למה אין תמונות מהכינוס בועד הישיבות?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

למה אין תמונות מהכינוס בועד הישיבות?

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 10 נובמבר 2014, 01:06

גדסי בטויטר: אם גם אתם מחכים לתמונות היסטוריות של הגראי"ל שטיינמן והגר"ש אויערבך. כדאי שתתעוררו. כרטיסי המצלמות הוחרמו מהצלמים שוקי לרר ואלי קובין.
קקטוס

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: למה אין תמונות מהכינוס בועד הישיבות?

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 10 נובמבר 2014, 01:16

לפי מה שידוע לי מכבר, סביר להניח שזו הוראה של מרן הגראי"ל שליט"א, ואם זה כ"כ מעצבן אתכם (גם הניק האמת כבר כתב על זה) אז כנראה שזה צעד נצרך... (אולי רציתם להציג עי"ז מצג שווא של פיוס)
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 10 נובמבר 2014, 01:30

באמת מסכנים... הקלגסים הרשעים הרודפים והמקללים של חצר הגראי"ל ה-ח-ר-י-מ-ו להם את הכרטיסים!!!!! שומו שמים!!! עד מתי ימשכו הרדיפות וההפחדות נגד גדולי ישראל, ויותר גרוע נגד כתבים וצלמים רח"ל!!!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי מאירקה » 10 נובמבר 2014, 01:47

ח"ו שיהיו תמונות של גדולי התורה יחד

אני לא מקנא בהם אם מחר בפלס תתנוסס לה תמונה של ימות המשיח של מרנן גדולי התורה

פשוט כל הטעם הטוב מהארוע יצא להם

וכידוע ממה שהיה בת"ת ברחובות שאחד מהמנהלים שילם על כך בפרנסתו...... וד"ל

באמת אני לא מבין מה האינטרס שלהם שהעולם לא יראה תמונה של שניהם יחד

כנראה אם יראו שמרן הגראי"ל מחיך למרן הגרש"א הם לא יוכלו לכתוב ביום שלישי הקרוב כי רוב מנין ובנין של עצמות המת מטמאות באהל כמבואר במשנה באהלות... וכו'
מאירקה

לא יאומן

הודעה שלא נקראהעל ידי מאיר מאיר מאיר » 10 נובמבר 2014, 02:39

מדוע הם מחרימים את המצלמות ?????
מאיר מאיר מאיר

הודעה שלא נקראהעל ידי לדעתי » 10 נובמבר 2014, 04:03

קודם כל תשתה כוס מים, תירגע אולי תערוך גם היכרות קצרה, לפי הותק שלך, נראה היה שלא יכולת להסתפק ב-2/3 ניקים בכדי להפיץ את האג'נדה המעוותת שלכם בתפיסת עולם פונדמנטליסטית.

כעת, תראה שגם גדסי שלכם שזה לאחרונה סיים את שירותו הצבאי, חזר בו מהמסקנא האווילית של החרמת מצלמות, לא החרימו לאף אחד שום מצלמה, יש סיכומים עם צלמים מסויימים מתי להפיץ את התמונות ולמי, לכל דבר יש עיתוי ויש להם את כל הזכות בענין. זה בית פרטי, וגם בבית ראה"מ לא כל אחד מצלם באייפון שלו ושולח לתקשורת, הדברים יוצאים בצורה מסודרת ובעיתוי המתאים.

מי שלא מתאים לו שיסע לשע"ח, ויצלם כמה שבא לו, מתמונות סלפי ועד תמונות רוחב פנורמיות. יוציא את התמונות בווצאפ מתי שבא ואיך שבא לו.
לדעתי

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 10 נובמבר 2014, 09:16

לדעתי כתב:קודם כל תשתה כוס מים, תירגע אולי תערוך גם היכרות קצרה, לפי הותק שלך, נראה היה שלא יכולת להסתפק ב-2/3 ניקים בכדי להפיץ את האג'נדה המעוותת שלכם בתפיסת עולם פונדמנטליסטית.

