פינדרוס בעז"ה ראש עיירית אלעד

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

פינדרוס בעז"ה ראש עיירית אלעד

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 10 אוקטובר 2018, 19:24

לאחר ההסכם עם ש"ס וברק צברי
מה דעתכם הסיכוי של פרוש?
פך שמן

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: פינדרוס בעז"ה ראש עיירית אלעד

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 10 אוקטובר 2018, 19:25

פגישה שהתקיימה הבוקר במעונו של מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן שליט"א, נשיא מועצת חכמי התורה, השתתפו יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, המועמד לראשות עיריית אלעד הרב יצחק פינדרוס, סגר"ע אלעד הרב צוריאל קריספל וסגר"ע אלעד הרב ברק צברי. מרן ראש הישיבה שליט"א העניק את ברכתו החמה לרב פינדרוס שיצליח בתפקידו כראש העיר למען כלל תושבי העיר והציבור הספרדי בפרט. מרן שליט"א הכביר שבחים על הרב פינדרוס אותו הוא מכיר היטב מפעולותיו הברוכות בירושלים, כאיש מקצועי והגון העובד בשיתוף פעולה מלא, מתוך דאגה אמיתית לכלל החוגים.

מרן ראש הישיבה הפנה קריאה לכל תושבי אלעד ואמר: "הקב"ה זיכה אותנו שנעשה אצלכם התאחדות גמורה. 'מי כעמך ישראל גוי אחד בארץ'. כשהולכים כ'גוי אחד' אזי 'מי כעמך ישראל'. כיוון שההתאחדות הזו שנעשתה באלעד חתמו עליה כל גדולי עולם והם הורו שהרב פינדרוס יהיה ראש העיר ושותפיו יהיו אנשי תנועת ש"ס – כך צריך להיות. ש"ס עשתה עד היום הרבה דברים ברחבי הארץ, וכל מי שבוחר בש"ס צריך לדעת שכל מצווה ומעשה שהם עושים זה נזקף לזכותו. לכן תושבי אלעד צריכים לדעת – בבחירות להצביע למען תנועת ש"ס ולראשות העיר לרב פינדרוס. והקב"ה יברך אתכם בהצלחה".

יצוין, כי ש"ס, דגל התורה ותנועת ישי הגיעו להסכמה לעבוד בשיתוף פעולה ובמלא המרץ למען בחירתו של הרב פינדרוס לראשות העיר אלעד, כהוראת מרנן ורבנן גדולי וחכמי הדור שליט"א. במרכז הסיכומים בין המפלגות: ניהול משותף של העיר אלעד ביושר ובשוויוניות מלאה, כאשר ש"ס תקבל לידיה את התפקידים הבכירים ביותר בעיריה, כדי שתוכל לחזור ולפעול למען הציבור הספרדי.

יו"ר ש"ס השר אריה דרעי אמר: "הציבור הספרדי באלעד יוצא היום לדרך חדשה, מתוך כבוד, שותפות ועוצמה. ש"ס ותנועת ישי יתמכו בכל המרץ ברב יצחק פינדרוס לראשות העיר כהוראת מרן ראש הישיבה, כדי להביא הנהגה משותפת לעיר. לראשונה לאחר חמש שנים, הציבור הספרדי באלעד חוזר לקדמת הבמה ומקבל את הכוח והתפקידים המגיעים לו בזכות ולא בחסד. יחד נפעל להחזיר את אלעד לימיה הטובים, לפריחה משגשגת של מוסדות התורה והחינוך, לטיפול אמיתי ונכון בבעיות הציבור שלנו מתוך אחדות וזקיפות קומה. נצעד לאורם של גדולי הדור וננצח בעזרת ה'".

סגר"ע הרב צוריאל קריספל אמר: "הנהרה והשמחה שקרנו מפניו של הכהן הגדול, דקות ספורות לאחר שסיים את ברכת הכהנים 'לברך את עמו ישראל באהבה' הדביקו את הנוכחים בסלון ביתו של מרן ראש הישיבה שליט״א בשמחה אמיתית, על מהלך האחדות בין כל גדולי ישראל ובין נציגי הסיעות המרכיבות את הרשימות למועצת העיר. דבריו אלו נסכו בי כוחות ותעצומות נפש להמשיך בדרכם של גדולי ישראל ולפעול בכל הכח ליישם את ציוויים"

יצוין, כי במהלך הפגישה הודיע הרב ברק צברי, יו"ר תנועת ישי כי הוא מסיר את מועמדותו לראשות העיר ותומך ברב יצחק פינדרוס, כהוראת מרן ראש הישיבה. "הצלחנו לקבל ארגז כלים מכובד ביותר על מנת לשרת אתכם נאמנה. לא עוד מלחמות, לא עוד איבה, לא עוד פחד ואימה. אנו מקבלים את מה שמגיע לנו בזכות ולא בחסד. יישר כח למנהיגי וגדולי הדור שהביאו בשורה של שלום ואחדות לעיר. כולנו מגויסים להצלחת הרב פינדרוס", אמר הרב צברי.
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 10 אוקטובר 2018, 19:29

הכי נהנתי ממה שאמר דרעי "נפעל להחזיר את אלעד לימיה הטובים" - אני מקווה שהוא שם מרכאות על "הטובים"
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 10 אוקטובר 2018, 19:33

אל תמהרו להספיד את פרוש. יש לו ציבורים גדולים, הרבה מאוד ספרדים ותימנים, ואת הדלי"ם, ואת הפלג, ושמעתי עכשיו מפעיל באלעד כי צברי איש אינו עומד מאחוריו.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי חכם מכל אדם » 10 אוקטובר 2018, 19:42

עקיב'לה כתב:אל תמהרו להספיד את פרוש. יש לו ציבורים גדולים, הרבה מאוד ספרדים ותימנים, ואת הדלי"ם, ואת הפלג, ושמעתי עכשיו מפעיל באלעד כי צברי איש אינו עומד מאחוריו.

מה פתאום!!
יהודה מלול תומך בצברי בגדול...
על שלושה דברים העולם עומד
על כסף על געלט ועל money
סמל אישי של המשתמש
חכם מכל אדם

הודעה שלא נקראהעל ידי יעבץ » 10 אוקטובר 2018, 20:17

אני פה כתב:ראש עיריית אלעד, המתמודד לקדנציה נוספת מטעם אגודת ישראל, מול יצחק פינדרוס שקיבל היום את תמיכת ש"ס, זוכה הערב לתמיכתו של ראש ישיבת כסא רחמים ומנהיג 'יחד'.

