^^הבחירות לרשויות המקומיות תשע''ט - 2018^^

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: ^^הבחירות לרשויות המקומיות תשע''ט - 2018^^

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 25 יולי 2018, 16:30

gilonot כתב:הוא תמיד נחשב סממן מהימניים ביותר בסיעת הליכוד בעשר השנים האחרונות,תבדוק ותראה שגם חוקים ימניים לטובת המתנחלים או משהו נגד,כפי ששמאולנים קוראים לזה "שלטון החוק",הוא תמיד היה או בין היוזמים או לפחות בין התומכים הנלהבים.חילונים,כפי שהם קוראים לעצמם,ליברלים לא יתמכו בו.

ראשית כל רוב תושבי ירושלים החילוניים אינם מוגדרים כשמאלנים ליברלים אלא יותר כימניים,דבר שני כשיש לך מועמד חרדי הגם שהמועמד מולו הוא מתנחל עדיין מבחינת חילוני תושב ירושלים עדיף המתנחל.
בדגל התורה נלך , נקדש שם שמים !
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי gilonot » 25 יולי 2018, 16:48

לא כתבתי שרוב החילונים בירושלים לא יתמכו בו כי הוא מתנחל,ברור שרובם של חילוני ירושלים הם ימניים,אלא שאין לו תמיכה גורפת של כל חילוני העיר כמו שהיה אצל ברקת שנחשב מעמד חילוני.דייטש יכול להרוויח מזה.
לא מסכים איתך שמבחינת חילוני לא ימני וליברלי כהגדרתו עדיף מתנחל סרוג על חרדי
gilonot

הודעה שלא נקראהעל ידי לב טוב » 25 יולי 2018, 19:20

gilonot כתב:לא כתבתי שרוב החילונים בירושלים לא יתמכו בו כי הוא מתנחל,ברור שרובם של חילוני ירושלים הם ימניים,אלא שאין לו תמיכה גורפת של כל חילוני העיר כמו שהיה אצל ברקת שנחשב מעמד חילוני.דייטש יכול להרוויח מזה.
לא מסכים איתך שמבחינת חילוני לא ימני וליברלי כהגדרתו עדיף מתנחל סרוג על חרדי

חלק מהדתיים שתמכו במאיר פרוש מול ברקת יתמכו באלקין, אז אין לברקת עדיפות על אלקין.
בכל מקרה אם ליאון ופרוש לא הצליחו להשיג יותר מ45%, אז לא נראה לי שדייטש יצליח יותר מ50%.
אבל אני מאמין שהוא יצליח כבר בסיבוב ראשון להשיג 45%.
לב טוב

הודעה שלא נקראהעל ידי gilonot » 25 יולי 2018, 19:34

כמה מהסרוגים תמכו כבר בפרוש? רוב המכריע שלהם תמכו ברקת אחרת לא היה מנצח. ברקת סחף את כל החילונים ועכשיו אין שום מעמד חילוני עם סיכוי ריאלי לנצח.
אגב,אריה קינג ,שהוא הכי ימני בעיריה,הצהיר שהוא קורא להצביע לדייטש,אם האחרון יתמודד.בינתיים דייטש העמיד את מעמדותו אז יש לו תמיכת קינג והציבור שלו.
gilonot

הודעה שלא נקראהעל ידי לב טוב » 25 יולי 2018, 20:20

gilonot כתב:כמה מהסרוגים תמכו כבר בפרוש? רוב המכריע שלהם תמכו ברקת אחרת לא היה מנצח. ברקת סחף את כל החילונים ועכשיו אין שום מעמד חילוני עם סיכוי ריאלי לנצח.
אגב,אריה קינג ,שהוא הכי ימני בעיריה,הצהיר שהוא קורא להצביע לדייטש,אם האחרון יתמודד.בינתיים דייטש העמיד את מעמדותו אז יש לו תמיכת קינג והציבור שלו.

למעלה מ10% מהבוחרים של פרוש היו סרוגים.
לדייטש מול אלקין אין את זה.
לב טוב

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 25 יולי 2018, 20:30

אם תחשוב שניה על הראש של החילוני השמאלני אני לא מבין למה יבחר בדייטש ולא באלקין, אלקין בא עם עשייה מוכחת כשר, וכאשר הוא חושב על העיר שלו מי יסגור את החנויות בשבת או מי יסגור מרכזי בילוי וכדו' הרי ברור שהוא יעדיף את אלקין, ומה אכפת לו שהוא מתנחל ראשות העיר זה לא תפקיד מדיני, הוא בסך הכל יכול לדבר; הוא לא יכול להחליט לכבוש את הר הבית....
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 25 יולי 2018, 20:43

אתם שוכחים פרט שאולי בעיניכם הוא מאד שולי אבל אני חושב שהוא נעלם גדול,
מה יעשו בפלג הירושלמי,הרי מבחינתם הם מעדיפים את אלקין שיבטיח להם צילום מצב דהיינו סגנות,ותיק תרבות תורנית.
לענ''ד על דייטש יקשה להתחייב על התפקידים הללו בהתחשב בעובדה שבעיני שותפיו ב'דגל' הם גרועים ממרצ ואחרים.
בסה''כ הם מונים בסביבות העשר אלף קול שהם משמעותיים ואף קריטיים לדייטש במירוץ.
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 25 יולי 2018, 20:59

הם מתנגדים לדייטש גם בגלל שהוא פעיל ב"קמח".
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 25 יולי 2018, 20:59

אני פה כתב:הם מתנגדים לדייטש גם בגלל שהוא פעיל ב"קמח".

לדעתי זה רק תירוץ.
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 25 יולי 2018, 21:22

אני פה כתב:הם מתנגדים לדייטש גם בגלל שהוא פעיל ב"קמח".

הם מתנגדים לדייטש ואחרי חיטוט בעברו מצאו את קמח, לכל אחד מהנציגים שם יש היסטוריה גרועה יותר עשרות מונים, מישהו זוכר את ישעיהו וויין מהשירות האזרחי?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי לב טוב » 26 יולי 2018, 10:06

gilonot כתב:
לב טוב כתב:
חויזר כתב:
1010 כתב:
חויזר כתב:
אני פה כתב:יהיה קשה לדגל וש"ס להתבטל לאגודה. בפרט שדרעי ידוע כתומך בליאון. ובפרט לאור המחלוקת על חוק הגיוס שאגודה מנווטת את העניינים על חשבון את ש"ס ודגל.

אף אדם חרדי לא יכול לקחת על עצמו את האחריות לכך שישנו מועמד חרדי לראשות העיר והוא במו ידיו מטרפד את בחירתו,
אא''כ קוראים לאיש ליצמן או אפשטיין....

אם תסתכל אחרונית הרי שגם במועמדות של פרוש לראשות העיר, לא שש גפני לכך, ולא תמך בו אלא לבסוף, כנראה שהפעם זה גם יחזור על עצמו ויתמוך בדייטש אבל רק בסוף, וחבל שלא יעשה את זה מהתחלה, כי זה יכול לתרום הרבה למועמדות של דייטש.

אם כבר הזכרת את פרוש,ההבדל הגדול בין מערכת הבחירות לפני עשור לבין זו הנוכחית

זה הגידול המשמעותי בקולותיהם של בני המגזר החרדי בעוד לפני עשור פרוש היה חייב להביא נתח משמעותי של הקולות מהציבור החילוני
הרי שברגע שכל הציבור החרדי בלא יוצא מן הכלל מתאחד מאחורי דייטש זה נותן לו נתוני פתיחה מרשימים בהחלט לעומת פרוש בתשס''ח

הערכה שלי,בסופו של דבר אף מועמד לא יצליח לצבור יותר מ40 אחוז מהקולות מה שמביא אותנו לסיבוב שני מן הסתם יהיה זה אלקין מול דייטש

ימים יגידו..

הבדל עוד יותר גדול זה הפיצול החילוני.
פרוש הגיע ל45%, לדייטש מספיק 40%.
אם לדייטש אין 40% בסיבוב שני הוא מפסיד.

למה אתה חושב שכל החילונים של ירושלים יעדיפו בסיבוב השני מתנחל ימני קיצוני סרוג על פני חרדי?

עשיתי עכשיו פילוח של ההצבעות בירושלים, וכמות הגידול החרדי.
ואני חוזר בי.
אני חושב שהוא מנצח גם סיבוב שני (מה שלא נראה לי שיהיה).
לב טוב

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 אוגוסט 2018, 13:55

יצחק טרבלסי תושב העיר אלעד הכריז על התמודדות לראשות העיר
שיך

טובת העיר או טובת הדיל?

