אין מחילה למי שהעלה בפורום את הסרט עם פריצות ואלימות!!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

אין מחילה למי שהעלה בפורום את הסרט עם פריצות ואלימות!!

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 00:12

אין מחילה עולמית למי שהעלה כאן את הסרט המגעיל מלא פריצות ואלימות מטורפת ואכזרית.
לא חלמתי שבפורום הנקי הזה, יעיז מישהו להעלות כאן סרט מתועב ואכזרי שכזה.
הורדתי את זה בשיא התמימות, וחשבתי שזה משהו חינוכי על אדם שעבר סבל ילדות או משהו כזה והצליח נגד עושי עוול. לא חלמתי שהמדובר באחד הסרטים הכי מגעילים שמאוד אופייניים לחובבי צפיה באלימות קשה. כמדומני שרק כושים נהנים מסגנון סרטים כאלו.
אם לא שאשתי האמינה לי שהורדתי את זה בתמימות לב, השלום בית שלי היה חוגג והכל באשמתו של אותו ניק שפל שהעלה את זה לכאן.
אני קורא לכולם לפנות בחריפות להנהלה נגד אותו ניק ולחסום אותו מהמשך גלישה לפחות לכמה ימים כדי שילמד לקח. :x :x :x :x

חיים שיש בהם, פעם חשבתי, תתעוררו!!! מה קורה איתכם??? אתם מנקים לנו ביטויים קשים כנגד ניקים אפיקורסים ולאותם ניקים אתם לא נוגעים בתגובות, וכעת הוחמר המצב ואתם לא מנטרלים ניק מושחת שכזה??? מה קורה כאן???
3128000

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אין מחילה למי שהעלה בפורום את הסרט עם פריצות ואלימות!!

הודעה שלא נקראהעל ידי השליח הנודד » 14 יולי 2013, 00:21

הוא כתב כאן בפירוש כך:
אזהרה: הסרט מכיל כ-50 שניות של נשים. (החל מ-14:19 ופעמים בודדות נוספות) כמו"כ הלשון אינה נקייה כ"כ.
השליח הנודד

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 00:37

תגיד לי אתה הזוי??
על סרט מלא בפריצות מזעזעת בסגנון סרטי גויים שפלים, ולכל אורכו הוא סרט מלא באלימות קשה ביותר עם השמעת שבירת עצמות אכזרית, וכל הסרט יש קללות גסות ביותר שהדעת לא מסוגלת לסבול, ומה אלעזר מזהיר?? - "אזהרה: הסרט מכיל כ-50 שניות של נשים. (החל מ-14:19 ופעמים בודדות נוספות) כמו"כ הלשון אינה נקייה כ"כ."
אתה מבין?? סרט מלא בקללות גסות ביותר זה לשון אינה נקיה כל כך...
נשים פרוצות ביותר, זה בהגדרה יבשה "שיש נשים בסרט"
ושום מילה על אכזריות מטורפת לכל אורך הסרט. וזה בהגדרה של טורניר...
תתביישו לכם!!!
נ.ב. כשאני כותב "לכל אורך הסרט" אל תבין מכך שישבתי לראות את כל הסרט אלא ניסיתי לדלג ועוד לדלג ועוד לדלג ולצערי בתוך שניות התברר שכך הוא כל הסרט. פשוט גועל נפש אחד גדול.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי שמואל » 14 יולי 2013, 00:41

3128000 כתב:אין מחילה עולמית למי שהעלה כאן את הסרט המגעיל מלא פריצות ואלימות מטורפת ואכזרית.
הורדתי את זה בשיא התמימות, וחשבתי שזה משהו חינוכי על אדם שעבר סבל ילדות או משהו כזה והצליח נגד עושי עוול. לא חלמתי שהמדובר באחד הסרטים הכי מגעילים שמאוד אופייניים לחובבי צפיה באלימות קשה. כמדומני שרק כושים נהנים מסגנון סרטים כאלו.
אם לא שאשתי האמינה לי שהורדתי את זה בתמימות לב, השלום בית שלי היה חוגג והכל באשמתו של אותו ניק שפל שהעלה את זה לכאן.
אני קורא לכולם לפנות בחריפות להנהלה נגד אותו ניק ולחסום אותו מהמשך גלישה לפחות לכמה ימים כדי שילמד לקח. :x :x :x :x

חיים שיש בהם, פעם חשבתי, תתעוררו!!! מה קורה איתכם??? אתם מנקים לנו ביטויים קשים כנגד ניקים אפיקורסים ולאותם ניקים אתם לא נוגעים בתגובות, וכעת הוחמר המצב ואתם לא מנטרלים ניק מושחת שכזה??? מה קורה כאן???

