טרור עולמי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 22:00

צרפת המומה ממתקפת הטרור על הבירה פריז. לפחות 128 בני אדם נרצחו ועשרות נפצעו.

הפיגוע הראשון החל בליל שבת בשעה 21:20 אז דווח על פיצוץ ראשון ליד האצטדיון הלאומי של צרפת - שם שהו הנשיא פרנסואה הולנד ושר החוץ של גרמניה פרנק-וולטר שטיינמאייר. דקות אחר כך אירעו שני פיצוצים בשדרות ז'ול-רימה הסמוכות לאצטדיון.

במקביל פתחו חמושים, לבושי שחורים, חמושים מכף רגל ועד ראש, בירי במסעדת "לה פטי קמבודג'" ברובע העשירי של פריז. ורצחו לפחות 12 הרוגים. במקביל מחבלים ירו עם רובי קלשניקוב על אזרחים שסעדו במסעדת "לה קריון".

דקה אחר כך התרחש פיצוץ נוסף ליד האצטדיון הלאומי של צרפת. במקביל בוצע ירי במרפסת של מסעדת "קסה נוסטרה". לפחות חמישה נהרגו. דקות אחר כך החל ירי על מסעדת "לה בל אקיפ" ברחוב שארון, לפחות 18 נהרגו. פיצוץ נשמע בבראסרי בשדרות וולטר, מחבל מתאבד נהרג.

האירוע הגדול התרחש בשעה 21:50 מחבלים פתחו באש באולם הקונצרטים "בטקלן", במהלך הופעה של להקה. עשרות בני אדם חפים מפשע נרצחו. לאחר מכן נשמע פיצוץ נוסף באזור האצטדיון הלאומי. לאחר חצות מצליחים כוחות מיוחדים לשחרר עשרות בני אדם שלכודים באולם "בטקלן". המחבלים מפוצצים עצמם. לפחות 82 בני אדם נהרגו.
ישיבשער
 
הודעות: 27
הצטרף: 14 נובמבר 2015, 21:57
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 22:11

גל הטרור בפריז: יהודי צרפת נוקטים באמצעי חירום ושוקלים ביטול התכנסויות ועצרת שתתוכננה ליום ראשון.

יותר מ-128 הרוגים ו-300 פצועים בסדרת פיגועים בפריז אמש, ועל העיר הוטל עוצר. בעקבות הפיגועים, הושבתו מרבית בתי הכנסת בבירה ולא התקיימו בהם תפילות בשבת. הקהילה שוקלת אם לקיים מחר לימודים בבתי הספר היהודים.

אך למרות זאת בחלק מבתי הכנסת בפריז התקיימו תפילות שבת ללא אבטחה. שכן יהודים שומרי שבת לא צפו בטלוויזיה בליל שישי ולא שמעו את ההוראה, הם בכל זאת הגיעו לבתי הכנסת.

"הגענו לבית הכנסת", סיפר משה בטיק, תושב הרובע ה-11, ,לא ידענו על כלום ולא הייתה אבטחה. בבית הכנסת סיפרו לנו על הפיגוע. זה היה נורא. מאז אנו נזהרים".

רוז'ה קוקרמן, נשיא ה'קריף', ארגון הגג של יהודי צרפת אומר שהינו שוקל לבטל את השתתפות יהודי צרפת בעצרת, שתוכננה ליום ראשון, במחאה על ביקורו של נשיא איראן, חסן רוחאני, שצפוי להגיע בצרפת ביום שני.

תוך כך, בעליהם היהודים של אולם האירועים 'באטקלאן' שבו אירע הפיגוע המרכזי, מספר כי מכר את חלקו באולם. אחד מהם אף עלה לישראל. בעליו לשעבר המקום סיפר לערוץ 2, כי בעבר קיבל התרעות משירותי הבטחון הצרפתים על כך שתוכנן פיגוע במקום. "הוא נמכר בחודש ספטמבר לאחר 40 שנים, סיפר.

