נתונים דרמטיים בחישוב ארצי, אגודת ישראל66.3 אלף , דגל 62.3 .

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

Re: נתונים דרמטיים בחישוב ארצי, אגודת ישראל66.3 אלף , דגל 62

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 06 נובמבר 2018, 04:03

שונאי ישראל , שנאתם כמו שנאת הגויים , מתי נתחיל לראות את פרחחי הדגל , מושכים בפיאות של החסידים ? הם מוסתים ואלימים , שיכורי ניצחון ומטורפים על כל הראש , החסידים הם החרדים היחידים שנשארו , מלחמת השטן בקדושה משתוללת , כשהליטאים משרתים את הקליפות , שומר נפשו ירחק מהם.
אברהם משה

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי200 » 06 נובמבר 2018, 04:10

אני פה כתב:לקרוא בוז לכל נציג אגודה בחגיגת ניצחון של ראש העיר של בני ברק שנתמך ע"י חסידים וליטאים זה גם לא מעשה וסמל של אהבת חינם ומבייש פני חבירו ברבים וכו'.

ברור, מצטרף לכל מילה ... אבל אין בזה לבין פגיע בכבוד גדו"י מאומה ... וזה ציינתי בהודעה הראשונה בענין שזה נבע מהרגשת התסכול מהידיעה שאגודה מנצלת את דגל גם בבני ברק כמו שניצלה אותם כל השנים בירושלים, אז שהמנצלים באו לחגוג את נצחונם קבלו אותם בצורה הזאת ... אני חושב שזה ניתן להבנה ... על אף שדעתי שזה לא מתאים ולא דרך ארץ ואת ילדי אני מחנך בצורה אחרת אך זה כבר ענין אחר ...

להודעתו המתלהמת והמסיתה של הגערער 'אברהם משה' כמובן שלא אתייחס ..
יוסי200

הודעה שלא נקראהעל ידי טריסקער » 06 נובמבר 2018, 04:23

גם אני ראיתי את כל הסרטון.
צעקות הבוז הם כשזיברט נכנס ולאחר מכן כשרובינשטיין מזכיר את מועצת גדולי התורה של אגו"י שוב בוזזזזזזז
וכשהוא מזכיר את האדמו"ר מויזניץ שוב בוזזזז וכדי בזיון וקצף
אי אפשר לטשטש ולסלף את העובדות זו מציאות עלובה ועצובה עד מאד
שום תירוץ של תיסכול וקיפוח וכיוצ"ב לא יצדיק את החרפה הזו
טריסקער

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 06 נובמבר 2018, 04:38

יוסי200 כתב:
אני פה כתב:לקרוא בוז לכל נציג אגודה בחגיגת ניצחון של ראש העיר של בני ברק שנתמך ע"י חסידים וליטאים זה גם לא מעשה וסמל של אהבת חינם ומבייש פני חבירו ברבים וכו'.

ברור, מצטרף לכל מילה ... אבל אין בזה לבין פגיע בכבוד גדו"י מאומה ... וזה ציינתי בהודעה הראשונה בענין שזה נבע מהרגשת התסכול מהידיעה שאגודה מנצלת את דגל גם בבני ברק כמו שניצלה אותם כל השנים בירושלים, אז שהמנצלים באו לחגוג את נצחונם קבלו אותם בצורה הזאת ... אני חושב שזה ניתן להבנה ... על אף שדעתי שזה לא מתאים ולא דרך ארץ ואת ילדי אני מחנך בצורה אחרת אך זה כבר ענין אחר ...

להודעתו המתלהמת והמסיתה של הגערער 'אברהם משה' כמובן שלא אתייחס ..

אל תתייחס , שום קיפוח ושום בטיח , הרביעי של אגודה יכל להיכנס ללא הסכם העודפים עם קינג , והפער האמיתי בקולות הוא 4/6 , ולא 3/6 , ואם פותחים את תיבת הפנדורה בירושלים , פותחים בכל הארץ וגם בארצי ולא איפה שנוח לכם , מעניין בירושלים היה לכם אומץ לרוץ לבד , למה לא גם בבני ברק ? אתם חבורת פחדנים שמנצלת סיטואציה , שבירושלים גרים אלפי חוצניקים שהם בעלי זכות הצבעה לעירייה בלבד , וההגירה החסידית מהעיר גדולה באופן משמעותי מהחסידית ב 30 שנים האחרונות , בארצי המצב הפוך לחלוטין וזה מבוסס על תוצאות אמת מהבחירות הנוכחיות ,ולא על משאלת לב , אבל עכשיו אחרי שנפרדנו , שלום ולא להתראות , לא רוצים אותכם בחזרה , אנחנו פה ואתם שם, תגידו תודה שבכלל הלכנו איתכם כל השנים ביחד .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי רביזון » 06 נובמבר 2018, 08:57

אברהם משה כתב:שונאי ישראל , שנאתם כמו שנאת הגויים , מתי נתחיל לראות את פרחחי הדגל , מושכים בפיאות של החסידים ? הם מוסתים ואלימים , שיכורי ניצחון ומטורפים על כל הראש , החסידים הם החרדים היחידים שנשארו , מלחמת השטן בקדושה משתוללת , כשהליטאים משרתים את הקליפות , שומר נפשו ירחק מהם.

קולולולו, תרגע, חלאס, תגיד, מה אתה שפוי? מה קרה? הם ניצחו? נכון! מה, זה מערער לך את היציבות?
אתה באמת חושב שתוכל לקחת לליטאים את מה שיש להם? זה לא יעזור לך, לך תצא לרחוב, גם החסידי, ותשאל אם יש מישהו שמעריכים אותו יותר מר' חיים קנייבסקי, צא לרחוב, ותשאל היכן התורה בוקעת ועולה ללא טישים ושוונצונעס.
יש אנשים טובים בשתי המחנות ולאף אחד לא חסר כלום.
הבחירות האלו חוץ מאגו, אין בהם כלום, מה לך כי נסחפת?
האם נראה לך שזה מוריד או מעלה את תורת הבעש"ט? אתה חושב שזה משנה במשהו את הפצתה של האידיאולוגיה החסידית? נראה לך שמעכשיו יקנו פחות חסידישע ספרים בחנויות? יאלללה, תלמד להבדיל בין הדברים הבאמת חשובים לבין פוליטיקה שגם אם גדולי ישראל תומכים בה, הם כבר לא שם רגע אחרי הבחירות....
בתורה (וגם בספרי חסידות) לא מוזכר תפקיד של ראש עריית ירושלים....
רביזון

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 06 נובמבר 2018, 10:12

אברהם משה הבא בבקשה נתונים של תושבי קבע בירושלים כללי
ונראה אם יש לתיאוריה שלך על מה לעמוד
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 06 נובמבר 2018, 10:58

טריסקער כתב:גם אני ראיתי את כל הסרטון.
צעקות הבוז הם כשזיברט נכנס ולאחר מכן כשרובינשטיין מזכיר את מועצת גדולי התורה של אגו"י שוב בוזזזזזזז

אני מליץ זכות על פרחחי רגל התורא, הרי הם יוצאים כל ערב לראות את משחקי הכדורגל, רואים אותם בכל הקיוסקים, הם יודעים מה זה לצעוק בוז למחנה השני, זה משהו בדם שלהם, מה יעשה הבן ולא יצעק בוז. אז רגע לפני שהם מקבלים דירה בירושלים ורוצחים את השווער הם לומדים מה זה לבעוט ולצעוק בוז
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 06 נובמבר 2018, 18:33

כמה שאתה צודק.
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 06 נובמבר 2018, 18:43

ביטחון כתב:
טריסקער כתב:גם אני ראיתי את כל הסרטון.

