פברואר 2019, 15:38

דיווח ערבי:
בפגישה היום של כל הפלגים הוחלט פה אחד: מגיבים אם תהיה פצועים או הרוגים במצעד ביום שישי
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 פברואר 2019, 17:12

פצוע ראשון בעימותים בחאן יונס
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 פברואר 2019, 18:15

הודעה מטעם החמ"ל המשותף ברצועה -
לנוכח הגברת המצור על עמנו בעזה שהגיעו בכל התחומים ועם המשך הכאב והסבל אז אנו בחמ"ל ההתנגדות מדגישים את הדברים הבאים :
1.האויב הציוני אחראי על כל תוקפנות נגד עמנו ולכן הוא נושא בהשלכות ולא נאפשר פגיעה במפגינים.
2.כל ההשפעות האחרונות ברצועה מביאים למצב של פיצוץ בגלל התגברות המצור ולא נקבל שעמנו ימות מרעב.
3.המשך "הסחבת" במצור מחיייבת את המוסדות הבינלאומיים להתערב כדי לחייב את הכיבוש לבצע את מה שהוסכם.
4.מה שהרש"פ מבצעת בעזה זה פשע והתגובה תהיה כלפי הכיבוש.
5.אנו מגנים את השתיקה הערבית, והבינלאומית על הפשעים שהכיבוש מבצע נגד עמנו.
6.אנו קוראים למוסדות בינלאומיים ולגופים ערביים לעמוד באחריותם כלפי הפשעים של הכיבוש נגד אסירנו בכלא הישראלי
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 פברואר 2019, 18:19

שיך כתב:הודעה מטעם החמ"ל המשותף ברצועה -
לנוכח הגברת המצור על עמנו בעזה שהגיעו בכל התחומים ועם המשך הכאב והסבל אז אנו בחמ"ל ההתנגדות מדגישים את הדברים הבאים :
1.האויב הציוני אחראי על כל תוקפנות נגד עמנו ולכן הוא נושא בהשלכות ולא נאפשר פגיעה במפגינים.
2.כל ההשפעות האחרונות ברצועה מביאים למצב של פיצוץ בגלל התגברות המצור ולא נקבל שעמנו ימות מרעב.
3.המשך "הסחבת" במצור מחיייבת את המוסדות הבינלאומיים להתערב כדי לחייב את הכיבוש לבצע את מה שהוסכם.
4.מה שהרש"פ מבצעת בעזה זה פשע והתגובה תהיה כלפי הכיבוש.
5.אנו מגנים את השתיקה הערבית, והבינלאומית על הפשעים שהכיבוש מבצע נגד עמנו.
6.אנו קוראים למוסדות בינלאומיים ולגופים ערביים לעמוד באחריותם כלפי הפשעים של הכיבוש נגד אסירנו בכלא הישראלי

אני מעריך בזהירות שהפיצוץ קרוב מאוד...
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 13 פברואר 2019, 18:22

תודה שיך על כל העדכונים
נקווה שיהיה שקט
ואם כבר בלגן אז רק לכיוון שלהם
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 17 פברואר 2019, 17:20

מנגנוני הביטחון של חמאס ברצועה מפרסמים כי הצליחו לתפוס משאית במעבר כרם שלום עם משלוח של נעלים צבאיות עם שבב אלקטרוני בכל נעל. לטענת החמאס הציוד היה אמור להגיע אל פעילי הזרועה צבאית וזו הוכחה כי צה"ל משתמש במעבר כרם שלום לריגול אחרי הארגון.
בשבוע שעבר טענו אנשי חמאס כי החלו לנקוט באמצעי ביטחון מיוחדים במעבר כרם שלום בעקבות ההתקלות עם כוח צה"ל המיוחד בח'אן יונס בנובמבר שעבר. בחמאס טוען כי צה"ל הבריח לרצועה ציוד מיוחד מודיעיני באמצעות המשאיות שנכנסו לצורך העברת סחורות.