יש לציין שיחד קיבלה בבחירות האחרונות 2000 קולות באלעד. כך שלפרוש יש כ 6 אלף קול. 2500 חסידים 1200 מזרחי ו2000 יחד. 300 הפלג. וצריך לגנוב מש"ס והליטאים כ-1.5 אלף קול שזה הרבה מאוד.

למה הרבה מאוד???
לפי המצב והאוירה. (ורמת המושמעות של הציבור האלעדיי לעסקניים הארציים...) אין זה מופרך כלל.
סמל אישי של המשתמש
יעבץ

הודעה שלא נקראהעל ידי חכם מכל אדם » 10 אוקטובר 2018, 21:31

לפני מספר חדשים התפרסם סקר שפרוש זוכה לתמיכה של 70-80% בציבור הספרדי
על כסף על געלט ועל money
סמל אישי של המשתמש
חכם מכל אדם

Re: פינדרוס בעזה ראש עיירית אלעד

הודעה שלא נקראהעל ידי חכם מכל אדם » 10 אוקטובר 2018, 22:03

לא הבנתי
ראש עיר בעזה או באלעד???
על כסף על געלט ועל money
סמל אישי של המשתמש
חכם מכל אדם

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 11 אוקטובר 2018, 02:10

משום מה החסידים שבאשכולות אחרים דברו בבטחון עצמי רב על ניצחון פרוש נכנסו לתרדמת,
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 11 אוקטובר 2018, 09:04

אני פה כתב:תרשמו לפניכם , פרוש ראש עיריית אלעד הבא.

מנין לך?
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 11 אוקטובר 2018, 10:31

פך שמן כתב:
אני פה כתב:תרשמו לפניכם , פרוש ראש עיריית אלעד הבא.

מנין לך?

כי תמיד ההימורים שלהם לא הצליחו
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 11 אוקטובר 2018, 11:25

פך שמן כתב:לאחר ההסכם עם ש"ס וברק צברי
מה דעתכם הסיכוי של פרוש?

אותה שאלה שאלו גם לפני הבחירות הקודמות...
שאלו את זה אז רק בשינויי לשון מתבקשים...
אבל השאלה היתה זהה.

התשובה ידועה לכל...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 11 אוקטובר 2018, 11:27

בדרך אגב, כאחד מבחוץ - אין לי שום קשר לאלעד.
אני חושב לעצמי אודות ישיבת תורה בתפארתה - מה שישראל פרוש עשה להם ולמענם.
תגידו אתם, זה לא כפיות טובה לרוץ נגדו עכשיו ??
תלמדו נא אותי בינה בעניין הזה.

[מילא נגד יוסי דייטש אתם יכולים לטעון שאתם חייבים את ראוכברגר, כי הוא עוזר והוא לא... (לפי הסדר...), אבל מה תגידו באלעד ? בכל עיר שולפים טיעון אחר ?]
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 11 אוקטובר 2018, 13:31

גאליציינער כתב:בדרך אגב, כאחד מבחוץ - אין לי שום קשר לאלעד.
אני חושב לעצמי אודות ישיבת תורה בתפארתה - מה שישראל פרוש עשה להם ולמענם.
תגידו אתם, זה לא כפיות טובה לרוץ נגדו עכשיו ??
תלמדו נא אותי בינה בעניין הזה.

[מילא נגד יוסי דייטש אתם יכולים לטעון שאתם חייבים את ראוכברגר, כי הוא עוזר והוא לא... (לפי הסדר...), אבל מה תגידו באלעד ? בכל עיר שולפים טיעון אחר ?]

אולי הוא רץ נגדם, דגל מחזיקה בהסכם חתום שאין לשרוליק פרוש רשות להתמודד וגם אם יעזור ככל יכולתו [והוא עזר!] לתורה בתפארתה,
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 11 אוקטובר 2018, 14:09

ראו נא. מה שפרוש מפר הסכם חתום, זה נתון. אם יש לו תשובות על כך, מסתבר שכן, אם הם משכנעות- תלוי את מי שואלים. את הנתון הזה שדגל נהגו ככה בדיוק בביתר לפני כעשור עם פינדרוס ''באישור גדולי ישראל'', - את זה גם אין להכחיש. מה שכן חורה כאן בכל מערכת הבחירות הזו - זו תחושת הקיפוח והמסכנות של אנשי דגל התורה ''אכלו לנו שתו לנו לקחו לנו''. אנשים לא סובלים את זה. כמה אפשר לבלבל את המוח.
בעיריות אין בשום מקום עליונות על אף אחד. כל אחד מקבל מה שמגיע לו, בניינים העיריה לא בונה לאף אחד, וכל הקמפיין הזה של דגל פשוט שקרי, וכל זה לא מפריע לאנשים אינטליגנטיים לעמוד ולצרוח חמס אנחנו מקופחים אנחנו עשוקים אנחנו מופלים ובפירסומי דגל בירושלים כתוב ''אנחנו מופלים לרעה במוסדות החינוך''. כן, פשוט ככה. רבבות החסידים שבגלל שהם צריכים יידיש וסגנון מסויים- שולחים את מוסדותיהם במוסדות פרטיים ומשלמים טבין ותקילין על לימודים בקרוואנים ומקלטים - הם לא מקופחים. מי מופלה לרעה? אלו שהשתלטו על החינוך העצמאי וכל משאביו ומקבלים עוד ועוד ועוד........
אבל החסידים כנראה עסוקים בבניה ויצירה ואין להם זמן לבכות אכלו לי גנבו לי עשו לי.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 11 אוקטובר 2018, 16:43

נדמה לי שפרוש רצה ללכת לבוררות. לא?
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 12 אוקטובר 2018, 12:01

כן, מילא ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 14 אוקטובר 2018, 22:56

כמו ששמעתי פרוש אמר בקול ברמה שר' משה הלל ור' דב חושבים שמותר ואף רוצים ששרוליק יתמודד, מעניין לאחר נאומו של רמ"ה אתמול לאיזה רב הפעם הוא ירוץ?
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 14 אוקטובר 2018, 23:58

מה פירוש לאיזה רב הוא ירוץ? מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, ראשי רבבות אלפי ישראל הם עומדים מאחוריו, למרות שמרן ר' יענקי שליט"א יאריך ימים על ממלכתו אין דעתו נוחה מכך
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 15 אוקטובר 2018, 01:09