אני מליץ זכות על פרחחי רגל התורא, הרי הם יוצאים כל ערב לראות את משחקי הכדורגל, רואים אותם בכל הקיוסקים, הם יודעים מה זה לצעוק בוז למחנה השני, זה משהו בדם שלהם, מה יעשה הבן ולא יצעק בוז. אז רגע לפני שהם מקבלים דירה בירושלים ורוצחים את השווער הם לומדים מה זה לבעוט ולצעוק בוז

ואח"כ תאמרו שהליטאים מבזים את החסידים
אתם מבזים בדיוק אותו דבר
ראו ערך התנשאות זאת על עולם הישיבות הליטאי
המוזיקאי

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 07 נובמבר 2018, 09:56

מסמך ניתוח מעניין:
אמל"ק הליטאים ביתרון 51.4:48.6

נא לקרוא ולהגיב

https://drive.google.com/file/d/16x9-JIbLTHZ7A94HHZnsRXXmbHp5l2wf/view?usp=sharing
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 07 נובמבר 2018, 10:15

סתם שאלה, איך אפשר להתבסס על בחירות לעירייה, כשברור שלא היתה 100% הצבעה?
לדוג', בביתר יש 77% הצבעה, וסביר להניח שבעיר כזו שאין הרבה משמעות לבחירות מצד החסידים, בבחירות לארצי אחוז ההצבעה תהיה יותר גבוהה?
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 07 נובמבר 2018, 10:17

זלמן1 כתב:סתם שאלה, איך אפשר להתבסס על בחירות לעירייה, כשברור שלא היתה 100% הצבעה?
לדוג', בביתר יש 77% הצבעה, וסביר להניח שבעיר כזו שאין הרבה משמעות לבחירות מצד החסידים, בבחירות לארצי אחוז ההצבעה תהיה יותר גבוהה?

נכון, אבל היחסים הפנימיים לא משתנים (משמעותית) בירידת אחוז ההצבעה. זוהי הסיבה שבבסיס הניתוח עומדים הקולות לכנסת.
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 07 נובמבר 2018, 10:20

ראובן_חסיד כתב:
זלמן1 כתב:סתם שאלה, איך אפשר להתבסס על בחירות לעירייה, כשברור שלא היתה 100% הצבעה?

נכון, אבל היחסים הפנימיים לא משתנים (משמעותית) בירידת אחוז ההצבעה. זוהי הסיבה שבבסיס הניתוח עומדים הקולות לכנסת.

לא נכון.
א. בבחירות האלה הליטאים רצו להוכיח את כוחם ולכן הם הביאו 90% הצבעה לעומת 60% חסידים.
ב. לא התיחסת למפלגות החסידיות שלא שייכות לג' שרצות רק לעיריה ולא לכנסת.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 07 נובמבר 2018, 10:32

א יודעלע כתב:א. בבחירות האלה הליטאים רצו להוכיח את כוחם ולכן הם הביאו 90% הצבעה לעומת 60% חסידים.

א. אולי, ואולי לא.
ב. כן התייחסתי, רק הייתה לי טעות והיחס הנכון הוא 30.8:69.2, (ולא 31.6:68.4) לטובת החסידים. זה משנה בממוצע הארצי 75 קולות שהם חצי פרומיל. בכל מקרה, תיקנתי!
תודה רבה על ההתייחסות.
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 07 נובמבר 2018, 10:41

ראובן_חסיד כתב:
א יודעלע כתב:א. בבחירות האלה הליטאים רצו להוכיח את כוחם ולכן הם הביאו 90% הצבעה לעומת 60% חסידים.

א. אולי, ואולי לא.
ב. כן התייחסתי, רק הייתה לי טעות והיחס הנכון הוא 30.8:69.2, (ולא 31.6:68.4) לטובת החסידים. זה משנה בממוצע הארצי 75 קולות שהם חצי פרומיל. בכל מקרה, תיקנתי!
תודה רבה על ההתייחסות.

נראה לי זה יהיה גילוי נאות אם תכתוב לאיזה צד אתה משתייך
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 07 נובמבר 2018, 10:45

ראובן_חסיד כתב:

א. אולי, ואולי לא.
תודה רבה על ההתייחסות.

ועוד משהו-
הפעם דגל ניכסו לעצמם את המתמידים, שהיו שייכים תמיד לשלומי אמונים
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 07 נובמבר 2018, 10:45

ירושלים של מעלה כתב:נראה לי זה יהיה גילוי נאות אם תכתוב לאיזה צד אתה משתייך

כתוב! תקרא את כל המסמך.... :lol::
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 07 נובמבר 2018, 10:55

ראובן_חסיד כתב:

נכון
ראיתי עכשיו
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 07 נובמבר 2018, 10:56

ראובן_חסיד כתב:

צודק
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 07 נובמבר 2018, 11:23

מוסיף גם את רחובות , 2300 קרעטשניף , דגל הלכה ברשימה עם ש"ס , ושווה במקרה הטוב 1500/2000 קולות מתוך הרשימה בסך הכל , אגודת ישראל 70.5 , דגל , 64.5 /65 .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 07 נובמבר 2018, 11:28

אברהם משה כתב:מוסיף גם את רחובות , 2300 קרעטשניף , דגל הלכה ברשימה עם ש"ס , ושווה במקרה הטוב 1500/2000 קולות מתוך הרשימה בסך הכל , אגודת ישראל 70.5 , דגל , 64.5 /65 .

בבחירות האחרונות לכנסת קיבלה יהדות התורה פחות מ2500 קולות וגם לפי דבריך הם מתחלקים 60:40 לטובת אגו"י, כך שתוסיף לאגו"י רק 1500 קולות, ולדגל 1000.

אנא קרא את המסמך המצורף, ותחווה עליו דעה:

https://drive.google.com/open?id=16x9-JIbLTHZ7A94HHZnsRXXmbHp5l2wf
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 07 נובמבר 2018, 11:48

ראובן_חסיד כתב:
אברהם משה כתב:מוסיף גם את רחובות , 2300 קרעטשניף , דגל הלכה ברשימה עם ש"ס , ושווה במקרה הטוב 1500/2000 קולות מתוך הרשימה בסך הכל , אגודת ישראל 70.5 , דגל , 64.5 /65 .

בבחירות האחרונות לכנסת קיבלה יהדות התורה פחות מ2500 קולות וגם לפי דבריך הם מתחלקים 60:40 לטובת אגו"י, כך שתוסיף לאגו"י רק 1500 קולות, ולדגל 1000.