צודק בכל מילה!
הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי [תהלים קיט לה]
שמואל

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 00:45

בגלל שהחכמולוג השליח הנודד הביא כאן קישור לאותו סרט מתועב, ואני חושש שזה יהיה באשמתי ויצא שכרי בהפסדי, אני מתחנן בפני הקוראים שלא יתפתו "לבדוק" על מה מדובר. אני מתחייב בפניכם שהמדובר בדבר נוראי שלא צריך להיות צולניק בשביל להזדעזע מזה.
אנא, תברחו מזה כמו מאש, ומצידי שתתעלמו מהאשכול רק אל תפלו בזה, והכי מפחיד אותי שזה יהיה ח"ו באשמתי.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יעקב כהן » 14 יולי 2013, 00:56

3128000 כתב:בגלל שהחכמולוג השליח הנודד הביא כאן קישור לאותו סרט מתועב, ואני חושש שזה יהיה באשמתי ויצא שכרי בהפסדי, אני מתחנן בפני הקוראים שלא יתפתו "לבדוק" על מה מדובר. אני מתחייב בפניכם שהמדובר בדבר נוראי שלא צריך להיות צולניק בשביל להזדעזע מזה.
אנא, תברחו מזה כמו מאש, ומצידי שתתעלמו מהאשכול רק אל תפלו בזה, והכי מפחיד אותי שזה יהיה ח"ו באשמתי.

באופן כללי צריך לדעת שמי שיש לו הערה ומפחד שבגללה יחשפו עוד אנשים לדבר שיש לו להעיר עליו אז במקום להעיר שישלח תלונה ישירה למנהל הפורום כאן: http://ladaat.info/contact.aspx
יעקב כהן

הודעה שלא נקראהעל ידי פעם חשבתי » 14 יולי 2013, 01:20

מטבע הדברים איננו נושמים את הפורום בכל המעל"ע.

לנפות תגובות קל יותר - לינקים שהם בדרך כלל ארוכים - קשה הרבה יותר כי צריך את מלוא הזמן של הסרט או הטקסט, בעוד לכם אדונינו הנכבדים זה לוקח להעלות את זה שניות מספר... לכן ככל שהדבר קשור ללינקים, הסיכון שלכם גדול יחסית, ועליכם לגשת בעין בוחנת יותר.
ובכל זאת אנו משתדלים... ולהזכיר:
הדרך הכי קצרה להסיר תכנים לא ראויים זה בלחיצה על ה-!
בזמן שאיננו מחוברים, אזי אחת לכמה שעות הפורום עובר בדיקה, אני רואה ס"ד גלויה כשלא פעם אחת ההתחברות האקראית לכאורה היתה בתיזמון מדוייק בסמיכות של פחות מדקה לדבר שהיה טעון שיכתוב או מחיקה.
והוא רחום יכפר עוון.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

viewtopic.php?f=1&t=2305
סמל אישי של המשתמש
פעם חשבתי

הודעה שלא נקראהעל ידי השליח הנודד » 14 יולי 2013, 02:17

הבאתי את הקישור אך ורק ע"מ שהמנהלים ימחקו את זה (אחרת, מהיכן היו יודעים איזה הודעה זה?).
השליח הנודד

הודעה שלא נקראהעל ידי ממש » 14 יולי 2013, 02:27

רצוי גם להפעיל שיקול דעת אישי ולא לסמוך בעיניים עצומות על העובדה שהקישור מועלה כאן באתר לדעת.
אם הבנתי נכון ואתה מתכוון לסרט מסויים-אני לא הורדתי אותו מלכתחילה היות ששמו נשמע בעייתי
ממש

הודעה שלא נקראהעל ידי פעם חשבתי » 14 יולי 2013, 02:39

השליח הנודד כתב:הבאתי את הקישור אך ורק ע"מ שהמנהלים ימחקו את זה (אחרת, מהיכן היו יודעים איזה הודעה זה?).