עקיב'לה כתב:מה פירוש לאיזה רב הוא ירוץ? מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, ראשי רבבות אלפי ישראל הם עומדים מאחוריו, למרות שמרן ר' יענקי שליט"א יאריך ימים על ממלכתו אין דעתו נוחה מכך

בשידר בקול ברמה פרוש הצהיר מפורש שבעניין של הריצה באלעד יש לו הסכמה מרמ"ה ור"ד, ואם מועצג"הת של אגודה אחריו וכי למה להתלות בהם
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 15 אוקטובר 2018, 01:19

נכון, וזו שאלת השאלות, כי הרי פרוש לא היה משקר במצח נחושה על דבר כזה העשוי להתגלות, טיפש הוא לא, ואם הוא אמר שיש לו הסכמה כזו - היתה לו הסכמה כזו, ולך תדע למה היא טורפדה ובאילו דרכים ועל ידי מי, (בבחינת ''מתי איה איך ולמה''...)
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 15 אוקטובר 2018, 01:25

עקיב'לה כתב:נכון, וזו שאלת השאלות, כי הרי פרוש לא היה משקר במצח נחושה על דבר כזה העשוי להתגלות, טיפש הוא לא, ואם הוא אמר שיש לו הסכמה כזו - היתה לו הסכמה כזו, ולך תדע למה היא טורפדה ובאילו דרכים ועל ידי מי, (בבחינת ''מתי איה איך ולמה''...)

מה שאני מבין שיש לך הופעה של ראש ישיבה חשוב מגדולי הדור בכנס בחירות , ואתה מעדיף להאמין לפוליטקאי שקרן,
ולפי"ז הכל מיושב שלחצו עליו ואיימו עליו והכל שריר וקיים, אתם אפי' לא שמים לב לגודל החוצפה שלכם,
ב. זה לא סוד שרמ"ה קרא לשרוליק פרוש בחוה"מ סוכות ואמר לו אם אתה שומע לי אל תתמודד
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 15 אוקטובר 2018, 01:30

לצערי לא אוכל לענות על כך, למרות שיש לי הרבה והתשובה כמעט פורצת לי מהמקלדת, והמשכיל בעת ההיא יידום, אבל אני מניח שגם אתה יודע מה שכולם יודעים, אבל אני חושש שאם אכתוב כאן דברים אתחרט אח"כ, אז אשאיר אותך עם המילה האחרונה שכולנו חצופים, והאמת בסוף תנצח. (אבל אולי עדיף לא לכנות איש פרטי ''שקרן'' כי אח"כ צריך לבקש סליחה.... וכי מישהו הוכיח לך שהוא שקרן? )
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 15 אוקטובר 2018, 01:37

ועוד דבר, ראו נא באיזו קלות הופכים אותנו לחצופים, אני אישית אפילו לא יודע על איזה ראש ישיבה הוא מדבר ואין לי מושג מה הוא דיבר, אני רק אמרתי שאם כדבריו, וגם את זה לא שמעתי, מאיר פרוש סיפר כי הייתה לו הסכמה כל שהיא, אני נוטה להאמין לו ושאלתי למה היא טורפדה ועל ידי מי, ואז מגיעה ההתקפה ''חצופים'' וכו'. נו, שיהיה.
ומה שכתבתי בתגובה האחרונה לא התכוונתי שיש לי איזה מידע סודי שברוב חשיבותי אני מסתיר למען השלום, אלא כמעט התפרצה ממני איזו תגובה חריפה בנוסח המקובל לאחרונה על כל הנכדים וצעירים שקובעים מהלכים לאחרונה אצלינו, וכו', אבל גם זה עדיף שלא
ושוב אחתום בברכת הצלחה לאוכלי השרויה, הקטניות והשיריים למיניהם
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 15 אוקטובר 2018, 01:38

עקיב'לה כתב:לצערי לא אוכל לענות על כך, למרות שיש לי הרבה והתשובה כמעט פורצת לי מהמקלדת, והמשכיל בעת ההיא יידום, אבל אני מניח שגם אתה יודע מה שכולם יודעים, אבל אני חושש שאם אכתוב כאן דברים אתחרט אח"כ, אז אשאיר אותך עם המילה האחרונה שכולנו חצופים, והאמת בסוף תנצח. (אבל אולי עדיף לא לכנות איש פרטי ''שקרן'' כי אח"כ צריך לבקש סליחה.... וכי מישהו הוכיח לך שהוא שקרן? )

כל פוליטקאי בחזקת שקרן כולל גפני ליצמן פרוש דרעי כו'
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 15 אוקטובר 2018, 01:40

עקיב'לה כתב:ועוד דבר, ראו נא באיזו קלות הופכים אותנו לחצופים, אני אישית אפילו לא יודע על איזה ראש ישיבה הוא מדבר ואין לי מושג מה הוא דיבר, אני רק אמרתי שאם כדבריו, וגם את זה לא שמעתי, מאיר פרוש סיפר כי הייתה לו הסכמה כל שהיא, אני נוטה להאמין לו ושאלתי למה היא טורפדה ועל ידי מי, ואז מגיעה ההתקפה ''חצופים'' וכו'. נו, שיהיה.
ומה שכתבתי בתגובה האחרונה לא התכוונתי שיש לי איזה מידע סודי שברוב חשיבותי אני מסתיר למען השלום, אלא כמעט התפרצה ממני איזו תגובה חריפה בנוסח המקובל לאחרונה על כל הנכדים וצעירים שקובעים מהלכים לאחרונה אצלינו, וכו', אבל גם זה עדיף שלא
ושוב אחתום בברכת הצלחה לאוכלי השרויה, הקטניות והשיריים למיניהם

עיין באות ב' ותבין למה הוא זכה לכינוי הזה ועל איזה ר"י אנו מדברים
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 15 אוקטובר 2018, 12:07

פך שמן כתב:
עקיב'לה כתב:מה פירוש לאיזה רב הוא ירוץ? מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, ראשי רבבות אלפי ישראל הם עומדים מאחוריו, למרות שמרן ר' יענקי שליט"א יאריך ימים על ממלכתו אין דעתו נוחה מכך

בשידר בקול ברמה פרוש הצהיר מפורש שבעניין של הריצה באלעד יש לו הסכמה מרמ"ה ור"ד, ואם מועצג"הת של אגודה אחריו וכי למה להתלות בהם

גם היה לו פסק מר"י סילמן שמותר לו לרוץ.
למה זה לא פורסם ? למה משך ר' יהודה את ידו מלעסוק בענין ?