אנא קרא את המסמך המצורף, ותחווה עליו דעה:

https://drive.google.com/open?id=16x9-JIbLTHZ7A94HHZnsRXXmbHp5l2wf

לא מעודכן לתוצאות הבחירות האחרונות , ישר להשליך לפח , בערד למשל הם נותנים לגור 1800 קולות , שעכשיו שווים יותר מכפול , באשדוד עלייה של אלפי קולות וכ"ו , אני חישבתי אך ורק את תוצאות האמת מהבחירות האחרונות , אשמח אם תתקן אותי , אם טעיתי בחישוב , אין לי מטרה להוכיח כל בסיס נתונים שיקריים שלאגודה יש יותר , פשוט אלו התוצאות שיצאו , תקן אותי בבקשה אם טעיתי , או החסרתי מקום אחד .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 07 נובמבר 2018, 17:18

אברהם משה כתב:לא מעודכן לתוצאות הבחירות האחרונות , ישר להשליך לפח , בערד למשל הם נותנים לגור 1800 קולות , שעכשיו שווים יותר מכפול , באשדוד עלייה של אלפי קולות וכ"ו , אני חישבתי אך ורק את תוצאות האמת מהבחירות האחרונות , אשמח אם תתקן אותי , אם טעיתי בחישוב , אין לי מטרה להוכיח כל בסיס נתונים שיקריים שלאגודה יש יותר , פשוט אלו התוצאות שיצאו , תקן אותי בבקשה אם טעיתי , או החסרתי מקום אחד .

תקרא שוב, הניתוח מתבסס על הבחירות לכנסת. המספרים המוחלטים (כמה יש לכל אחד) מבוססים על הבחירות לכנסת, ואילו החלוקה הפנימית (באחוזים) מבוססת על הערכות ועל הבחירות בעירייה.
אין חולק שהחסידים גדלו מאוד בערד, טבריה, עפולה ועוד. ואין חולק שהליטאים גדלו מאוד בירוחם, אופקים, ובית שמש. זה לא משנה את האחוזים בסופו של דבר.
נ.ב. מה שכן משנה הוא אם יוכח שעיקר הגידול הליטאי היה בי-ם וממילא חלוקת הקולות בבחירות לכנסת לפני שלוש שנים הייתה שונה, אבל לא נראה לי שזה ייצור הבדל של ממש.

ותודה על ההתייחסות, המטרה של שנינו היא בירור האמת. (כפי שכתבתי, אני חסיד...)
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 07 נובמבר 2018, 18:20

יש בזה משהו בדבריך , העניין שהנתונים שאתה מביא חלקם זה הערכה ולא נתונים מדוייקים , הנה לך תוצאות האמת בלבד מכל הארץ , שאספתי מהבחירות האחרונות , דגלירושלים 41 (כולל חוצניקים) אשדוד 1.5 +רכסים 2.4 + בית שמש(על סמך פעם שעברה , והוספתי עוד כמעט 3 אלף קולות גידול טבעי , הם טוענים שהם גדלו מאוד) 8 + תפרח 1 + אופקים 1.5 + צפת1.3 + חיפה 5 + טלזסטון 1.5 + ירוחם 1 +רחובות 2.5 + אלעד 3.2 +ביתר 4.4 , סך הכל (עיגלתי את המספרים , תאמין לי ) 74.3 אלף קולות , אגודה , ירושלים 26+ בית שמש (פעם שעברה הביאו כוח+אגודה 7 אלף , נניח גידול טבעי, נוריד קנאים מפעם שעברה ) 8 + ערד 3.9 + חצור 600 + צפת 4 + אשדוד 14 + קרית גת 3 + חיפה 3.9 + תל אביב 1 + ביתר 10 +אלעד 3.6 + רחובות 2.3 , סך הכל 80.6 , וזה עוד לא כולל ריכוזי חב"ד בלוד /קרית מלאכי/כפר חב"ד , אלו הם תוצאות האמת הכי עדכניות , מה קורה השאר הארץ ? ילכו בנפרד בארצי ונדע , אתה חולק על נתון אחד שהבאתי ? לא ברמה של כמה מאות קולות לכאן או לכאן , רק אם אני טועה בלמעלה מאלף קול תתקן אותי , והערה נוספת , בקולות דגל כללתי את כל קולות החוצניקים בירושלים , שלא יכולים להצביע בכנסת , לא יודע כמה זה בדיוק , אבל אני מעריך שמדובר באלפים , שצריך להוריד מהסך הכללי של דגל , כך שבארצי אתה נשאר עם פער גדול לטובת אגודה , עוד בלי חב"ד , זאת האמת .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 07 נובמבר 2018, 19:20

אברהם משה כתב:יש בזה משהו בדבריך , העניין שהנתונים שאתה מביא חלקם זה הערכה ולא נתונים מדוייקים , הנה לך תוצאות האמת בלבד מכל הארץ , שאספתי מהבחירות האחרונות , דגלירושלים 41 (כולל חוצניקים) אשדוד 1.5 +רכסים 2.4 + בית שמש(על סמך פעם שעברה , והוספתי עוד כמעט 3 אלף קולות גידול טבעי , הם טוענים שהם גדלו מאוד) 8 + תפרח 1 + אופקים 1.5 + צפת1.3 + חיפה 5 + טלזסטון 1.5 + ירוחם 1 +רחובות 2.5 + אלעד 3.2 +ביתר 4.4 , סך הכל (עיגלתי את המספרים , תאמין לי ) 74.3 אלף קולות , אגודה , ירושלים 26+ בית שמש (פעם שעברה הביאו כוח+אגודה 7 אלף , נניח גידול טבעי, נוריד קנאים מפעם שעברה ) 8 + ערד 3.9 + חצור 600 + צפת 4 + אשדוד 14 + קרית גת 3 + חיפה 3.9 + תל אביב 1 + ביתר 10 +אלעד 3.6 + רחובות 2.3 , סך הכל 80.6 , וזה עוד לא כולל ריכוזי חב"ד בלוד /קרית מלאכי/כפר חב"ד , אלו הם תוצאות האמת הכי עדכניות , מה קורה השאר הארץ ? ילכו בנפרד בארצי ונדע , אתה חולק על נתון אחד שהבאתי ? לא ברמה של כמה מאות קולות לכאן או לכאן , רק אם אני טועה בלמעלה מאלף קול תתקן אותי , והערה נוספת , בקולות דגל כללתי את כל קולות החוצניקים בירושלים , שלא יכולים להצביע בכנסת , לא יודע כמה זה בדיוק , אבל אני מעריך שמדובר באלפים , שצריך להוריד מהסך הכללי של דגל , כך שבארצי אתה נשאר עם פער גדול לטובת אגודה , עוד בלי חב"ד , זאת האמת .