בשנת 2014, בפעם הראשונה אי פעם, יותר יהודים עלו לישראל מצרפת מאשר מכל מדינה אחרת. כמעט 7,000 עולים הגיעו לישראל. השנה עלו עד כה, 6,250 יהודים מצרפת
ישיבשער
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 27
הצטרף: 14 נובמבר 2015, 21:57
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 22:13

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הערב (מוצ"ש) למתקפת הטרור בפריז. "בשם הממשלה ובשמם של אזרחי ישראל אני שולח תנחומים לעם בצרפת ולמשפחות הקורבנות שנרצחו באכזריות אמש בפאריס. אנו מאחלים החלמה שלמה ומהירה לפצועים. ישראל ניצבת כתף אל כתף עם צרפת במאבק בטרור של האיסלאם הקיצוני ששוטף את המזרח התיכון וחלקים נרחבים של העולם. הנחיתי את שירותי הביטחון והמודיעין של ישראל לסייע בכל דרך לעמיתיהם בצרפת ובמדינות אירופיות אחרות. במקביל ביקשתי להדק את סידורי האבטחה סביב מוסדות ישראליים ויהודיים בחוץ לארץ, זהו כמובן צו השעה", אמר נתניהו.

"הטרור הוא התקפה שיטתית ומכוונת נגד אזרחים חפים מפשע. אין שום דבר שמצדיק את הטרור. תמיד צריך לגנות אותו, תמיד צריך להילחם בו. חפים מפשע בפאריס, כמו גם בלונדון, במדריד, במומבאי, בבואנוס איירס ובירושלים הם אינם הסיבה לטרור - הם הקורבנות של הטרור, ויותר ויותר של טרור איסלאמי עולמי.

אני אומר שנים רבות שהטרור האיסלאמי תוקף את ישראל ומדינות אחרת כי הוא פשוט רוצה להשמיד אותנו, נקודה. יש לראות בהתקפה על כל אחד מאיתנו כהתקפה על כולנו. יש לגנות ולהילחם בכל מעשה של טרור באופן שווה, להילחם בטרוריסטים באמת מידה אחת - ללא היסוס ובנחישות. אני קורא לעולם התרבותי כולו: זה הזמן להתאחד כדי להביס את מגפת הטרור העולמי".

עוד הוסיף רה"מ: "הייתה אתמול תקרית, שעל פניה נראית מאוד חמורה. הדבר הזה קשור באמבולנס, בצוות של הסהר האדום, שככל הנראה עבר ליד משפחת ליטמן, על הרוגיה ופצועיה, ולא הגיש עזרה רפואית. אני רוצה להזכיר לכם שלא ייתכן דבר כזה לגבי שירותי ההצלה של ישראל, שמגישים עזרה ללא הבחנה ליהודים, לערבים, לכל אחד. אני הנחתי את משרד החוץ, להגיש מחאה חריפה, קודם כל לצלב האדום, שאחראי על הסהר האדום, לבקש הסברים על כך שהפקירו פצועים יהודים, בניגוד לכל נורמה אנושית, לכל נורמה תרבותית והומנית. אם אכן הדברים יתבררו כפי שנראה לי היום, מדינת ישראל תנקוט בצעדים המתאימים נגד ארגון הסהר האדום".

בתשובה לשאלה אמר נתניהו: "לישראל יש מידע מודיעיני, אנחנו לא בדיוק גורם שולי בתחום הזה, ואת המידע שיש לנו אנחנו משתפים עם צרפת ועם מדינות רלוונטיות אחרות, לא רק ביממה האחרונה. קודם כל, זה חלק חשוב משיתוף הפעולה נגד הטרור של דאע"ש והטרור האיסלאמי הקיצוני בכלל. אנחנו משתפים פעולה בדרכים שונות, אני לא בטוח שכדאי לפרט את כולן כאן".
ישיבשער
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 27
הצטרף: 14 נובמבר 2015, 21:57
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבשער » 14 נובמבר 2015, 22:14

ההלם בצרפת: גם בישראל מזועזעים ממתקפת הטרור בבירת צרפת.

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, אמר: ״אנו המומים וכואבים מול מתקפת הטרור הרצחנית אתמול, בלבה של העיר פאריס. בשם אזרחי ישראל אני שולח את תנחומיי הכנים לעם הצרפתי ולמשפחות שאיבדו את יקיריהן. מדינת ישראל עומדת לצידכם במאבקכם הבלתי מתפשר בטרור.

