פשע

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

פשע

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 10 מרץ 2016, 13:55

יש באתר לדעת מופע של שימי אילוזיני, כשהוא עוצר את הדופק שלו, מלווה באנשי הצלה המזומנים ומוכנים לבצע בו החייאה בעת צורך. אני מתקומם ומוחה בכל כוח שיש בי, נגד הפעולה ההזויה. נגד כל מי ששיתף איתה פעולה וגם נגד הצגתה באתר. זה פשע. זה איסור תורני. זה לעבור ביודעין על "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" זה סיכון של "מאבד עצמו לדעת". לו הייתי מנהל "הצלה" הייתי מפטר מיידית את שתי הצעירים שם, שנתנו את הסכמתם ללוות אירוע נפשע שכזה. שימי מעיד שם על עצמו שמעולם לא עשה זאת. מי ההין להרשות ולתמוך בליווי של עבירה כזו. אם גם הייתי מנהל ערוץ הרדיו הייתי מפטר את המראיינים שנתנו במה לאירוע כ"כ שלילי משחית ומזיק. [מתנדב ה"הצלה" הועיל בטובו, להזהיר שאף א' לא יחקה את זה. תודה. כולנו לפקודתך אדוני הצעיר.] אני גם מציע לנוכחים שם לברר על עו"ד טוב, להערכתי הם יועמדו למשפט וטוב שכך.
יוסים

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: פשע

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 10 מרץ 2016, 13:57

אם זה היה באמת מסוכן לא היו נותנים לו להמשיך שניות ארוכות...
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות

הודעה שלא נקראהעל ידי כתבן » 10 מרץ 2016, 14:03

שימי אילוזיני מאחז עיניים, וכמו שאר קסמיו מסתבר שגם קסם זה הינו בלוף.
יתכן שגם 'מתנדבי הצלה' אינם מתנדבים אלא עובדים שלו.
כתבן

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 10 מרץ 2016, 14:11

אריה ענק משער האריות כתב:אם זה היה באמת מסוכן לא היו נותנים לו להמשיך שניות ארוכות...

איני מתכוון לפתוח בפולמוס. מ"מ הינך מוזמן לצפות בסרט [ובעצם לא. איני יכול להזמינך לחוויה כ"כ שלילית ומזעזעת] כל צופה אנושי, פשוט יזדעזע. זה סרט שמצריך אזהרת צפיה. הבנאדם בתום ה'תרגיל' פשוט אבל ממש, מאבד הכרה. הם לא מצליחים! לעורר אותו או לתקשר איתו. אפשר לראות את החרדה שמתחילה להתפשט על פניהם. כמו כן את המתח שמאלץ את המפיק לעבור לפרסומות, הוא גם קלט, באיחור, שאי אפשר להשמיע את הזוועה הזו. רחוק מאד מלהיות 'לא באמת מסוכן' או ראוי לשידור. מי שזה פעם ראשונה אצלו, יכול לדעת אם זה לא מסוכן? בצפייה בסרט זה נראה מסוכן ועוד איך. הקריין מבקש ממנו להגיב לאשתו החרדה על קו הטלפון, אך גם לבקשה כ"כ חשובה, הוא פשוט לא מגיב, בעלפונו. פוי.
יוסים

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 10 מרץ 2016, 14:14

כתבן כתב:שימי אילוזיני מאחז עיניים, וכמו שאר קסמיו מסתבר שגם קסם זה הינו בלוף.

בקיצור שו"ע סי' קס"ו סעי' ד' וז"ל:
עוד אמרו רבותינו ז"ל, זה האוחז את העינים, פירוש שהוא כאלו אוחז עיני בני אדם וסוגרן, שהוא מתעה אותן, שנדמה להם כאלו עושה דברים נפלאים חוץ מדרך הטבע, ובאמת אינו עושה כלום אלא בקלות ידיו, בתחבולות הוא מתעה אותן. והבדחנים שעושין כמעשים אלו על החתונות עוברים בלאו, והמצוה לעשותן עובר על לפני עור. ולכן מי שיש בידו למחות מחויב למחות, וכל שכן שאסור להסתכל ולראותן.
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי מני » 10 מרץ 2016, 14:45

יוסים כתב:יש באתר לדעת מופע של שימי אילוזיני, כשהוא עוצר את הדופק שלו, מלווה באנשי הצלה המזומנים ומוכנים לבצע בו החייאה בעת צורך. אני מתקומם ומוחה בכל כוח שיש בי, נגד הפעולה ההזויה. נגד כל מי ששיתף איתה פעולה וגם נגד הצגתה באתר. זה פשע. זה איסור תורני. זה לעבור ביודעין על "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" זה סיכון של "מאבד עצמו לדעת". לו הייתי מנהל "הצלה" הייתי מפטר מיידית את שתי הצעירים שם, שנתנו את הסכמתם ללוות אירוע נפשע שכזה. שימי מעיד שם על עצמו שמעולם לא עשה זאת. מי ההין להרשות ולתמוך בליווי של עבירה כזו. אם גם הייתי מנהל ערוץ הרדיו הייתי מפטר את המראיינים שנתנו במה לאירוע כ"כ שלילי משחית ומזיק. [מתנדב ה"הצלה" הועיל בטובו, להזהיר שאף א' לא יחקה את זה. תודה. כולנו לפקודתך אדוני הצעיר.] אני גם מציע לנוכחים שם לברר על עו"ד טוב, להערכתי הם יועמדו למשפט וטוב שכך.