כעת, תראה שגם גדסי שלכם שזה לאחרונה סיים את שירותו הצבאי, חזר בו מהמסקנא האווילית של החרמת מצלמות, לא החרימו לאף אחד שום מצלמה, יש סיכומים עם צלמים מסויימים מתי להפיץ את התמונות ולמי, לכל דבר יש עיתוי ויש להם את כל הזכות בענין. זה בית פרטי, וגם בבית ראה"מ לא כל אחד מצלם באייפון שלו ושולח לתקשורת, הדברים יוצאים בצורה מסודרת ובעיתוי המתאים.

מי שלא מתאים לו שיסע לשע"ח, ויצלם כמה שבא לו, מתמונות סלפי ועד תמונות רוחב פנורמיות. יוציא את התמונות בווצאפ מתי שבא ואיך שבא לו.

לייק
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי מסתקרן » 10 נובמבר 2014, 11:32

דוקא בהמבשר מופיעות 2 תמונות, מהם ניתן ללמוד שהושיבו את הגרש"א בירכתי השולחן במקום הכי מרוחק מהגראי"ל
מסתקרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אבי ר. » 10 נובמבר 2014, 12:16

למי שכל כך חיכה הנה תמונות
fjeymf68__w470h313q80.jpg
fjeymf68__w470h313q80.jpg (24.02 KiB) נצפה 9590 פעמים
bfcphlrz__w470h313q80.jpg
bfcphlrz__w470h313q80.jpg (34.5 KiB) נצפה 9590 פעמים
אם אין לך מה לעשות תעשה את זה כאן..... עדיף משם.......
סמל אישי של המשתמש
אבי ר.

הודעה שלא נקראהעל ידי יואב » 10 נובמבר 2014, 12:23

גואל נפש
יואב

הודעה שלא נקראהעל ידי עובד אלוקים » 10 נובמבר 2014, 12:36

אני מוחה נמרצות על ביזוי כבוד התורה שאנשי החצר הושיבו את מרן הגר"ש אוירבאך בירכתי השולחן, שוב ושוב אנשי החצר מתגלים ברשעותם ובחוצפתם, וכך, מנסים פעם אחר פעם לטרפד את הפיוס ואת השלום, יסלחו לי כל המגיבים והעומדים בשער למען כבוד מרן הגראי"ל אך הפעם הם חצו קו אדום, לא עוד שמרן הגר"ש טרח והופיע עד לבני ברק למען השלום, אלא שלא נתנו לצלם את לחיצת היד, ולא עוד אלא שהושיבו אותו ליד האברך הזה שנראה יותר גבאי מאשר ראש ישיבה, הכל טוב ויפה עד לרגע המשפיל הזה, אם הם חושבים שזה יוסיף להם כבוד ואנשים, בעיניי, הם גרמו להיפך, ובגדול.
שאלה קטנה: כמה תלמידים יש לבנש"ק הזה שיושב אחר כבוד ליד הגרב"מ אזרחי? וכמה למרן הגר"ש? אז רבותי קצת שפיות!
מגעיל, דוחה, מבזה!
וְשַׁבְתֶּם וּרְאִיתֶם בֵּין צַדִּיק לְרָשָׁע בֵּין עֹבֵד אֱלֹקים לַאֲשֶׁר לֹא עֲבָדוֹ...
עובד אלוקים

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 10 נובמבר 2014, 12:44

מה שצודק צודק. צדיק הגר"ש שביזה עצמו עד כ"כ.
יוסים

הודעה שלא נקראהעל ידי אבי ר. » 10 נובמבר 2014, 12:46

אני לא יודע למה אתם מתבכינים

יש כאן שולחן עם שתי ראשים למה החלטתם שאיפה שר' אהרן לייב יושב שמה המזרח אולי איפה שר' שמואל יושב שמה המזרח
סמל אישי של המשתמש
אבי ר.

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבישער » 10 נובמבר 2014, 13:26

עובד אלוקים ויוסים צודקים במאת האחוזים!
ואבי ר., ר' שמואל ישב בפינת השולחן, לא במרכז השולחן!

