הקרע ביהדות התורה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

Re: הקרע ביהדות התורה

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 19 דצמבר 2018, 01:14

החסידים, מעצם יסודם, וצורת החיכוך הפנימי הזה שכולם משפחה אחת וכולם ביחד כל הזמן, היו בוודאי במרוצת הדורות מבטאים כל הצלחה בצהלות שמחה והתלהבות, אבל לא במערכות ציבוריות, דידן נצח הוא אכן מושג חבד"י שאינו קיים בשום מקום אחר בעולם. כבר לפני הבחירות אמר לי ידיד ירושלמי מבין עניין כי אגו"י הולכים כאן על התאבדות, ראש העיר לא יהיה יוסי דייטש ואם ישקיעו את האנרגיות על מועצת העיר בקמפיין חזק כמו שהליטאים עושים, יש סיכוי להצלחה, אבל לצערי הקמפיין העדתי של זעקת הקוזק הנגזל עבד תמיד גם לש"ס ועכשיו זה עבד לליטאים, הרבה קיטור השתחרר כאן, גם השנים הקשות האלו של התפרעויות הפלג הירושלמי שבאמת שיגעו כבר את הציבור הליטאי הנורמלי שהוא הרוב הדומם, ובבחירות הביאו הליטאים תוצאה טובה של 100 אחוז הצבעה. עדיין איני אומר שיש יותר חסידים בירושלים, אבל אין כזה הפרש.
עקיב'לה

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 19 דצמבר 2018, 01:27

אבל כפי שכבר כתבתי מקודם. כמה שאני חסיד וחי בקהילה חסידית, הרי שלמדתי שנים בכולל ליטאי, יש לי חברים ליטאיים, ואני לא מצליח לגייס בליבי שום שנאה על הציבור הזה. אנשים טובים יש בכל מקום וגם פחות טובים יש בכל מקום, מהריטוריקה של הבחירות האחרונות מבית היוצר של דגל התורה פשוט סלדתי, אין לי מילה אחרת, אחריות ציבורית היא לא לשרוף את הגשרים, ואנחנו חיים ביחד ואין לנו שום עניין כל כך לשנוא. היה לגמרי מיותר להדגיש כל הזמן כמה החסידים העריצים יושבים טוב ואנחנו מסכנים, אבל את התוצאה הטובה זה מה שהביא, ועל זה יאמרו המושלים ''הניתוח הצליח והחולה מת'', כל כך טוב לכם הברית עם ש"ס, נו שיהיה. אתם יודעים כמה ליטאים אני מכיר שלומדים בסה"ק של צדיקי החסידות ושואבים מהם חיות? העיקר שנראה כל אחד מעלת חברינו ולא חסרונם.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 19 דצמבר 2018, 01:35

מה שקורה, שיש אידיוטים שלוקחים כל ויכוח פוליטי הכי רחוק שרק אפשר. הנה, ראו נא איך כתב מי שמכונה ''גידי'' באשכול אחר כאן בפורום בליל שישי האחרון. ידו לא רעדה וליבו לא הלם כשכתב דברים הכי בוטים נגד צדיקי הדורות שעד השואה האיומה רוב מניין ובניין של ציבור החרדים לדבר ה' הלכו לאורם. נכון בימי ייסוד החסידות הייתה התנגדות, אבל האם יש אדם נורמלי אחד שיתכחש לזה שבכל השנים מהדור השני של החסידות הייתה אהבה ואחווה וכל גדולי הדור בני ליטא כיבדו את החסידים ורבותיהם באופן בל יתואר? כבר איני מדבר על פולין וגליצה, אלא בתוככי ליטא, הבית הלוי לדוגמא אכל רק משחיטת החסידים ר' יאשה שוחט וחבירו כידוע לכול, והדוגמאות רבות מספור, ופתאום בחסות איזה ויכוח פוליטי עומד כאן אחד ופוער פיו באופן שכבר דורות לא נשמע כן.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 דצמבר 2018, 02:18