התשובות ברורות וידועות לכל ואני מתבייש [בשבילכם] לכתוב את זה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 15 אוקטובר 2018, 12:21

במוצאי שבת קודש התכנסו רבני הקהילות בעיר אלעד, במעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי ובראשות מרנן ורבנן גדולי ישראל, להתלכדות למען בחירתו של יצחק פינדרוס לראשות העיר אלעד.

בפתח הכינוס הגיע ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין לביתו של שר התורה, יחד עם הגאון רבי ברוך דב פוברסקי והגאון רבי משה הלל הירש. במהלך הכינוס הושמעו דברים על החובה לשמוע לקול גדולי הדור, ללא ספקות.

"כיכר השבת" חושף כעת את נאומו המלא של הדיין הגאון רבי יהודה סילמן, שבהוראת גדולי ישראל היה עסוק בחודשים האחרונים בסוגיית העיר אלעד ובמאמצים להגיע לשלום ולהבנות מול ראש העיר המכהן ישראל פרוש, אשר בדבריו חשף מדוע השלום לא הושג בסופו של דבר.

"אגיד לכם שני דברים, ראשית לא הגענו כאן לאסיפת בחירות, הגענו לכאן להזמנה לבר מצווה. למה אני מתכוון? דבר נורא פשוט. הגיע הזמן שהציבור שלנו באלעד, יעביר את המסר, שכל זמן שהיינו ילדים קטנים היינו צריכים אפוטרופוס... בחור בר מצווה כבר לא צריך אפוטרופוס.

"מה שפלוני ואלמוני אומרים שידאגו לנו, טוב מאוד... אנחנו רוצים לדאוג לעצמנו, גם הליטאים וגם הספרדים, ברוך ה' ציבור גדול וקדוש. לא צריכים אפוטרופוס, רוצים לדאוג לעצמנו. אלה שאומרים שאחרים ידאגו לנו, זה לא נראה טוב.

"עכשיו רציתי לדבר מה שקרה פה. בשליחותם של גדולי ישראל עשינו מאמץ גדול להגיע לשלום, פנינו לשלום וגם עכשיו אנחנו רוצים שלום. לצורך זה היה פעם אחת הסכם שפוצצו אותו, ופעם שנייה הסכם ואחרי זה הסכם פעם שלישית.

"היו שתי בעיות: בעיה אחת, שהעמידו לנו תנאים שאנחנו לא מסוגלים לעמוד בהם - לא בגלל שאנחנו לא רוצים לוותר, אלא בגלל שהם לא תלויים בנו. שנביא חתימות של גורמים אחרים שהם לא בידינו ואנחנו לא יכולים, הביאו הסכם שיחתום פלוני ואלמוני שהוא לא שייך אלינו ואין מה לעשות.

"אני רק רוצה לומר שבהסכם הראשון והשני היה מדובר ש'דגל' תקבל את ראשות העיר, בהסכם השלישי היה מדובר שנקבל שנתיים וחצי. אני אסביר לציבור - שנתיים וחצי פירושו לקבל שנתיים וחצי מתוך 15 שנה. כי חמש שנים קודמות היה ראש העיר מי שהיה, כעת לעשות רוטציה והתחייבות שלנו לחמש שנים הבאות להעביר את זה לפרוש. אז הפירוש הוא שהגענו להגיע לדרגה כזאת של ויתור, של לתת לאחר 12 וחצי שנה ולקחת לנו שנתיים וחצי.

"ההסכם הזה היה חצי שעה לפני שהגישו את הרשימות, וקיבלתי הודעה שהצד השני הואיל בטובו לקבל את ההסכם הזה, והם באים אלי בעוד שעה, שאני אבטיח מבחינה הלכתית שזה מתאים. ואני רואה שלא מגיעים ואני מצלצל ואומר: 'מה קרה', אומרים לי: 'לא, גם זה לא מתאים להם'. כלומר, גם השנתיים וחצי שאנחנו מקבלים גם כן יש להם כל מיני דרישות.

"זה דבר שפשוט לא שייך לומר. אחר כך שמעתי בצורה עקיפה הצעה חדשה, שהרוטציה יעשו, אבל אין לנו זכות לשנתיים וחצי הראשונות, יתנו לנו את השניות. הדבר הזה לא בא בחשבון.

"אם מישהו רוצה להבין מה הפרוש אפוטרופוס שדואג לי ולא שאני דואג לעצמי שיבדוק בעיר הקודש האם הרבנים של העיר מקבלים משכורות? ואם הם מקבלים אז זה מגוחך אבל זה אמת שיש רק שמקבל בתור ספרן של ספריה, זאת אומרת גם לא בכבוד הראוי, ודבר זה פגוע ביידישקייט של העיר כי הרבנים צריכים לקבל מעמד ולקבל אפשרות כדי שיוכלו לנהל, גם העניינים האחרים של היידישקייט לא נמצאים בידינו והדבר הזה הוא דבר שצריך להיגמר.

"הדרך היחידה לציית להוראה של כל גדולי ישראל, לתמוך אך ורק בפינדרוס, ולהצביע אך ורק לרשימת דגל התורה. אין לנו דרך אחרת.

"אני רוצה להזהיר: אנחנו לא רוצים אלימות, לא רוצים מחלוקת, זה פסול אצלנו. גם אם יקרה שמישהו ינהג בנו באלימות לא נשיב לו במטבע הזו, פנינו לשלום, ואנחנו מחכים לרגע שנעבור את השבועיים הבאים כדי להגיע לשלום, לא רוצים מחלוק, אנחנו רוצים לחיות טוב, החיים של יהודי זה חיים של שלום לא של מחלוקת. שהקב"ה יצליח דרכנו".

הגאון רבי אליהו מן הכריז בשם מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי ואמר כי "האסיפה פה היא ממש דברי החזון האיש שמדברים על גופי תורה, והתאספנו במקום של התורה עצמה. אני רוצה להקדים, שהדברים האלה התבקשתי על ידי רבינו שליט"א למסור בשמו. היות שיש מערערים שמה שנעשה פה מהבית בעניין אלעד, זה לא על דעתו, ביקש ממני רבנו לומר.

"לפני כחודש ימים קרא הרב לרבי יצחק פינדרוס ואמר לו, כיוון שבעיר אלעד יש אחד שרוצה להתמודד לראשות העיר וזה גורם למחלוקת גדולה בעיר וגם הוא חתם הסכם שהוא יוותר את המקום לדגל התורה, ויש צד גדול שעל פי דין אסור לו להתמודד.