מצטער על תמימותך במיוחד אחרי שהסבירו שהוא שם כדור גומי בבית השחי של היד וזה עוצר את זרימת הדם ליד ימין בלבד זה כל הסיפור תסתכל טוב בסרטון ותראה לפני שהוא עושה את ההצגה פעמים הוא דוחף משהוא לבית השחי של יד שמאל והמכשירים הם על היד הזו בלבד כמו"כ אחרי זה הם מטפלים ביד שמאל בלבד ואותה קשה לו להזיז הכל שקר
מני

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 10 מרץ 2016, 14:52

מני כתב:
יוסים כתב:יש באתר לדעת מופע של שימי אילוזיני, כשהוא עוצר את הדופק שלו, מלווה באנשי הצלה המזומנים ומוכנים לבצע בו החייאה בעת צורך. אני מתקומם ומוחה בכל כוח שיש בי, נגד הפעולה ההזויה. נגד כל מי ששיתף איתה פעולה וגם נגד הצגתה באתר. זה פשע. זה איסור תורני. זה לעבור ביודעין על "ונשמרתם מאד לנפשותיכם" זה סיכון של "מאבד עצמו לדעת". לו הייתי מנהל "הצלה" הייתי מפטר מיידית את שתי הצעירים שם, שנתנו את הסכמתם ללוות אירוע נפשע שכזה. שימי מעיד שם על עצמו שמעולם לא עשה זאת. מי ההין להרשות ולתמוך בליווי של עבירה כזו. אם גם הייתי מנהל ערוץ הרדיו הייתי מפטר את המראיינים שנתנו במה לאירוע כ"כ שלילי משחית ומזיק. [מתנדב ה"הצלה" הועיל בטובו, להזהיר שאף א' לא יחקה את זה. תודה. כולנו לפקודתך אדוני הצעיר.] אני גם מציע לנוכחים שם לברר על עו"ד טוב, להערכתי הם יועמדו למשפט וטוב שכך.

מצטער על תמימותך במיוחד אחרי שהסבירו שהוא שם כדור גומי בבית השחי של היד וזה עוצר את זרימת הדם ליד ימין בלבד זה כל הסיפור תסתכל טוב בסרטון ותראה לפני שהוא עושה את ההצגה פעמים הוא דוחף משהוא לבית השחי של יד שמאל והמכשירים הם על היד הזו בלבד כמו"כ אחרי זה הם מטפלים ביד שמאל בלבד ואותה קשה לו להזיז הכל שקר

O.K. אני ללמוד שאני עדיין קצת תמים. זה מום עובר?
יוסים

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 10 מרץ 2016, 15:06

חזן כתב:

עוד אמרו רבותינו ז"ל, זה האוחז את העינים, פירוש שהוא כאלו אוחז עיני בני אדם וסוגרן, שהוא מתעה אותן, שנדמה להם כאלו עושה דברים נפלאים חוץ מדרך הטבע, ובאמת אינו עושה כלום אלא בקלות ידיו, בתחבולות הוא מתעה אותן. והבדחנים שעושין כמעשים אלו על החתונות עוברים בלאו, והמצוה לעשותן עובר על לפני עור. ולכן מי שיש בידו למחות מחויב למחות, וכל שכן שאסור להסתכל ולראותן.

viewtopic.php?p=251732#p251732

והוא לא הראשון שעושה זאת.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 10 מרץ 2016, 15:08

חזן כתב:

אכן נושא לדיון ובאמת יש המתירים (כולל הגר"ע יוסף זצ"ל רק זה לא נכתב שם) אם מגלה קסם במופע וכולם יודעים שהכל בלוף.
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי כתבן » 10 מרץ 2016, 21:08

רבים האוסרים בכל גווני.
המתירים מסתמכים על כך שאם הוא אומר מראש שאין זה אלא הטעיה, וגם מדגים זאת ע"י שמגלה אחד מקסמיו, אינו מאחז את עיניהם כי הם יודעים שאין זה אלא טריקים.
כתבן

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 10 מרץ 2016, 21:32

תמיד תמהתי לפי האוסרים לא מצאנו שלא יכשלו בזה,

שהרי כל אחד הראה פעם משהו לבנו/אחר ואמר לו 'איך עשיתי את זה?' ולכאורה זה אסור (לאוסרים).
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 10 מרץ 2016, 22:16

לפני כ-15 שנים היו קבוצת רבנים (לא מפורסמים, כמדומני) שרצו לאסור מסיבה אחרת.

כדי שאנשים לא יפסיקו להאמין בניסים בדומה למה שאמר אליהו בכרמל 'ענני כדי שלא יאמרו מעשה כשפים הוא'.

שימי אילוזיני (קוסם חרדי, בעל תשובה) אמר לי שהלך לרב קרליץ ועוד ואמרו לו שמותר אם מגלה קסם אחד

ושלא יעשה כמה קסמים מסויימים (איני יודע אלו).
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי מודה » 13 מרץ 2016, 19:11

לא יודע אם זה אמיתי או לא, מה שבטוח שזה מכוער להחריד!
הבנאדם באמת או בכאילו משחק עם החיים שלו. מה הקסם או החכמה הגדולה בזה?

כל אחד יכול לתקוע כרית בפרצופו עד הוא יאבד את ההכרה, וסביר להניח שיצליחו להציל אותו אם יהיו לידו אנשי הצלה.
אז לכן זה נהיה חכמה-קסם-תרגיל מוצלח-כשרון???
כל בר-דעת בז לשטויות כאלו, ותמוה עד מאד מה ראו אלוזיני וקול-חי לשטות זו?
ונ.ב. מה אמור לחשוב ילד או נער ששומע או רואה דבר כזה, בקשר ללקיחת סיכונים בחיים? או שאולי קול-חי חושבים שאין להם אפילו מאזין או צופה אחד צעיר לימים...
מצטרף בהחלט לכותרת האשכול - פשע!!
מודה

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: גליציא, חרדים לשלום, מישהי מירושלים, מתלמידיו של אהרון, שים שלום ו־106 אורחים