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 17 אוגוסט 2018, 11:32

כידוע לכל בימים האחרונים ישנה קדחת שמועות לגבי ראשות העיר אלעד, אליבא דהטוענים ככה''נ דגל וש''ס יריצו מועמד מוסכם נגד ראש העיר המכהן ישראל פרוש.

ולכאו' נשאלת השאלה הרי בסה''כ רובא דרובא מתושבי אלעד מרוצים מאד מתפקודו של ישראל פרוש כראש עיר גם הליטאים גם הספרדים וגם החסידים.
אז לשם מה נחוץ להנחית מועמד מבחוץ,שאינו מכיר את העיר ואת בעיותיה וצרכיה,לעומת ראש עיר מכהן שהוכיח את עצמו בצורה יוצאת מן הכלל.

טובת העיר עומדת לנגד עיני העסקנים או טובת הדיל ? ? ?
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוגוסט 2018, 12:36

טובת המפלגה
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 17 אוגוסט 2018, 12:37

הכל לשם שמים, והשמים כסאי...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

Re: טובת העיר או טובת הדיל?

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 אוגוסט 2018, 01:36

חויזר כתב:כידוע לכל בימים האחרונים ישנה קדחת שמועות לגבי ראשות העיר אלעד, אליבא דהטוענים ככה''נ דגל וש''ס יריצו מועמד מוסכם נגד ראש העיר המכהן ישראל פרוש.

ולכאו' נשאלת השאלה הרי בסה''כ רובא דרובא מתושבי אלעד מרוצים מאד מתפקודו של ישראל פרוש כראש עיר גם הליטאים גם הספרדים וגם החסידים.
אז לשם מה נחוץ להנחית מועמד מבחוץ,שאינו מכיר את העיר ואת בעיותיה וצרכיה,לעומת ראש עיר מכהן שהוכיח את עצמו בצורה יוצאת מן הכלל.

טובת העיר עומדת לנגד עיני העסקנים או טובת הדיל ? ? ?

אם הינך תושב ב"ב מסתבר שאתה מודע לכך שבהסטוריית העיר, הראש עיר המוצלח היה הרב מוטלה קרליץ בתקופתו העיר תפקדה חלק וללא כל בעיות ושביתות, לפי התזה שלך היה עדיף להשאיר אותו על כסאו מאשר להחליפו במועמד מוצנח מעמנואל אשר אינו הכיר את העיר ואת בעיותיה וצרכיה ובקלות יוכל לקטוף את התואר ראש העיר הגרוע בהיסטוריית העיר בני ברק...
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 19 אוגוסט 2018, 02:07

כולם תושבי בני ברק ואכן הליטאים זוכרים מאוד לטובה את קרליץ, אני מדגיש שוב, הליטאים. יודעי הדבר יודעים שמי שהבריא את העיר היה דווקא המוצנח מעימנואל שאולי לא היה סימפטי ויחצן אבל עשה עבודה טובה מאוד. מי יודע מבין כל הדברנים מי הגה את הרעיון של איזור המגדלים בצפון בני ברק? ראש העיר המנוח משה אירנשטיין, שמהדמיונות שלו קוצרים כולם עכשיו פירות
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 אוגוסט 2018, 20:51

עקיב'לה כתב:כולם תושבי בני ברק ואכן הליטאים זוכרים מאוד לטובה את קרליץ, אני מדגיש שוב, הליטאים. יודעי הדבר יודעים שמי שהבריא את העיר היה דווקא המוצנח מעימנואל שאולי לא היה סימפטי ויחצן אבל עשה עבודה טובה מאוד. מי יודע מבין כל הדברנים מי הגה את הרעיון של איזור המגדלים בצפון בני ברק? ראש העיר המנוח משה אירנשטיין, שמהדמיונות שלו קוצרים כולם עכשיו פירות

משהו אמר שלאגודה לא היה ראשי עיר מצויינים
הטענה היתה שאם יש ראש עיר טוב למה להחליפו במועמד מוצנח , אבל אולי תחכים אותנו באיזה תחום המועמד המוצנח עשה עבודה טובה כמובן ברמה המקצועית ואין לנו כל כוונה לפגוע בו ברמה האישית, שביתות היו בב"ב תמידין כסדרן,העירייה היתה בוקה ומבולקה ואני יודע על מה שאני מדבר,
והתשובה- הסכם צריך לכבד וזה כל טבעו ומהותו ואשר ע"כ אפי' אם ישראל פרוש עשה עבודה מצויינת שיעמוד בהסכם שחתם עליו ויפנה את הזירה, בנימה אישית בלבד אני מעוניין שדווקא ישראל ישאר בתפקידו,
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 03 אוקטובר 2018, 13:54

ישראל כהן בטוויטר: מטה יהדות התורה בבני ברק בראשות ראש העיר המיועד אברהם רובינשטיין. אחראי: דוד פינקל. מנהלים: מוישי הורן וגודי סילמן. דובר המטה: יהודה מנדלוביץ. אנשי הפרסום: צוות שחור ולבן בראשות קיווי הס
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 03 אוקטובר 2018, 13:54

בחזית: מחר בצהריים כינוס של 'דגל התורה' בי-ם לקראת הבחירות, בשכונת גבעת שאול. בהשתתפות חברי המועצה ורבני הקהילות
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 03 אוקטובר 2018, 13:56

רבינא בתיעוד 'כיכר': מתח בפתח תקווה! ר"י 'אור ישראל' צפוי להכריע את הבחירות לראשות העיר לאחר שהכרעתו תוביל לתמיכה של כל הגוש הדתי. אמש, הצטופפו המועמדים השונים ב'הקפות השניות'. לאחר הנתק בעבר, רה"ע ברוורמן התקבל יחד עם חברי סיעת 'יהדות התורה
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 03 אוקטובר 2018, 23:47

הבחירות לרשויות המקומיות!

מקבץ עדכונים.

קמפיין משה ליאון מחר בעיתונות החרדית : תמונות עם חברי מועצות גדולי וחכמי התורה. "ביחד בעזרת השם ננצח" - "משה ליאון דואג לך".

קריספל בקול חי: אני וצברי נדאג להוציא את פורוש והספינים שלו מהעיר העיר מנהלת כמו מאפיית פשע מי שלא נותן שוחד דורסים אותו.

עוד מנאומו של הגר"ב סולובייצ'יק המתפרסם אצל רבינא ב'כיכר': המו"מ התנהל בצורה שלא מגיע לנו שום דבר, כי 'דגל' זה גוף חדש שצריך לקנות אותו. הם החליטו להעמיד חרדי לראשות העיר, ואנחנו חייבים ללכת אתם בכל מחיר, אסור שתהיה לנו דעה משלנו".

המועמד החרדי לראשות העיר יוסי דייטש למימרן בקול חי: האחדות עדיין אפשרית, על זה אני בונה ולשם אני שואף. אמרו לי בתחילת הדרך ליצמן לא איתך, והנה הצלחתי לאחד את כל אגודה, ליצמן מדבר איתי כל יום, עובד ומשקיע יום וליל.

דייטש למימרן: קשה לי להאמין שמישהו כרך את חוק הגיוס בבחירות בירושלים. בשיחות המו"מ איתי אף אחד לא העלה ערים אחרות. אף אחד לא רוצה לחזור לימי המחלוקות והקרע. אני אעשה הכל על מנת שבירושלים תהיה אחדות. נשתדל על אף הריצה הנפרדת שהכל יהיה בצורה מכובדת.

דייטש למימרן בקו"ח: אין בעייה לאדם חרדי לנהל את העיר. אם יש לנו שר פנים חרדי. שר בריאות חרדי. סגן שר חינוך, שר נגב וגליל. מה הבעיה שיהיה ראש עיר חרדי? יוסי דייטש למימרן בקו"ח: אני עדיין עובד על מו"מ עם דגל התורה. לא אמרתי נואש. בש"ס אמרו לי מיד בהתחלה: אנחנו עם ליאון אלא אם תביא את כולם. לכן עיקר המו"מ היה עם דגל.

דייטש חושף אצל מימרן: "גורמים בדגל התורה קראו לי בערב ראש השנה ואמרו לי: יש לך סיכוי, בוא נתקדם. בעריוכ הופתעתי לשמוע החלטה אחרת.