נפלא!
הערות:
דגל - אשדוד אין 1,500 קולות מקס' 1000. בית שמש הכל ביחד רק 14 ולא 16 אז תוריד ממישהו, צפת היו ס"ה 1400 קולות לכנסת ואחוז הליטאים שם לא גדול כ"כ. רחובות זה כולל שס וא"א לדעת את החלוקה. בכל מקרה אין 5 יחד אלא רק חצי מזה. רכוזי חב"ד לא מצביעים ג, בדוק בבחירות האחרונות כולם יחד 600 קול... ת"א יש לפחות 1,500 חסידים.

ולא כללת את ב"ב (כי זה שוויון), מודיעין עילית יתרון ליטאי 4000, נתניה ופתח תקוה מתקזזים..., נתיבות וגבעת זאב יתרון ליטאי 2000, טבריה יתרון חסידי ??? קול. בסך הכל נגיע לשוויון ארצי.

ד.א. עדכנתי את הקובץ בהתאם לפידבקים... ואפיץ בקרוב גרסה חדשה.
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 07 נובמבר 2018, 19:36

ראובן_חסיד כתב:
אברהם משה כתב:יש בזה משהו בדבריך , העניין שהנתונים שאתה מביא חלקם זה הערכה ולא נתונים מדוייקים , הנה לך תוצאות האמת בלבד מכל הארץ , שאספתי מהבחירות האחרונות , דגלירושלים 41 (כולל חוצניקים) אשדוד 1.5 +רכסים 2.4 + בית שמש(על סמך פעם שעברה , והוספתי עוד כמעט 3 אלף קולות גידול טבעי , הם טוענים שהם גדלו מאוד) 8 + תפרח 1 + אופקים 1.5 + צפת1.3 + חיפה 5 + טלזסטון 1.5 + ירוחם 1 +רחובות 2.5 + אלעד 3.2 +ביתר 4.4 , סך הכל (עיגלתי את המספרים , תאמין לי ) 74.3 אלף קולות , אגודה , ירושלים 26+ בית שמש (פעם שעברה הביאו כוח+אגודה 7 אלף , נניח גידול טבעי, נוריד קנאים מפעם שעברה ) 8 + ערד 3.9 + חצור 600 + צפת 4 + אשדוד 14 + קרית גת 3 + חיפה 3.9 + תל אביב 1 + ביתר 10 +אלעד 3.6 + רחובות 2.3 , סך הכל 80.6 , וזה עוד לא כולל ריכוזי חב"ד בלוד /קרית מלאכי/כפר חב"ד , אלו הם תוצאות האמת הכי עדכניות , מה קורה השאר הארץ ? ילכו בנפרד בארצי ונדע , אתה חולק על נתון אחד שהבאתי ? לא ברמה של כמה מאות קולות לכאן או לכאן , רק אם אני טועה בלמעלה מאלף קול תתקן אותי , והערה נוספת , בקולות דגל כללתי את כל קולות החוצניקים בירושלים , שלא יכולים להצביע בכנסת , לא יודע כמה זה בדיוק , אבל אני מעריך שמדובר באלפים , שצריך להוריד מהסך הכללי של דגל , כך שבארצי אתה נשאר עם פער גדול לטובת אגודה , עוד בלי חב"ד , זאת האמת .

נפלא!
הערות:
דגל - אשדוד אין 1,500 קולות מקס' 1000. בית שמש הכל ביחד רק 14 ולא 16 אז תוריד ממישהו, צפת היו ס"ה 1400 קולות לכנסת ואחוז הליטאים שם לא גדול כ"כ. רחובות זה כולל שס וא"א לדעת את החלוקה. בכל מקרה אין 5 יחד אלא רק חצי מזה. רכוזי חב"ד לא מצביעים ג, בדוק בבחירות האחרונות כולם יחד 600 קול... ת"א יש לפחות 1,500 חסידים.

ולא כללת את ב"ב (כי זה שוויון), מודיעין עילית יתרון ליטאי 4000, נתניה ופתח תקוה מתקזזים..., נתיבות וגבעת זאב יתרון ליטאי 2000, טבריה יתרון חסידי ??? קול. בסך הכל נגיע לשוויון ארצי.

תעשה טבלה של כל המקומות שרצו בנפרד , או שידוע למי הקולות שייכים בוודאות , אתה מוזמן לקחת את הנתונים שהעלתי , בבית שמש גם אם זה 14 ולא 16 זה עדיין אותו יחס , פחות או יותר , שיוויון בלי הקנאים , ואל תערב את גבעת זאב או בני ברק , הערכות לא מעניין אף אחד .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 08 נובמבר 2018, 10:22

ראובן_חסיד כתב:

נפלא!
הערות:

מחכים לגירסה חדשה
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 08 נובמבר 2018, 11:28

הדלגאים חוגגים בירושלים ובחיפה , הבאנו כפול ממכם , נכון במנדטים זה כפול , אבל לאגודת ישראל היה חוסר מזל עם בהסכמי עודפים , קבלו את האחוזים המדויקים , של כל מפלגה , בירושלים דגל 16.60 אחוז , אגודה 10.55 אחוז , זה לא כפול , זה כמעט 40/60 , בחיפה דגל 3.96 , אגודה 3.25 , רחוק מאוד מכפול , באזור ה 55/45 , בשאר הארץ איפה שרצו לבד , אין לדגל כמעט קולות מלבד ביתר ואלעד שזה עוד 7.5 אלף קול , אופקים/תפרח /רכסים /ירוחם /טלזסטון ביחד עוד 7.2 אלף קולות , סך הכל 14.7 אלף קולות , לאגודה יש את ביתר עילית +10 אלעד3.6+ערד+4 + אשדוד 14.3 +קרית גת 2.5 + תל אביב 1.5+חצור0.7+ צפת +4 + סך הכל 40.6 אלף קולות , בשאר הארץ רצו ביחד , כך שבסוף זה יוצא שעוד לאגודה יש יתרון ובפער , כתוצאה מהפריפריה החזקה שלה , וזה עוד בלי ריכוזי חב"ד , הפעם המזל האיר לדגל באיזורים שממילא היו ידועים ששם היא חזקה , אבל גם שם בקולות הפער הוא לא כפול , בחיפה זה יותר שיוויון , ובירושלים זה כמעט 40/60 , אם אגודה היתה רצה לבד ללא קינג , היום היא היתה עם ארבעה מנדטים , הפעם לאגודה לא היה מזל טוב , זה לא אומר כלום על הפעם הבאה , או על הארצי , שכפי שהוכחתי , דווקא לאגודה יש יתרון , כדי להם להירגע ולהתפכח מחגיגות הניצחון .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי כהן » 08 נובמבר 2018, 12:26

במודיעין עילית אין שליש חסידים!
גוטרמן נותן להם יותר מכוחם כדי למנוע בחירות.
זהו נתון ברור שאין במודיעין עילית שליש חסידים, לא נראה לי שהחסידים חולקים בזה.
יוסי כהן

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 08 נובמבר 2018, 12:36

מהדורה חדשה מצ"ב.

