פפנהיים: "לחשוב שהקנאים יצביעו בבית שמש זה הזוי"

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

פפנהיים: "לחשוב שהקנאים יצביעו בבית שמש זה הזוי"

הודעה שלא נקראהעל ידי mmw » 28 דצמבר 2013, 21:55

איש 'העדה' ל'בחדרי חרדים': "אמנם לאבוטבול יותר סיכוי, אבל לא כדאי לבנות על קולותיהם של הקנאים בעיר"

שמואל חיים פפנהיים. צילום ארכיון: מנדי אור
הפרשנים והעיתונאים החרדים שסיקרו את הגשת התביעה בנוגע לבחירות חוזרות בבית שמש, טענו כי אם יהיו בחירות חוזרות - ודאי שהקנאים ואנשי 'העדה החרדית', שהם ציבור גדול ונכבד בבית שמש, יצביע עבור משה אבוטבול בעקבות העוול שנעשה. 'בחדרי חרדים' יצא לבדוק האם הקנאים אכן ישנו ממנהגם ויצביעו?

שמואל חיים פפנהיים, איש 'העדה החרדית' ותושב העיר בית שמש, אומר ל'בחדרי חרדים': "מי שחושב שאנשי העדה החרדית יצביעו בבחירות, אז הוא הוזה בהקיץ, אין דבר כזה - לא יכול להיות בשום פנים ואופן שתהיה הוראה כזאת ללכת להשתתף בבחירות. 'העדה החרדית' היא לא 'העדה החרדית' אם היא תגיד ותתן הוראה חריגה להשתתף".

"אנחנו עדיין אוחזים בסוגיה של שנת תרפ"ב על האיסור שיצא שנשים יצביעו בבחירות והתחברות לרשעים ולהסכים לחוקים שלא על פי התורה, אין אפשרות להתיר דבר כזה. יותר מזה, אפילו מי שרוצה באופן עצמאי להשתתף - הוא יעמוד תחת לחץ משפחתי ולחץ של חברים, והוא לא יוכל לעשות את זה".

• לדעתך מי יקח את הבחירות?

"יש פה רוב לא חרדי בעיר, אבל הציבור החרדי יותר מאורגן, מסודר ומאוחד במטרה - ולכן רוב הסיכויים שהחרדים יקחו. מצד שני הציבור הלא חרדי מפוצל, יש קבוצה של ממורמרים ולא מאוחדים, ישנם שלא אוהבים את אלי כהן, גם הרוסים כרתו ברית קואליציונית עם משה אבוטבול וכן מאיר בלעיש המועמד השלישי, כך שהסיכויים עדיין לטובתו".
שנשמע ונתבשר בשורות טובות
סמל אישי של המשתמש
mmw

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: פפנהיים: "לחשוב שהקנאים יצביעו בבית שמש זה הזוי"

הודעה שלא נקראהעל ידי שילת » 28 דצמבר 2013, 22:54

פפנהיים הוא בוגד גדול וחכם קטן מאוד.
"עומד על גשר ההלכה, מחפש את דרך השלום"
שילת

הודעה שלא נקראהעל ידי mmw » 28 דצמבר 2013, 22:55

הוא בעמצו מדבר נגד הציווינם ואח"כ מתנדב במד"א
סמל אישי של המשתמש
mmw

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ארטישוק » 28 דצמבר 2013, 23:11

שמעתי בשם גפני:
אם אבוטבול ינצח בבחירות החוזרות, יהיו שוב בחירות,
ואם ינצח שוב, יהיו שוב בחירות, ושוב ושוב....
עד שהדמוקרטיה תנצח....
:lol: :shock: :lol:
"אדם עצב, אל תאנח,
כי אחרי טירחא יבוא אתנח,
אל תתהדר, אדם גביר,
כי אחרי דרגא יבוא תביר"...
(של"ה דפוס אמשטרדם תנ"ח דף רמג, א)
סמל אישי של המשתמש
ארטישוק

הודעה שלא נקראהעל ידי אמיר » 28 דצמבר 2013, 23:20

לא משנה מי אמר את זה.
לחשוב שהקנאים יצביעו בבית שמש זה הזוי
זה משפט נכון.