עקיב'לה כתב:מה שקורה, שיש אידיוטים שלוקחים כל ויכוח פוליטי הכי רחוק שרק אפשר. הנה, ראו נא איך כתב מי שמכונה ''גידי'' באשכול אחר כאן בפורום בליל שישי האחרון. ידו לא רעדה וליבו לא הלם כשכתב דברים הכי בוטים נגד צדיקי הדורות שעד השואה האיומה רוב מניין ובניין של ציבור החרדים לדבר ה' הלכו לאורם. נכון בימי ייסוד החסידות הייתה התנגדות, אבל האם יש אדם נורמלי אחד שיתכחש לזה שבכל השנים מהדור השני של החסידות הייתה אהבה ואחווה וכל גדולי הדור בני ליטא כיבדו את החסידים ורבותיהם באופן בל יתואר? כבר איני מדבר על פולין וגליצה, אלא בתוככי ליטא, הבית הלוי לדוגמא אכל רק משחיטת החסידים ר' יאשה שוחט וחבירו כידוע לכול, והדוגמאות רבות מספור, ופתאום בחסות איזה ויכוח פוליטי עומד כאן אחד ופוער פיו באופן שכבר דורות לא נשמע כן.

תעשה טובה אל תכניס פה את נושא החסידים והמתנגדים יש לכך את מקומם באשכול הראוי להם.
בסה"כ אתה מדבר דיבורים יפים במכבסת מילים אך מבלי להסתכל במראה ולשאול את עצמך למה לא כתבתי כך כשהחסידים היו "כאילו" המנצחים.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 19 דצמבר 2018, 02:33

אתה לא מאנשי השיח שאני אוהב להתדיין עמם, חשבתי שאני מדבר עם מישהו מפוקח ורציני, אז תהיה בריא ותמשיך בתרבותך זו. ליל מנוחה
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 דצמבר 2018, 10:14

עקיב'לה כתב:אתה לא מאנשי השיח שאני אוהב להתדיין עמם, חשבתי שאני מדבר עם מישהו מפוקח ורציני, אז תהיה בריא ותמשיך בתרבותך זו. ליל מנוחה

כשאין תשובות ענייניות ומספקות אני מאד מבין למה אתה לא מאנשי השיח האהובים עליך,
בנושא הרצינות לא מנסה להציע לך לבדוק מי שידר כאן רצינות לאורך כל הדרך בנתנונים מדוייקים לעומת מי ששידר הפרחות של תחושות בטן.
לענין הפקחות נשאיר לחברים להכריע בעניין.
בעזרת ה' אמשיך בתרבותי להעמיד לכם את עצמכם מול המראה. הזהרו מן הצבועים.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 19 דצמבר 2018, 12:48

פך שמן כתב:
עקיב'לה כתב:אתה לא מאנשי השיח שאני אוהב להתדיין עמם, חשבתי שאני מדבר עם מישהו מפוקח ורציני, אז תהיה בריא ותמשיך בתרבותך זו. ליל מנוחה

בנושא הרצינות לא מנסה להציע לך לבדוק מי שידר כאן רצינות לאורך כל הדרך בנתנונים מדוייקים לעומת מי ששידר הפרחות של תחושות בטן.

פך השמן, הוא לא מדבר נגדך עם הנתונים, זה מה שהוא טוען כל הזמן: נניח והנתונים שהבאת הם הצודקים והם עומדים לצידך.
אבל הטענה שלו הוא שהחסידים הם בכלל לא בעניין הזה.
על זה אתה לא ענית בכלל.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 דצמבר 2018, 14:02

גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:

פך השמן, הוא לא מדבר נגדך עם הנתונים, זה מה שהוא טוען כל הזמן: נניח והנתונים שהבאת הם הצודקים והם עומדים לצידך.
על זה אתה לא ענית בכלל.