כמו כן דווח האתר הביטחוני של חמאס "אלמג'ד" מדווח כי חמאס חשף סוכן שהופעל ע"י ישראל, שכינויו היה 13/07.לפי הדיווח, הסוכן חיבר ממשק USB, שאותו קיבל מקצין ישראלי, ללפטופ של פעיל הזרוע הצבאית וזאת על מנת לגנוב מידע. הסוכן החל לעבוד, כך לטענת חמאס, עם השב"כ מ-2009, אז ענה לשיחה מאישה בשם שירין שהציגה עצמה כעובדת מטעם ארגון סיוע.
מהודעת האתר הביטחוני של חמאס "אלמג'ד" על לכידת סוכן ישראלי נוסף ברצועת עזה עולה כי מנגנוני הביטחון של ישראל פועלים במרץ ברצועה לאסוף מודיעין על בכירי הארגון.

בתוך כך מעבר כרם שלום התרוקן מנוכחות פקידי הרש"פ. לא ברור אם עזבו עפ"י הנחיית יו"ר הרש"פ או שגורשו ע"י מנגנוני הביטחון של חמאס.

jcpa
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 17 פברואר 2019, 19:26

הבוקר בעזה:
60 כרישים נתפסו ברשתות הדייגים בחאן יונס.
הכרישים הם מין בסכנת הכחדה.
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 17 פברואר 2019, 22:09

. ראשוני: חייל צה''ל נפצע ממטען בגבול הרצועה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 פברואר 2019, 15:42

לוחמי צה''ל איתרו הבוקר (שני) קרע גדול ומשמעותי בגדר המערכת בצפון הרצועה. ממשלת ישראל ודובר צה''ל ממשיכים להסתיר את המידע בזמן שבחדשות 24/7 ממשיכים לספק את המציאות הקשה בגדר ואת מה שעובר על לוחמי צה''ל ותושבי עוטף ישראל
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 פברואר 2019, 16:04

אמיר בוחבוט בטוויטר:
לפי המפקדים בשטח. יש מחר דיון מעניין מאוד בפיקוד הדרום.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 19 פברואר 2019, 12:13

שלום רב,
שמי מירב כהן ואני תושבת קיבוץ עין השלושה שממוקם בעוטף עזה, 3 ק"מ מגבול הרצועה.
לאחרונה, אנו, תושבי העוטף מזהים תופעה פסולה ומקוממת- שעלולה אף להתברר כמסוכנת ומסכנת חיים.
מדובר בהודעות שקריות שמוציא דובר צהל לגבי המתרחש בגבול הרצועה ובעוטף עזה.
אנו, שגרים באזור וחווים את האירועים על בשרנו יכולים מיד לדעת שמדובר בהודעות שקר, שכן אנו שומעים את האירועים ואף שותפים לחלקם בעל כורחנו.
אתמול לדוגמא, דקות אחדות לאחר נפילה ליד אחר הישובים בשער הנגב, נפילה שנשמעה היטב ע"י התושבים, הוציא הדובר הודעה שקרית ויש לומר גם הזויה שלא היה שיגור.
אני שבה ומציינת, אנו חשופים לכל האירועים- שומעים אותם- רואים את חלקם- ויודעים אל קיומם/אי קיומם ממקור ראשון.
בשפת הרחוב הייתי אומרת "עלינו אי אפשר לעבוד".
התנהלות שכזו (שלא ברור לי מי קבע אותה או מי הנחה את דובר צה"ל לנקוט בה) מסוכנת ולא אחראית.
לצערי, בקרב תושבי העוטף אמינותו של הדובר בימים אלה שואפת לאפס, ובעת חירום לא נוכל להתייחס לדבריו ברצינות ולנהוג לפי הנחיותיו.
אבקש להבין איך קורה שגורם צבאי בעל סמכות חשובה כל כך איבד את היושרה המקצועית שלו ופועל לפי אמות מידה שאינן עולות בקנה אחד עם תפקידו.
כמו כן אבקש לבדוק את התנהלות הדובר ואת אמינות הודעותיו, בעיקר באשר לכל המתרחש בחודשים האחרונים בגזרת עוטף עזה.
אני לא רוצה להעלות על דעתו כל סוג של פגיעה בנפש שנובעת באופן ישיר או עקיף בשל התעלמות מהנחיותיו של הדובר, בשל חוסר האמינות שלו.