אולי בודדים יחרגו הפעם ויצביעו, אבל זה לא יהיה יותר מבודדים, אין מה לבנות על זה.
אמיר

הודעה שלא נקראהעל ידי אלעזר » 29 דצמבר 2013, 01:17

לחשוב שפפנהיים מייצג את הקנאים זה הזוי
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה
אלעזר

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 29 דצמבר 2013, 01:41

בואו נשאל את שואל בחלומות
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות

הודעה שלא נקראהעל ידי שרסל » 29 דצמבר 2013, 01:52

אני אומר מהכרות של הרבה קנאים בעיר, אכן הקנאים הפשוטים לא יבחרו בחיים, אבל הקנאים הצוננים ישתתפו בבחירות החוזרות הרבה יותר ממה שהשתתפו בבחירות האחרונות, לדעתי יתווסף איזה כמה מאות קולות בוודאות מהקנאים האלו, כך שאין ספק שבבחירות החוזרות אבוטבול ינצח, אחוז הצבעה יותר גבוה בציבור החילוני לא יכול להיות ממה שהיה 70%, כי אז הם עשו את המקסימום להביא לאחוז הצבעה גבוה,
נראה לי גם שהרבה חילונים מסורתיים שבפעם הקודמת בחרו באלי כהן בגלל שהם ראו בו איש יותר מכובד ומתאים, הפעם אחרי שהם ראו אותו כדמות שנלחם עם כל הכוח נגד שומרי התורה כמו לפיד, לא יבחרו בו הפעם בתור ראש עיר, כנראה אבוטבול רק ירוויח וגם חברי המועצה החרדים יתרבו מהבחירות החוזרות, אולי שיקול כזה יכול להביא לבג"צ שיחליטו שאין לקיים בחירות חוזרות,
שרסל

הודעה שלא נקראהעל ידי mmw » 29 דצמבר 2013, 02:39

אני חושב שכהן ינצח
סמל אישי של המשתמש
mmw

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי רואה הנולד » 29 דצמבר 2013, 11:19

מנהל פייסבוק ועוד... ובוכה לי על בחירות
קשה יש רק בלחם, וגם אותו אוכלים
רואה הנולד

הודעה שלא נקראהעל ידי נו באמת » 29 דצמבר 2013, 11:26

שמעתי הבוקר רעיון טוב לביצוע: הקנאים יעשו הסכם גלוי עם אלי כהן שלא יצביעו בתנאי שיחתום על כמה דברים שטוב לחרדים (כמו: בניית דירות חדשות גם לחרדים, צביון כללי טוב של השכונות החרדיות ועוד) ואז נרויח ממ"נ, אם אבטבול ינצח יש ראש עיר חרדי, אם אלי כהן ינצח לפחות ידאג לדברים בסיסיים שחשובים לציבור החרדי.
נו באמת

הודעה שלא נקראהעל ידי מלמעלה » 29 דצמבר 2013, 11:40

פפנהיים הוא הזוי ביותר.

פפנהיים כל הזמן תומך באלי כהן, אז למה שלא ינסה לחמם את הקנאים שלא ללכת לבחירות,,,

אבל האם חשבתם שפפנהיים חושב שאלי כהן יכול לנהל את העיר, ברור שלא...
והראיה, כשאלי כהן ועליזה בלוך היו אמורים לרוץ, ואחרי זה החליטו להריץ רק אחד, פפנהיים עמד בתוקף עם עליזה בלוך...
זאת אומרת שהעמדה של פפנהיים הוא העיקר לא אבוטבול, למה ? את זה תשמעו בגמגומים שלו, (כנסו באתר קול חי)

