שידור בליל שבת תוכנית עם יהודה משי זהב

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

שידור בליל שבת תוכנית עם יהודה משי זהב

הודעה שלא נקראהעל ידי גלותי » 14 יולי 2013, 12:56

התמונה של יהודה משי זהב מופיע בתוכנית המשודרת בליל שבת, הקפיצה כמעט כל צופה בטלויזיה שראה את היהודי החרדי יושב בתוכנית אירוח.

גם מגיש התוכנית נגע בנקודה זו בפתח דבריו, ולא סיפר שהצילומים בוצעו עוד לפני כניסת השבת. "מי שפותח טלויזיה, רואה את התמונה של האיש הזה ומשפשף עיניים. ליל שבת, דוס לא מחופש, אמיתי – לא בהסוואה. יהודה משי זהב ערב טוב ותודה שאתה איתנו", אמר לו המגיש, ומשי זהב, בחר לומר: "זה אחריי קידוש".

לאחר מכן הוא שאל אותו לדעתו על האישה שיושבת לידו, כשמדובר בזמרת, ומשי זהב סיפר על מעיין נסתר שהמתנדבים קוראים לו 'מעיין הדמעות' וששם שרים את אחד השירים של אותה זמרת, כאשר הם מגיעים להתפרק שם.

יהודה משי זהב בתגובה לאתר לדעת: לא מעניין אותי מתי משדרים את זה. ברור שזה לא צולם בשבת. זה שאמרתי שאני אחריי קידוש זה חלק מהמשחק של הפתיחה. ברור שזה לא הוקלט בשבת, אלא ביום רביעי. זו לא פעם ראשונה שאני מופיע בתוכניות שמשודרות בשבת, זה לא באחריותי מה שהם עושים ומתי שהם משדרים את זה.

"אתר לדעת"
גלותי

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: שידור בליל שבת תוכנית עם יהודה משי זהב

הודעה שלא נקראהעל ידי דבורה » 14 יולי 2013, 14:13

מזעזע
״לפעמים אתה צריך לראות אנשים כ... חבילת צבעים, לא כולם יהיו הצבעים האהובים עליך, אבל... אתה צריך אותם בשביל תמונה מושלמת יותר!!!"
סמל אישי של המשתמש
דבורה

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 14:18

על משי זהב אפשר לומר: חבל על זקנותו שביישה את ילדותו. עם רקורד מרשים ועמוס לעייפה של עזרה לזולת וחלוץ ההצלה בארץ ובעולם, הלך הטיפש וקלקל את תדמיתו המהוגנת בהתחברות עם רשעים גברים ונשים באופן שמבייש את כל משפחתו, ובירידה לשפל המדרגה בשם הליברליות.
חבל מאוד על נשמה טובה כזאת שנתונה ברפש וזוהמה. יה"ר שזכות מעשיו הטובים יעמוד לו שיחזור בתשובה שלמה.
חברים יקרים, עזרו לעמיתיי מנהלי הפורום היקרים לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
בכבוד רב ובתקווה להבנה: חש"ב - מנהל פורום 'לדעת' לשעבר
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי kool6119 » 14 יולי 2013, 14:39

זה לעומת זה
מטוסו של הרב ברל לאזאר, רבה של רוסיה, נחת 10 דקות לפני כניסת השבת • הרב צעד רגלית 30 ק"מ משדה התעופה • הגיע לביתו בבוקר השבת, קידש והמשיך לשחרית

הרב לאזאר, רבה הראשי של רוסיה, נאלץ בערב שבת לצעוד לביתו רגלית קילומטרים רבים, לאחר שנחת בשדה התעופה של מוסקבה 10 דקולת לפני כניסת השבת.

ביום שישי נערך טקס ליד העיר בלגורוד, לציון 70 שנה לקרב מכריע בימי מלחמת-העולם השניה של צבא רוסיה מול הנאצים.

באירוע השתתפו הנשיא ולדימיר פוטין ובכירי השלטון.

הרב לאזאר הוזמן גם הוא לאירוע על-ידי לשכת הנשיא. הרב הביע חשש מחילול שבת, והובטח לו כי מטוס יקח אותו לביתו מיד בסיום הטקס, כך שינחת שעתיים לפני כניסת השבת.

האירוע נחגג, והרב מיהר לטיסה היוצאת. אך מתברר שבשל הנחתת מטוסי הקרב שחגו מלמעלה, התעכבה הטיסה.

הרב ביקש לרדת ולהישאר בעיר, אך היה זה בלתי אפשרי, שכן המטוס כבר היה על מסלול ההמראה. עם זאת הטייס הבטיח כי ינחת במוסקבה כעשר דקות לפני כניסת השבת, בשעה 10 בלילה.

המטוס אכן נחת דקות מספר לפני כניסת השבת. הרב הספיק להודיע לביתו כי נחת בשלום, והחל לצעוד רגלית לעבר ביתו, כשהוא מלווה בשומרי ראשו.

שרי ממשלה שהכירו את הרב, ראו אותו צועד לצד הכביש והציעו לו להיכנס פנימה אל רכבם אך הרב סירב. "אף אחד לא ישים לב", אמרו לו, "נעשה את זה מהר", אך הרב סירב בחיוך והמשיך לצעוד, תוך כדי תפילה ושירת זמירות שבת.

