"הפלס" החינמי יורה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

"הפלס" החינמי יורה

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדים לשלום » 14 ינואר 2013, 14:01

כמנהגם ב"יתד" לפני ההפיכה, ממשיכים עורכי הפלס לתקוף, אולי בכל יום, אולם היום נתקלתי לראשונה בעיתון שהופץ חינם בתיבות הדואר. שם, באחד העמודים הפנימיים, רוכב קורא אלמוני תחת התואר "רב" על "עוד לא עברו שבועיים מהמקרה המזעזע של תקיפת" וכו'.

מה לומר? רחמנות. כמעט ואין פרסומות , ואת כל העמודים המנופחים ממלאים תמונות ענק שגורמות לחשוב שאולי מדובר בהוצאה חינמית של "כל העולם כולו".
חרדים לשלום

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: "הפלס" החינמי יורה

הודעה שלא נקראהעל ידי האמת » 14 ינואר 2013, 15:48

אין מה לעשות אם אנשי יתד לא מבינים כמה חמור המצב שבחור ישיבה מגיע למצב של ניסיון רצח, ינסו הם לחדד לך את הסכנה והזעזוע בדבר לבל ישנה, אולי אנשי יתד חפצים דווקא שילמדו ממעשיו.
בעניין הפרסומות הן אכן לא פלא כשכל אחד שמפרסם בלוח מכירות מקבל טלפנונים ב-2 בלילה. ואיומים חוזרים ונשנים, שע"ז לבד היה צריך למרוח שבועיים כתבות בגנות העניין.

אבל לא נתייאש..לנצח על מלאכת בית ה'.
ונצח ישראל לא ישקר
האמת

Re: "הפלס" החינמי יורה

הודעה שלא נקראהעל ידי #its me » 14 ינואר 2013, 16:00

האמת כתב:אין מה לעשות אם אנשי יתד לא מבינים כמה חמור המצב שבחור ישיבה מגיע למצב של ניסיון רצח, ינסו הם לחדד לך את הסכנה והזעזוע בדבר לבל ישנה, אולי אנשי יתד חפצים דווקא שילמדו ממעשיו.
בעניין הפרסומות הן אכן לא פלא כשכל אחד שמפרסם בלוח מכירות מקבל טלפנונים ב-2 בלילה. ואיומים חוזרים ונשנים, שע"ז לבד היה צריך למרוח שבועיים כתבות בגנות העניין.

אבל לא נתייאש..לנצח על מלאכת בית ה'.
ונצח ישראל לא ישקר

מספר אוהדי יתד גדול מספיק בשביל להכיל כמה משוגעים שבוחרים בדרכים אלימות שכאלה, זה עדיין לא משקף את כלל הציבור של אנשי יתד.
המקרה הזה הוא חמור ביותר, אבל מה לעשות שזה עדיין לא ישכנע אותי לעקור מיתד ולעבור ל"הפלס".
(למרות שבאמת שניהם לא ממש מעניינים אותי, כל המריבות האלה הם תינקיות ולא מובילות לשום דבר טוב, אבל אם כבר אז אני מעדיף לקרוא את יתד כמו שהוא נראה היום).
#its me

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G] ו־87 אורחים