עניתי לו שכנראה הוא לא היה בבנייני האומה במוצאי יום הבחירות
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 19 דצמבר 2018, 15:29

גאליצייאנר משולש וכל השאר, אם שמתם לב הרי ששפתו של פך שמן היא בוטה ולא עדינה בלשון המעטה. לכן אין לי עניין לדון עימו על שום דבר, הוא אף הכתיר אותי כ''צבוע'' משום מה. לגופו של עניין, עיינו נא כולם במה שכתבתי אמש אחרי הצום, ואימרו לי אם הייתי ראוי להתקפה כלשהי ממאן דהו, וכדי להשלים את הנושא שלנו, אומר רק כי בבנייני האומה הייתה התכנסות של הרבה צעירים שכאבו את ההפסד של המועמד החרדי, מה רע, מה הוא עונה לי בכלל עם זה פעם אחר פעם? לצערי צהלולי השמחה ותרועות הניצחון של הליטאים לא היו נעימים לאוזן. מה בין אלו למה שהיה בבנייני האומה? את זה אני אומר לכולכם, ליטאים וחסידים וספרדים, רק לא למי שכינה אותי צבוע, איתו אין לי שיג ושיח שיתבשל במיץ של עצמו.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 19 דצמבר 2018, 15:35

האמת שמרוב הודעות שכתבת לא לגמרי הבנתי מה בדיוק הנקודה. לצערי איבדתי קצת קשב וריכוז בפורום הזה ואשמח אם תוכל להסביר לי בדיוק בתמצות של שורה מה אתה רוצה ממני ומרבותי ושלוחיהם/שלוחינו.
בברכה
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 19 דצמבר 2018, 15:39

אין לי שום דבר לא נגדך ולא נגד רבותיך ולא נגד שלוחיהם, זו התמצית בחצי שורה, ומה שכתבתי הם דברים מאוד ברורים, אם תוכל להתרכז ולקרוא אותם מה טוב, ואם לא, גם לא נורא.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 19 דצמבר 2018, 15:48

פך שמן כתב:
גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:

על זה אתה לא ענית בכלל.

עניתי לו שכנראה הוא לא היה בבנייני האומה במוצאי יום הבחירות

אתה צריך לזכור שגם אתה לא היית שם...
כך שמה ששמעת זה כבר מכלי שני, ואני לא יודע מה שמעת.
אדרבה, אשמח לשמוע...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 19 דצמבר 2018, 16:35

אני רואה את כל הארץ כחבילה אחת , והכל קשור בהכל , אין בשני הצדדים כאלה שיכולים לשבת בשולחן אחד , ושכל אחד יוותר למען השלום ? בוא נריב עוד חמש שנים שוב , כעת חייבים לחזור ולחיות יחד בשלום ובאחדות , מי מרוויח מהמחלוקות האלה ? עיתונאים ? הנציגים ? כבוד ? גאווה ? נשגב מבינתי , נראה שיש כאלה שממש חיים מהמחלוקת.
אברהם משה

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 19 דצמבר 2018, 19:27

מקווה שליצמן ופרוש מבינים שיתכן מאוד שיענקי קנייבסקי ודרעי סגרו על הליכה משותפת גם בבחירות לכנסת , וההתנהלות של דגל בירושלים ובבית שמש זועקת את זה , וההכחשות (שימו לב שבאות רק מצד ש"ס) נועדו להרדים את אגודה , כמו בבחירות האחרונות , עם הכביכול "חזרה" מההסכם עם דייטש בערב יום כיפור , לדעתי זה היה תרגיל ,ולא מעבר , על ליצמן ופרוש להיערך כבר בימים אלה לסגירה על ריצה משותפת עם יחד/הפלג , ואפילו עם עוצמה לישראל (כבלוק טכני , לא אידיאולוגי ) כדי לעבור את אחוז החסימה , במיוחד לאור מה שקורה בבית שמש , וההבנה שמילה של דגל וש"ס לא שוות כלום , וחייבים להיערך כבר מעכשיו לריצה נפרדת , ולא לחכות לדקה התשעים.
אברהם משה