"ולכן הכריע הרב, שצריך למצוא ראש עיר שהוא מרוצה לכולם. ועל ידי זה ימנע מחלוקת בעיר. כל הצרות מגיעות בגלל מחלוקת כמו שמבואר בחז"ל 'והשלום הוא כלי מחזיק ברכה'. ולכן הרב פנה לרבי יצחק, ואמר לו: 'היות שידוע לי שמרנן הרב אלישיב והרב שטיינמן, סמכו את ידם עליך, והיות שראינו שיש לך סייעתא דשמיא מרובה, אני מבקש ממך להתמודד לראשות העיר'.

"ועכשיו אנחנו מעבירים את המסר הברור בלי שום תוספת וגרעון: חובה על כולם, מכל העדות והחוגים, להצביע ולפעול להצלחתו של רבי יצחק ולרשימה של דגל התורה ככל האפשר, ונזכה שיתקדש שם שמיים על ידנו.

"עוד פעם. הרב פוסק, זה התורה עצמה, הרב פוסק: חובה, לא מדברים על מצווה, חובה על כולם, כל העדות והחוגים, להצביע, זה דבר ראשון אבל יש פה עוד מילה, לפעול להצלחתו ככל האפשר ונזכה שיתקדש שם שמים על ידנו".

בנוסף, מרנן ראש הישיבה הגר"יג אדלשטיין, הגרמ"ה הירש והגרב"ד פוברסקי, הוסיפו וחיזקו את יצחק פינדרוס ובירכו אותו בברכת ההצלחה. הגרב"ד פוברסקי הוסיף ואמר לפינדרוס: "אתה השליח של כולנו".
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי חיובי » 15 אוקטובר 2018, 12:49

פרוש ראש העיר הבא .
חיובי

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 15 אוקטובר 2018, 13:23

חיובי כתב:פרוש ראש העיר הבא .

למה אתה חושב כך?
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 15 אוקטובר 2018, 13:43

אני פה כתב:אחד משלומי אמונים העריך באוזניי שדגל בסוף יתפרשו על ירושלים תמורת אלעד (אפי' ברוטציה של שנה שנתיים פרוש ואח"כ פינדרוס) הם לא יוכלו לסבול מרד בגדולים באלעד, וגם תוצאה של אלקין בירושלים. ימים יגידו.

אין לדגל בעיה של מרד בגדולים באלעד, כל תושביב הליטאים חד משמעי מצביעים פינדרוס
מה דגל יקבלו בירושלים, תמיכה בליאון?
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 15 אוקטובר 2018, 14:02

פך שמן כתב:
אני פה כתב:אחד משלומי אמונים העריך באוזניי שדגל בסוף יתפרשו על ירושלים תמורת אלעד (אפי' ברוטציה של שנה שנתיים פרוש ואח"כ פינדרוס) הם לא יוכלו לסבול מרד בגדולים באלעד, וגם תוצאה של אלקין בירושלים. ימים יגידו.

אריה דרעי גם אמר את זה לפני הבחירות הקודמות...

ועיקר הבעיה פה הוא שאפילו אם כל תושביה הליטאים יצביעו פינדרוס הוא יקבל בקושי בסביבות ה-20 %
הוא צריך להביא את הספרדים, ואותם בנתיים אני עוד לא רואה איך שהוא מפיח בהם רוח.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי שלוימה » 15 אוקטובר 2018, 14:16

הג'ינגל האשכנזי של פינדרוס - ראה בשרשור שכן - הוא במנגינת "צווה ישועות יעקב".
חידה: מיהו יעקב? ואיזו ישועה הוא צריך?
שששש.
שלוימה

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך השם » 15 אוקטובר 2018, 14:52

פרוש התחייב שהוא רץ עד הסוף, ללא זה הוא לא היה מקבל את תמיכתם של המועצת.
והכל ספינים.
זה לא שום מרד בגדולים ושום דבר, יש לו עמו את התמיכה המלאה המועצת של גדולי התורה של אגודת ישראל.
וחבל סתם לתלות את זה לירושלים...
ברוך השם

הודעה שלא נקראהעל ידי חמו » 15 אוקטובר 2018, 14:57

ליזרזון כתב:
חיובי כתב:פרוש ראש העיר הבא .

למה אתה חושב כך?

כי "חיובי" חושב חיובי !!
חמו

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 15 אוקטובר 2018, 20:26

גאליציינער כתב:
פך שמן כתב:

ועיקר הבעיה פה הוא שאפילו אם כל תושביה הליטאים יצביעו פינדרוס הוא יקבל בקושי בסביבות ה-20 %

חזרתי ואמרתי שבסה"כ 500-600 קולות ספרדים ערקו לפרוש, כמובן שזה מה שהכריע
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 15 אוקטובר 2018, 20:32

פך שמן כתב:
גאליציינער כתב:
פך שמן כתב:

חזרתי ואמרתי שבסה"כ 500-600 קולות ספרדים ערקו לפרוש, כמובן שזה מה שהכריע

ההבדל-
אז עמד מול פורוש מתמודד ספרדי.
היום יש את פורוש שהוא ראש עיר מוצלח, מולו אשכנזי מוצנח.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך השם » 15 אוקטובר 2018, 21:49

מצד שני, פינדרוס מבטיח שמרן הגר"ח קנייבסקי יבוא לעיר.
זה יכול להשפיע מאוד רציני, הוא מקובל מאוד בקרב הספרדים.
ברוך השם

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 16 אוקטובר 2018, 21:06

תגידו מה שתגידו,
ואני לא צד בענין.

חילול ד' שחרדים לדבר ד' נלחמים זה בזה בעיר שבה יש 90% חרדים.
ולא רק זה שנלחמים, אלא שמצרפים את גדולי ישראל שיקחו חלק בענין.

מוחה על ביזוי כבוד שמים וכבוד התורה.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 16 אוקטובר 2018, 21:12

מי אומר שהם רבים? מחר אתה עוד יכול למצוא אותם באיזה אירוע, יושבים יחד וצוחקים על כולם.
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 16 אוקטובר 2018, 21:17

זלמן1 כתב:מי אומר שהם רבים? מחר אתה עוד יכול למצוא אותם באיזה אירוע, יושבים יחד וצוחקים על כולם.

עוד יותר גרוע.
לא רבים וגורמים לכולם לריב.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך השם » 16 אוקטובר 2018, 21:31

נראה שדגל התורה מריחה הפסד, בשיחה עם חבר מאלעד הוא אמר לי שהשטח זועק פרוש,
מי שאתה רק שואל בשקט בארבע עיניים מצביע עבור פרוש (כולל ספרדים).
ברוך השם

הודעה שלא נקראהעל ידי יעבץ » 16 אוקטובר 2018, 23:34

שוב פעם מתבכיין...
כנראה מריחים את ההפסד.