יוסי דיישט לגלסנר ב'קול ברמה': ההתמודדות שלי הולכת קשה אבל בסוף יהיו התוצאות שרצינו. לא יצאתי לבד למערכה אלא עם החלטה של מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל ועם תמיכה של הציבור. גם ב'דגל' יודעים שמבחינה מספרית יש לי סיכוי. במהלך המשא ומתן היו שני סעיפים שעלו על השולחן ב'דגל' הבטיחו לי תשובה ועד היום לא שמעתי מהם. אני ממשיך בהידברות עם הרבה חוגים ויש עוד שלושה שבועות שאפשר להביא שינוי.

יוסי דייטש לגלסנר ב'קול ברמה': באף מצב לא נאמר או עלה על הפרק הנושא של אלעד תמורת ירושלים. אנחנו ברגעים שיכולים לשתות מהבאר ויש אנשים שרוצים להכשיל את העניין. אני מסתובב בעיר ורואה את הקונצנזוס סביבי, זה שאני חרדי הוא לא מכשול בפני אף קהל. אני מביא את הניסיון הרב ביותר שיש בעירייה. הדיור הוא הדבר הכי חשוב לתושבי העיר ואני הולך לטפל בבעיה הזאת בכל הכוח.

מזכיר מועצת גדולי התורה של דגל התורה אברהם רובינשטיין למימרן בקול חי: "המכתב היום היה מיועד רק למזכיר אגו"י יעקב ולצר ואיני יודע מי הוציא. אני איש דובר אמת ואיני מעורב בשום מערכת בחירות רק בעיר בני ברק"

ח"כ מיכאל מלכיאלי ב"קול חי": "לא בטוח שראש עיר חרדי בירושלים, זה רעיון טוב. ש"ס הולכת להיות המפלגה החרדית הגדולה במועצת העיר".

המועמדת לראשות עיריית בית שמש עליזה בלוך למשה גלסנר ב'קול ברמה' - "אני אהיה ראש העיר של בית שמש. בע"ה ובהרבה עבודה בבית שמש יהיה מהפך שיביא ראש עיר טובה יותר לבית שמש".

ד"ר עליזה בלוך, המועמדת לראשות עיריית בית שמש למשה גלסנר בקול ברמה: "גם בירושלים יש מועמד חרדי שלא כולם תומכים בו. גם באשדוד יש מועמדת חילונית שנתמכת בידי חרדים. בעיר בית שמש הציבור החרדי מקופח אפילו בנושאים שראש עיר חרדי היה אמור לטפל בהם. עובדה שגם שיש ראש עיר חרדי בעיר בית שמש יש בעיה של מקוואות, של שירותי קבורה, של כשרות."

ד"ר עליזה בלוך, המועמדת לראשות עיריית בית שמש למשה גלסנר בקול ברמה: "אני נציגה של אנשים שרוצים חיים טובים יותר. למה חרדים חייבים ללמוד בקראוונים? למה חרדים חייבים שלא יהיה להם מקומות תעסוקה? למה חרדים צריכים לסבול ממנהל לא תקין? למה חרדים צריכים לסבול?

משה מונטג לגלסנר ב'קול ברמה': אנשים בצדק מאבדים סבלנות אבל אין ברירה והם צריכים סבלנות, אנחנו בתהליך של שיפור גדול במספר מקומות בעיר. שילמנו מחיר במספר דברים על חשבון פיתוח הבניה בעיר.

משה מונטג לגלסנר ב'קול ברמה': אי אפשר להגיד על בית שמש שהיא המקום הכי יפה, צריך שיפור גדול בנושא הניקיון. מי שיחזיק בתיק שפ"ע הוא איש שהולך איתנו ביחד בקדנציה הבאה. נייחס לנושא הזה חשיבות גדולה.
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 04 אוקטובר 2018, 15:20

למען שמירה על הסדר נרכז את העדכונים כדלהלן

אלעד-http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=13991

דייטש והמסתעף-http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=13901

הריצה הנפרדת של 'דגל' בירושלים-http://www.forum.ladaat.info/viewtopic.php?f=1&t=13986

כל שאר הדיונים,העדכונים ועוד יתקיימו באשכול זה.
בהצלחה!
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 04 אוקטובר 2018, 15:39

יופי עכשיו נוכל לריב באופן מסודר.
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 05 אוקטובר 2018, 13:16

יעקב ריבלין בטוויטר: אני גר בירושלים יותר מיובל שנים. אבל רק המרוץ הנוכחי לראשות העיר חשף בפני שיש בה כל כך הרבה רבנים. וזה עוד בתחילת המירוץ.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 07 אוקטובר 2018, 09:09

סקר שבוצע בימים האחרונים בחיפה על ידי מכון 'מאגר מוחות' עבור מפלגת העבודה קובע כי עינת קליש המתמודדת מול ראש העיר המכהן יונה יהב, גוברת עליו ומביסה אותו.
עורכי הסקר ביצעו שישה תסריטים אפשריים, כאשר בתסריט הראשון ישנם שישה מתמודדים, ועל פי התוצאות יונה יהב זוכה לתמיכה של 21% בלבד, בעוד שקליש מקבלת 31%, המועמד דוד עציוני זוכה ל- 8%.
בתסריט שני בו מתמודדים יהב וקליש לבדם, ינה מקבל 29% וקליש מקבלת 51%. בתסריט נוסף בו מתמודדים יהב אל מול עציוני, יהב זוכה לתמיכה של 35% בעוד שעציוני מקבל 37%. בתסריט נוסף בו מתמודדים עציוני אל מול עינת קליש עציוני מקבל 16% וקליש מקבלת 52%. תסריט חמישי שבו מתמודדים מנדי זלצמן מול יונה יהב, זלצמן מקבל 30% בעוד שיהב מקבל 38%. בתסריט שבו קליש מתמודדת מול זלצמן, קליש מקבלת 53% בעוד שזלצמן מקבל 12% בלבד. התסריט האחרון שבו דוד עציוני מתמודד מול זלצמן, עציוני מקבל 27% ואולם זלצמן מקבל 15% בלבד.
עוד עולה מהסקר של מאגר מוחות כי 42% לא מרוצים מתפקודו של ראש העיר יהב, 30% מרוצים במידה בינונית, ו-28% מרוצים. "הציון הממוצע 2.72 משקף שביעות רצון נמוכה מתפקוד ראש העיר" כך נכתב בסקר.
משמעות הסקר כלפי הציבור החרדי חשובה מאוד, שכן באחרונה גורמים שונים בעיר שטרם הודיעו פומבית בתמיכה ביהב, ביקשו להמתין לסקרים שונים לראות את המגמה ועל פי להחליט, זאת במקביל לעמדת רבים מהציבור החרדי שהחליטו שלא לתמוך ביהב בכל מקרה.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי ליטאי » 08 אוקטובר 2018, 11:35

בטח ליצמן סגר גם איתה בכל מיני אופנים.
ליטאי

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 08 אוקטובר 2018, 11:52

מצורף תוצאות הסקר
קבצים מצורפים
SEKER1[14955].pdf
(370.6 KiB) הורד 35 פעמים
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 08 אוקטובר 2018, 11:53

ליטאי כתב:בטח ליצמן סגר גם איתה בכל מיני אופנים.

נחיתות ליטאית
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 08 אוקטובר 2018, 15:05

בעוד שלושה שבועות ועוד יום יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות,ענן המלחמה יתפזר ואז ידעו כולם מי נגד מי.
כאן בפורום ישנם כמה חברים (יתכן ואף אני בכלל זה) שמבוקר עד ליל נלחמים זה בזה, זה מביא נתונים והשני צועק לעומתו נתונים אחרים,קיצער יד כל בכל .
רציתי לשמוע את ההימורים שלכם לכמה מנדטים תזכה כל מפלגה בירושלים לפי הסדר הבא יהדות התורה-ג' דגל התורה ד''ת ש''ס ועץ.
יודגש הערכה שלכם ע''ב אמיתי ולא משאלות לב בעלמא,בהצלחה!
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוקטובר 2018, 15:10

תפתח לזה אשכול חדש.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 08 אוקטובר 2018, 15:18

גאליציינער כתב:תפתח לזה אשכול חדש.

כעצתך

viewtopic.php?f=1&t=14092
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי דודגדול » 08 אוקטובר 2018, 15:21

חויזר כתב:בעוד שלושה שבועות ועוד יום יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות,ענן המלחמה יתפזר ואז ידעו כולם מי נגד מי.
כאן בפורום ישנם כמה חברים (יתכן ואף אני בכלל זה) שמבוקר עד ליל נלחמים זה בזה, זה מביא נתונים והשני צועק לעומתו נתונים אחרים,קיצער יד כל בכל .
רציתי לשמוע את ההימורים שלכם לכמה מנדטים תזכה כל מפלגה בירושלים לפי הסדר הבא יהדות התורה-ג' דגל התורה ד''ת ש''ס ועץ.
יודגש הערכה שלכם ע''ב אמיתי ולא משאלות לב בעלמא,בהצלחה!