להבא - לחיצה על ה- ! מתוך ההודעה הבעייתית, ולדווח את הסיבה. כך יודעים איזה הודעה זה.
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

viewtopic.php?f=1&t=2305
סמל אישי של המשתמש
פעם חשבתי

הודעה שלא נקראהעל ידי ממש » 14 יולי 2013, 02:56

ואני חושבת כעת שאולי אני לא יודעת על מה מדובר -במידה וההנהלה מחקה את ההודעה הבעייתית והלינק של השליח הנודד מגיעה לזאת שלפניה או אחריה
ולכן-אם ההנהלה מחקה את ההודעה עם הסרט הבעייתי
אולי תכתבו לנו על איזה סרט מדובר?
היות שאני מורידה הרבה אבל טרם הגעתי לראות .
ככה שאדע להזהר -במידה והורדתי.
ממש

הודעה שלא נקראהעל ידי ארץ ישראל » 14 יולי 2013, 03:26

ממש כתב:ואני חושבת כעת שאולי אני לא יודעת על מה מדובר -במידה וההנהלה מחקה את ההודעה הבעייתית והלינק של השליח הנודד מגיעה לזאת שלפניה או אחריה
ולכן-אם ההנהלה מחקה את ההודעה עם הסרט הבעייתי
אולי תכתבו לנו על איזה סרט מדובר?
היות שאני מורידה הרבה אבל טרם הגעתי לראות .
ככה שאדע להזהר -במידה והורדתי.

אכן טוב מאוד אם יודיעו לכאלו בפרטי [הרי המנהלים אמורים להיות מורשים לשלוח הודעות פרטיות]
עובד כמו סוס = לא זז בלי מכות. מילון קורות חיים
סמל אישי של המשתמש
ארץ ישראל

הודעה שלא נקראהעל ידי פעם חשבתי » 14 יולי 2013, 06:38

נמחק.
אין הודעות פרטיות גם למנהלים.

viewtopic.php?f=1&t=2305
סמל אישי של המשתמש
פעם חשבתי

הודעה שלא נקראהעל ידי admin » 14 יולי 2013, 08:58

שבוע טוב.

מנהלי הפורום דואגים לשמור על ניקיון הפורום עצמו ואינם יכולים לבדוק כל לינק שמכניסים בפורום, ובעיקרון אינם מתערבים בשיתופי הסרטים שיש לגולשים בינם לבין עצמם, אם יש לינק בעייתי בפורום עצמו, הגולשים מתבקשים לדווח והמנהלים ימחקו במקרה הצורך.
אנו מבקשים שלא להכניס כלל לינקים לסרטים שיש בהם נשים, לינקים כאלו ימחקו מיידית ע"י המנהלים המסורים.
admin

הודעה שלא נקראהעל ידי ממש » 14 יולי 2013, 10:37

אדרבא
אם הלינק נמחק
אז אנא הודיעונו באיזה סרט מדובר
תחת איזה שם ?
היות שהורדתי כמה וכמה שטרם הגעתי לראות
ואינני מעוניינת להראות את הסרט הנ"ל.
ממש

הודעה שלא נקראהעל ידי יעקב כהן » 14 יולי 2013, 10:43

בלתי מנוצח
יעקב כהן

הודעה שלא נקראהעל ידי חנון » 14 יולי 2013, 10:51

3128000 כתב:אין מחילה עולמית למי שהעלה כאן את הסרט המגעיל מלא פריצות ואלימות מטורפת ואכזרית.

אני מזדהה עם מה שכתבת על הסרט
אבל מכאן ועד לקרוא לו ניק מושחת הדרך רחוקה [ובפרט בימים אלו ימי בין המיצרים שחובה יותר גדולה לנסות לדון לכף זכות]
עד כמה שזכור לי שם הניק. הוא די וותיק פה והעלה הרבה דברים יפים וטובים גם לבעלי נפש יפה ועדינה
ואם קרה והייתה לו מעידה [ואולי בכלל טעות]מה שצריך לעשות זה למחוק וזהו. ולא לעשות ממנו מושחת
אא"כ אני טועה בשם הניק וא"כ דברי מבוטלים
חנון

הודעה שלא נקראהעל ידי המגיה » 14 יולי 2013, 11:28

פעם חשבתי כתב:מטבע הדברים איננו נושמים את הפורום בכל המעל"ע.

לנפות תגובות קל יותר - לינקים שהם בדרך כלל ארוכים - קשה הרבה יותר כי צריך את מלוא הזמן של הסרט או הטקסט, בעוד לכם אדונינו הנכבדים זה לוקח להעלות את זה שניות מספר... לכן ככל שהדבר קשור ללינקים, הסיכון שלכם גדול יחסית, ועליכם לגשת בעין בוחנת יותר.
ובכל זאת אנו משתדלים... ולהזכיר:
הדרך הכי קצרה להסיר תכנים לא ראויים זה בלחיצה על ה-!
בזמן שאיננו מחוברים, אזי אחת לכמה שעות הפורום עובר בדיקה, אני רואה ס"ד גלויה כשלא פעם אחת ההתחברות האקראית לכאורה היתה בתיזמון מדוייק בסמיכות של פחות מדקה לדבר שהיה טעון שיכתוב או מחיקה.
והוא רחום יכפר עוון.