מודיעין עילית - אשמח לשמוע מחסיד מקומי... או מאגף החינוך...

https://drive.google.com/open?id=1Ui0Abmm_X9nH1lZyvlo66vKLNEcR3__m
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 08 נובמבר 2018, 12:44

בפורמט תמונה...

לא הצלחתי להעלות ישירות לכאן, מי שיכול בבקשה!
https://drive.google.com/open?id=1TSVoxcRxgpZx9MV_O20f0uxdKkTk1077

https://drive.google.com/open?id=1TSVoxcRxgpZx9MV_O20f0uxdKkTk1077
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 08 נובמבר 2018, 12:59

אתה אולי יכול לומר שבשאר הארץ איפה שרצו ביחד דגל מאזנת בחזרה , בבית שמש יש שוויון אם מורידים את קולות הקנאים של כוח , בבני ברק לדעתי , יחסי הכוחות מאוזנים , מודיעין עילית מאזנת חזק לטובת דגל , זה יוצא בארצי יתרון קל לאגודה , אבל , יש שני נקודות חשובות , 1) קולות החוצניקים בירושלים , אין לי ספק שיורדים פה אלפים מדגל , 1) לא חישבתי ריכוז חבד"י אחד , אם אגודה תרוץ בנפרד , אני בטוח שהיא תקבל לא מעט קולות משם , בוודאי יותר מהמצב שרצים ביחד , ולא , ירושלים לא נחשבת לריכוז חבד"י , בכפר חב"ד לבד יש יותר משפחות מכל המשפחות של חב"ד בירושלים , ויש להם קהילות גדולות נוספות בלוד ובקרית מלאכי , אני בטוח שאם ירוצו בנפרד בארצי אגודה יביאו יותר מדגל , (אל תגיד לי גם בירושלים טעיתם , אני הייתי מאוד קרוב בהערכת הקולות , תמיד טענתי שבבסיס הקולות לדגל יש יתרון של 10 אלף קול , נתתי 25 לאגודה , ו35+ לדגל ) לא יודע כמה יותר .
נערך לאחרונה על ידי אברהם משה בתאריך 08 נובמבר 2018, 13:03, נערך פעם אחת בסך הכל.
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 08 נובמבר 2018, 13:02

אני פה כתב:החסידים צריכים לברך את עץ שבזכותם יש בערך שיוויון....

הנתונים בביתר לא מדויקים. מידיעה יש שם הרבה יותר מ6.5 אלף קולות לאגודה המפלגות של זיידה ואנשים זה כולם חסידים הצביעו להם. תשאל כל תושב ביתר ויגיד לך שהרוב המוצק של התושבים הם חסידים. גם בערד הורדת הרבה קולות.

אתה לא יודע שהפסקנו לדפוק ב"ויעש העץ" (זה מנהג ליטאי...), והיום דופקים ב"הדת ניתנה"?!

לעניין הנתונים - גם בביתר וגם בערד אחוז החסידים מבוסס על נתוני אמת מהבחירות המקומיות האחרונות. מספרהחסידים מבוסס על הבחירות לכנסת שבהם לא הייתה זליגה, וכמבואר לעיל, עיי"ש.
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 08 נובמבר 2018, 13:07

אני פה כתב:במודיעין היחס 4:9 מתוך חברי העירייה שזה 30 אחוז בדיוק לאגודה ולא כפי שציינת.

אם אתה צודק, אז הטעו אותי. נאמר לי שהיחס הוא 5:8...
מישהו יכול להכריע???
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 08 נובמבר 2018, 13:07

אני פה כתב:אבל אתה גם מודה שבכנסת צריך להיגע לשיויון פחות או יותר, ולא 4:2 כמו שרצה ליצמן.

א. לא ממש לא , לפי החישוב שלי , יש יתרון , אם יורד קולות החוצניקים בירושלים , לא ניתן להתעלם מכך , אבל גם בלעדיהם יש יתרון , בכל מקרה אני הייתי מעדיף לרוץ בנפרד כדי לפתור את הספק , יש לאגודה בנוסף בארצי את חב"ד , חב"ד בארצי זה סיפור אחר מירושלים , יש להם המון כוח והשפעה , מספיק שרק חלק מהם יצביעו לאגודה , כדי להביא למצב של 65/35 לאגודה , אם זה היה תלוי בי הייתי רץ בנפרד בארצי .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 08 נובמבר 2018, 13:09

אני פה כתב:במודיעין היחס 4:9 מתוך חברי העירייה שזה 30 אחוז בדיוק לאגודה ולא כפי שציינת.

קיבלו 17 אלף ביחד , אני מעריך שלדגל יש 12/13 אלף מתוכם , אשדוד החסידית לבד עוברת אותם עם 14.3 אלף .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 08 נובמבר 2018, 13:15

אברהם משה כתב:
אני פה כתב:אבל אתה גם מודה שבכנסת צריך להיגע לשיויון פחות או יותר, ולא 4:2 כמו שרצה ליצמן.

א. לא ממש לא , לפי החישוב שלי , יש יתרון , אם יורד קולות החוצניקים בירושלים , לא ניתן להתעלם מכך , אבל גם בלעדיהם יש יתרון , בכל מקרה אני הייתי מעדיף לרוץ בנפרד כדי לפתור את הספק , יש לאגודה בנוסף בארצי את חב"ד , חב"ד בארצי זה סיפור אחר מירושלים , יש להם המון כוח והשפעה , מספיק שרק חלק מהם יצביעו לאגודה , כדי להביא למצב של 65/35 לאגודה , אם זה היה תלוי בי הייתי רץ בנפרד בארצי .

צר לי לאכזב אותך בעניין חב"ד. חסידי חב"ד בארץ מונים (לפי סקר מכון טאוב) 6% מהחרדים, שהם 20% מהחסידים (27,000 קול). בבחירות האחרונות הם לא הצביעו ליהדות התורה, אז נוסיף אותם לקולות שקבלנו בכנסת: ס"ה 237,000 מתוכם 105 ליטאים, ו132 חסידים. היחס הוא 56:44.
אם נניח שהיו כאלו שהצביעו ג בכנסת האחרונה, המספר יורד עוד...

נ.ב.
אני מבין את כיוון המחשבה שלך, כשאתה נוסע לאדמו"ר שליט"א מגור לשבועות או לראש השנה, ועומד יחד עם עוד 25,000 איש בבית המדרש, זה מרגיש לך עולם ומלואו. תאמין לי גם אני מרגיש כך אצל מו"ר אד"ש. אבל כנראה שהעולם רחב יותר מהחסידויות שלנו...
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 08 נובמבר 2018, 13:15

אברהם משה כתב:אתה אולי יכול לומר שבשאר הארץ איפה שרצו ביחד דגל מאזנת בחזרה , בבית שמש יש שוויון אם מורידים את קולות הקנאים של כוח , בבני ברק לדעתי , יחסי הכוחות מאוזנים , מודיעין עילית מאזנת חזק לטובת דגל , זה יוצא בארצי יתרון קל לאגודה , אבל , יש שני נקודות חשובות , 1) קולות החוצניקים בירושלים , אין לי ספק שיורדים פה אלפים מדגל , 1) לא חישבתי ריכוז חבד"י אחד , אם אגודה תרוץ בנפרד , אני בטוח שהיא תקבל לא מעט קולות משם , בוודאי יותר מהמצב שרצים ביחד , ולא , ירושלים לא נחשבת לריכוז חבד"י , בכפר חב"ד לבד יש יותר משפחות מכל המשפחות של חב"ד בירושלים , ויש להם קהילות גדולות נוספות בלוד ובקרית מלאכי , אני בטוח שאם ירוצו בנפרד בארצי אגודה יביאו יותר מדגל , (אל תגיד לי גם בירושלים טעיתם , אני הייתי מאוד קרוב בהערכת הקולות , תמיד טענתי שבבסיס הקולות לדגל יש יתרון של 10 אלף קול , נתתי 25 לאגודה , ו35+ לדגל ) לא יודע כמה יותר .