המנצח יתוגמל והמפסיד יענש
דודגדול

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 08 אוקטובר 2018, 17:29

פך שמן כתב:

נחיתות ליטאית

ליצמן לא סגר איתה, ולצערינו הסקר שקרי ויהב ינצח,
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 08 אוקטובר 2018, 17:38

זה לצערנו ולצער כל החרדים שאגודת ישראל פירסמה בהמודיע שהם תומכים בהבהב
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 08 אוקטובר 2018, 19:21

1010 כתב:
פך שמן כתב:

נחיתות ליטאית

ליצמן לא סגר איתה, ולצערינו הסקר שקרי ויהב ינצח,

מנין לך שהסקר שקרי?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 08 אוקטובר 2018, 19:48

כי זה לא משקף את המציאות, ודי לנו בכך שהמושחת הרשע יונה יהב סוגר לפני הבחירות דיל עם הערבים שם יש באורח פלא 100% הצבעה עבורו.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 08 אוקטובר 2018, 20:12

בהמשך לאשכול ההימורים,תזכורת קטנה לגבי ש''ס בירושלים.

בבחירות הקודמות קיבלה המפלגה בירושלים 5 מנדטים וזאת שבועיים אחרי פטירת מרן הגר''ע יוסף זצ''ל בעוד כל הציבור הספרדי מאוחד ומלוכד מאחורי הרשימה בירושלים,
כיום חמש שנים אחרי, כמות המלחמות שעברו על מפלגת ש''ס נדמה כאילו עברו 20 שנה.

בכל מקרה הציבור שם קצת הפריז בהערכותיו,לענ''ד עם הרבה ס''ד תוכל ש''ס להכניס שלושה נציגים ולא יותר.
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 08 אוקטובר 2018, 20:43

1010 כתב:כי זה לא משקף את המציאות, ודי לנו בכך שהמושחת הרשע יונה יהב סוגר לפני הבחירות דיל עם הערבים שם יש באורח פלא 100% הצבעה עבורו.

ואולי המועמדת ממולו גם סגרה? לך תדע,
זה ברור שליצמן תומך בו אף על שנאתו האכזרית לחרדים זהו בגלל שהוא מאמין שהוא מנצח.. כבר היה לעולמים
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 08 אוקטובר 2018, 20:52

לחויזר - אני נתתי יותר לש"ס מסיבה פשוטה, כי אריה דרעי לקח את העיר כפרויקט אישי שלו, מניסיון האיש הוא תותח ועובד טוב, ואם לקח את זה כפרויקט אישי הוא לבטיח יביא תוצאה מרשימה.

לפך שמן - יונה יהב כבר סגור עם הערבים כבר הרבה שנים, אין מצב שבאה חדשה לסגור איתם, הלוואי ואתבדה, אבל כרגע המצב נראה אבוד ואין סיכוי למועמד מול יונה יהב, ומי יתן ויתברר שלא צדקתי.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 08 אוקטובר 2018, 20:55

1010 כתב:לחויזר - אני נתתי יותר לש"ס מסיבה פשוטה, כי אריה דרעי לקח את העיר כפרויקט אישי שלו, מניסיון האיש הוא תותח ועובד טוב, ואם לקח את זה כפרויקט אישי הוא לבטיח יביא תוצאה מרשימה.

לפך שמן - יונה יהב כבר סגור עם הערבים כבר הרבה שנים, אין מצב שבאה חדשה לסגור איתם, הלוואי ואתבדה, אבל כרגע המצב נראה אבוד ואין סיכוי למועמד מול יונה יהב, ומי יתן ויתברר שלא צדקתי.

הוא לא ניצח בפערים גדולים בבחירות האחרונת
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 08 אוקטובר 2018, 20:56

תביא נתונים בבקשה.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 08 אוקטובר 2018, 22:16

1010 כתב:לחויזר - אני נתתי יותר לש"ס מסיבה פשוטה, כי אריה דרעי לקח את העיר כפרויקט אישי שלו, מניסיון האיש הוא תותח ועובד טוב, ואם לקח את זה כפרויקט אישי הוא לבטיח יביא תוצאה מרשימה.

עם כל הכבוד לדרעי, הוא לא יכול להביא מצביעים יש מאין.
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 08 אוקטובר 2018, 22:19

חויזר כתב:

זה לא יש מאין, זה להחזיר מצביעים מהעבר הביתה.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 08 אוקטובר 2018, 22:27

1010 כתב:
חויזר כתב:

זה לא יש מאין, זה להחזיר מצביעים מהעבר הביתה.

כמות השונאים שהוא צבר לעצמו בחמשת השנים האחרונות היא אדירה!
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 08 אוקטובר 2018, 22:33

במהלך פתיחת מטה 'דגל התורה' בביתר איים ח"כ אורי מקלב על ראש העיר המכהן מאיר רובינשטיין: ‏"צר לנו שיש חריקות בשיתוף הפעולה, אני לא רוצה להגיע למצב שנשתק את הקדנציה הקרובה".

הדברים נשמעו על רקע העימות המתמשך בין 'דגל התורה' לשלומי אמונים על שורת ערים. העימות נמשך גם בביתר עילית, שם ראש העיר המכהן מאיר רובינשטיין עושה שרירים לנציג 'דגל התורה' דודי זלץ באשר לתיק התכנון ובניה אותו הוא מסרב להעניק לו בשלב זה.

"גם את העיר ביתר רצו להכניס לתוך השינויים הארציים, אנחנו הוצאנו את ביתר מכל הפניות שהיו לנו, דחינו את זה על הסף. מפלגות כאלה ואחרות עם דילים כאלה ואחרים".

מקלב רמז בדבריו כי הייתה אפשרות להתמודד לראשות העיר מול רויבנשטיין: "היו אפשרויות לשינויים, היו הצעות מפתות אבל הבדלנו את ביתר ממקומות אחרים. צר לנו שלאחר הדברים האלה יש חריקות בשיתוף הפעולה" אמר מקלב.

לסיום אמר: "אני קורא לראש העיר לשתף פעולה באופן מלא. פנינו לשלום ולאחדות אנחנו עושים הרבה בשביל זה".
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 08 אוקטובר 2018, 23:57

שייך לאשכול דגל התורה מאיימת בפעם המאה ושלוש.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 אוקטובר 2018, 01:06

1010 כתב:שייך לאשכול דגל התורה מאיימת בפעם המאה ושלוש.

מאיימת ומקיימת...
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 09 אוקטובר 2018, 08:36

חוץ מגזרת ירושלים לא ראיתי שהוא מקיימת, ראיתי רק שהוא מאוימת.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 אוקטובר 2018, 09:39

1010 כתב:חוץ מגזרת ירושלים לא ראיתי שהוא מקיימת, ראיתי רק שהוא מאוימת.

להזכירך גם על ירושלים צחקת ולא האמנת,
וזה שהיא מאוייימת מצד אגודה אין זה חדש וטוב שהתחילו לשים לכך סוף,
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 09 אוקטובר 2018, 09:41

אכן, כל התהליכים שלהם בשנה האחרונה מונע מרגש לא משכל, ע"ע חיפה, ע"ע ירושלים, ע"ע אלעד
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 אוקטובר 2018, 09:44

ביטחון כתב:אכן, כל התהליכים שלהם בשנה האחרונה מונע מרגש לא משכל, ע"ע חיפה, ע"ע ירושלים, ע"ע אלעד

ברור, כל מה שנגד האינטרס החסידי הוא מרגש ולא משכל,
מציע לכולכם להרגע תותחילו להפנים שדגל הפסיקה להיות הפראיירים שלכם בקלפי,
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 09 אוקטובר 2018, 09:50

כשאנשים מונעים מנקמה ("טוב שהתחילו לשים לזה סוף" וכו') עושים שטויות, אבל חכמת ההמונים (כן, מצביעי דגל התורה הפשוטים האהובים והישרים ולא העסקנים מטעם עצמם המשייטים בפורומים) חזקה יותר מהכל. כך יש לדייטש סיכוי לעלות לכל הפחות לסיבוב שני מול ברקוביץ. הבעיה היא שגם אז תחושת הנקמה לא תיכבה וכמו שאומרים תעקרו לי 2 עיניים אך לו לפחות אחת
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 אוקטובר 2018, 09:53