מה ענין גדלות ש"ס בארצי, לבית שמש שהם מיעוט קטן ביחס לאשכנזים.
אלעד. מה לעשות שדוקא התושבים מעדיפים ראש העיר אשכנזי שיקדם את העיר, על פני ספרדי משלהם - כפי שהיה בעבר - והוריד את העיר לעברי פחת. מי הפריע לש"ס להריץ מועמד משלהם באלעד? ומה זה קשור לויכוח בין דגל לאגודה?
סמל אישי של המשתמש
יעבץ

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 16 אוקטובר 2018, 23:52

למה ש"ס יותר גדולה מדגל ואגודה?
להזכירך, ש"ס מתנדנדת על גבול אחוז החסימה.
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 16 אוקטובר 2018, 23:56

קודם תסביר למה לא תומכים בדייטש בלי להזכיר אף 'גדול'

ואולי מישהו יכול להסביר לי למה כל פוליטיקה מוניציפאלית אמורה להיות קשורה לארצית?
אם אין באלעד מישהו שיכול להיות ראש עיר טוב מלבד פורוש
(וההוכחה שהצניחו מישהו מירושלים)
למה צריך לקשר את זה לכל הארץ?

כנ"ל בית שמש.
כל זמן שאין מועמד חרדי אחר שיכול לקחת, מה זה משנה מאיזו סיעה הוא?
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 17 אוקטובר 2018, 00:15

אני פה כתב:
א יודעלע כתב:קודם תסביר למה לא תומכים בדייטש בלי להזכיר אף 'גדול'

אתה רואה לבד שבבחירות שעברו שההחלטה היתה בידם הם העדיפו ראש עיר לא חרדי כיוון שהיה להם ניסיון עם לופיאניסקי שלא הצליח לשנות כלום מפחד החילונים, אתה יכול להתווכח עם זה אבל יש בזה איזה היגיון.

רגע, אז בירושלים הם לא צריכים לשמר את ה'תור-תור'?
הפעם התור של אגודה,
והם היו צריכים לכל הפחות להיוועץ עימם באיזה דתילוני לבחור
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 00:56

א יודעלע כתב:
אני פה כתב:

אתה רואה לבד שבבחירות שעברו שההחלטה היתה בידם הם העדיפו ראש עיר לא חרדי כיוון שהיה להם ניסיון עם לופיאניסקי שלא הצליח לשנות כלום מפחד החילונים, אתה יכול להתווכח עם זה אבל יש בזה איזה היגיון.

הפעם התור של אגודה,

אגודה שברה את התור תור בקדנציה הקודמת, ברגע שהאדמורי"ם לא חתמו לליאון
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 17 אוקטובר 2018, 09:36

הצעה שלי לחברי דגל וש"ס:
תפסיקו להצהיר כל הזמן ש'כל גדולי ישראל' תומכים בפינדרוס / בליאון / לא משנה,
ולכן 70% מהציבור החרדי יתמכו במועמד מטעמם.

עם כל הכבוד וההערכה הם עדיין לא כל גדולי ישראל, ועדיין לא כל עמ"י שומע להם,
ואני לא מתכוון רק לציבור החסידי.

מה תעשו ביום שיתברר שלא כל ה70% שאתם מתרברבים איתם יצייתו?
תכריזו ש30% לא נשמעים לרבותיהם?
או שמא שוב תאשימו את החסידים שמסיתים את הליטאים והספרדים שלא להשמע לרבותיהם?
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 09:43

אני פה כתב:ההסבר פשוט גם כשהתור שלך אתה צריך להיות מתואם עם השני שהסתייגו מפורשות מליאון שהוא נציג של ליברמן וכו', ואחרי הכל רוב החסידים תמכו בו, למעט גור ובעלז שנמנעו בגלל שעשו חשבון פשוט שאין לו סיכוי כיון שהיה מועמד יחיד מול ברקת וגם לא היו לו קולות הפלג. כאן לכו"ע אם דגל וש"ס תומכים הוא זוכה, וא"א לטעון שלא היו מתואמים כי כבר היו על סף חתימת הסכם עד שהגיע הוראה מ... להפסיק.

כשיוסי דייטש הציג את מועמדתו הוא היה מתואם עם הצד השני??????????
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 13:33

אני פה כתב:כן.

בדגל טוענים לא כך
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 14:22

אני פה כתב:יושבים שבועיים למשא ומתן מה דגל תקבל אצל יוסי דייטש והכל מסוכם, בדקה אחרונה לפני סיכום זה מתפוצץ בלי שום סיבה, אם זה לא תיאום אז מה זה.

ברור לכל אחד שהעניין פה בגדול זה לא ליאון או דייטש אלא ציר גפני ודרעי שהחליטו להתנתק מאגודה ולתאם הכל ביניהם. ויש מצב שזה יימשך גם ברשימות לכנסת.

אני מדבר על עצם הגשת המועמדות
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 14:37

אני פה כתב:חבל על הוויכוחים. גפני כבר ידע לפני חצי שנה שהמועמד של אגודה הוא דייטש ולא היתה לו מילה רעה עליו, וגפני גם אמר לפני כמה חודשים שליאון הוא המועמד שלו. וכולם מבינים למפרע שהוא לא התכוון לסגת מזה.

אם כך אז למה דייטש התמודד עם כבר קודם גפני הכריז שהמועמד שלו זה ליאון
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוקטובר 2018, 15:04

תעבירו את הדיון לאשכול הספציפי, ב"ה ולע"ע כל דיון נשאר באשכול שלו הוא שייך.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 17:24

פך שמן כתב:
א יודעלע כתב:
אני פה כתב:

הפעם התור של אגודה,

אגודה שברה את התור תור בקדנציה הקודמת, ברגע שהאדמורי"ם לא חתמו לליאון

לא נכון! שקר!
אגודה לא שברה את התור, כי דגל פשוט לא הציבה מעומד משלה לראשות, זה שתמכו באיזה בחור של ליברמן אינו מחייב כלל וכלל את אגודה, אם היו מעמידים את פינדרוס, או קלרמן או ראוכברגר ברור שאגו"י היו מחויבים לתמוך בהם.
התור הוא בין אגודה לדגל ולא בין אגודה לרשע אביגדור ליברמן שהתאחד אז עם דגל התורה לגבי ראשות העיר.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 17:25

אני פה כתב:במשאל על הבוקר בקול חי פינדרוס זכה ב-51 לעומת פרוש ב-49. אם זה אותם מאזינים פחות או יותר מאתמול שהתוצאה בירושלים 61:34 לטובת ליאון נגד דייטש. אז נראה שחלק עצום מהציבור הספרדי (ואולי גם הליטאי) אכן רוצה את פרוש.