בתודה מראש.
מירב כהן- עין השלושה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 19 פברואר 2019, 16:16

חשד לטרור בלונים: 2 שריפות ביער כיסופים כעת. צוותי כיבוי פעלו במקום
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 21 פברואר 2019, 14:14

דיווח ערבי: ירי של צה''ל לעבר 2 אופנועים בעזה, בלי נפגעים
ע"פ הדיווחים האופנועים שייכים למחבלים ששיגרו בלוני נפץ
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 25 פברואר 2019, 15:46

פרש תורכי הוכרז בדרום עוטף עזה
(חציית גדר)
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 25 פברואר 2019, 16:05

חזל"ש
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 05 מרץ 2019, 18:21

פיצוץ חזק נשמע סמוך לאחד הקיבוצים במועצה האזורית אשכול. בצה''ל בודקים האם מדובר בשיגור רקטה או מטען נפץ שהתפוצץ באזור
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 05 מרץ 2019, 18:22

כמה אני אוהב לראות את הכותרת של האשכול עם הודעה חדשה של שיך
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 05 מרץ 2019, 18:23

דיווח ערבי:
2 פצועים בעימותים עם כוח צה"ל באל בוריג'
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 05 מרץ 2019, 18:24

ביטחון כתב:כמה אני אוהב לראות את הכותרת של האשכול עם הודעה חדשה של שיך

אוהב??? זה אשכול שלא תמיד מבשר טוב....
תודה רבה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 05 מרץ 2019, 18:25

עשרות מטענים הושלכו לפני זמן קצר לעבר כוחותינו ליד גדר המערכת בדרום הרצועה. אין נפגעים.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 06 מרץ 2019, 12:15

העיתון א-שרק אל-אווסט מדווח כי המשלחת המצרית, שביקרה אתמול בעזה, העבירה מסר מישראל לפיו על חמאס להפסיק את כל תופעות האלימות, בהן בלוני התבערה וההפגנות על הגדר, כתנאי לחידוש העברת הכסף הקטרי
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 06 מרץ 2019, 12:16

דיווח ב"אל-אחבאר": המשלחת המצרית העבירה לחמאס מסר מישראל, שלפיו הגברת הלחץ בגבול, כולל הפרחת בלוני תבערה ופעילות "יחידת ההטרדה הלילית" - תדחוף את הצבא לעימות צבאי נרחב בעזה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 06 מרץ 2019, 13:31

דיווח ערבי:
החמאס דחה את הצעת ישראל לביטול כל האלימות על הגדר בתמורה ל-15 מיליון דולר
בנוסף הם מדווחים על הפרחה של בלוני נפץ
דיווח ערבי:
צהל פתח בירי לעבר דחפור פלסטיני,אין נפגעים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 06 מרץ 2019, 16:36

בשעה האחרונה התפוצצו באוויר בלוני נפץ, סמוך ליישוב במועצה האזורית אשכול. לא נגרם נזק ואין נפגעים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי משה 10 » 07 מרץ 2019, 00:33

אזעקות צבע אדום נשמעו בחלק מיישובי עוטף עזה. ייתכן והסיבה להפעלת האזעקה היא לא ירי רקטות אלא עקב פיצוץ מטען על הגדר. תושבי עוטף עזה מיישובי שער הנגב דיווחו על פיצוצים חזקים. 2 רקטות נורו ואחת מהם יורטה. צה"ל תוקף באמצעות טנקים

בדקות האחרונות נשמעה אזעקת צבע אדום ביישובי עוטף עזה הסמוכים לגדר. דקות לאחר מכן נשמעו אזעקות נוספות.

התושבים דיווחו כי נשמעה אזעקת צבע אדום בחלק מישובי שער הנגב ובמועצה אזורית אשכול ומיד לאחר מכן פיצוץ חזק.