את חב"ד בצפת כן חישבת ?
זכור לי שכן.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 08 נובמבר 2018, 13:16

אברהם משה כתב:

אתה יכול לראות בכפר חב"ד דוגמא משקפת כמה מצביעים חב"ד לאגו"י, הם כמעט ואינם מצביעים לאגו"י.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 08 נובמבר 2018, 13:19

אברהם משה כתב:

ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 08 נובמבר 2018, 13:22

גאליציינער כתב:
אברהם משה כתב:

אתה יכול לראות בכפר חב"ד דוגמא משקפת כמה מצביעים חב"ד לאגו"י, הם כמעט ואינם מצביעים לאגו"י.

אתה צודק , אבל שירוצו החסידים לבד , הם יצביעו יותר , אין לי ספק בכך , גם בירושלים הלא משיחיסטים הצביעו לאגודה בבחירות לעירייה , כי הלכו לבד , מה לעשות שחב"ד בירושלים יחסית קטנה , בארצי אם ילכו לבד , חב "ד תתרום את חלקה.
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 08 נובמבר 2018, 13:24

ראובן_חסיד כתב:
אברהם משה כתב:

צר לי לאכזב אותך בעניין חב"ד. חסידי חב"ד בארץ מונים (לפי סקר מכון טאוב) 6% מהחרדים, שהם 20% מהחסידים (27,000 קול). בבחירות האחרונות הם לא הצביעו ליהדות התורה, אז נוסיף אותם לקולות שקבלנו בכנסת: ס"ה 237,000 מתוכם 105 ליטאים, ו132 חסידים. היחס הוא 56:44.
אם נניח שהיו כאלו שהצביעו ג בכנסת האחרונה, המספר יורד עוד...

נ.ב.
אני מבין את כיוון המחשבה שלך, כשאתה נוסע לאדמו"ר שליט"א מגור לשבועות או לראש השנה, ועומד יחד עם עוד 25,000 איש בבית המדרש, זה מרגיש לך עולם ומלואו. תאמין לי גם אני מרגיש כך אצל מו"ר אד"ש. אבל כנראה שהעולם רחב יותר מהחסידויות שלנו...

לא הבנתי מה אתה רוצה , אתה חולק על החישוב שלי , אתה מוזמן לתקן אותי , לא לספר סיפורים על ראש השנה במחיצת האדמורים.
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 08 נובמבר 2018, 13:28

אברהם משה אני לא מצליח להבין מה תועלת תהיה לך אם ירוצו בנפרד.
גם אם אגודה תקבל מעט יותר קולות בגלל חב"ד
אם יתאחדו בחזרה יצטרכו לקזז את הקולות הללו...

ואין לנו ענין לרוץ בנפרד כי אינו דומה 2 מפלגות בנות 4 מנדטים למפלגה אחת בת 8 מנדטים

אם רוצים להגדיל את הכח של אגודה- זה ע"י חיבור חסידויות נוספות וקהלים נוספים- שישארו תמיד עם אגודה
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי אברהם משה » 08 נובמבר 2018, 13:28

גאליציינער כתב:
אברהם משה כתב:אתה אולי יכול לומר שבשאר הארץ איפה שרצו ביחד דגל מאזנת בחזרה , בבית שמש יש שוויון אם מורידים את קולות הקנאים של כוח , בבני ברק לדעתי , יחסי הכוחות מאוזנים , מודיעין עילית מאזנת חזק לטובת דגל , זה יוצא בארצי יתרון קל לאגודה , אבל , יש שני נקודות חשובות , 1) קולות החוצניקים בירושלים , אין לי ספק שיורדים פה אלפים מדגל , 1) לא חישבתי ריכוז חבד"י אחד , אם אגודה תרוץ בנפרד , אני בטוח שהיא תקבל לא מעט קולות משם , בוודאי יותר מהמצב שרצים ביחד , ולא , ירושלים לא נחשבת לריכוז חבד"י , בכפר חב"ד לבד יש יותר משפחות מכל המשפחות של חב"ד בירושלים , ויש להם קהילות גדולות נוספות בלוד ובקרית מלאכי , אני בטוח שאם ירוצו בנפרד בארצי אגודה יביאו יותר מדגל , (אל תגיד לי גם בירושלים טעיתם , אני הייתי מאוד קרוב בהערכת הקולות , תמיד טענתי שבבסיס הקולות לדגל יש יתרון של 10 אלף קול , נתתי 25 לאגודה , ו35+ לדגל ) לא יודע כמה יותר .

את חב"ד בצפת כן חישבת ?
זכור לי שכן.

נכון , המקום היחיד שחישבתי בטעות את קולות חב" ד שרצו בנפרד , אז קיזזתי את זה עם קולות אגודה בקרית גת שהמעטתי , ואת החסידים בטבריה שלא חישבתי בכלל , וצאנז בנתניה , אתה תגיע לאותו מספר בערך , ואולי עוד החסרתי לאגודה .
אברהם משה

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי RUSHL » 09 נובמבר 2018, 00:48

ראובן_חסיד כתב:

אם אתה צודק, אז הטעו אותי. נאמר לי שהיחס הוא 5:8...
מישהו יכול להכריע???

אני אכריע....

כמודיעיניליתי חסיד, היחס הוא 4:9 דהיינו ליטאים 60% חסידים 25% ספרדים 15%
אם אתה לא מנסה להבין בן אדם מקרוב אל תשפוט אותו מרחוק
סמל אישי של המשתמש
RUSHL

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 09 נובמבר 2018, 01:16

מוזס יכול לומר מה שהוא רוצה, כבר לא איכפת לו, כי הוא כבר רגל או שנים בחוץ
הוא כבר אפי' לא בוועדת השמונה...
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 01:20

נשלח לי קובץ של אדם רציני שכותב שהוא חסיד של אחת החסידיות הגדולות של טבלה של כל הארץ עם פירוט מפורט על כל עיר כולל הסברים לעומק,
ושם יצא לו יתרון לליטאים של 10,000 קול. [ללא עץ על סמך הבחירות האחרונות.]
אברהם וובר ראה את זה וטוען שהמספרים של דגל יותר גדולים, הוכיח שם כמה שגיאות. נעלה לכם את זה בקרוב
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 09 נובמבר 2018, 01:24

זה הקובץ המדובר כאן, באשכול.
לא?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 01:26

1010 כתב:זה הקובץ המדובר כאן, באשכול.
לא?