אגב, בשכונת 'גבעת ירושלים - חפציבה' בנו עכשיו גן ציבורי ענק בזמן קצר מאוד, זה בטוח יביא המון מצביעים....
הנפק"מ היא: למה לא הולכים להצביע, האם בגגל ההשקפה והאידולוגיה, או בגלל לחץ (לאו דדוקא לחץ, גם השפעה-) חברתי... - אלו כנראה יחרגו עכשיו....
הכל מלמעלה והכל בשביל מעלה
סמל אישי של המשתמש
מלמעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » 29 דצמבר 2013, 12:12

אלעזר כתב:לחשוב שפפנהיים מייצג את הקנאים זה הזוי

הגיע הזמן שנפסיק להתייחס לאדם שמפרסם חומרים בפייסבוק. ולעניין שייכותו ל'עדה' הרי הוא עוסק בפרוייקטים של תעסוקה שהם סדין אדום אצל העד"ח.
מה שאני לא מבין מדוע הוא שפועל נחרצות כנגד הקו של העדה מסכים לייחס את עצמו לשם.
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי אלעזר » 29 דצמבר 2013, 12:36

mmw כתב:אני חושב שכהן ינצח

נו באמת כתב:שמעתי הבוקר רעיון טוב לביצוע: הקנאים יעשו הסכם גלוי עם אלי כהן שלא יצביעו בתנאי שיחתום על כמה דברים שטוב לחרדים (כמו: בניית דירות חדשות גם לחרדים, צביון כללי טוב של השכונות החרדיות ועוד) ואז נרויח ממ"נ, אם אבטבול ינצח יש ראש עיר חרדי, אם אלי כהן ינצח לפחות ידאג לדברים בסיסיים שחשובים לציבור החרדי.

לפי איך שזה נראה, שניכם לא גרים בבית שמש ולא מכירים את השיג והשיח שם,

א. נראה לך שאלי כהן ינצח. חשבת שניה לפני שכתבת את המשפט הזה? לקחת בחשבון שאין בחירות בשום עיר בארץ והרבה מאוד חרדים יגיעו לשם להוציא אנשים מהבתים? (אני אישית דיברתי עם כמה חברים שלא קשורים לשום מפלגה והם אמרו לי שהם לוקחים יום חופש ביום הבחירות כדי לבוא ולעזור). לקחת בחשבון שבכל ההפגנות שמבוצעות על ידי חילונים לא השתתפו יותר מכמה אלפים בודדים בעוד שבבחירות הוא חייב מינימום 17.000 קול?

ב.הקנאים לא יעשו הסכם עם אלי כהן כמו שהם לא עושים הסכם עם משה אבוטבול, הם נגד ה'מדינה הציונית' עם ראש בקיר. ואלה שנקראים 'קנאים נורמלים' או 'קנאים פתוחים' דוגמת מאוד הרבה חברה מדושינסקי וכל מיני חסידויות שהם בעיקרון ירושלמים אבל יש שם כאלה שהם לא בדיוק כאלה - יצביעו משה אבוטבול בלי כל ספק (השאלה היא רק לאיזה מפלגה הם יצביעו)
אם אני אני כי אתה אתה, ואתה אתה כי אני אני, אז אני לא אני ואתה לא אתה. אבל אם אני אני כי אני אני, ואתה אתה כי אתה אתה, אז אני אני ואתה אתה
אלעזר

הודעה שלא נקראהעל ידי נו באמת » 29 דצמבר 2013, 13:11

אלעזר, יש הבדל בין ללכת לבחירות שזה הם לא יעשו, לבין לעשות הסכם כזה או אחר עם מועמד - כשתפקידם של הקנאים זה לא לבחור לכהן אלא פשוט לא לבחור, שזה לגיטמי גם בעיניהם.
נו באמת

הודעה שלא נקראהעל ידי אלעזר » 29 דצמבר 2013, 13:36

נו באמת כתב:אלעזר, יש הבדל בין ללכת לבחירות שזה הם לא יעשו, לבין לעשות הסכם כזה או אחר עם מועמד - כשתפקידם של הקנאים זה לא לבחור לכהן אלא פשוט לא לבחור, שזה לגיטמי גם בעיניהם.