ביטחון כתב:כשאנשים מונעים מנקמה ("טוב שהתחילו לשים לזה סוף" וכו') עושים שטויות, אבל חכמת ההמונים (כן, מצביעי דגל התורה הפשוטים האהובים והישרים ולא העסקנים מטעם עצמם המשייטים בפורומים) חזקה יותר מהכל. כך יש לדייטש סיכוי לעלות לכל הפחות לסיבוב שני מול ברקוביץ. הבעיה היא שגם אז תחושת הנקמה לא תיכבה וכמו שאומרים תעקרו לי 2 עיניים אך לו לפחות אחת

לענ"ד הרוב יסכימו איתי שיש יותר סיכוי שהחסידים יצביעו לברקוביץ בסיבוב שני יותר מהליטאים,
רק אשמח אם תסביר אם בסופו של תהליך ביום הבחירות דגל וש"ס עדיין יתמכו בליאון אתה חושב ברצינות שיוסי דייטש עולה לסיבוב שני?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 09 אוקטובר 2018, 10:13

הליטאים כאן רושפים גיצי אש בכעס אין אונים, והחסידים רק מנסים לרצות ולהסביר, ונשאלת השאלה מה הליטאים כה כועסים? צריך לקרוא את הסיפור בצורה מסודרת. עשרות שנים היו הולכים כל החרדים ביחד על שהליטאים פתחו ''דגל התורה'' ואז היה אש להבה אלא שהחסידים משום מה הביאו תוצאה מדהימה, סוג של שבעים שלושים, ולמרות שבלז שהם כמה אלפים הלכו עם הליטאים. נו, אז עשו ''שולעם'' וקבעו ארבעים שישים... אלא שברוב המערכות המונציפאליות זה כבר מזמן לא שישים ארבעים אלא כפי ראות עיני העסקנים, ראו ערך כל המקומות הצעירים וכו'. אלא שה'שולעם' הזה טעם לא נעים לו, כי הליטאים שוב צועקים ומייללים בלי סוף אוכלים שותים לי לוקחים לי וכו' וכו', ולמשל בירושלים שכל אחד מבין שאילוצים קבוצתיים בתוך אגו"י הכתיבו תמיד רשימה כזו שלא הפלתה איש אלא ניסתה להלוך נגד רוחו של אדם, וזה היה בערך סדר גודל של חמישים חמישים, כי אילו הפלג הירושלמי היו לג' שמונה תשע ואז היה חצי חצי ובא לציון גואל, וגם כעת זה פחות או יותר חמישים חמישים עם הפלג, מה לעשות והפלג ובעלז היו חלק מדגל בעת הפילוג, ומי שעיניים בראשו יודע שלמרות הריבוי של הליטאים בשכונות המעורבות עדיין אין להחליט שהחסידים הם המיעוט.... וכעת יהיו בחירות מלוות במחלוקת קשה ב"ה וכל אחד ינסה להראות מה כוחו, אבל אנא ליטאים טובים מה אתם כך כך כועסים, מתי הייתם פראיירים? מה ויתרתם כל כל? מה בוער לכם בדם להיות מסכנים ועשוקים. נשגבה מבינתי.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 09 אוקטובר 2018, 10:21

פך שמן כתב:
ביטחון כתב:כשאנשים מונעים מנקמה ("טוב שהתחילו לשים לזה סוף" וכו') עושים שטויות, אבל חכמת ההמונים (כן, מצביעי דגל התורה הפשוטים האהובים והישרים ולא העסקנים מטעם עצמם המשייטים בפורומים) חזקה יותר מהכל. כך יש לדייטש סיכוי לעלות לכל הפחות לסיבוב שני מול ברקוביץ. הבעיה היא שגם אז תחושת הנקמה לא תיכבה וכמו שאומרים תעקרו לי 2 עיניים אך לו לפחות אחת

לענ"ד הרוב יסכימו איתי שיש יותר סיכוי שהחסידים יצביעו לברקוביץ בסיבוב שני יותר מהליטאים,
רק אשמח אם תסביר אם בסופו של תהליך ביום הבחירות דגל וש"ס עדיין יתמכו בליאון אתה חושב ברצינות שיוסי דייטש עולה לסיבוב שני?

מי יתמוך "עסקני" ו"פוליטיקאי" ו"גולשי" דגל וש"ס. הקול הדומם ברור שיצביע ליוסי דייטש ופוק חזי מאי עמא דבר. תצא לרחוב ותשאל
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 09 אוקטובר 2018, 15:59

פך שמן כתב:

אכן לא האמנתי, כי זה לא הטובה של דגל, ומה לעשו תשדגל החליטו לעשות משהו בניגוד לטובתם.

אגב, דגל התורה לא מאויימת מצד אגודה, אלא מצד עצמה, אשר שקפצה לכמה פרויקטים שהם לא יכולים לעמוד בו, וביםום הבוחר האמת יתנפץ בפרצוף...
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 אוקטובר 2018, 17:32

-כל האמת על חורבנה של דגל התורה: מורגנשטרן נציג דגל בב''ב לבצלאל קהאן כח תשרי תשעט: אני מייצג את השולחים לחורב וישיבות תיכוניות-יש להצביע לנו כי צריך לשמוע לדעת תורה......

בס"ד

משה מורגנשטרן נציג החרדים החדשים ב'דגל התורה' בבני ברק, כשהפעם שובץ למקום ריאלי,
בראיון לרדיו קול חי בצלאל קהאן כ''ח תשרי תשע"ט

"אני מייצג את השולחים ל'חורב' וישיבות תיכוניות – יש להצביע לנו כי יש לשמוע לדעת תורה"...

מראיין: טוב בא נדבר על הבחירות....אתה במקום ריאלי הפעם נכון?
מורגנשטרן: קודם כל אני מייצג את כולם, ודאי שהמקום שלי הוא מקום אני חושב ששפעם ראשונה בהיסטוריה של מי שמוגדר כחולצות הכחולות או חרדים המודרנים... כי אני אחרי הכל לא אברך, אלא אני עורך דין במקצועי ואני מייצג אולי קו מסויים שהוא ברור....
....בבחירות הקודמות כמו שאמרתי אני הייתי במקום לא ריאלי, אבל היה הרבה דיונים איפה לשים אותי כבר אז, למעשה בבחירות הקודמות הרשימה נשארה כמו שהיתה קודם, זאת אומרת עשו פשוט העתק הדבק של הרשימה הקודמות, מכל מיני סיבות שלא ניכנס אליהם כרגע, והראשון בתור... ברשימה הקודמת הייתי אני, הפעם הרשימה השתנתה לחלוטין נשארו מעט חברים שהיו במועצה הקודמת, ואני אפילו עקפתי כמה מהם, שלמה שטרן נתן צבי כהן הם אחרי ברשימה,
מראיין: אבל מה ההבדל בינך... אתה שעובד לבין גפני שעובד ולבין בצלאל קהאן שעובד ואברהם רובינשטיין שעובד, כולנו לא יושבים לצערינו בכולל?
מורגנשטרן: ...ההבדל הוא מאד פשוט, ואני אתן דוגמא, הצורת חינוך שאני מחנך את ילדי זה ב'חורב' זה לא חיידר, רובינשטיין וגפני שולחים את ילדיהם כן לחדרים.
מראיין: למה, אגב?
מורגנשטרן: למה אני שולח לחורב? אתה רוצה להיכנס פה לנושאים השקפתיים? אני שולח לחורב כי זה מצד אחד חינוך עצמאי וזה חרדי ומצד שני יש שמה אנגלית ומתמטיקה בגיל מאד מאד צעיר
מראיין : ול'דגל התורה' אין בעיה עם מועמד בבני ברק שמייצג עמדה כזו?
מורגנשטרן: אלף, מסתבר שלא ולכן אני שם, דבר שני ויותר חשוב, אני מחנך בחינוך עצמאי והשאיפה שלי שהבן ישב וילמד תורה כל החיים, אבל מצד שני אני כן אשלח את הבן שלי לישיבה תיכונית, ואחרי ישיבה תיכונית הוא ילמד לישיבה גבוהה, כמו שהזכרת ביתי התחתנה ביום חמישי, החתן שלי יילך לכולל, אבל עד הכולל החתן שלי אמריקאי שלמד במקום עם לימודי חול...
צביקה גרוניך: ....מה אתה שונה מיעקב וידר מבני ברק שהוא חרדי עובד והוא לובש חולצות כחולות כמו שאתה טוען? למה אני אצביע לך ולא לו?
מורגנשטרן: זו שאלה מצויינת, והתשובה הכי פשוטה, וידר, אם ייכנס, וספק גדול אם ייכנס, ובא נגיד שיהיה לו הצלחה מטורפת ויקבל אפילו שני מנדטים - אחרי הכל אנחנו מחוייבים לדעת תורה וכולי וכולי ולהצביע וכל זה - אבל בא נגיד שוידר ייכנס ויקבל שני מנדטים מה הוא יעשה איתם הוא יישב באופוזיציה ויעשה רעש...
...ההקצאות בבני ברק, החרדים המודרנים זה בזכותי, ולבית ספר 'חורב' נמצא סניף בבני ברק בזכותי, אפילו שלא הייתי חבר מועצה, הצלחתי לדאוג לראשונה בהיסטוריה שבית ספר 'חורב' קיבל סניף, יש פה היום כמאה חמישים תלמידות של 'חורב' בבני ברק, המקור הוא ברמת גן, יש ארבעה סניפים לחורב....
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 10 אוקטובר 2018, 01:35

1010 כתב:
פך שמן כתב:

אכן לא האמנתי, כי זה לא הטובה של דגל, ומה לעשו תשדגל החליטו לעשות משהו בניגוד לטובתם.