איא פשר לעשות שום סקר עירוני בקהל ארצי, זה לא משקף כלום...
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי שלוימה » 17 אוקטובר 2018, 17:27

אני רואה שיש שני אשכולות על אלעד - אחד מכתיר בכותרתו את פרוש ומשנהו את פינדרוס, אבל שניהם דנים באותו נושא מכל צדדיו.
מציע שההנהלה תאחד אותם לאשכול אחד ששמו: הבחירות באלעד.
מישהו מתנגד?
שלוימה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוקטובר 2018, 17:28

ובכל אופן, אם תחשבו לרגע על תוצאות הסקר, הרי שבושה וכלימה היו צריכים להיאחז בפני העסקנים מדגה"ת וש"ס.
הרי באלעד בפרט וכ"ש בארץ ישראל בכללות אמור להיות להם לכה"פ 65-70 % מהציבור ובכל זאת יש להם איזה רוב דחוק.

דבר זה אומר דרשני...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 17:30

דוקא אצלי זה לא אומר כלום, כל הסקרים מעין אלו, הם סקרים שאפשר להטות לצדדים.
זה לא אומר שהנתון לא נכון, רק שזה לא משקף כלום.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוקטובר 2018, 17:30

אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 17:33

אבל הרי בבית אחד מגדולי ישראל אמר שבכדי למנוע מחלוקת באלעד יש להריץ את יצחק פינדרוס לראשות העיר....
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 17:36

למה אסור מחלוקת בין גפני לדעי ומותר בין גפני לפרוש?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוקטובר 2018, 17:38

כי מי זה פרוש בכלל...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 17:41

העיקר שמונעים מחלוקת באלעד.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 17 אוקטובר 2018, 17:49

מזכיר את הסיפור עם שנים שרבו, ואמר אחד לשני בא לא נעשה מחלוקת ותתן לי הכל
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 17 אוקטובר 2018, 17:51

מה קורה עם העתירה? יש פסק?
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 20:01

זה מאוד הזוי לחשוב שהוא ייפסל, בית משפט ירחיק מאוד באם יפסול את מועמדתו.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 20:04

בכל אופן בית משפט לכאו' יזהר מלפסול מועמד עם תמיכה רחבה ולא מועמד הזוי או מועמד קש, בגלל הדבר הזה.
זה לא שטח שחור לבן, יש פה בעיקר שיקול דעת של שופט, וקשה לחשוב שהוא יתערב בצורה בוטה כ"כ בבחירות.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 20:08

בבית משפט הוא מנצח רק את פינדרוס, בקלפי הוא מנצח את כל דגל.
מצד שני אם ינצח את פינדרוס בבית משפט, יצעקו לו כל ימיו שהוא ראש עיר בגניבה ושרוב העיר לא חפץ בו.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 20:13

1010 כתב:למה אסור מחלוקת בין גפני לדעי ומותר בין גפני לפרוש?

נאכיל אותך בכפית...
כיון שפרוש כבר קבל את חלקו מבחינת דגל
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 20:14

פך שמן כתב:

נאכיל אותך בכפית...

מתי דרעי יקבל את חלקו?

אגב, תמיד מחלוקת הוא לא לשם מחלוקת אלא מסיבה כלשהו כמו שטוענים שכבר קיבל את חלקו או עוד טענות כיו"ב, זה אף פעם לא כי מחפשים מחלוקת...
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 20:22

1010 כתב:
פך שמן כתב:

נאכיל אותך בכפית...

מתי דרעי יקבל את חלקו?

אגב, תמיד מחלוקת הוא לא לשם מחלוקת אלא מסיבה כלשהו כמו שטוענים שכבר קיבל את חלקו או עוד טענות כיו"ב, זה אף פעם לא כי מחפשים מחלוקת...

בקדנציה הבאה באלעד יקבל את תמיכת דגל התורה
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 20:27

אני פה כתב:שלוחי הציבור גפני ליצמן ופרוש שעומדים בראש ציבור ענק של 400 אלף איש, צריכים להוות דוגמא למופת לכיבוד הסכמים והתנהגות ראויה ודיבור מכבד. כראוי לשלוחי ציבור. לצערי זה לא המצב.

רק מעננין שבבחירות מקבלים סה"כ 2000000 קול
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוקטובר 2018, 20:35

פך שמן כתב:
אני פה כתב:שלוחי הציבור גפני ליצמן ופרוש שעומדים בראש ציבור ענק של 400 אלף איש, צריכים להוות דוגמא למופת לכיבוד הסכמים והתנהגות ראויה ודיבור מכבד. כראוי לשלוחי ציבור. לצערי זה לא המצב.

רק מעננין שבבחירות מקבלים סה"כ 2000000 קול

בסה"כ 2 מליון קולות ואתה עוד מתלונן...
:D :D :D :D

בבחירות - כל אחד מהמפלגות קיבלו בסביבות 200,000 קולות.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוקטובר 2018, 20:36

נו, מה עם פסק ביהמ"ש ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוקטובר 2018, 20:40

באמת, זה עוד באמצע הדיון ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 20:50

פינדרוס אושר !!!!!
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 17 אוקטובר 2018, 20:55

אני פה כתב:כל זמן שזה מתעכב מעלה יותר חשש שהוא נפסל. כי לדחות לוקח כמה דקות, ולפסול מועמד צריך הרבה נימוקים, וכו'.

החשש שלך התבדה,
מעניין אם פרוש יבקש ללכת לעליון
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 20:57

פך שמן כתב:פינדרוס אושר !!!!!

לפי השמחה הגדולה זה נראה שהיה חשש רציני...
אני לא חשבתי שהשופט יפסול אותו, רק מעניין אם יהיהו עוד עתירות לבית משפט או שיפסיקו עם הטפשות הזו.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 21:00

מדברי בעל חובת הלבבות.
אמר להם החסיד: שבתם מן המלחמה הקטנה שוללים שלל התעתדו למלחמה הגדולה.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי חכם מכל אדם » 17 אוקטובר 2018, 21:03

1010 כתב:

מדברי בעל חובת הלבבות.