וידוע המעשה עם הרה"ק רבי דוד מלעלוב זיע"א, שפעם אחת בשבועות לא היה באפשרותו ליסוע לרבו הרבי מלובלין,
והצטער מאוד על כך, אבל לבסוף אמר: אם כולם היו מכירים בגדולתו ובצדקותו של הרבי מלובלין בוודאי היה "טיש" אחד גדול שהיה מגיע עד לעלוב, ואיפה "דווידל" היה יושב? בסוף השולחן!, וזה מה שאני עושה כעת!
לא דומה, לא כמעט, ישיבישער!
סמל אישי של המשתמש
ישיבישער

הודעה שלא נקראהעל ידי עובד אלוקים » 10 נובמבר 2014, 13:29

אבי ר. כתב:אני לא יודע למה אתם מתבכינים

יש כאן שולחן עם שתי ראשים למה החלטתם שאיפה שר' אהרן לייב יושב שמה המזרח אולי איפה שר' שמואל יושב שמה המזרח

אם תשים לב גם לזה הם לא נתנו לקרות, אנשי החצר הושיבו אותו "בפינה" וליד מי? (בלי לזלזל ח"ו) צריך להיות טיפש להבין כוונתם הזדונית והחצופה, ושוב, אני חושב שגם תלמידיו של מרן הגראי"ל יודו שהיה כאן שיא של חוצפה וביזוי כבוד התורה!
וְשַׁבְתֶּם וּרְאִיתֶם בֵּין צַדִּיק לְרָשָׁע בֵּין עֹבֵד אֱלֹקים לַאֲשֶׁר לֹא עֲבָדוֹ...
עובד אלוקים

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 10 נובמבר 2014, 13:39

כל ניסיון ילדותי וטפשי של נערי חצר לגמד את דמותו של הגר"ש באמצעות ישיבה בפינה, רק מוסיפה לו יותר ויותר הערצה והערכה. בבחינת הנעלבים ואינם עולבים שומעים חרפתם ואינם משיבים.

תמשיכו ככה, אתם מאבדים עצמכם לדעת. כבר כתבתי מלא פעמים (אני אישית לא ליטאי בכלל) וזה נכון לכל מריבה, כלל גדול בחיים: צריך לדעת להתנהג באדיבות ובהגינות לאחר שצד אחד הפסיד, בכדי לא לשחק לידיים שלו לשיקום.
אני יכול לקבוע חד משמעית בלי להתהדר 'ברוח הקודש', שדלק ההקמה והקיום להפלס ובני תורה וכו' זה רק הרדיפות השטותיות בנושאים חסרי כל משמעות כמו ישיבה בפינה שכאלו. אם לא זה לא היה שום אנדרנלין ואורך רוח סזיפי מתמשך לכל העסקנים, העולה בממון ודמים תרתי משמע, לכך.

כל רדיפה וניסיון לזרוק אבן אחר הנופל, רק בונה ומגדלת אותו יותר, ומשמשת בדיוק לתועלת הפוכה ממה שהעולבים הקטנים מתכוונים.
בקיצור, כל סיפור השפלה אינפנטילי תת רמה שכזה, זה עוד מאות מצביעים לבני תורה! עלו והצליחו.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 10 נובמבר 2014, 13:58

משהו יכול לומר לי מה בדיוק ועד הישיבות עושה היום? דיחויים לצבא?!

כאילו מה כל הבלגן הזה ועוד על כלום!!!

איזה משמעות יש לכינוס היסטורי הלזה שחוץ מחילול שם שמים וביזוי כבודם של ראשי ישיבות לא חודש בו דבר.

ממתין לתשובה
זאבי

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 10 נובמבר 2014, 14:02

לחיצת היד!!!
קבצים מצורפים
bir2i49u__w470h391q80.jpg
bir2i49u__w470h391q80.jpg (27.15 KiB) נצפה 9516 פעמים
204q0dg1__w470h313q80.jpg
204q0dg1__w470h313q80.jpg (26.36 KiB) נצפה 9515 פעמים
זאבי

הודעה שלא נקראהעל ידי לדעתי » 10 נובמבר 2014, 14:44

מר זאבי,

באמת שאינני מבין אתכם, פתחתם מפלגה, עשיתם מחלוקת לשם מחלוקת, פיצלתם כוחות, כאשר חרטתם על דגלכם שנאה, הסתה ועלילות שווא שפילות כביכול במעטה של 'השקפה' כנגד מרן מרן גדול הדור הגראי"ל שטיינמן שליט"א, החלטתם לשבור כלים ולעזוב, ופתאום זה מה שמעניין אתכם?