אגב, דגל התורה לא מאויימת מצד אגודה, אלא מצד עצמה, אשר שקפצה לכמה פרויקטים שהם לא יכולים לעמוד בו, וביםום הבוחר האמת יתנפץ בפרצוף...

אז גם בביתר היא תמשיך במסורת לחבל באינטרסים של עצמה...
וע"ז נאמר ה' לי בעוזרי ואני אראה בשונאי דהיינו הקב"ה תציל אותי מהאוהבים שלי שכ"כ אוהבים אותי ויודעים מה הכי טוב עבורי, עם השונאים שלי אני אדע כבר להסתדר,
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 10 אוקטובר 2018, 08:18

הסיפור בביתר פשוט מאוד, הם רוצים שרובינשטיין יסגור איתם כבר עכשיו ויתן להם את השלל הקואליציוני, ורובינשטיין שלא מעוניין לסגור איתם עפ"י כמות הנציגים שהם אומרים שיביאו אלא לפי הנציגים שיביאו בסופו של דבר.
והדגלאים בביתר החלו מיד בקמפיין שרובינשטיין לא סופר אותם וכדו' וכו'.
נחיתות ליטאית כבר אמרנו?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 10 אוקטובר 2018, 08:55

בביתר הפילוג מגיע בכלל מכיוון ראש העיר
האנשים בעיר, כולל נציגי דגל, אינם מעונינים כלל במחלוקת
הולכים בנפרד כדי להגביר קולות (שלא יזלגו לכיוון זיידה ודומיו)
וכדי לדעת מה כוחה של כל מפלגה
(כמו בבית שמש)
משום מה יש מי שדואג להכניס את הענין למחלוקת הכללית.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי דודגדול » 10 אוקטובר 2018, 11:13

אני פה כתב:-כל האמת על חורבנה של דגל התורה: מורגנשטרן נציג דגל בב''ב לבצלאל קהאן כח תשרי תשעט: אני מייצג את השולחים לחורב וישיבות תיכוניות-יש להצביע לנו כי צריך לשמוע לדעת תורה......

בס"ד

משה מורגנשטרן נציג החרדים החדשים ב'דגל התורה' בבני ברק, כשהפעם שובץ למקום ריאלי,

"אני מייצג את השולחים ל'חורב' וישיבות תיכוניות – יש להצביע לנו כי יש לשמוע לדעת תורה"...

מורגנשטרן: קודם כל אני מייצג את כולם, ודאי שהמקום שלי הוא מקום אני חושב ששפעם ראשונה בהיסטוריה של מי שמוגדר כחולצות הכחולות או חרדים המודרנים... כי אני אחרי הכל לא אברך, אלא אני עורך דין במקצועי ואני מייצג אולי קו מסויים שהוא ברור....
....בבחירות הקודמות כמו שאמרתי אני הייתי במקום לא ריאלי, אבל היה הרבה דיונים איפה לשים אותי כבר אז, למעשה בבחירות הקודמות הרשימה נשארה כמו שהיתה קודם, זאת אומרת עשו פשוט העתק הדבק של הרשימה הקודמות, מכל מיני סיבות שלא ניכנס אליהם כרגע, והראשון בתור... ברשימה הקודמת הייתי אני, הפעם הרשימה השתנתה לחלוטין נשארו מעט חברים שהיו במועצה הקודמת, ואני אפילו עקפתי כמה מהם, שלמה שטרן נתן צבי כהן הם אחרי ברשימה,
מראיין: אבל מה ההבדל בינך... אתה שעובד לבין גפני שעובד ולבין בצלאל קהאן שעובד ואברהם רובינשטיין שעובד, כולנו לא יושבים לצערינו בכולל?
מורגנשטרן: ...ההבדל הוא מאד פשוט, ואני אתן דוגמא, הצורת חינוך שאני מחנך את ילדי זה ב'חורב' זה לא חיידר, רובינשטיין וגפני שולחים את ילדיהם כן לחדרים.
מורגנשטרן: למה אני שולח לחורב? אתה רוצה להיכנס פה לנושאים השקפתיים? אני שולח לחורב כי זה מצד אחד חינוך עצמאי וזה חרדי ומצד שני יש שמה אנגלית ומתמטיקה בגיל מאד מאד צעיר
מורגנשטרן: אלף, מסתבר שלא ולכן אני שם, דבר שני ויותר חשוב, אני מחנך בחינוך עצמאי והשאיפה שלי שהבן ישב וילמד תורה כל החיים, אבל מצד שני אני כן אשלח את הבן שלי לישיבה תיכונית, ואחרי ישיבה תיכונית הוא ילמד לישיבה גבוהה, כמו שהזכרת ביתי התחתנה ביום חמישי, החתן שלי יילך לכולל, אבל עד הכולל החתן שלי אמריקאי שלמד במקום עם לימודי חול...
צביקה גרוניך: ....מה אתה שונה מיעקב וידר מבני ברק שהוא חרדי עובד והוא לובש חולצות כחולות כמו שאתה טוען? למה אני אצביע לך ולא לו?
מורגנשטרן: זו שאלה מצויינת, והתשובה הכי פשוטה, וידר, אם ייכנס, וספק גדול אם ייכנס, ובא נגיד שיהיה לו הצלחה מטורפת ויקבל אפילו שני מנדטים - אחרי הכל אנחנו מחוייבים לדעת תורה וכולי וכולי ולהצביע וכל זה - אבל בא נגיד שוידר ייכנס ויקבל שני מנדטים מה הוא יעשה איתם הוא יישב באופוזיציה ויעשה רעש...
...ההקצאות בבני ברק, החרדים המודרנים זה בזכותי, ולבית ספר 'חורב' נמצא סניף בבני ברק בזכותי, אפילו שלא הייתי חבר מועצה, הצלחתי לדאוג לראשונה בהיסטוריה שבית ספר 'חורב' קיבל סניף, יש פה היום כמאה חמישים תלמידות של 'חורב' בבני ברק, המקור הוא ברמת גן, יש ארבעה סניפים לחורב....

כמה דגל הידרדרה בשנים האחרונות, לא להאמין שאנשים חושבים שהגר"ש אויערבך שינה והפך לקיצוני, ברור שהוא ממשיך את קו דגל התורה כמו פעם בלי הדירדור שקורה בדגל היום
דודגדול

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 10 אוקטובר 2018, 13:43

דודגדול כתב:
אני פה כתב:-כל האמת על חורבנה של דגל התורה: מורגנשטרן נציג דגל בב''ב לבצלאל קהאן כח תשרי תשעט: אני מייצג את השולחים לחורב וישיבות תיכוניות-יש להצביע לנו כי צריך לשמוע לדעת תורה......

בס"ד

כמה דגל הידרדרה בשנים האחרונות, לא להאמין שאנשים חושבים שהגר"ש אויערבך שינה והפך לקיצוני, ברור שהוא ממשיך את קו דגל התורה כמו פעם בלי הדירדור שקורה בדגל היום

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol::
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 10 אוקטובר 2018, 16:29

זה מה שיש לך לענות?
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 10 אוקטובר 2018, 16:47

אינני מבין במה שונה מר מורגנשטרן הי"ו מהרב רוזנהיים ועדתו, מייסדי אגו"י, שתמכו בכל ליבם בשיטה של תורה וד"א ובד בבד צייתו ציות מוחלט לגדו"י.