לאחר בדיקה נמסר כי נורו 2 רקטות לעבר ישראל אחת מהם נפלה בשטח פתוח ואילו השנייה יורטה על ידי כיפת ברזל. בחסדי שמים לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

בנוסף, תושבים פלסטינים בעזה דיווחו כי צה"ל תוקף באמצעות טנקים בתגובה לשיגור הפצמרים

מדובר צה"ל נמסר: אזעקת צבע אדום הופעלה במועצה האזורית אשכול בעקבות זיהוי של שיגור אחד משטח רצועת עזה לשטח הארץ. מערכת ההגנה האווירית הופעלה בעקבות השיגור.

לפני כן הופעלה התרעה בישומון פיקוד העורף בשטח פתוח סמוך לגדר המערכת בצפון רצועת עזה- מבדיקה עולה כי ההתרעה הופעלה כתוצאה ממטען שהושלך כחלק מהפרת סדר ולא חצה את גדר המערכת
משה 10

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 מרץ 2019, 02:48

ביטחון כתב:קורה משהו בעזה? כך מדווחים לי מקורות ערביים

ציפור פלסטינית לחשה לך באוזן
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 07 מרץ 2019, 10:15

משולש כתב:
ביטחון כתב:קורה משהו בעזה? כך מדווחים לי מקורות ערביים

ציפור פלסטינית לחשה לך באוזן

מאיפה הבאת את זה עכשיו, זו הודעה מלפני 30 שנה נראה לי
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 מרץ 2019, 10:23

בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 07 מרץ 2019, 10:35

טוב. לא 30 שנה. כמעט. חודשיים
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 07 מרץ 2019, 16:34

דיווח ערבי:
צה''ל תקף עמדת חמאס מזרחית לרפיח בדרום הרצועה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 07 מרץ 2019, 16:53

פצצת מרגמה שנורתה אתמול מרצועת עזה נמצאה בשטח פתוח במרחב העוטף. הפצצה לא יורטה על ידי מערכת "כיפת ברזל"
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 12 מרץ 2019, 13:25

אתר החדשות הפלשתיני, "אלחדף", דיווח היום (שלישי) כי מקור בכיר בחמאס חשף היערכות מוגברת של ארגון חמנאס לסכל "פעולה נרחבת" של ישראל ברצועת עזה לפני הבחירות הכלליות לכנסת בחודש הבא.
באתר החדשות הפלשתיני דיווח כי מקור בכיר בחמאס טוען כי על אף מאמצי התיווך המצריים בארגון נערכים לעימות עם ישראל וכי השיראלים הגבירו את פעולות הסוכנים ברצועה.

על פי המקור, ראשי חמאס שינו את ההנחיות לפעילי הזרוע הצבאית של הארגון במטרה למנוע פעולות של סוכנים בתוך רצועת עזה. הההנחיות החדשות דורשות מפעילי הטרור להימנע מקבלת מתנות מסוג כלשהו מאנשים שאינם מכירים, הימנעות מהליכה או נהיגה לבד בשעות הלילה והימנעות מוחלטת משימוש במכשירים חכמים שלא עברו בדיקה.

המקור ציין כי: "ישראל עלולה לנצל אירוע שיקרה בשטח, כמו שיגור רקטה, על מנת לפתוח במתקפה אווירית חסרת תקדים על אתרי ההתנגדות והנהגתה ברחבי הרצועה".

עוד נמסר כי מספר בני אדם נעצרו ברצועה בחשד ששימשו סוכנים ישראלים. ארגוני הטרור ברצועה חוששים במיוחד מסוכנים ישראלים בשטחם מאז חשיפת כוח צה"ל שנכנס לרצועה בחודש נובמבר ונתגלה במקרה, מכה קשה לשירותי המודיעין של החמאס. בחמאס טוענים כי לאחר הפעולה נחשפה רשת של סייענים מקומיים שאפשרו את פעולת צה"ל בתוך שטחי רצועת עזה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי חיימקה » 14 מרץ 2019, 22:19