האם מרן גדול הדור נתן יד לרב שלכם?!
לדעתי

הודעה שלא נקראהעל ידי מדען צמרת » 10 נובמבר 2014, 15:17

כסילים מתי תשכילו???

הגר"ש לא רצה לשבת יחד עם כולם, כי הוא רוצה להתפלג, ואין דעתו נוחה כלל וכלל מההשתלבות. הוא ביקש שישימו אותו כמה שיותר בצד. העסקנים לא רצו שיהיה לזה פירסום, מפני כבודו, ולכן ניסו למנוע את התמונות. אבל מאחר ועשו אותו לקדוש מעונה, ויש לזה רווח פוליטי, אז שיחררו את התמונות, ויכה יוסי את יוסי.
סמל אישי של המשתמש
מדען צמרת

הודעה שלא נקראהעל ידי איציקל » 10 נובמבר 2014, 15:25

http://www.jdn.co.il/news/414626

כאן יש תמונות יפות
איציקל

הודעה שלא נקראהעל ידי מסתקרן » 10 נובמבר 2014, 15:34

איציקל כתב:http://www.jdn.co.il/news/414626

כאן יש תמונות יפות

מי מעלה לטובת החסומים?
מסתקרן

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 10 נובמבר 2014, 16:54

לדעתי כתב:מר זאבי,

באמת שאינני מבין אתכם, פתחתם מפלגה, עשיתם מחלוקת לשם מחלוקת, פיצלתם כוחות, כאשר חרטתם על דגלכם שנאה, הסתה ועלילות שווא שפילות כביכול במעטה של 'השקפה' כנגד מרן מרן גדול הדור הגראי"ל שטיינמן שליט"א, החלטתם לשבור כלים ולעזוב, ופתאום זה מה שמעניין אתכם?

האם מרן גדול הדור נתן יד לרב שלכם?!

לידיעתך אני חסיד ולא לטאי ככה שאני לא שייך לשום פלג בעניין (אתה יכול לעקוב אחרי תגובותי בנושאים אלו)

אך שאלתי היתה עניינית תכלס!

מה זה היום ועד הישיבות?

בזמנו היתה הוצאת ספרים במחיר מוזל (היום הבניין הזה קרס ככה שגם כסף על המקום לכאורה כבר אין) היה איזה בית הארחה לרמים וראשי ישיבות בנתניה, גם זה כבר לא קיים!

אז מה כן?
זאבי

הודעה שלא נקראהעל ידי אבי ר. » 10 נובמבר 2014, 16:56

פה יש תמונה שרואים כפי שטענתי את ר' שמואל יושב במזרח

כינוס-ועד-הישיבות-בבית-הרב-שטיינמן-חשון-תשעה.-צילום-אלי-קובין-12.jpg
כינוס-ועד-הישיבות-בבית-הרב-שטיינמן-חשון-תשעה.-צילום-אלי-קובין-12.jpg (219.64 KiB) נצפה 8715 פעמים

דרך אגב אם כפי שטוענים המלכלכים, ר"ש ור' אהרן לייב מסוכסכים מה החכמה להושיב אותם אחד מול השני אני במקומם הייתי מושיב את ר' שמואל (אם הייתי רוצה לבזות אותו ח"ו) בין הסלונימער לצאנזר זה שהושיבו אותו ככה מראה שזה לא היה מתוכנן רק כנראה שהוא הגיע אחרון או משהוא כזה
סמל אישי של המשתמש
אבי ר.