הרב אברמסקי זצ"ל (מובא ב'פניני' של רמ"מ שולזינגר) שאל פעם מה העדיפות של אגו"י על המזרחי, הרי את אגו"י ייסדו בעלי-בתים ואת המזרחי ייסדו רבנים וצדיקים. וענה, אגו"י נצמדו לדעת תורה כל הזמן, והמזרחי לא, אז כבר לא משנה מי המייסד.

גם את תנועת עץ המטירה ייסד הצדיק הגר"ש אוירבך ולמרבה הצער היום היא מנוהלת ע"י חבורת עסקנים ולבלרים שמתיימרים לקבוע מהי ההשקפה הטהורה המסורה מדור דור.
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 10 אוקטובר 2018, 22:47

סליחה, אבל מורגנשטרן לא שולח לחיידר רגיל, אפי' אם בן אדם יוצא לעבוד, אבל לא צריך ללמוד בגיל 3 מתמטיקה.

ולגבי עץ, אולי תסביר לי איך דרכה של דגל התורה היתה להפגין ולהתחכך עם שקוצ'ס?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 11 אוקטובר 2018, 12:03

מישהו יודע באיזה מועמד לראשות העיר פתח תקוה תומכים החרדים ???
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 14 אוקטובר 2018, 00:11

מה קורה ברחובות?
להומינר יש סיכוי להכנס למועצה?
נראה לי שמאיר פרוש לקח בבחירות האלו המון הימורים מסוכנים
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 14 אוקטובר 2018, 13:29

ליזרזון כתב:מה קורה ברחובות?
להומינר יש סיכוי להכנס למועצה?
נראה לי שמאיר פרוש לקח בבחירות האלו המון הימורים מסוכנים

ברחובות להכנס למועצה צריך 1800 קול לפחות
לא נראה שיש לו אפי' חצי מזה...
זה לא הימור כי הוא היה בחוץ בקדנציה האחרונה ומקסימום יישאר בחוץ
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 14 אוקטובר 2018, 14:24

אין לזה קשר לפרוש.
כמובן שהוא פורש את חסותו עליו, אבל אין לו שום ענין במתרחש בעיר.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 אוקטובר 2018, 15:11

ניצחון לש"ס:
בית המשפט המחוזי מרכז פסל היום (חמישי) את רשימתו של אפרים קפרא מהתמודדות על ראשות עיריית רחובות. בעקבות ההחלטה, ראש העיריה המכהן, רחמים מלול, יבקש את אמון הבוחרים וירוץ לקדנציה נוספת ללא מתמודדים נגדו.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 18 אוקטובר 2018, 15:33

למה הניצחון הוא לש"ס ?

מלול מתמודד מטעם הליכוד.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 18 אוקטובר 2018, 17:26

מה קורה בערד ?
מישהו יכול לעדכן ??

למשה אדרי יש שמה איזשהו סיכוי ???
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 18 אוקטובר 2018, 21:31

גאליציינער כתב:למה הניצחון הוא לש"ס ?

מלול מתמודד מטעם הליכוד.

רחמים מלול הוא איש של דרעי.
מהמקורבים הגדולים.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 21 אוקטובר 2018, 11:16

לשעבר.
כיום הוא איש עצמאי.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 21 אוקטובר 2018, 16:34

רמלה
סערה ברמלה לקראת הבחירות המקומיות: רבני העיר הוציאו בסוף השבוע 'קול קורא' מיוחד ובו הם קוראים לנציג הספרדי מיכאל דרעי, שהקים רשימה עצמאית, לפרוש ולהתאחד עם ש"ס.

הכל החל לפני כשנה אז נערכו בחירות אמצע הקדנציה, מי שנבחר הוא ראש העיר המכהן מיכאל וידל. לאחר הבחירות הודיעו בש"ס כי לקראת בחירות 2018 ירעננו את השורות, אז הודיע יו"ר ש"ס השר אריה דרעי על מינויו של מאור אשש ליו"ר ש"ס, מי שכיהן בתפקיד כסגן ראש העיר מטעם ש"ס היה מיכאל דרעי שהתחייב כי יפרוש מתפקידו.

אלא שלמרות הבטחתו פתח מיכאל דרעי מפלגה עצמאית לאחר שהבין כי סיים את דרכו בש"ס.

בסוף השבוע יצאו רבני רמלה במכתב מפויס ובו קראו לדרעי לפרוש ממפלגתו העצמאית ולהתאחד עם ש"ס.

וכת נכתב בגילוי הדעת: "בשם כל הרבנים בעיר רמלה: הננו פונים מעומק הלב לר מיכאל דרעי לכבד את חתימת ידו בכתב ההתחייבויות שעליו חתם, ולאחד את השורות למען התורה הקדושה ולמען תלמודי התורה ותינוקות של בית רבן ולמען אברכי הכוללים בעיר למען כל פעילות הקודש בעיר ולהישמע לדעת תורה, ולחכמי מועצת חכמי התורה הספרדים בארץ הקודש ובראשם מרן רבנו חכם שלום הכהן ויפה שעה אחת קודם ויש קונה עולמו בשעה אחת".

במכתב ההתחייבות לפני כשנה כתב דרעי: "אני הח"מ נציג תנועת ש"ס ברמלה מתחייב כי באם תנועת ש"ס תאשר מנויי לתפקיד סגן ראש העיר בשכר מעתה ועד למועד הבחירות המוניציפאליות הקרובות לעירית רמלה, מתחייב אני כי ממועד הבחירות הבאות והלאה לא אבקש לכהן יותר במועצה לא כסגן ראש העיר ולא כחבר מועצה".

עוד הוסיף אז דרעי במכתבו: "כמו כן ידוע לי כי התנועה מתכוונת למנות את מאור אשש לתפקיד יו"ר ש"ס ברמלה. הנני מתחייב למרות כל הנ"ל אמשיך לשרת בע"ה ולתמוך בתנועת ש"ס למען כלל הציבור".

תגובתו של מיכאל דרעי לא התקבלה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 21 אוקטובר 2018, 16:43

עמנואל:
פרסומים סותרים:
ישראל פריי: בדקות הקרובות תצא הודעה רשמית מעמנואל על פרישה של עזרא גרשי מש״ס ותמיכה באליהו גפני מועמד ׳אגודת ישראל׳.

עזרא גרשי: ״הפרסומים לא נכונים, אני כרגע לא פורש. ממשיכים בכל הכוח״.

לפי הפרסומים שפורסמו, נצטרך כנראה לומר כי עדיין לא הגיע הרגע האחרון - כפי שפירסמו שברגע האחרון הם יפרשו.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 22 אוקטובר 2018, 00:51

מה קורה בשאר הערים בין ש"ס ויחד? האנשים של ישי מגישים רשימות? רצים בנפרד?
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 22 אוקטובר 2018, 01:54

גאליציינער כתב:עמנואל:
פרסומים סותרים:
ישראל פריי: בדקות הקרובות תצא הודעה רשמית מעמנואל על פרישה של עזרא גרשי מש״ס ותמיכה באליהו גפני מועמד ׳אגודת ישראל׳.

עזרא גרשי: ״הפרסומים לא נכונים, אני כרגע לא פורש. ממשיכים בכל הכוח״.

לפי הפרסומים שפורסמו, נצטרך כנראה לומר כי עדיין לא הגיע הרגע האחרון - כפי שפירסמו שברגע האחרון הם יפרשו.

למה דגל לא תומכת במועמד ש"ס?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי שים שלום » 22 אוקטובר 2018, 06:35

1010 כתב:
גאליציינער כתב:למה הניצחון הוא לש"ס ?

מלול מתמודד מטעם הליכוד.

רחמים מלול הוא איש של דרעי.
מהמקורבים הגדולים.

הרבה מים עברו בירדן מאז, כיום הוא ליכודניק
אגב פסילתו של קפרא היא רק הפסד למלול,
היא מונעת ממנו לקבל את המימון בחירות (שהרי בכל מקרה היה מנצח)
שים שלום

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 22 אוקטובר 2018, 08:30

למה אתה חושב שהיא מונעת ממנו, הבחירות לא מתבטלות, הוא חייב ש-40 אחוז ישימו פתק מלול, ורק כך הוא מנצח. וממילא אין שום סיבה שלא יקבל
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 22 אוקטובר 2018, 08:55

ליזרזון כתב:למה אתה חושב שהיא מונעת ממנו, הבחירות לא מתבטלות, הוא חייב ש-40 אחוז ישימו פתק מלול, ורק כך הוא מנצח. וממילא אין שום סיבה שלא יקבל

זה החוק, אפי' שהוא המועמד היחיד?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 22 אוקטובר 2018, 10:03

ברגע שיש מועמד אחד אזי אין הצבעה על ראשות העיר אלא על מועצת העיר.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 22 אוקטובר 2018, 16:38

זה דרכם כסל למו...
במעמד פתיחת המטה המרכזי של 'בני תורה' באולם אחדות ישראל במודיעין עילית, הותקפו מספר פעילים של 'בני תורה' בגז מדמיע לאחר שמספר פעילים ליטאים פרצו פנימה וחוללו מהומה, לאחר שנהדפו החוצה התיזו כמות גדולה של גז מדמיע אל תוך האולם. כוחות הצלה טיפלו במספר נפגעים במקום, והאירוע כולו עבר החוצה בגלל קושי נשימתי בתוך האולם.