להתראות בבג"ץ...
על כסף על געלט ועל money
סמל אישי של המשתמש
חכם מכל אדם

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 21:10

חכם מכל אדם כתב:
1010 כתב:

מדברי בעל חובת הלבבות.

להתראות בבג"ץ...

התכוונתי לקלפי.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 17 אוקטובר 2018, 21:10

לאן?
קבצים מצורפים
התחנה הבאה לאן.jpg
התחנה הבאה לאן.jpg (82.38 KiB) נצפה 3059 פעמים
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 17 אוקטובר 2018, 23:14

אל תהיה בטוח, אולי צברי.....
יש מצב שסוגרים איתו דיל, שמצביעים לו, ואחרי הבחירות הוא מתפטר ויש בחירות חדשות, ועד אז פינדרוס יעבור לביתר
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 17 אוקטובר 2018, 23:17

וראש בטטה שיגידו להם תצביעו פינדרוס הם כן היו???
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.

(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 17 אוקטובר 2018, 23:27

אני מכיר את פינדרוס מאז שהיה טיפש יותר נכון ילד עם בטחון עצמי מופרז, אני מבין מדבריך שהוא השתנה - אז אני מסיר את דעתי מפניך.

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי חכם מכל אדם » 17 אוקטובר 2018, 23:31

פעמון זהב ורימון כתב:אני מכיר את פינדרוס מאז שהיה טיפש יותר נכון ילד עם בטחון עצמי מופרז, אני מבין מדבריך שהוא השתנה - אז אני מסיר את דעתי מפניך.

פינדרוס דווקא היה ראש עיר די מוצלח בביתר
על כסף על געלט ועל money
סמל אישי של המשתמש
חכם מכל אדם

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 18 אוקטובר 2018, 00:08

חכם מכל אדם כתב:
פעמון זהב ורימון כתב:אני מכיר את פינדרוס מאז שהיה טיפש יותר נכון ילד עם בטחון עצמי מופרז, אני מבין מדבריך שהוא השתנה - אז אני מסיר את דעתי מפניך.

פינדרוס דווקא היה ראש עיר די מוצלח בביתר

ג"א חושב כך
נראה לי יותר מוצלח מרובינשטיין
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 18 אוקטובר 2018, 14:09

ליזרזון כתב:אל תהיה בטוח, אולי צברי.....
יש מצב שסוגרים איתו דיל, שמצביעים לו, ואחרי הבחירות הוא מתפטר ויש בחירות חדשות, ועד אז פינדרוס יעבור לביתר

הם לא יעשו דיל עם צברי, הם יודעים שברגע שהוא נבחר הוא לא יזוז מילימטר מהכסא...

מה גם, שאחרי תמיכת הגר"ש קורח בישראל פרוש, כוחו נפל.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 אוקטובר 2018, 14:11

ש"ס ודגל לא יכנסו לקואליציה אין לפורש רוב ויש בחירות חוזרות ופינדרוס מתמודד (ומפסיד....)ושלום על ישראל
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 18 אוקטובר 2018, 14:12

אין בחירות חוזרות
ראש עיר לא חייב קואליציה, רק פעם בשנה - העברת תקציב
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 18 אוקטובר 2018, 14:16

לישראל פרוש יש כבר נסיון להתמודד עם זה...
ב"ה נא לא לדאוג לו...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 אוקטובר 2018, 14:36

ליזרזון כתב:אין בחירות חוזרות
ראש עיר לא חייב קואליציה, רק פעם בשנה - העברת תקציב

עפ"י חוק אין תקציב יש בחירות או ועדה קרואה ממשרד הפנים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי האמת » 18 אוקטובר 2018, 15:27

לא הצלחתי לקלוט מותר או אסור הפגנות....??

ובערב באלעד – בשעות אחרונות הפגנות סוערות, מאות בחורים מישיבת תורה בתפארתה ועוד ישיבות, הגיעו להפגין מול הבית של ישראל פרוש, תוך שהם מניפים שלטים של פינדרוס
https://www.jumbomail.me/he//Downloads. ... 3838673D3D
האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 18 אוקטובר 2018, 15:31

ההפגנות הם כנראה לאות הכרת הטוב על כל המאמצים שעשה לטובת הישיבה בשנים האחרונות...

בושה וחרפה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 18 אוקטובר 2018, 21:29

בעד השבת או נגד הגיוס אסור להפגין, כאן הענין חמור שבעתיים, זה גזרת שמד וצריך למסור את הנפש למען פינדרוס.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 אוקטובר 2018, 01:28

בג"ץ אישר דיון בעתירה ליום שני
לה' הישועה!
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 19 אוקטובר 2018, 01:33

אני חושב שאם פינדרוס ינצח בדיון בבג"ץ, זה יהיה לו כישלון חרוץ, כי כ"כ לא רוצה לרוץ לראשות....
:lol:: :lol:: :roll: :roll:
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 19 אוקטובר 2018, 01:46

לא נורא.
גם אם בג"ץ יאשר לו וירוץ ויפסיד, הוא כבר יתלה את ההפסד בפסילה הנוכחית והבלבול.
ולא ח"ו בלוזריות שלו או באמירה של תושבי אלעד שפרוש אהוד עליהם ומעדיפים אותו לראשות.

סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי חכם מכל אדם » 19 אוקטובר 2018, 01:52

פך שמן כתב:בג"ץ אישר דיון בעתירה ליום שני
לה' הישועה!

אכן לה' הישועה!
בעזרת השם הסייעתא דשמיא אותה זכינו לראות במחוזי נזכה לראות גם בבג"ץ!
כי לא יטוש השם עמו!!!
על כסף על געלט ועל money
סמל אישי של המשתמש
חכם מכל אדם

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 אוקטובר 2018, 01:52

פעמון זהב ורימון כתב:לא נורא.
גם אם בג"ץ יאשר לו וירוץ ויפסיד, הוא כבר יתלה את ההפסד בפסילה הנוכחית והבלבול.
ולא ח"ו בלוזריות שלו או באמירה של תושבי אלעד שפרוש אהוד עליהם ומעדיפים אותו לראשות.

ישנה הקלטה שמסתובבת מא' ממנהלי מטה פרוש כמה דקות לאחר ההפסד של פינדרוס שכנראה אמר אותה מתוך בלבול והתרגשות,
שהאמת היא שהיינו בטוחים שאנחנו מפסידים, ועכשיו קבלנו את העיר על מגש כסף,
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G] ו־73 אורחים