עד כמה שידוע לי הקנאים לא סוגרים עם מישהו כן ללכת וגם לא סוגרים לא ללכת. אלא אם כן אתה מדבר על הקנאים מהסוג שפפנהיים מייצג
אלעזר

הודעה שלא נקראהעל ידי אליקו » 29 דצמבר 2013, 16:17

שמואל חיים פופנהיים!!!!!!!!!!!!! כרטיס ביקור:
שמואל חיים פופנהיים חבר לאיש רע "אלי כהן" כדי לעשות הכל כדי שהעיר בית שמש טיפול לידיים עוינות.
האיש מבקר מדי בוקר וערב את הרב משה אבוטבול על ניהול העיר. אפשר לענות בנוק האוט על כל הטענות המושמעות.
ההזנחה של העיר אם קיים, הוא המשך ישיר מימי שלטונו של דני וקנין, אגף שפע עדיין נותרה בידי אותם חבורה חסרת מעש מהימים ההם. שימו לב איך ששאר כל הגפים בעירייה קיבלו עדנה, רוח צעירה חדרה בהם ועשו מהפכות של ממש בכל התחומים.
אם נתייחס למתחים שבין הציבורים בבית שמש: על כך יאמר גלויות לשמואל חיים פופנהיים, אלו שמעוררים את הפרובקציות והעימותים המיותרים והאינם מועילים, את היריקות ואת שרפת האשפתות, את זריקות האבנים וחסימת הכבישים, אלו בני העדה החרדית אנשי ישוב הישן האלימים והברברים, שמתוכם גדל העוף המוזר הזה שמואל חיים פופנהיים, שיום יום בלי להניד עפעף הוא מוציא בתקשורת החילונית ובידי גדולי אויבי הציבור החרדי את דבתינו רעה, בהשמצות חסרות שחר ובסיס, בשקרים כוזבים ובלשון חלקלקה ומדופלמת.
גם אם נניח שיש צדק בדבריו, אך הם אינם באים לכסות ולהכשיר את האיש אלי כהן, שאינו מצליח להסתיר את שנאתו התאומית. כל מי שנכח לראות ולשמוע את אלי כהן בדברים, האיש יורה חיצים וגיצים מעיניו, כל המילים היפות והמכובסות לא יצליחו להסתיר את מניעיו הרעים ואת שנאתו היוקדת לציבור החרדי. ובכלל לא בטוח שגם במישור המנהלי הוא עדיף על משה אבוטבול, בודאי שלא לציבור החרדי.
וכשיש כאן מלחמה על הבית במובן הכלל ארצי, כשהציבור החרדי מושמץ ומותקף, וכשמערכות המשפט מחמירות עם הציבור הזה כחוט השערה, וכשההכרעות בערכעות נופלות מוטות באופן קבוע אצל השופטים, וכשלא נעשה צדק ויושר כלפי הציבור החרדי בכל תחום ומישור ברמה הפרטית והכללית, ברמה המקומית והארצית, הרי שבמקום כזה היה מצופה ממר שמואל חיים פופנהייים, אם לא להכיר את מקומו ולהכריע בשאלה קיומית ציבורית לפי טובת הכלל לצד הציבור ממנו הוא בא, אז לפחות קצת יותר אובקטיביות צדק ויושר.
אבל לצערי אצל האיש מהזה לא מצאתי לא זה ולא זה, ולכן מן הראוי לעקוב ולבדוק את דעותיו ומחשבותיו קצת יותר לעומק.
אליקו

הודעה שלא נקראהעל ידי mmw » 29 דצמבר 2013, 16:35

אלעזר כתב:

נו באמת כתב:שמעתי הבוקר רעיון טוב לביצוע: הקנאים יעשו הסכם גלוי עם אלי כהן שלא יצביעו בתנאי שיחתום על כמה דברים שטוב לחרדים (כמו: בניית דירות חדשות גם לחרדים, צביון כללי טוב של השכונות החרדיות ועוד) ואז נרויח ממ"נ, אם אבטבול ינצח יש ראש עיר חרדי, אם אלי כהן ינצח לפחות ידאג לדברים בסיסיים שחשובים לציבור החרדי.