הודעה שלא נקראהעל ידי לדעתי » 10 נובמבר 2014, 17:17

גם אני חסיד לצורך הענין, שמתי לב לשיטה שלכם הזאת בשנתיים האחרונות, להתחבא מאחורי ניקים עלומי שם ולהגיב בעשרות טוקבקים, לשבח את הרב אוירבך ולקלל את גדול הדור, ומשום מה לצורך הנושא חבשתם שטריימל, ובעצם כמו בכל נושא אצלכם, מחליפים את האג'נדה לפי צלילי הרוח הרלוונטיים לאותה עת.

על כל פנים, גם אם אינך יודע מהו "ועד הישיבות", אולי כדאי שתעלה למורך ורבך לשואלו את שאלותיך הקשות:

האם ועד הישיבות הוא גוף ששייך לצה"ל?

מדוע הטריח עצמו להגיע לכינוס שבעצם אינו כלום אלא רק הוצאת ספרים במחיר מוזל?
לדעתי

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 10 נובמבר 2014, 17:35

לדעתי כתב:גם אני חסיד לצורך הענין, שמתי לב לשיטה שלכם הזאת בשנתיים האחרונות, להתחבא מאחורי ניקים עלומי שם ולהגיב בעשרות טוקבקים, לשבח את הרב אוירבך ולקלל את גדול הדור, ומשום מה לצורך הנושא חבשתם שטריימל, ובעצם כמו בכל נושא אצלכם, מחליפים את האג'נדה לפי צלילי הרוח הרלוונטיים לאותה עת.

על כל פנים, גם אם אינך יודע מהו "ועד הישיבות", אולי כדאי שתעלה למורך ורבך לשואלו את שאלותיך הקשות:

האם ועד הישיבות הוא גוף ששייך לצה"ל?

מדוע הטריח עצמו להגיע לכינוס שבעצם אינו כלום אלא רק הוצאת ספרים במחיר מוזל?

לא יודע מה עלית עלי, אבל אני חסיד בין למשפחה חסידית מוחלטת, לא הזכרתי כאן אתהמחלוקת לגופה של עניין אלא בכלליות, והניק שלי לא השתנה מאז שפתחתיו ועד היום, ואני כלל לא מסתתר תחתיו.

ולידעתך בעבר היה ארגון זה חוץ מהדברים שהזכרתי בהודעתי הקודמת עמד בהרבה נושאים מול גופי השלטון, אך מאז שאביו של ר' אשר טננבוים נפטר הארגון התחיל לשקוע באיטיות ובעקביות מה שנשאר לו זה רק נושא הדחויים, למול המעבקים שהם היו צריכים לנהל בתקופות אלו עם גופי השלטון הוקם ארגון מקביל בשם "איגוד מנהלי הישיבות" אשר לקח את נושא התקציבים ובירוקרטיות מול משרדי הממשלה לידיו והשתדל לעשות את המירב בתחום, אך נושא הצבא נשאר אך ורק ובלבד בועד הישיבות, ככה ששאלתי במקומה עדין עומדת !!!
זאבי

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבישער » 10 נובמבר 2014, 19:39

אבי ר. כתב:פה יש תמונה שרואים כפי שטענתי את ר' שמואל יושב במזרח

כינוס-ועד-הישיבות-בבית-הרב-שטיינמן-חשון-תשעה.-צילום-אלי-קובין-12.jpg

דרך אגב אם כפי שטוענים המלכלכים, ר"ש ור' אהרן לייב מסוכסכים מה החכמה להושיב אותם אחד מול השני אני במקומם הייתי מושיב את ר' שמואל (אם הייתי רוצה לבזות אותו ח"ו) בין הסלונימער לצאנזר זה שהושיבו אותו ככה מראה שזה לא היה מתוכנן רק כנראה שהוא הגיע אחרון או משהוא כזה

אם לטענתך הושיבו את ר' שמואל במזרח, בראש השולחן, מדוע דווקא הצעיר מצאנז יושב הראשון לידו?...
סמל אישי של המשתמש
ישיבישער

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 11 נובמבר 2014, 00:11

אולי משום שהשאר לא הרגישו נוחים יושבים לצידו?
אולי משום שהגיע מאוחר מדי, ונשאר רק ה'מזרח' לצד ההיפוך של הגראי"ל?
אולי משום ש...