איפה?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 01:28

אני פה כתב:הרבה מאוד חסידים לא הצביעו בגלל המחלוקות. הבחירות האחרונות נתפסו אצל הליטאים כפרימריס מול אגודה ומול עץ והיה גיוס כללי, אצל החסידים בגלל המחלוקות ועוד סיבות התנהגו בשאננות, אבל זה לא מלמד על יחס הכוחות האמיתי שהוא בערך שווה בשווה.

שייך לאשכול התירוצים.
מי שצמצביע- משפיע ,דוווקא עכשיו הבחירות הייצריות הוציאו הרבה יותר חסידים מהבית, בשאר הארץ שרצו יחד אתה צודק וזה עוול!
למה אצל הליטאים אף פעם אין שאננות, תבדוק בקובץ של אשכול המספרים בקלפיוצת בשכונות הלטאיות כמעט 100% הצבעה ותסתכל בקלפיות של שכונות חסידיות אתה תהיה נבוך.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 01:32

אני פה כתב:שטויות והבלים בבני ברק ביתר בית שמש היתה שאננות לא נורמלית אצל החסידים, בבית שמש בגלל אבוטבול, בבני ברק בגלל המחלוקת, ובביתר החסידים התפזרו ל3-4 מפלגות בעיריה אבל בכנסת הם מתאחדים.

או שכן או שלא, ואם אתה מודה שהיה שאננות למה מגיע להם מקומות בעייריה ,אתמהה?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 01:39

אני פה כתב:בביתר זה לא היה על חשבון דגל. בבית שמש היתה שאננות גדולה גם אצל הליטאים. בבני ברק אתה צודק אבל זה היה כעס שהחסידים היו חייבים לפרק אותו באיזה מקום...

אז בבקשה שיפנו את המקום בעייריה אנחנו לא השק חבטות, וחוץ מזה כעס כעס אבל האדמורים הורו ללכת ולהצביע אלא מאי......
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 03:18

אני פה כתב:רב שמחל על כבודו אין כבודו מחול...

אפשר הסבר מה הסיסמה הדבלית הזאת,
גם אם היה פגיעה ח"ו זה היה במוצאי הבחירות.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 03:25

אני פה כתב:תבין אצל החסידים הבחירות לעירייה זה לא עשרת הדברות ולא פריימריס להראות אם אנחנו יותר גדולים מעץ או פחות וכמה אחוזים כל אחד. מי שיכל הצביע, ומי שהרגיש פגוע בגלל המחלוקת לא בא להצביע להמליך עוד ראש עיר ליטאי. וכו' וכו'.

ר' חיים אוחז גם שצריך להוריד את הפאות למטה ולא להחזיק שעון יד ולא להסתכל באינטרנט, למה בזה לא זועקים גיוולד ועשית ככל אשר יורוך? ציות של 99 אחוז?

דמוגגיה זולה,
לפי מה שאתה אומר עכשיו יש לך סיבה הגיונית לומר לי למה דגל צריכה להמשיך לרוץ עם אגודה בבחירות המקומיות?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 נובמבר 2018, 15:13

אני פה כתב:אם ר' חיים לא היה עובר מעיר לעיר גם אצלכם היו הרבה פחות מצביעים.
אני פה כתב:למען השלום מוותרים.

מה ענית?
שגדו"י טרחו והלכו ללהביא את המצביעים לעומת....
אז למה אתם יושבים לנו על המקומות.
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 11 נובמבר 2018, 13:40

...החסידים שאם רבותיהם היו גם יוצאים לעריכת עצרות וכינוסים אז היה להם הרבה יותר מצביעים.
ולכן, מכיון שהם לא יצאו לכן יש פחות ולכן אגו"י קיבלה פחות מושבים.

ולדוגמא, בבית שמש, אילו היו כל החסידים יוצאים להצביע אז היו להם 5 נציגים חסידיים, עכשיו שלא כולם יצאו להצביע אז יש להם רק ארבע נציגים.
וברוך השם אף אחד' לא יושב על מקום שאינו שלו.

אותו חשבון מתבקשים גם הליטאים לעשות...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי ביתרי » 11 נובמבר 2018, 14:32

חברה

מספיק עם כל הבלל..

לפי הנתונים !!

הרבה חסידים שיצאו להצביע בקלפי ושמו משהו אחר מדת ועד עץ וכו'

ומדובר על אלפי קולות !!

(בעיקר חסידים שרבותיהם לא במועצת אבל לא רק!!)

בביתר המס' המדויק הם 2300 קול!!
של חסידים שהצביעו לדגל לעץ ולאחר !
ביתרי

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 11 נובמבר 2018, 14:42

אני שמעתי מכמה חסידים [שאכן אדמור"ם אינו במועצת] שהצביעו דת וליאון בירושלים
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 11 נובמבר 2018, 14:52

ואני שמעתי על ליטאים שהצביעו ג ודייטש
תפסיקו לבלבל את המוח עם טענות מטענות שונות
תודו שאתם יותר קטנים מהליטאים זה לא עבירה
תבדקו סביבכם כמה משפחות חסידיות יש עם 10 ילדים ומעלה ... שואף ל0
ותבדקו שאצל הליטאים חצי מהמשפחות עם 10 ילדים ומעלה
לכן הליטאים עקפו את החסידים
תפנימו ותשתקו
המוזיקאי

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 11 נובמבר 2018, 14:55

לא התכוונתי לתירוצים
אדרבה, זה רק מחזק את דגל שאפילו חסידים מרגישים חלק ממנה ולא מאגודה, וממילא מגיע לה יותר מקומות
רק נדהמתי לשמוע את זה מכמה חסידים
ליזרזון

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 11 נובמבר 2018, 15:11

אוי מוזיקאי אתה מבלבל את המוח ומשוכנע שאם תכתוב בצורה עצבנית ותשדר חוסר סבלנות הרי שכולנו ניבהל ונמהר להשתכנע, אז קודם, תרגיע.... את התיאור שלך על משפחות של עשרה ילדים תמשיך לבשל במוח הקודח שלך, אנא פטור אותנו מכגון דא, ו... כן! תרצו או לא מקרב כלל החסידים, וזה מגובה בנתוני המטות בפרט בירושלים ובית שמש, רק שישים אחוזים הצביעו, בעוד שהליטאים שכנראה יותר מחוממים, הצביעו מאה אחוז. ומכאן ה''נפילה'' של ג' בירושלים וכו'. יותר אין להוסיף. את התזות המפגרות נשאיר לילדי גן.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 11 נובמבר 2018, 15:13

המוזיקאי כזו תאוריה מטופשת לא שמעתי הרבה זמן
להווי ידוע שדווקא הליטאים מתחתנים מאוחר יותר מהחסידים
כך שלכאורא הריבוי הטבעי גדול יותר אצלם.