אזעקות בגוש דן
חיימקה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 מרץ 2019, 22:37

ישמח שמם תפס אותי באמצע מעריב, היו שני פיצוצים שנשמעו היטב בבני ברק. לילה מתוח לפנינו.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 14 מרץ 2019, 22:42

לפתע נדמה שמייצ'ינג זה לא המצאה חרדית
כיפת ברזל קדמה לה
על כל טיל של החמאס ישראל עושה הכפלה בטיל משלה
המוזיקאי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 14 מרץ 2019, 22:47

טיל של כיפת ברזל עולה פי אלף לפחות מטיל שלהם (אם לא הרבה יותר)..

בקצב הזה נתרושש ודברי הגמ' "אין בן דוד בא עד שתכלה פרוטה מן הכיס" יתקיימו בדרך זו...
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 מרץ 2019, 22:54

ישראל העבירה מסר למשלחת המצרית בעזה - ''צאו''

ככה"נ הגיאהד האיסלאמי עומד מאחורי הירי, בניסיון להפריע להסכם הפסקת אש שכמעט התגבש עם החמאס. כידוע הם מקבלים את ההוראות הישר מאיראן.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 מרץ 2019, 23:14

צה"ל: לא בוצע יירוט של מערכות ההגנה האווירית

שני שיגורים זוהו משטח רצועת עזה לשטח ישראל, כך נמסר מצה"ל.
"מערכות ההתרעה והגילוי פעלו כנדרש. לא בוצע יירוט של מערכות ההגנה האווירית. לא מוכר נזק או נפגעים באירוע. אין הנחיות מיוחדות לעורף", נמסר בהודעה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 מרץ 2019, 23:23

כנראה ביבי הזמין את זה בגלל הסקרים...

תיק 5000.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 מרץ 2019, 23:28

ראשי הרשויות בדרום קיבלו מידע מדו''צ תהיה תגובה קשה וממושכת נא לסגור את חלונות הברזל בממדים
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 00:29

גורם ביטחוני: התגובה תהיה חזקה אך מדודה - כדי למנוע הסלמה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 15 מרץ 2019, 00:43

אני פה כתב:גורם ביטחוני: התגובה תהיה חזקה אך מדודה - כדי למנוע הסלמה

נכניעהו כדרכו יגיב בדיבורים על יד קשה, מוג לב שכמותו!
יוסף בן יוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 00:45

להערכתי יורידו 10 בנינים גבוהים זה מצטלם יפה. ומחר נחזור לשגרה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 15 מרץ 2019, 00:55

10 זה הרבה לא?
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 15 מרץ 2019, 00:59

ראש הממשלה בישיבת הקבינט ממתין עדיין לשר הבטחון
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.

(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 01:00

הוא מתיעץ כעת עם שר הנתניהו...

‏התקבלה החלטה - צה''ל יגיב בעוצמה הלילה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 15 מרץ 2019, 01:05

דווקא מה שאני מציע לקבינט לא להגיב מאומה, כדי לא להראות למצביעים בפריפריה שתל אביב יותר חשובה מהעיר שלהם. :oops:
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 01:06

צה"ל יגיב ואת התגובה יקבלו בפריפריה...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 15 מרץ 2019, 01:08

זה נחמד להציע, וישר גם ההגיון.
אבל אז כל המרכז מעביר את קולו לבנט שאמר לפני שבוע, ששבוע הבא יהיו טילים בתל אביב בגלל ההבלגה, ובורח מנתניהו שהזהיר את חמאס מול כל העולם שהפעם הבאה יהיה פי 10!!!
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.

(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 15 מרץ 2019, 01:08

הפלגים בעזה: כולה דינמיט לכבוד פורים, והכאת עמלק בערב שבת זכור, מה נבהלתם כל כך?
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 15 מרץ 2019, 01:09

פעמון זהב ורימון כתב:זה נחמד להציע, וישר גם ההגיון.
אבל אז כל המרכז מעביר את קולו לבנט שאמר לפני שבוע, ששבוע הבא יהיו טילים בתל אביב בגלל ההבלגה, ובורח מנתניהו שהזהיר את חמאס מול כל העולם שהפעם הבאה יהיה פי 10!!!