ע"מ למנוע מקרים דומים הראשון שמוריד יגיב על תוכנו
וימנע עוון
האתר החרדי לייט כיכר השבב
סמל אישי של המשתמש
המגיה

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 12:04

3128000 היקר, אני מזדהה בכל ליבי עם מה שכתבת.
עם זאת, אתה צריך להבין את מניעיו של הניק המעלה, ואני כותב זאת כלימוד זכות: הסרט עצמו אינו "מלא פריצות" כמו שכתבת, כי עברתי על כולו בניגון מהיר (יש דבר כזה), אם כי גם אני הקטן נגעלתי עמוקות מתאוות הדם והברבריות שיש שם. ועם כל הכבוד, אין זאת מתפקידינו כמנהלים למחוק את הסרט רק בגלל זה. היתה אזהרה, וגולש שראה ומצא משהו יותר חמור - יבורך אם ידווח ונטפל בזה בהקדם. אולי כעת, עקב הבלאגן הזה יתעשתו המנהלים הראשיים וישנו את התקנון הכוללני מאוד, ויוסיפו שאין להעלות סרטים נכריים מקטגוריות דומות כלל גם אם אין בהם כלל נשים (איני יודע אם יש). ותעשה לי טובה, גם אם יש לך הערות על מה שכתבתי, עדיין כתוב זאת בלשון עדינה ולא מתלהמת.
חברים יקרים, עזרו לעמיתיי מנהלי הפורום היקרים לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
בכבוד רב ובתקווה להבנה: חש"ב - מנהל פורום 'לדעת' לשעבר
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי צעיר ירושלמי » 14 יולי 2013, 12:38

למנהלים.
בפורום הקודם כדי להעלות קישור וכד' היו צריכים לעבור תהליך של גולש לדעת נט. ככה היו פחות תקלות ומכשולות כמו במקרה דנן,
ולכן שאלתי ותמיהתי למה הקלו בפורום הזה בכל התהליך תראו מה שזה גורם, אנא קחו א"ז בחשבון להבא אולי היה כדאי לחזור לתקנון הקודם ולחסוך בכאלה תקלות.
געב א שמייכל יודעלע אלעס איז לטובה
סמל אישי של המשתמש
צעיר ירושלמי

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 12:40

עשה לי טובה ושלח מייל להנהלת הפורום: f.ladaat בגי'מייל
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי אלעזר » 14 יולי 2013, 12:40

אני מתנצל מעומק הלב בפני כל אלו שנפגעו מהסרט שהעליתי לפורום, אני העליתי את הסרט שחרי שבדקתי אותו שאין בו נשים ושכחתי לבדוק עם יש בעיות בתוכן. לא שיש בעיה מסוימת, אלא שזה אלים מידי. אנא קבלו את התנצלותי
בל"נ אני לא מעלה שום סרט נוסף למרות שכבר התחלתי להעלות אותם לרשת, גם אם הם כשרים בתכלית ההידור
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה
אלעזר

הודעה שלא נקראהעל ידי שלמה קוסטליץ » 14 יולי 2013, 12:42

המסקנה שגויה. תמשיך להעלות ואל תתרגש. מותר לפעמים להכשל, אך לא צריך לשרוף את כל העולם, אחרי כשלון קטן.
לחתום אינו רשאי שלא לחתום
סמל אישי של המשתמש
שלמה קוסטליץ

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 12:48

שלמה קוסטליץ כתב:המסקנה שגויה. תמשיך להעלות ואל תתרגש. מותר לפעמים להכשל, אך לא צריך לשרוף את כל העולם, אחרי כשלון קטן.