הרב צעד שלושים ק״מ, ורק בשעה 6 בבוקר הגיע אל ביתו, קידש וטעם משהו בין ברכות השחר לתפילת שחרית. את המשך התפילה עשה בבית הכנסת, ואף דרש בפני המתפללים כמו לא צעד כל הלילה את כל הדרך הארוכה. (בח"ח)
נערך לאחרונה על ידי kool6119 בתאריך 14 יולי 2013, 14:43, נערך פעם אחת בסך הכל.
kool6119

הודעה שלא נקראהעל ידי אלעזר » 14 יולי 2013, 14:41

היה שם עירוב? ומה עם עירובי תחומין?
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה
אלעזר

הודעה שלא נקראהעל ידי יעקב כהן » 14 יולי 2013, 14:50

אלעזר כתב:היה שם עירוב? ומה עם עירובי תחומין?

ר' אלעזר אז אתה ת"ח ומיד כשאתה רואה מקרה אתה חושב על הצד ההלכתי שבו אם כן אני מצטרף לחזק את ידך ואל לך ליפול ברוחך (וד"ל)

(לא שח"ו אני בעד להעלות לפרום סרטים לא טובים אלא שהיה מה שהיה ואדם יכול לטעות ודי)
יעקב כהן

הודעה שלא נקראהעל ידי ארץ ישראל » 14 יולי 2013, 15:18

מפני הסכנה כנראה היה מותר לו ללכת חוץ לתחום.
עובד כמו סוס = לא זז בלי מכות. מילון קורות חיים
סמל אישי של המשתמש
ארץ ישראל

הודעה שלא נקראהעל ידי אבי ר. » 14 יולי 2013, 16:02

נראה לי שברוסיה לא חסר ערים שאפשר לצעוד בהם 30 ק"מ בלי עירוב תחומין
אבל כל הסיפור נראה לי מוגזם 30 ק"מ?? זה מדי הרבה
אם אין לך מה לעשות תעשה את זה כאן..... עדיף משם.......
סמל אישי של המשתמש
אבי ר.

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 14 יולי 2013, 21:41

כמדומני שאפשר לסמוך על הגר"ב לאזאר שליט"א שידוע כת"ח מופלג ששקל את מעשיו בפלס ההלכה, וחבל לדוש בעניין כל זמן שאין יודעים את נתוני המקום.
חברים יקרים, עזרו לעמיתיי מנהלי הפורום היקרים לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
בכבוד רב ובתקווה להבנה: חש"ב - מנהל פורום 'לדעת' לשעבר
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי אמיר » 14 יולי 2013, 22:04

אבי ר. כתב:נראה לי שברוסיה לא חסר ערים שאפשר לצעוד בהם 30 ק"מ בלי עירוב תחומין
אבל כל הסיפור נראה לי מוגזם 30 ק"מ?? זה מדי הרבה
אדם הולך בהליכה מהירה כ-6 ק"מ לשעה, בקצב של טיול כ-4 ק"מ לשעה.
דרך ארוכה של 30 ק"מ אי אפשר ללכת בהליכה מהירה, ולכן הדרך אמורה להמשך כ7.5 שעות, וזה בהחלט תואם את הנתונים של נחיתה ב10 בערב והגעה ב6 בבוקר.

אין הגיון שהרב טעה בדבר פשוט כהליכה חוץ לתחום. כנראה אכן מדובר בעיר גדולה, או רצף ערים עם שטח בנוי, בלי 70 אמה ושיריים ביניהן.
(אפילו בארצנו הקטנה אפשר ללכת שעות ארוכות בגוש דן, בלי לצאת משטח בנוי.)
אמיר

הודעה שלא נקראהעל ידי מלמעלה » 15 יולי 2013, 08:55

גלותי כתב:התמונה של יהודה משי זהב מופיע בתוכנית המשודרת בליל שבת, הקפיצה כמעט כל צופה בטלויזיה שראה את היהודי החרדי יושב בתוכנית אירוח.

גם מגיש התוכנית נגע בנקודה זו בפתח דבריו, ולא סיפר שהצילומים בוצעו עוד לפני כניסת השבת. "מי שפותח טלויזיה, רואה את התמונה של האיש הזה ומשפשף עיניים. ליל שבת, דוס לא מחופש, אמיתי – לא בהסוואה. יהודה משי זהב ערב טוב ותודה שאתה איתנו", אמר לו המגיש, ומשי זהב, בחר לומר: "זה אחריי קידוש".

לאחר מכן הוא שאל אותו לדעתו על האישה שיושבת לידו, כשמדובר בזמרת, ומשי זהב סיפר על מעיין נסתר שהמתנדבים קוראים לו 'מעיין הדמעות' וששם שרים את אחד השירים של אותה זמרת, כאשר הם מגיעים להתפרק שם.

יהודה משי זהב בתגובה לאתר לדעת: לא מעניין אותי מתי משדרים את זה. ברור שזה לא צולם בשבת. זה שאמרתי שאני אחריי קידוש זה חלק מהמשחק של הפתיחה. ברור שזה לא הוקלט בשבת, אלא ביום רביעי. זו לא פעם ראשונה שאני מופיע בתוכניות שמשודרות בשבת, זה לא באחריותי מה שהם עושים ומתי שהם משדרים את זה.

"אתר לדעת"

קלטתם את השקר הנורא...
הוא טוען שזה שאמר "אני אחרי קידוש" זה חלק מהמשחק. פירושו: שהוא ידע שישדרו את זה בשבת.
אז מה אתה אומר שלא ידעת מתי משדרים... שקרן עלוב...
הכל מלמעלה והכל בשביל מעלה
סמל אישי של המשתמש
מלמעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי סקאפלער » 15 יולי 2013, 15:25

משיזב לא אמר שהוא לא יודע מתי משדרים את זה הוא אומר שזה לא מעניין אותו
הוא לא שקרן הוא שייגץ
סקאפלער יש רק אחד!
סקאפלער