אין ספק שלא כל החסידים הגיעו אל הקלפי
אפשר לבדוק זאת גם לפי אחוזי ההצבעה בשכונות.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי מנחם » 11 נובמבר 2018, 15:14

כליטאי אני מתבייש בטיעון של מוזיקאי לגבי מס' הילדים.
כל החסידים שאני מכיר מסביבי הם משפחות ברוכות ילדים בדיוק כמו הליטאים, אדרבא, אצל הליטאים המודרניים יש הרבה פחות ילדים, רק אצל האברכים יש מס' ילדים גבוה,
זה פשוט שטויות שלא היה צריך תגובה, אבל אולי צריך בגדר מחאה.
מנחם

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 11 נובמבר 2018, 16:25

המוזיקאי כתב:ואני שמעתי על ליטאים שהצביעו ג ודייטש
תפנימו ותשתקו

אני חסיד ואין לי שום בעיה שנדע שאנו יותר קטנים
כבר כתבתי שלא תמיד הקטנים הם הדפוקים אלא הפוך
גם כל העומות יותר גדולות וגם שס תמיד היתה יותר גדולה
אז מה לכן מה?
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 11 נובמבר 2018, 16:32

ירושלים של מעלה כתב:
המוזיקאי כתב:ואני שמעתי על ליטאים שהצביעו ג ודייטש
תפנימו ותשתקו

אני חסיד ואין לי שום בעיה שנדע שאנו יותר קטנים
כבר כתבתי שלא תמיד הקטנים הם הדפוקים אלא הפוך
גם כל העומות יותר גדולות וגם שס תמיד היתה יותר גדולה
אז מה לכן מה?

מאחר ואנו רואים שהחסידים לא מרגישים כמוך אלא כן מאוכזבים
כנראה צריך לומר שהם יודעים שהם פחות איכותיים ורק שחשבו עד היום שהם לפחות הגדולים בכמות
וכעת התברר שאתם גם לא גדולים באיכות וגם לא גדולים בכמות
המוזיקאי

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 11 נובמבר 2018, 16:36

אני פה כתב:תפסיק להפיץ שנאה, די מספיק.

תעקוב ותראה שאיני מפיץ כלשונך אלא משיב לשנאה
כי הרי אני משיב לטוען שטען שהחסידים יותר איכותיים
המוזיקאי

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 11 נובמבר 2018, 16:38

הניקים הליטאיים ברובם כותבים בשפה הרבה יותר בוטה מהחסידים.
בדוק וראה.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 11 נובמבר 2018, 16:43

א יודעלע כתב:הניקים הליטאיים ברובם כותבים בשפה הרבה יותר בוטה מהחסידים.
בדוק וראה.

בדקתי ומצאתי הפוך
המוזיקאי

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 11 נובמבר 2018, 16:51

תביא תוצאות מי כותב יותר:
צבועים נמאסתם!!!
רשעים!!!
מושחתים!!!
עושקים!!!
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 11 נובמבר 2018, 16:59

המוזיקאי כתב:
א יודעלע כתב:הניקים הליטאיים ברובם כותבים בשפה הרבה יותר בוטה מהחסידים.
בדוק וראה.

בדקתי ומצאתי הפוך

מה בדקת ומה מצאת ?

מי שמנהל פה שיח ברמה בוטה ובשפה מתריסה, הראשון זה אתה.
השני [בדרגה פחותה בהרבה ממך] אכן היה חסיד - אברהם משה, אבל הוא כבר הלך.
הנך מוזמן ללכת בדרכו או לשנות את רמת השיח שלך.
או שפשוט נפסיק לענות להודעות שלך ואז תוכל לפלבל פה כמה שאתה רוצה מחוסר עניין.
תחליט מהר, אחרת אנחנו נחליט שאנחנו לא רוצים רמת שיח שכזאת איתך.
בתקוה להבנה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 11 נובמבר 2018, 18:59

ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 11 נובמבר 2018, 19:00

ראובן_חסיד כתב:מהדורה חדשה

https://drive.google.com/open?id=1RrZtjbwB1w39-Z7I14434qTuWBANu4pW

אני מנסה לתת קישורים לתמונות, שאני לא מצליח להטמיע כאן. מי שיכול שיעשה את זה לטובת הכלל
https://drive.google.com/open?id=11AgPjI6v317I7wo8_IGT4XczFU9oMO_L
https://drive.google.com/open?id=1B8fRIYwjKr4OSC3PtRp3H8DzRutU8PQL
https://drive.google.com/open?id=1BxkzdnVxvi3OClScQal1QEbLt1yk1p7m

בהצלחה!
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 11 נובמבר 2018, 19:13

אני פה כתב:ישר כח על העבודה המדהימה, על הכנות והיושרה. ירבו כמותך בישראל.

אולי תטמיע את התמונות...
ראובן_חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ביתרי » 11 נובמבר 2018, 19:39

חברה

הנתונים לא נכונים
מהתוצאות של משרד הפנים חסרים הרבה

לדוגמא ביתר

חסידים 7833 עם מנחם זידה והרשקופ 9926 לא כולל עץ שכנראה חצי מהם חסידים באין וכדו' מידע!!

ליטאים 4427

והנתונים שהוא רשם בטבלה שע"י הקישור 7010 לחסידים

וללטאים 2337

זה מראה דוגמה כמה זה לא נכון הכל!!!!
ביתרי

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 11 נובמבר 2018, 19:53

מוזיקאי
אתם גדולים, ענקים, טובים, עדינים, חמודים, נחושים,חזקים, וצדיקים
חאלס מיצית עם ההתלהמוית שלך נגד החסידים
עכשיו אחרי שפירגנתי לך (ואני בן לאחת החסידויות הגדולות )
תחזרו להתעסק עם האויבים האמיתיים שלכם- הפלג הירושלמי
תפרקו אחד את השני ותרדו מהחסידים
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי ראובן_חסיד » 11 נובמבר 2018, 20:02

ביתרי כתב:חברה

הנתונים לא נכונים
מהתוצאות של משרד הפנים חסרים הרבה

לדוגמא ביתר

חסידים 7833 עם מנחם זידה והרשקופ 9926 לא כולל עץ שכנראה חצי מהם חסידים באין וכדו' מידע!!

ליטאים 4427

והנתונים שהוא רשם בטבלה שע"י הקישור 7010 לחסידים

וללטאים 2337

זה מראה דוגמה כמה זה לא נכון הכל!!!!

זה רק מראה דוגמה שאתה לא קראת את המסמך מתחילתו!
המספרים בטבלה הראשונה מבוססים על הבחירות האחרונות לכנסת. וחילקתי בין הקולות לפי האחוזים שכל מפלגה קיבלה בעירייה.
בסוף המסמך יש טבלה נוספת הכוללת את הנתונים מהבחירות לעירייה ושם אכן רשום 9581:4441.
אם טעיתי ואכן הנתונים למפלגות החסידיות שונות, אשמח שתעדכן אותי (+מקור/קישור)
ראובן_חסיד

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, חיימקה, מתלמידיו של אהרון ו־110 אורחים