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 19 דצמבר 2018, 19:43

מה שהכי מדהים בעיניי , שאם פעם דברים היו נסגרים בחדרי חדרים, היום הכל על השולחן ומעל גלי האתר ללא כחל ושרק. שלשום בקול ברמה בתוכנית הבוקר קיבלו המאזינים סקירה מבישה על יחסי הכוחות וכיפופי הידיים בתוך הבית ברשב''ם לועדת הרבנים של דגל בירושלים ועוד תככים זולים , לא שאני חושב שהדברים הללו לא היו בעבר אבל לפחות הם נשארו בתוך הבתים ולא יצאו לרשות הרבים ועוד נאמרו ברדיו חרדי , אבדה כל בושה .
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 20 דצמבר 2018, 02:17

אברהם משה כתב:מקווה שליצמן ופרוש מבינים שיתכן מאוד שיענקי קנייבסקי ודרעי סגרו על הליכה משותפת גם בבחירות לכנסת , וההתנהלות של דגל בירושלים ובבית שמש זועקת את זה , וההכחשות (שימו לב שבאות רק מצד ש"ס) נועדו להרדים את אגודה , כמו בבחירות האחרונות , עם הכביכול "חזרה" מההסכם עם דייטש בערב יום כיפור , לדעתי זה היה תרגיל ,ולא מעבר , על ליצמן ופרוש להיערך כבר בימים אלה לסגירה על ריצה משותפת עם יחד/הפלג , ואפילו עם עוצמה לישראל (כבלוק טכני , לא אידיאולוגי ) כדי לעבור את אחוז החסימה , במיוחד לאור מה שקורה בבית שמש , וההבנה שמילה של דגל וש"ס לא שוות כלום , וחייבים להיערך כבר מעכשיו לריצה נפרדת , ולא לחכות לדקה התשעים.

כנראה שהתכוונת או התבלבלת עם מילה של פרוש באלעד ובבית שמש
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 20 דצמבר 2018, 02:22

עקיב'לה כתב:גאליצייאנר משולש וכל השאר, אם שמתם לב הרי ששפתו של פך שמן היא בוטה ולא עדינה בלשון המעטה. לכן אין לי עניין לדון עימו על שום דבר, הוא אף הכתיר אותי כ''צבוע'' משום מה. לגופו של עניין, עיינו נא כולם במה שכתבתי אמש אחרי הצום, ואימרו לי אם הייתי ראוי להתקפה כלשהי ממאן דהו, וכדי להשלים את הנושא שלנו, אומר רק כי בבנייני האומה הייתה התכנסות של הרבה צעירים שכאבו את ההפסד של המועמד החרדי, מה רע, מה הוא עונה לי בכלל עם זה פעם אחר פעם? לצערי צהלולי השמחה ותרועות הניצחון של הליטאים לא היו נעימים לאוזן. מה בין אלו למה שהיה בבנייני האומה? את זה אני אומר לכולכם, ליטאים וחסידים וספרדים, רק לא למי שכינה אותי צבוע, איתו אין לי שיג ושיח שיתבשל במיץ של עצמו.

בבקשה אל תנסה לקחת ויכוח ענייני לפגיעות אישיות ,
אין לי מושג מי אתה ומה אתה ואם את הצבוע או לא, מובן לכולם שהמילה צבועים לא הייתה על אף אדם באופן אישי אלא היתה על התנהלות אגו"י כשהיא הייתה כאילו המנצחת מול דגל התורה למציאות העכשווית כשדגל היא זאת המנצחת.
בדרך אגב במענה לשאלתך יש הבדל עצום בין צהלות השמחה של צעירי דגל לצהלות השמחה שהיו בבנייני האומה של מאות צעירים שואגים ומולהבים כשהגרף של ברקוביץ טיפס מעל ליאון.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי 1 » 20 דצמבר 2018, 14:48

פך שמן כתב:
אברהם משה כתב:מקווה שליצמן ופרוש מבינים שיתכן מאוד שיענקי קנייבסקי ודרעי סגרו על הליכה משותפת גם בבחירות לכנסת , וההתנהלות של דגל בירושלים ובבית שמש זועקת את זה , וההכחשות (שימו לב שבאות רק מצד ש"ס) נועדו להרדים את אגודה , כמו בבחירות האחרונות , עם הכביכול "חזרה" מההסכם עם דייטש בערב יום כיפור , לדעתי זה היה תרגיל ,ולא מעבר , על ליצמן ופרוש להיערך כבר בימים אלה לסגירה על ריצה משותפת עם יחד/הפלג , ואפילו עם עוצמה לישראל (כבלוק טכני , לא אידיאולוגי ) כדי לעבור את אחוז החסימה , במיוחד לאור מה שקורה בבית שמש , וההבנה שמילה של דגל וש"ס לא שוות כלום , וחייבים להיערך כבר מעכשיו לריצה נפרדת , ולא לחכות לדקה התשעים.