המרכז ממילא לא מצביע נתניהו, שלמרות עשרו רוב בניו וכבוד ביתו, מצליח לשכנע את קשה-היום מדימונה שהם באותו צד מול כל הרשעים
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 15 מרץ 2019, 01:12

ביטחון כתב:הפלגים בעזה: כולה דינמיט לכבוד פורים, והכאת עמלק בערב שבת זכור, מה נבהלתם כל כך?

יואב זיתון בטוויטר:
3 שעות מהישמע האזעקה בגוש דן, עובדות ופרופורציות:

1. מערכות צה"ל זיהו 2 שיגורים מצפון הרצועה לעבר ישראל.
2. אין אישור כי כיפת ברזל הופעלה.
3. לא אותרה עד כה נפילה.
4. לא היה ירוט.
5. אין עד כה הנחיות לעורף או הגבלות להתכנסות גדולה של תושבים - בשום מקום בארץ.

(בקיצור: דינמיות... ב.)
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 15 מרץ 2019, 01:13

"משפחה משדרות מוכנה לארח משפחה מעוטף תל אביב להפוגה נעימה. בואו באהבה".
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 15 מרץ 2019, 01:13

חחח
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 01:56

הסתיימה ישיבת המטכ"ל, המטוסים בדרך...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 02:22

1:13 ד.ע. על פיצוץ באזור חאן יונס, תקיפה ממסוקי קרב

1:14 דווחים על פיצוצים רבים באזור הנמל בחאן יונס
عاجل| طيران الاحتلال يقصف الميناء الجديد غرب خانيونس جنوب قطاع غزة.

1:15 ד.ע. על תקיפה בדיר אל באלח

1:15 דיווחים על 2 טילים לאזור הנמל

1:17 ד.ע. טיל שלישי על האתר הימי בחאן יונס

1:20 דווחים על פיצוצים אדירים בחאן יונס, טילים ממטוסי קרב
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 02:44

1:23 הפיצוץ בעיר עזה נובע מתקיפת אתר "באדר״ במרכז הרצועה

1:24 גל תקיפות באזור ״נצרים״

1:34 תקיפה חדשה מערבית לחאן יונס

1:42 מטוסי קרב מפציצים מטרה דרומית לעיר עזה עם שלוש רקטות
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מקצועי » 15 מרץ 2019, 02:47

תודה. תמשיך להביא עוד ועוד עדכונים.
אין כלום כי...
מקצועי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 03:00

בינתיים כלום

עד כה הותקפו 7 מטרות עם עשרות טילים

תקיפת אולם אל-מחרוסה ליד אל-בידר עם ארבע רקטות מערבית לרצועת עזה. נזק רב לאתר א.נ
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 03:13

תמונה.jpg
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 03:14

'צבא האיסלאם'

Jaish al Islam לקח אחריות על ירי הרקטות לעבר תל אביב. זו הפעם הראשונה שבה הארגון יורה רקטות לעבר ישראל. הארגון הוא שלוחה של אל קאעידה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מרץ 2019, 03:43

דו״צ: הירי שבוצע מוקדם יותר הערב לאזור גוש דן בוצע על ידי ארגון הטרור חמאס.

התקיפות התחדשו כעת.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 15 מרץ 2019, 03:54

קשיא! ורמינהו...תיובתא! קשיא רישא אסיפא
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי זעיר שם » 15 מרץ 2019, 13:09

גוברת ההערכה בצה"ל כי הירי שבוצע ע"י חמאס לגוש דן הוא טעות.
סמל אישי של המשתמש
זעיר שם

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 15 מרץ 2019, 15:26

זעיר שם כתב:גוברת ההערכה בצה"ל כי הירי שבוצע ע"י חמאס לגוש דן הוא טעות.

העיקר שנכנעיהו מצא תירוץ נוסף למה לא לפעול.
יוסף בן יוסף

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, טריסקער ו־105 אורחים