"הטרור, מכה ללא הבחנה, פוגע והורג חפים מפשע. אנו, אזרחי העולם החופשי, המתמודדים עם איומו, נעמוד מאוחדים במאבק נגד אלו המבקשים לרצוח, לפצוע ולעשות שימוש באלימות והרס. תפילותינו נתונות להחלמתם המהירה של הפצועים״.


נמלטים מאולם ההופעות בפריז

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב: ישראל עומדת כתף אל כתף עם נשיא צרפת פרנסואה הולנד והעם הצרפתי, במלחמה המשותפת נגד הטרור. ראש הממשלה בנימין נתניהו הנחה את כל גופי הביטחון, להעניק כל סיוע ביטחוני לצרפת ולכל מדינה אחרת באירופה, בעקבות מתקפת הטרור של האיסלאם הקיצוני".

ראש האופוזיציה יצחק הרצוג שוחח עם פטריק מיזונאב, שגריר צרפת בישראל ואמר לו כי: "כולנו מזדהים היום עם צרפת ומשתתפים בכאבו העצום של העם הצרפתי על פשע נורא ונתעב שהתרחש אמש נגד החירות. נגד השוויון נגד האחווה .אנו מזועזעים מהמחיר הנורא ומשתתפים באבלן של קהילות ומשפחות. הטרור השטני אינו יודע גבולות ורק בשיתוף פעולה אמיץ ותקיף במשפחת האומות ניתן יהיה למגר אותו. ישראל תעשה כל מה שאפשר כדי לסייע במערכה הזו"

יו"ר מפלגת יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד הגיב: "זה פיגוע טרור נורא של טרור איסאלמי רצחני. ליבנו עם ממשלת צרפת, ליבנו עם אזרחי צרפת. אני חבר ועדת חוץ וביטחון, שיתוף הפעולה בינינו לבין הצרפתים הוא אדוק יותר ממה שרוב הישראלים יודעים, ואנחנו כמובן נמשיך יחד לשתף פעולה כדי להילחם בטרור הזה שמאיים על כולנו. זאת טרגדיה נוראה ואני שולח גם מפה בשם מדינת ישראל את תנחומינו לצרפת, לאזרחיה ולממשלתה".

שר הבטחון בוגי יעלון הגיב: "הטרור הזה פגע אמש בצרפת ובעם הצרפתי, אך הוא מכוון גם כלפי העולם החופשי וכלפי ערכי החופש והדמוקרטיה שאנו מקפידים עליהם ונאבקים למענם. צרפת וישראל חולקות את ערכי החופש הללו, ואנו נחושים להיאבק בטרור הג'יהאדיסטי הזה בשילוב זרועות.

"מדינת ישראל, הנאבקת בטרור האסלאמי לאורך שנות קיומה - כולל בימים אלו - תעניק לצרפת כל סיוע, ככל שתתבקש. זו מלחמה הדורשת מכולנו נחישות חסרת פשרות במגוון רחב של כלים, אל מול קבוצות טרור אסלאמי מתוחכמות וחסרות מעצורים. העולם החופשי יכה בטרור הזה כי אין לו ברירה אחרת. לא ניכנע לטרור הזה, ונרדוף ביחד את הטרוריסטים ושולחיהם".

יו״ר ״ישראל ביתנו״, ח״כ אביגדור ליברמן, הגיב: ״כשמסתכלים על אירופה של היום, שעוסקת בסימון מוצרים מההתנחלויות בזמן שהמזה״ת בוער בסוריה, בלוב, בעיראק, בתימן ובמקומות נוספים, אז מבינים את הבעיה. הבעיה היא בכח הרצון ובנחישות הפוליטית של האירופאים להתמודד עם המציאות כפי שהיא. בלי מנהיגות נחושה המוכנה ללכת עד הסוף אי אפשר לצפות לשינוי אמיתי בתוצאות המאבק מול האיסלאם הקיצוני״, אמר ח״כ ליברמן וקרא ליהודים החיים באירופה לעלות לישראל.