א. נראה לך שאלי כהן ינצח. חשבת שניה לפני שכתבת את המשפט הזה? לקחת בחשבון שאין בחירות בשום עיר בארץ והרבה מאוד חרדים יגיעו לשם להוציא אנשים מהבתים? (אני אישית דיברתי עם כמה חברים שלא קשורים לשום מפלגה והם אמרו לי שהם לוקחים יום חופש ביום הבחירות כדי לבוא ולעזור). לקחת בחשבון שבכל ההפגנות שמבוצעות על ידי חילונים לא השתתפו יותר מכמה אלפים בודדים בעוד שבבחירות הוא חייב מינימום 17.000 קול?

ב.הקנאים לא יעשו הסכם עם אלי כהן כמו שהם לא עושים הסכם עם משה אבוטבול, הם נגד ה'מדינה הציונית' עם ראש בקיר. ואלה שנקראים 'קנאים נורמלים' או 'קנאים פתוחים' דוגמת מאוד הרבה חברה מדושינסקי וכל מיני חסידויות שהם בעיקרון ירושלמים אבל יש שם כאלה שהם לא בדיוק כאלה - יצביעו משה אבוטבול בלי כל ספק (השאלה היא רק לאיזה מפלגה הם יצביעו)

אמנם אני לא גר בבית שמש אבל גם אם קצת חילונים היה בהפגנות זה לא קשור כי בתכלס לקלפי הם כן ילכו להצביע
סמל אישי של המשתמש
mmw

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אלעזר » 29 דצמבר 2013, 20:33

mmw כתב:
אלעזר כתב:

אמנם אני לא גר בבית שמש אבל גם אם קצת חילונים היה בהפגנות זה לא קשור כי בתכלס לקלפי הם כן ילכו להצביע

החילונים אף פעם לא יוצאים לבחור באחוזים גבוהים, זה שיש הפגנות זה רק אומר שיש כמה חילונים מחוממים. לא יותר
אלעזר

הודעה שלא נקראהעל ידי מלמעלה » 30 דצמבר 2013, 12:03

היו ימים...
קבצים מצורפים
נכון או לא נכון.jpg
נכון או לא נכון.jpg (51.28 KiB) נצפה 5611 פעמים
סמל אישי של המשתמש
מלמעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי אליקו » 30 דצמבר 2013, 13:44

מלמעלה כתב:היו ימים...

אז והיום.

ואגב, התמונה המצורפת היא עוד מלפני שיאיר לפיד נכנס לכנסת בכלל. אולי זה בכלל מעיד על ההתארגנות המקומית שקדם להרצת אלי כהן לרשות העיר מול אבוטבול.

מי חבר למי, מי שיתף את מי, יש כאן עלילה שנרקמה הרבה חודשים לפני, שותפים שם כל גדולי אויבי היהדות החרדית בארץ. ושמואל חיים פופנהיים מופיע שם, מחייך מעודד ומריץ אותם, תומך מסית ומרעיל את האוירה, נועץ חרב בגבה של היהדות החרדית בארץ.

על המשקל של הקלישאה הידועה "אומר לי מי חברך אומר לך מי אתה"!!!