גם אני מצטרף שלא תתרגש מפרץ ההתלהמות האדירה. אם נכשלת והעלית סרט שפגע ברגשות חלק מהמורידים, זה עדיין לא אמור לרפות את ידיך מלזכות אותנו בחומרים אחרים ונקיים. אם יש לך משהו שאתה מסתפק לגביו, שלח אותו אליי דרך ההנהלה ואבדוק אותו.
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 14 יולי 2013, 13:11

אלעזר צודק, אל תטיפו לו מוסר שלא יתרגש מפרץ ההתלהמות כל עוד שלא עמדתם במקומו. תגידו תודה שהוא לא בורח מכאן לגמרי כמו שכל אחד אחר היה עושה.
ההתקפה נגדו היתה יוצאת דופן בחומרתה וגרמה להרבה אנשים להרים כאן גבה, על מה יצא הקצף הגדול, והאם מדובר בכוונות זדון שמישהו שם לו מטרה ללכלך ולהרוס אותנו???
גם אני לא בעד לשרוף את כל העולם, אבל נגד אלו שמגדירים את זה ככישלון קטן, מדובר בחשש שפיכות דמים.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יופי » 14 יולי 2013, 13:18

יש עניין מאד מוזר כאן בפורום:
מצד אחד שומרים על טהרת המקום אך מצד שני מבולבלים בהגדרתה של ניקיון הפורום.

האם אלימות קשה או אפילו אלימות מתונה היא דבר נקי\ או יותר נקי מאשר אישה??
כ"ך מקפידים לא לראות שום אישה בסרט (וזה מצויין) אך שכחו שיש עוד דברים שכלולים בשמירת העיניים!
גם אלימות זה דבר לא צנוע!!
יופי

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 13:34

יופי כתב:יש עניין מאד מוזר כאן בפורום:
מצד אחד שומרים על טהרת המקום אך מצד שני מבולבלים בהגדרתה של ניקיון הפורום.

האם אלימות קשה או אפילו אלימות מתונה היא דבר נקי\ או יותר נקי מאשר אישה??
כ"ך מקפידים לא לראות שום אישה בסרט (וזה מצויין) אך שכחו שיש עוד דברים שכלולים בשמירת העיניים!
גם אלימות זה דבר לא צנוע!!

ראשית, ברוך הבא.
שנית, ובכן, אינני חושב שאנחנו מבולבלים, כי הענין של נשים הוא קונצנזוס מקיר אל קיר מחמת שמירת עיניים שזה ענין הלכתי מובהק. הקטע של האלימות, אלו ניואנסים שתלויים בטהרת הנפש של האדם עצמו, כי אין איסור בהלכה לראות דברים כאלו.
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 14:26

חיים שיש בהם כתב:3128000 היקר, אני מזדהה בכל ליבי עם מה שכתבת.
עם זאת, אתה צריך להבין את מניעיו של הניק המעלה, ואני כותב זאת כלימוד זכות: הסרט עצמו אינו "מלא פריצות" כמו שכתבת, כי עברתי על כולו בניגון מהיר (יש דבר כזה), אם כי גם אני הקטן נגעלתי עמוקות מתאוות הדם והברבריות שיש שם. ועם כל הכבוד, אין זאת מתפקידינו כמנהלים למחוק את הסרט רק בגלל זה. היתה אזהרה, וגולש שראה ומצא משהו יותר חמור - יבורך אם ידווח ונטפל בזה בהקדם. אולי כעת, עקב הבלאגן הזה יתעשתו המנהלים הראשיים וישנו את התקנון הכוללני מאוד, ויוסיפו שאין להעלות סרטים נכריים מקטגוריות דומות כלל גם אם אין בהם כלל נשים (איני יודע אם יש). ותעשה לי טובה, גם אם יש לך הערות על מה שכתבתי, עדיין כתוב זאת בלשון עדינה ולא מתלהמת.

חיים, אני מקבל כל מה שאמרת חוץ ממה שציינת שאין בזה פריצות כי אני אישית נתקלתי באשה שהייתה לבושה שם בצורה שאפילו חילוניה ברחוב כמעט ולא מצוי שמתלבשת כך!!! צר לי אך יש מושג כזה של ניבול פה בשלילה, ואינני רוצה להיסחף בזה ולהגיע לזה. אך האמן לי שהיו שם מראות פריצות חריפות.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 14:34

אלעזר כתב:אני מתנצל מעומק הלב בפני כל אלו שנפגעו מהסרט שהעליתי לפורום, אני העליתי את הסרט שחרי שבדקתי אותו שאין בו נשים ושכחתי לבדוק עם יש בעיות בתוכן. לא שיש בעיה מסוימת, אלא שזה אלים מידי. אנא קבלו את התנצלותי
בל"נ אני לא מעלה שום סרט נוסף למרות שכבר התחלתי להעלות אותם לרשת, גם אם הם כשרים בתכלית ההידור