כנראה שהתכוונת או התבלבלת עם מילה של פרוש באלעד ובבית שמש

תפסיק כבר לשקר
גפני לא רצה להגיע לבוררות
לאחר המעשה הזה אין ולא כלום
תמצא לך טענות אחרות
יוסי 1

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 20 דצמבר 2018, 16:16

דגל משחקת משחק מאוד מסוכן , נטול כל אחריות ציבורית , וללא ראיה עתידית , ונניח שאגודה ירוצו בנפרד ולא יעברו את ת אחוז החסימה ? הגוש הימני יפסיד 3/4 מנדטים , הציבור חסידי יהפוך לאויב מושבע של כל ליטאי באשר הוא (זה קיים כבר היום במידה מסוימת) וקרע בלתי הפיך , ואתם חושבים שבהמשך השנים דגל לא תריב עם ש"ס ? הניסיון מוכיח שפעם אחת מתפלגים , תמיד מתפלגים , אז אמנם אבן הדומינו הראשונה שנפלה היא אבן חסידית , אבל בסוף כל המגדל יתמוטט , והחרדיות כפי שהכרנו אותה תחדל מלהתקיים , והאמת ? אני לא בטוח שזה לא טוב , אין גדולים חסידיים ? (על פי דגל ) גם לא יהיו גדולים ליטאים , זה קשור בזה , ורק עיוור לא רואה איך נכד בן 28 ממוטט את כל הבנין שנבנה בעמל של עשרות שנים .
אברהם משה

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 20 דצמבר 2018, 16:23

נשיא המועצת בקבלת ההחלטות.jpg
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי מנחם מנדל » 20 דצמבר 2018, 17:11

אברהם משה כתב:דגל משחקת משחק מאוד מסוכן , נטול כל אחריות ציבורית , וללא ראיה עתידית , ונניח שאגודה ירוצו בנפרד ולא יעברו את ת אחוז החסימה ? הגוש הימני יפסיד 3/4 מנדטים , הציבור חסידי יהפוך לאויב מושבע של כל ליטאי באשר הוא (זה קיים כבר היום במידה מסוימת) וקרע בלתי הפיך , ואתם חושבים שבהמשך השנים דגל לא תריב עם ש"ס ? הניסיון מוכיח שפעם אחת מתפלגים , תמיד מתפלגים , אז אמנם אבן הדומינו הראשונה שנפלה היא אבן חסידית , אבל בסוף כל המגדל יתמוטט , והחרדיות כפי שהכרנו אותה תחדל מלהתקיים , והאמת ? אני לא בטוח שזה לא טוב , אין גדולים חסידיים ? (על פי דגל ) גם לא יהיו גדולים ליטאים , זה קשור בזה , ורק עיוור לא רואה איך נכד בן 28 ממוטט את כל הבנין שנבנה בעמל של עשרות שנים .

נניח ורצים בנפרד הסיכון זהה לכולם אני לא קונה את ההערכות המופרכות של אנשי דגל שטוענים ל -160 אלף קול כשהם משאירים לאגודה 60 אלף קול מפילוח אישי שערכתי בשעת פנאי (...) מצאתי שבמקומות שאגודה רצה לבדה היא קיבלה 76,000 קול אז מאיפה דגל הביאה את הנתון של 60 אלף קול בלבד ? וזה עוד לפני לא מעט מקומות שאגודה רצה בהם יחדיו עם חיבורים ומסגרות אחרות כגון תל אביב קרית גת חצור נתניה ועוד שגם שם ברור לכל שיש לאגודה אלפי קולות ששייכים לה באופן אבסולטי כך שדגל מנכסת לעצמה קולות לא לה . בקיצור הסיכון בריצה נפרדת עצום לשתי הצדדים וירחם המרחם.
מנחם מנדל