לא יודע דבר אחד, אתמול צעקו הרשעים העצ'ניקים שלא רוצים שיהיו תמונות כלל, משום שמבזים את הגר"ש.
שוב יצאו התמונות וראו שהכל טוב ויפה, אז אמרו שהוא יושב ב'צד' ולא ב'מזרח'.
שוב יצאו התמונות וראו שיש לו מזרח, אז אמרו שאין תמונות מ'לחיצת היד' עם מרן הגראי"ל.
שוב יצאו התמונות וראו שיש תמונות מלחיצת היד, אז אמרו שבמכוון לא השיבו גדולים לידו בכדי לבזותו.

אז תפסתי את הענין! אין להרשעים הללו נחת רוח משום דבר, יותר מ'להראות' לכולם שהגר"ש הוא נרדף, נעבאך. אז מה שידוע שרודפים את מרא דכולא גלותא הגראי"ל, כבר עשרות שנים, תחת כל במה וע"ץ רענן, עד שפתחו מפלגה ועיתון הכל בכדי שנתי גרוסמן יוכל להפיץ מעלליו, כל זה לאו כלום הוא. מה שכולנו צריכים לדעת הוא, שהגר"ש הוא נרדף.

נו, בסדר.
סך הכל עוד שקר גס אחד מבית היוצר של ה'נרדף'-'רודף' הגה"ק נתי גרוסמן וחבורתו הק'.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי לדעתי » 11 נובמבר 2014, 01:45

אוח אוח, כל מילה אמת לאמיתה, היטבת הגדר, שש משזר, אשריך שזכית לעמוד על המשמר בפני מעוותי היהדות, נוטלי בעלי "שמחת גזירת הגיוס" כנגד כל גדולי הדור תוך עיוות כל מה שנקרה בדרכם, ובמסעי עלילות שווא על גדול הדור צדיק עליון שכל כולו תורה אשר סמכו עליו את ידיהם גדולי הדורות זצוק"ל, והם בקטנותם שעות נוספות עובדים, איך ניתן להעליל עוד עלילה ועוד סיפור מצוץ מהאצבע.

לא סתם קורח ועדתו היו מיד לאחר קבלת התורה, לא סתם קורח ת"ח עצום היה, לא סתם העיזו לדבר במשה ואהרון ועימם שבעים זקנים, והנה היום הכל מתרחש לנגד עינינו אחד לאחד.

אך אל דאגה, אנחנו כבר בסוף הגלות, כעת המבחן האמיתי, ישנם רבים שעוזבים את הדרך הקלוקלת של קורח ועדתו, אך ישנם שגם עם המחתות באוהל מועד לא חוזרים בהם, ועוד נחזה בהם קופצים וצועקים משה אמת ותורתו אמת.

שובו שובו אחינו התועים וקבלו עליכם את מרותם של גדולי הדור, ואל תלכו אחרי נסיונות אנשי קורח ועדתו שמטבלים את השרץ בק"נ טעמים, ובכל יום מחליפים את הק"נ בחדשים, כפי שמסתדר באותו יום ובאותה העת.
לדעתי

הודעה שלא נקראהעל ידי אמיר » 11 נובמבר 2014, 10:40

יש מחלוקת ויש מחלוקת, יש מחלוקת שעליה נאמר "את והב בסופה" אלו ת"ח שעוסקים בתורה ......ואין זזים משם עד שנעשים אוהבים זה לזה.
כשרואים איך מכבדים את ראש ישיבת סלונים ואף צירפו אותו לוועד הישיבות על אף שדעתו ודעת אביו ברורה שאין להתייצב לצו ראשון.
רואים שיש מחלוקת שהיא לשם שמים, אין כפייה, ואין מלחמה כנגד מי שחושב אחרת.

שונה הדבר כאשר יש מי שלא מבין שאלו ואלו דברי א' חיים ופוסל צד אחד ומציג אותו כפשרן וכו'.