נראים בתמונה:יהודה קוטקס - פעיל בתנועת טוב. דוד רוזנטל - יועץ התקשורת של אלי כהן. שמואל חיים פופנהיים - סייע למועמדת עליזה בלוך. מנדי גרוזמן - עורך באתר בחדרי חרדים. ויאיר לפיד - יו"ר יש עתיד יראה הציבור וישפוט!
קבצים מצורפים
פופנהיים.jpg
פופנהיים.jpg (50.83 KiB) נצפה 4409 פעמים
אליקו

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 30 דצמבר 2013, 14:33

הנימוק המרכזי שלהם הוא האיסור החמור של התחברות לרשעים, והבעיה שהם הולכים להתחבר לרשעים מהצד השני כדי להראות שאינם מאותם שמתחברים לציונים...
חברים יקרים, עזרו לעמיתיי מנהלי הפורום היקרים לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
בכבוד רב ובתקווה להבנה: חש"ב - מנהל פורום 'לדעת' לשעבר
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי אפס מאופס » 30 דצמבר 2013, 14:36

לדעתי
צריך לכתוב ככה
"לחשוב שפפנהיים יחליט אם הקנאים יצביעו בבית שמש זה הזוי "
אפס מאופס

הודעה שלא נקראהעל ידי הפועלים » 30 דצמבר 2013, 15:15

בכל הקהילות של העדה החרדית יודעים שפפנהיים הזה הוא פעמיים אפס!
אינו מייצג את אף אחד, ואינו דובר בשם אף אחד!
ובכלל כל דיבוריו ויחצניו בתקשורות זה לא מעניין את אף אחד! בסך הכל הוא מחפש צומי.

וחבל לפלפל באיש עם שכל קטן ושאינם סופרים אותו בכלל.
סמל אישי של המשתמש
הפועלים

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 31 דצמבר 2013, 10:09

"הרב שמואל חיים פפנהיים, איש העדה החרדית, החל לעבוד בימים אלה בארגון גשר כמנהל תחום מפגשים עם המגזר החרדי. פפנהיים סיים לאחרונה את קורס המנהיגות של גשר, ובעקבות כך השתלב במערכת הפעילויות של הארגון.

"אנשים אחים אנחנו, ואנו גרים זה לצד זה ופוגשים זה את זה הרבה, אבל האווירה הקיימת בחברה הישראלית היא מאד מקוטבת" אומר פפנהיים, "התחושה היא שאנו רחוקים מאד זה מזה. גם אם לא נגיע להסכמות כאן ועכשיו, חשוב ליצור אווירה של שכנות טובה. עד היום לא הייתה היכרות מספקת ולא הייתה הידברות בין המגזרים, ומכך נוצרת אווירת הקיטוב, לפעמים עד כדי שנאה. חשוב לי ליצור את ההיכרות הזו, ולהגיע להבנה שהמאחד בינינו גדול בהרבה על המפריד. אחים לא חייבים להסכים בכל זה עם זה, אך הם חייבים אווירה טובה"

אילן גאל-דור, מנכ״ל גשר, רואה בכך פריצת דרך בקידום היחסים בין המגזרים. לדבריו, זהו שלב נוסף בפעילות הענפה של הארגון. המגזר החרדי מהווה פלח נכבד באוכלוסייה, וחשוב יותר ליצור הידברות בין כל חלקי העם".
*
כל מילה נוספת מיותרת. נכון שהוא יטיף לנו על דרכיה של העדה? מה קרה להתחברות עם רשעים?
(הוא הולך בדרכיו של יהודה משי זהב, לא?)
חברים יקרים, עזרו לעמיתיי מנהלי הפורום היקרים לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
בכבוד רב ובתקווה להבנה: חש"ב - מנהל פורום 'לדעת' לשעבר
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

הודעה שלא נקראהעל ידי מלמעלה » 31 דצמבר 2013, 11:35

בדיחה שמסתובבת אצל אנשי העדה החרדית:
מעולם לא היה איסור מהבד"ץ על השתתפות ב'בחירות חוזרות'. רק על בחירות רגילות....

(ח"ו לא להתקרר, רק להתבדח..)
סמל אישי של המשתמש
מלמעלה

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, דודגדול, יש גבול, משה 10, שמעון ווייס ו־121 אורחים