אלעזר, קודם כל אני מצדיע בפניך על החרטה הכנה והמהירה אך לגבי מה שאתה מציין לעיל שאין בעיות בתוכן אלא רק מצד האלימות, אני מוכרח לציין בפניך שאתה טועה לחלוטין בדיוק כמו חיים שיש בהם, כי אני מתחייב בפניך שישנה פריצות חריפה בתחילת הסרט, ובהמשך ישנם נשים פרוצות אם כי בפחות מאותה פרוצה שבתחילה. אדגיש שקטעי הפריצות הם לשניה בודדת. כך שסביר שלא ראיתם זאת בהרצת הסרט, אע"פ שגם אני רק הרצתי וכן נתקלתי בזאת.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 14:41

3128000 כתב:

חיים, אני מקבל כל מה שאמרת חוץ ממה שציינת שאין בזה פריצות כי אני אישית נתקלתי באשה שהייתה לבושה שם בצורה שאפילו חילוניה ברחוב כמעט ולא מצוי שמתלבשת כך!!! צר לי אך יש מושג כזה של ניבול פה בשלילה, ואינני רוצה להיסחף בזה ולהגיע לזה. אך האמן לי שהיו שם מראות פריצות חריפות.

ראשית, תודה על קבלת הדברים.
שנית, אכן איני אומר שאין שם פריצות, אלא שהוא לא "מלא" פריצות, וגם אם היו נשים פרוצות בכמה קטעים שזה דבר חמור מאוד, זה עדיין לא הופך אותו ל"מלא".
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 14:46

חיים שיש בהם כתב:
3128000 כתב:

ראשית, תודה על קבלת הדברים.
שנית, אכן איני אומר שאין שם פריצות, אלא שהוא לא "מלא" פריצות, וגם אם היו נשים פרוצות בכמה קטעים שזה דבר חמור מאוד, זה עדיין לא הופך אותו ל"מלא".

חיים, כשיש סצנות פריצות מפוזרות בסרט ושבעקבות כך אין מצב לדלג על הקטע הבעייתי כי הסצנות מפוזרות לאורכו של הסרט, לדעתי וודאי שזה נקרא סרט מלא בפריצות.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חנון » 14 יולי 2013, 14:57

3128000 כתב:
אלעזר כתב:אני מתנצל מעומק הלב בפני כל אלו שנפגעו מהסרט שהעליתי לפורום, אני העליתי את הסרט שחרי שבדקתי אותו שאין בו נשים ושכחתי לבדוק עם יש בעיות בתוכן. לא שיש בעיה מסוימת, אלא שזה אלים מידי. אנא קבלו את התנצלותי

אלעזר, קודם כל אני מצדיע בפניך על החרטה הכנה והמהירה אך לגבי מה שאתה מציין לעיל שאין בעיות בתוכן אלא רק מצד האלימות, אני מוכרח לציין בפניך שאתה טועה לחלוטין בדיוק כמו חיים שיש בהם, כי אני מתחייב בפניך שישנה פריצות חריפה בתחילת הסרט, ובהמשך ישנם נשים פרוצות אם כי בפחות מאותה פרוצה שבתחילה. אדגיש שקטעי הפריצות הם לשניה בודדת. כך שסביר שלא ראיתם זאת בהרצת הסרט, אע"פ שגם אני רק הרצתי וכן נתקלתי בזאת.

אני לא מבין מה ההתלהמות הזו, עשית את שלך ומחקו את זה וגמרנו מה ההמשך הזה
אני חושב שאפשר לדמות את זה למחנך חדש שצעק על ילד שמעד שהוא מאד מושחת ובסוף התברר לו שהוא מהילדים הטובים
שבכיתה [ראה כמה תודות נתנו פה בתגובות לעיל] אלא שלמחנך לא מתאים להודות בטעות שקרא לילד מושחת
ולכן הוא ממשיך לצעוק ולהוכיח את הילד כמה הוא לא בסדר
אני הייתי מצפה ממך לבקש ממנו סליחה על כך שקראת לו מושחת ולא רק להצדיע
חנון

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 15:01

3128000, אין לי כח להאריך ולכן אקצר: סצנות פריצות הכוונה כשהם חלק מעלילת הסרט, ולא אם רואים אשה פרוצה - במקרה - כאשר הסצנה צולמה ברחוב, לדוגמא.
בסרט הנ"ל, העלילה חפה מכל פריצות, וגם הסצנות לא תוכננו כלל בקטע הזה, כך שיש מקום שתתנצל בפומבי בפני אלעזר על ההתנפלות המתלהמת הזאת.
שוב: אל תבין לא נכון, אני לא בעד לראות ולהעלות סרטים כאלו, אבל לפי התגובה ההיסטרית שלך היה אפשר לחשוב שהעלו סרט בקטגוריית הרומנטיקה, וזה לא נכון.
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