הודעה שלא נקראהעל ידי ועד » 20 דצמבר 2018, 20:08

אברהם משה כתב: הציבור חסידי יהפוך לאויב מושבע של כל ליטאי באשר הוא (זה קיים כבר היום במידה מסוימת) וקרע בלתי הפיך ,

לא יודע איזה חסיד אתה, אבל לא מכיר כרגע חסיד ששונא ליטאי, אדרבה, דרים באהבה ואחווה ושלום ורעות. לא יודע היכן אתה גר, אבל אולי בג'ונגל היכן שאתה גר זה ככה.
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח
ועד

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 20 דצמבר 2018, 20:11

את התמונה ההיא איך צילמו
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי200 » 20 דצמבר 2018, 23:30

עקיב'לה כתב:את התמונה ההיא איך צילמו

עם מצלמת פילים
יוסי200

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 21 דצמבר 2018, 00:25

בבצי'ק עוזר של ליצמן או של ראש הממשלה??????
לשיפוטכם ;

https://jumbomail.me/j/ZEe_viJH00K7GGK
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 21 דצמבר 2018, 01:05

התכוונתי מי הצליח להיכנס ולצלם, הרי העסק שם די מבוצר ושמור
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 23 דצמבר 2018, 14:22

פך שמן כתב:
עקיב'לה כתב:גאליצייאנר משולש וכל השאר, אם שמתם לב הרי ששפתו של פך שמן היא בוטה ולא עדינה בלשון המעטה. לכן אין לי עניין לדון עימו על שום דבר, הוא אף הכתיר אותי כ''צבוע'' משום מה. לגופו של עניין, עיינו נא כולם במה שכתבתי אמש אחרי הצום, ואימרו לי אם הייתי ראוי להתקפה כלשהי ממאן דהו, וכדי להשלים את הנושא שלנו, אומר רק כי בבנייני האומה הייתה התכנסות של הרבה צעירים שכאבו את ההפסד של המועמד החרדי, מה רע, מה הוא עונה לי בכלל עם זה פעם אחר פעם? לצערי צהלולי השמחה ותרועות הניצחון של הליטאים לא היו נעימים לאוזן. מה בין אלו למה שהיה בבנייני האומה? את זה אני אומר לכולכם, ליטאים וחסידים וספרדים, רק לא למי שכינה אותי צבוע, איתו אין לי שיג ושיח שיתבשל במיץ של עצמו.

אין לי מושג מי אתה ומה אתה ואם את הצבוע או לא, מובן לכולם שהמילה צבועים לא הייתה על אף אדם באופן אישי אלא היתה על התנהלות אגו"י כשהיא הייתה כאילו המנצחת מול דגל התורה למציאות העכשווית כשדגל היא זאת המנצחת.
בדרך אגב במענה לשאלתך יש הבדל עצום בין צהלות השמחה של צעירי דגל לצהלות השמחה שהיו בבנייני האומה של מאות צעירים שואגים ומולהבים כשהגרף של ברקוביץ טיפס מעל ליאון.

אלו הם שקרים וכזבים שמכרו לך...
הייתי שם ולהד"ם !!!
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 23 דצמבר 2018, 14:30

גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:

הייתי שם ולהד"ם !!!

שמעתי את זה בשידור חי ברדיו
אתה באמת רוצה שאאמין לך שכשהגרף של ברקוביץ טיפס מעל ליאון היה אוירת אבל ועוצו עצה באולם????
לדעתי גם הסתובבו כמה סרטונים כשהציבור שם הבין שיוסי דייטש לא במשחק היו שאגות אדירות של שמחה כשחשבו שברקוביץ הולך לנצח.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 23 דצמבר 2018, 14:44

פך שמן כתב:
גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:

הייתי שם ולהד"ם !!!