בסיעת בני תורה הגיבו הערב: "אלימות וטרור היא דרכם. אך נוכח הברבריות השיטתית של דגל התורה ופעיליה הצעירים, נמשיך הלאה לקדש שמים ולא ניגרר לאלימות והטרור מבית דגל התורה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 22 אוקטובר 2018, 17:26

פריי ב'קו עיתונות': אחדות בעמנואל - עזרא גרשי מש"ס הסיר את מועמדותו לראשות המועצה. המתמודד דוד נוריאן הסיר אף הוא, ומתמודד אחר בשם משה חגיאל צפוי אף הוא להסיר את מועמדותו. המרוויח הגדול - אליהו גפני, מועמד אגודת ישראל.

סוף סוף מעט אחדות...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 22 אוקטובר 2018, 17:27

ריבלין בטוויטר: ‏מהפך בפ״ת. במהלך מפתיע של אוריאל בוסו מש״ס נוצר קשר הדוק עם המועמד רמי גרינברג.

זה אומר שהוא מנצח ?
כידוע מהוות המפלגות החרדיות בעיר כוח לא מבוטל ולשון המאזניים.
עד עתה הם תמכו בראש העיר הנוכחי ברוורמן.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 22 אוקטובר 2018, 17:30

גאליציינער כתב:פריי ב'קו עיתונות': אחדות בעמנואל - עזרא גרשי מש"ס הסיר את מועמדותו לראשות המועצה. המתמודד דוד נוריאן הסיר אף הוא, ומתמודד אחר בשם משה חגיאל צפוי אף הוא להסיר את מועמדותו. המרוויח הגדול - אליהו גפני, מועמד אגודת ישראל.

סוף סוף מעט אחדות...

דרמה בבחירות למועצת עמנואל: ראש המועצה הוותיק עזרא גרשי מודיע היום (שני), כי הוא מסיר את מועמדותו לקדנציה נוספת, וחובר למועמד האשכנזי אליהו גפני.

גרשי, מועמד ש"ס לראשות המועצה, שמכהן בתפקידו מזה כעשור, הסתבך בתקופה האחרונה עם תיק פלילי, שעדיין לא נסגר, מה שככל הנראה הוסיף להחלטתו.

כעת, כשבוע לבחירות המקומיות, אחרי עשור של כהונת איש ש"ס בראשות המועצה, צפוי נציג חסידי להחליף אותו בתפקיד, כפי שפרסם לראשונה ישראל פריי ברשת 'קו עיתונות'.

אחרי שתי מערכות בחירות סוערות בישוב, ניסו הפעם במפלגות החרדיות להגיע בתחילת המירוץ להסכמה על זהות המועמד. ועדת רבנים שאיגדה את כלל רבני הישוב, ספרדים, אשכנזים ותימנים, ישבה על המדוכה תקופה ארוכה, אך לא הצליחה להסכמות.

בש"ס הבינו כי מוועדת הרבנים לא תבוא הישועה, וטרם הגשת הרשימות החליט יו"ר המפלגה השר דרעי להריץ בישוב את אופיר שלוש, איש עסקים מוכר, שבין היתר משווק את הפרויקטים החדשים בישוב המתפתח, אך גם שמו ירד מהפרק במהלך הזמן.

האיחוד הטרי, המדווח כעת, עם מועמד אגודת ישראל, מהווה לכאורה מכה לש"ס, שסימנה כבר לפני מספר חודשים את ראשות המועצה כיעד בבחירות הקרובות.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 22 אוקטובר 2018, 17:38

אליהו גפני הוא חסיד גור, נכון?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 22 אוקטובר 2018, 17:41

1010 כתב:אליהו גפני הוא חסיד גור, נכון?

כן
כמדומני אחיין של משה גפני
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 22 אוקטובר 2018, 18:42

ירושלים של מעלה כתב:

כן

אז ידו של משה גפני.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 23 אוקטובר 2018, 11:58

כמה טוב להם:

ב18 רשויות מקומיות קיים מועמד יחיד והם: קרית ביאליק, עכו, מודיעין-מכבים רעות, שדרות, כאוכב אבו אל היג'יא, רחובות, קרית אתא, כסרא סמיע, אבן יהודה,
מבשרת ציון, מעלה אדומים, מעלה אפריים, רכסים, עג'ר, גבעתיים, קרית יערים, נצרת עלית וראמה
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי ליטאי » 23 אוקטובר 2018, 12:00

מודיעין עילית
ליטאי

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 23 אוקטובר 2018, 12:13

האם הפלג לא העמיד שם מועמד?
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי ליטאי » 23 אוקטובר 2018, 12:23

התכוונתי שגם לגוטרמן טוב
ליטאי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 24 אוקטובר 2018, 14:37

נתניהו ואלקין ביקרו בשוק מחנה יהודה

משה ליאון מסר בתגובה לקיום הסיור המשותף של נתניהו ואלקין היום: גם אלקין וגם נתניהו יודעים שאני עומד לנצח בסיבוב הראשון .
נערך לאחרונה על ידי אני פה בתאריך 24 אוקטובר 2018, 14:40, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 24 אוקטובר 2018, 14:39

אני פה כתב:נתניהו ואלקין ביקרו בשוק מחנה יהוד

ביבי היה אתמול בכל הדרום
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 24 אוקטובר 2018, 16:38

אני פה כתב:נתניהו ואלקין ביקרו בשוק מחנה יהודה

משה ליאון מסר בתגובה לקיום הסיור המשותף של נתניהו ואלקין היום: גם אלקין וגם נתניהו יודעים שאני עומד לנצח בסיבוב הראשון .

מקוה שהוא בעצמו גם יודע את זה...
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 24 אוקטובר 2018, 16:43

1010 כתב:
ירושלים של מעלה כתב:

כן

אז ידו של משה גפני.
זה הסיבה שדגל לא הולכים שם נגד המועמד החסידי, אבל אין שם כמעט ליטאים, זה מקום של ספרדים וחסידים.
משיב.

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 24 אוקטובר 2018, 17:12

גפני הוא חסיד סלונים, לא גור.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 25 אוקטובר 2018, 11:09

ראש העיר חולדאי חשף כי משרד התחבורה אישר כבר את הפעלת הקווים, ואלו יחלו לפעול בעיר במהלך השנה הקרובה.
ערוץ 7 , ט"ז בחשון תשע"ט 25/10/18 08:49
ראש עיריית ת"א יפו, רון חולדאי, מגלה כי משרד התחבורה אישר להפעיל 24 קווי מוניות שירות בעיר בשבתות.

"באישור משרד התחבורה, 24 קווי שירות יחלו לפעול כבר בשנה הקרובה - גם בשבתות וחגים", סיפר חולדאי בראיון לגלי צה"ל.

התוכנית, שמבוססת על הצעה שהועברה למשרד התחבורה על ידי צוות היגוי של העירייה כבר בשנת 2012, כוללת בשלב הראשון שמונה קווי מוניות שירות - מחציתם קווים חדשים ומחציתם מבוססים על קווי שירות קיימים. בשלב השני, יתווספו 16 קווים חדשים שיפעלו בכל רחבי המטרופולין.

בניגוד לפעילות חברות האוטובוסים, לקווי מוניות השירות אין מניעה לפעול בשבת, והדבר תלוי בהחלטת המפעיל שיזכה במכרז.

המסלולים המתוכננים יאפשרו נגישות מרבית של תושבי העיר למרכזי הבילוי, בתי חולים, חופי הים ועוד בסופי שבוע. הקווים ישרתו את הנוסעים גם במהלך יתר ימי השבוע, ישלימו ויתגברו את מערך השירות שניתן באמצעות אוטובוסים.
שיך

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אברהם משה, אני פה, גאליציינער, גליציא, טהרנו, יוסים, שיך, תם שבהגדה ו־122 אורחים