שבע יפול צדיק

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 15:07

באשכול זה רצוני לחזק את ידידנו "אלעזר" שנעשה לו עוול אחרי מעידה, ויהא זה כתשובת המשקל נגד אשכול המחאה.
אלעזר, חזק ואמץ בכוונותיך הכנות והנקיות. כולנו מבינים אותך ומוחלים לך. המשך להעלות חומרים נקיים ואל תירתע; שבע יפול צדיק - וקם!!!
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 15:12

חנון כתב:
3128000 כתב:

אני לא מבין מה ההתלהמות הזו, עשית את שלך ומחקו את זה וגמרנו מה ההמשך הזה
אני חושב שאפשר לדמות את זה למחנך חדש שצעק על ילד שמעד שהוא מאד מושחת ובסוף התברר לו שהוא מהילדים הטובים
שבכיתה [ראה כמה תודות נתנו פה בתגובות לעיל] אלא שלמחנך לא מתאים להודות בטעות שקרא לילד מושחת
ולכן הוא ממשיך לצעוק ולהוכיח את הילד כמה הוא לא בסדר
אני הייתי מצפה ממך לבקש ממנו סליחה על כך שקראת לו מושחת ולא רק להצדיע

אני מבקש את סליחת ידידנו אלעזר על שהגדרתיו מושחת.
היה ברור לי שהמדובר בניק שליבו קר לקדושה ואין לו שום בעיה להחטיא אחרים. בעיניי זה היה רשעות להעלות סרטון מלא אלימות ופריצות מבלי להזהיר מראש בהתאם ובצורה ברורה שתובן שישנה בעייתיות חריפה בסרט ולא מינורית. אך מתגובתו של אלעזר מוכח שהוא עשה זאת בתום לב מוחלט ומשום כך אני מקבל את תוכחתו של חנון ומתנצל בפני אלעזר. אך לגבי תגובתו האחרונה של חיים אני ממש לא מסכים עם שום מילה ממה שהוא אמר שם ועל כך אגיב בנפרד.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חנון » 14 יולי 2013, 15:15

כעצה טובה אני מציע לך לרדת מהעץ הגבוה עליו טיפסת
עשית את שלך [במחיקה הנדרשת] ועל מגיעה לך תודה רבה
אבל כל ההמשך הוא מיותר
חנון

Re: שבע יפול צדיק

הודעה שלא נקראהעל ידי חנון » 14 יולי 2013, 15:21

חיים שיש בהם כתב:באשכול זה רצוני לחזק את ידידנו "אלעזר" שנעשה לו עוול אחרי מעידה, ויהא זה כתשובת המשקל נגד אשכול המחאה.
אלעזר, חזק ואמץ בכוונותיך הכנות והנקיות. כולנו מבינים אותך ומוחלים לך. המשך להעלות חומרים נקיים ואל תירתע; שבע יפול צדיק - וקם!!!

אני מצטרף בעוז לדברי המנהל וכאחד שנהנה מכל מה שהעלית עד כה
דברים יפים ונקיים והרבה בכל הנושאים, מחזק את ידך ומצפה לראותך קם חזרה על רגליך
וממשיך במעשיך הטובים
יש פתגם האומר " רק מי שלא עושה לא טועה"
חנון

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 15:24

חיים שיש בהם כתב:3128000, אין לי כח להאריך ולכן אקצר: סצנות פריצות הכוונה כשהם חלק מעלילת הסרט, ולא אם רואים אשה פרוצה - במקרה - כאשר הסצנה צולמה ברחוב, לדוגמא.
בסרט הנ"ל, העלילה חפה מכל פריצות, וגם הסצנות לא תוכננו כלל בקטע הזה, כך שיש מקום שתתנצל בפומבי בפני אלעזר על ההתנפלות המתלהמת הזאת.
שוב: אל תבין לא נכון, אני לא בעד לראות ולהעלות סרטים כאלו, אבל לפי התגובה ההיסטרית שלך היה אפשר לחשוב שהעלו סרט בקטגוריית הרומנטיקה, וזה לא נכון.