כעומד מהצד לא היה ברור לי למה לא יכולים לקבל שהגרש"א סובר אחרת.
עכשיו כשאני רואה שמקבלים ומכבדים גם את מי שחושב אחרת, הדברים נעשים ברורים.
אמיר

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבישער » 11 נובמבר 2014, 10:45

מה יהיה?

מה יהיה עם "תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם"????

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
סמל אישי של המשתמש
ישיבישער

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 12 נובמבר 2014, 01:11

כבר דורות רבים נתקשו בזה...
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חוקר האמת » 12 נובמבר 2014, 02:16

אמיר כתב:יש מחלוקת ויש מחלוקת, יש מחלוקת שעליה נאמר "את והב בסופה" אלו ת"ח שעוסקים בתורה ......ואין זזים משם עד שנעשים אוהבים זה לזה.
כשרואים איך מכבדים את ראש ישיבת סלונים ואף צירפו אותו לוועד הישיבות על אף שדעתו ודעת אביו ברורה שאין להתייצב לצו ראשון.

שונה הדבר כאשר יש מי שלא מבין שאלו ואלו דברי א' חיים ופוסל צד אחד ומציג אותו כפשרן וכו'.

יפה. אמיר פסק מהי מחלוקת לשם שמים. חחח יש לך את זה בפסק הלכה גם כן??

שש משזר כתב:כבר דורות רבים נתקשו בזה...

יפה מאוד. משפט נאה. למרות שחלילה להסכים עם משפט המטיל דופי בדורות של תלמידי חכמים. אני מתבייש שנהניתי מההברקה :( :(
סמל אישי של המשתמש
חוקר האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 12 נובמבר 2014, 02:28

כמובן שגם אני מסתייג מזה. כתבתי רק כי היתה בדיחה טובה. וכדבריך: הברקה.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי אמיר » 12 נובמבר 2014, 08:51

חוקר האמת כתב:
אמיר כתב:יש מחלוקת ויש מחלוקת, יש מחלוקת שעליה נאמר "את והב בסופה" אלו ת"ח שעוסקים בתורה ......ואין זזים משם עד שנעשים אוהבים זה לזה.

יפה. אמיר פסק מהי מחלוקת לשם שמים. חחח יש לך את זה בפסק הלכה גם כן??

משום מה נראה לי שהתגובה שלך באה, מפני שאתה מנהל פנקסנות.
אזי תגובתי בהתאם.

גערר, משעמם לך?
לך לשטיבל, תאכל קוגל.

רד ממני!

אם טעיתי בכוונתך ואכן אתה פשוט לא מבין, אז אסביר לך.

כאשר יש גדולי ישראל שיש ביניהם חילוקי דעות, ויחד עם זה חיים באהבה ואחווה ומכבדים זה את זה, הרי שזו כמחלוקת ב"ש וב"ה, ורב ושמואל.
ואין ספק שזו מחלוקת לשם שמים, שהרי זה סובר כך וזה אחרת ואף אחד לא מנסה להפיק רווחים אישיים.
ומהי מחלוקת שאינה לשם שמים, לא כתבתי.
אמיר

הודעה שלא נקראהעל ידי חוקר האמת » 12 נובמבר 2014, 12:34

אמיר כתב:גערר, משעמם לך?
לך לשטיבל, תאכל קוגל.

עוד פנינה ופסק הלכה. אפשר כבר לחבר ספר מכמויות ההיגיון הצרוף ויכולתך לקבל צד שני.

ואכן אקבל את המלצתך ולא אתכתב עמך יותר. רמתך גבוהה מידי. איש יקר.
סמל אישי של המשתמש
חוקר האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי אמיר » 12 נובמבר 2014, 14:24

תודה לך!

יש לי עוד בקשה קטנה.
כשאתה מצטט, צטט בבקשה את כל התגובה, ציטוט חלקי עלול להוציא דברים מהקשרם.
אמיר

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: dovdov, אברהם משה, אני פה, חויזר, יעבץ, משה 10, פך שמן, שים שלום, שלום קליין, שמחת החיים ו־85 אורחים