אתה באמת רוצה שאאמין לך שכשהגרף של ברקוביץ טיפס מעל ליאון היה אוירת אבל ועוצו עצה באולם????
לדעתי גם הסתובבו כמה סרטונים כשהציבור שם הבין שיוסי דייטש לא במשחק היו שאגות אדירות של שמחה כשחשבו שברקוביץ הולך לנצח.

לא היה אבל ולא כלום.
היו כמה שאגות כשהמדד של אגודת ישראל טיפסה ל-5 מושבים ולדגל הראו 4.

עכ"פ ככה היה בעת שאני הייתי שמה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 23 דצמבר 2018, 19:31

פך שמן כתב:
גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:

הייתי שם ולהד"ם !!!

עו דפעם אתה והשנאה שלך ! ''אמרו ברדיו '' איזה יופי של טענה אז גם ברדיו סיפרו על כל מיני מזימות השתלטות של הנכד המפורסם לתהילה ועל הדחות רבנים בי-ם שנעשו בהוראתו ובברכתו אז תירגע ומהר
ולגופה של טענה. הייתי שם בבניני האומה ואל תספר לי מה היה שם, דווקא הבחנתי בקבוצה של ספרדים שישבה והריעה כל פעם שליאון גבר ואיש לא התנפל עליהם או נגע בהם לרעה אני לא רוצה לחשוב מה היו עושים לי באולמי שירת ירושלים לו הייתי מריע כשדייטש גבר על ליאון בגרף לא הייתי יוצא משם שלם !
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי 1 » 23 דצמבר 2018, 19:42

למה מה נסגר?
לגבי מה הוויכוח הזה של מי הפעילים הצעירים שלא לומר ילדים מכובדים יותר ומתוקני מידות יותר?
כל זה עניין של חינוך שבכל צורה שהיא לא קשור לוויכוח האמיתי כאן.
יוסי 1

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 23 דצמבר 2018, 19:47

יוסי 1 כתב:למה מה נסגר?
לגבי מה הוויכוח הזה של מי הפעילים הצעירים שלא לומר ילדים מכובדים יותר ומתוקני מידות יותר?
כל זה עניין של חינוך שבכל צורה שהיא לא קשור לוויכוח האמיתי כאן.

אני אוהב שכשכמה בחורים הריעו כשברקוביץ גבר על ליאון פח שמן מסביר שכל הציבור הריע ושאג
וכשבכירי דגל עמדו ושילהבו את הציבור עם ה6-3 והמה כרעו ונפלו זה היה כמה ילדים ששרו
עלאק.....
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 23 דצמבר 2018, 20:43

אם הם עדיין רוקדים ביחד עוד לא אבדה התקווה לאחדות

https://jumbomail.me/j/kjnBYXK5hkONP6-
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 23 דצמבר 2018, 21:12

טבי כתב:אם הם עדיין רוקדים ביחד עוד לא אבדה התקווה לאחדות

https://jumbomail.me/j/kjnBYXK5hkONP6-

מי נותן יד שם ליעקב אשר, נתי גרוסמן?
איזה מצחיק, מעגל של פוליטיקאים מכל הגוונים, כולם רוקדים ביחד יד ביד וצוחקים עלינו שאנחנו רבים "על כבודם"...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי מנחם » 24 דצמבר 2018, 15:21

במידה מסויימת זה הכי גרוע, כלפי חוץ מנסים לחייך אחד לשני, ובלב ומאחורי הגב כועסים ומנסים להזיק.
צריך להתפלל שהמעשים החיצוניים ישפיעו על הפנימיים.
מנחם

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 24 דצמבר 2018, 15:53

מנחם כתב:במידה מסויימת זה הכי גרוע, כלפי חוץ מנסים לחייך אחד לשני, ובלב ומאחורי הגב כועסים ומנסים להזיק.
צריך להתפלל שהמעשים החיצוניים ישפיעו על הפנימיים.

בדיוק הפוך...
כלפי חוץ משדרים כעס ומנסים להזיק, ובלב מאוחרי הגב מנסים לחייך אחד לשני.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־102 אורחים