חיים, מה הפלפול הזה??? חלק מעלילת הסרט ולא מישהי ברחוב??. סצנה או אקראי??? תסלח לי אבל דיברת ממש לא עם הגיון!!!
כל הלומדע'ס שלך מול תמונה של אשה פרוצה לא נפק"מ מעבר לדבר אחד ברור: היה כאן מכשול גדול מאוד בשמירת העיניים.
לא!! לא היה מדובר על קטע של מקצת חוסר צניעות אלא משהו גס מאוד. וכשלא ראית אז אל תתנפל עלי שאני צריך להתנצל כי אני כן ראיתי ועל זה התקוממתי.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

Re: שבע יפול צדיק

הודעה שלא נקראהעל ידי יעקב כהן » 14 יולי 2013, 15:25

יעקב כהן

התנצלות ועידוד לניק חשוב וטוב לב שמעד בשוגג

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 14 יולי 2013, 15:35

כפי שהבהרתי, אני מתנצל שחשבתי שהניק אלעזר העלה במזיד סרט לא הגון. ומצדיע לו על כנותו וחרטתו ממכשולו בשוגג.
3128000

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אלעזר » 14 יולי 2013, 15:37

יאללה חאלאס !!!
מה הדיונים הארוכים האלה?
מחקו את הקישורים, את הציטוטים, וכל מה שקשור לסרט
היה כבר גם התנצלויות, היו גם הבנות והיה גם סליחה מחילה וכפרה
אין שום עניין להמשיך ולדוש בנושא, לכולם כבר ברור שלא מעלים לכאן סרטי גויים בעז"ה והאמת והשלום האבו

אא"כ יש עניין בויכוח עצמו שבזה קטונתי מלהבין ולהתערב
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה
אלעזר

Re: התנצלות ועידוד לניק חשוב וטוב לב שמעד בשוגג

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 14 יולי 2013, 15:40

שלוש אחד שתים שמונה אפס אפס אפס.
עכשיו הגלגל התהפך עליך והפכת לנרדף. אני מחזק את ידיך. שניכם שגגתם וסיימתם את המריבה בצורה כל כך יפה. הלוואי בחיים האמיתיים!!
(לא מכיר אתכם, אבל עדיין לא ראיתי מריבה אמיתית שנגמרה כל כך טוב, אולי אתם גרים במאדים?)
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 15:46

3128000' איני רוצה לדוש בעניין, לא נתתי הכשר לא במישרין ולא בעקיפין לסרט הזה, רק התקוממתי נגד המילים "מלא פריצות", בכך הוספת נופך היסטרי לעוולה שכביכול נעשתה.
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי צעיר ירושלמי » 14 יולי 2013, 17:17

...
געב א שמייכל יודעלע אלעס איז לטובה
סמל אישי של המשתמש
צעיר ירושלמי

הודעה שלא נקראהעל ידי מחנך » 14 יולי 2013, 18:41

רבותי, לכאורה מיצינו את הענין,
רק לגבי הויכוח הטכני, בין הצפתי לחיים.
אנא לא להתבלבל, יש סרטים שאינם ראוים להעלותם כאן, 1. סרט עם פריצות. 2. סרט עם נשים. [גם צנועות (אלא"כ זה ממש דרך אגב)] 3. סרט עם דיבורים שאינם ראוים. 4. סרטים של אלימות דם ואש ותמרות עשן וכדו'
כך שאין צורך לערבב בין הדברים, נכון מבחינת נשים זה לא עיקר הסרט, אבל יש בו מעט נשים והן אינן צנועות, וא"כ אסור להביא כזה דבר לציבור.
וחוץ מזה שמי שהעיף מבט מהיר על הסרט רואה את הדיבורים והקללות שזה ודאי שאינו מתאים, גם אם מבחינת צפיה הסרט נקי.
אבל הדברים ברורים כבר, ואין צורך להרחיב,

ואם בכל אופן זה נראה שהציבור לא קלט על מה הנושא, אפשר לפתוח אשכול חבורה בענין האסור והמותר בהעלאת הסרטים.
אבל כל זמן שמתכתבים כאן זה נראה כאילו הכל קשור לענין הנ"ל, ובזה כבר נתיישרו ההדורים, וע"כ אכמ"ל. וד"ל.
ושכויח לכל מי שדאג להנמיך את הלהבות בימים הללו, ולגעת בנקודה עצמה, ולא ללבות האש.
חזקו ואמצו.
מחנך

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 14 יולי 2013, 20:24

נראה לי שגם האשכול הזה צריך להנעל.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי מחנך » 14 יולי 2013, 20:39

משולש כתב:נראה לי שגם האשכול הזה צריך להנעל.

לכך היתה כונתי.
מחנך

הודעה שלא נקראהעל ידי yoel301 » 14 יולי 2013, 22:25

אם תפסיקו להקפיץ אותו לא יצטרכו לנעול אותו
yoel301

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G] ו־86 אורחים