יו״ר הכנסת, יולי (יואל) אדלשטיין, הגיב: "הפיגועים הקשים חייבים להוות צלצול השכמה לכל מדינות העולם החופשי ומנהיגיהן - להתעורר ולהכריז אחת ולתמיד על מלחמת חורמה כלל עולמית נגד הטרור האיסלמי הקיצוני, לפני שהמערב כולו יהפוך לזירת פיגוע שותתת דם".

עם צאת השבת הורה אדלשטיין להוריד את כל דגלי ישראל המונפים ברחבת הכנסת לחצי התורן ולהאיר את המשכן בצבעי דגל צרפת לאות הזדהות.
ישיבשער
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 27
הצטרף: 14 נובמבר 2015, 21:57
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 22:59

מעניין
מה היתה תגובת צרפת לתגובה שכזו;

בעקבות האירועים האחרונים בפריז, ישראל קוראת לשני הצדדים לשמור על איפוק כדי למנוע הסלמה.
ישראל אף ממליצה לממשלת צרפת להגיע להסכמה על קו גבול החוצה את פריז לשני חלקים, כדי שהצדדים יוכלו לחיות בשלום זה בצד זה.
ממשלת ישראל הודיעה שהיא בוודאי אינה מצדיקה פעולות אלימות אך מציעה לצרפת לבדוק את נושא האפליה של המיעוט המוסלמי בצרפת, המביאה צעירים באופן בלתי מאורגן, לפעול מתוך יאוש.

ועוד תגובה מעניינת;

צרפתים יקרים !
מבין ללבכם, אבל אנא תנהגו באיפוק.
אנו נבדוק את מצלמות האבטחה ונבחן היטב אם לא הרגתם את היורים לחינם (כן הם יורים ולא טרוריסטים, הם בסהכ אנשים מתוסכלים... כן כן... לא מאמינים ? תשאלו את זועבי ואת אחמד טיבי).
מדוע לא ניטרלתם את היורים ? למה להרוג אותם ? זה פשוט רצח !! חכו חכו שארגון בצלם יעלה סרטונים של היורים מרותשים ושוטטי דם. הם בהסכ ילדים.
אגב, אם תבדקו מאין הגיעו היורים, תיווכחו שהם ממשפחות מצוקה, רעבות ללחם ובסה"כ נלחמו על זכויות אדם.
אנא מכם, העמיסו אורז, מזון, מוצריי חשמל ושתייה ותעבירו להם במשט ססגוני.
והכי חשוב - לא להרוג אותם. לנטרל בלבד.
לפי השמועות יתכן מאוד שרצחתם את היורים לחינם. אני לא אומר זאת בודאות כמובן. ניתן לדעת זאת רק לאחר שנשהה כל אחד מהחיילים שלקחו חלק בפריצה הזוועתית הזו, נחקור אותם שעות, נקבל תשובות מדוע לא ירו ליורים ברגליים ומדוע לקחו חלק בלינצ' הזה?
אבל אל דאגה, אנחנו נפנה להאג בתביעה כנגדכם, נתבע את הרמטכל וראש הממשלה שלכם והכי הכי הכי חשוב - נמלא טפסים ב 3 העתקים וביטוח לאומי הצרפתי ישלם כספים לאותם יורים מסכנים ומשפחותיהם, כי ככה זה... הם אזרחים ומגיעות להם זכויות.
אגב, תפנו מקומות אצלכם בשגרירות כי ככל הנראה מדינות העולם יסלקו את השגרירים שלכם בגין הפשע הנתעב הזה (לירות בבחורים צעירים שבסהכ ביקשו קצת תשומת לב. חוץ מזה אני בטוח שהוציאו להם לשון והם לא ירו סתם).
מקווה בשבילכם שתחזרו לשגרה מהר ככל שניתן, ושיהיה לכם שוב זמן להתבהם ולבקר את ישראל, המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון עם ערכי מוסר עליונים וצבא שבערכי המוסר ווביקורתו העצמית אין שני, שלישי או עשירי לו, שתוכלו לבקר את מדינת ישראל שסובלת עשרות שנים ממה שאתם קיבלתם היום, וזאת מהאנשים שאתם במשך שנים תומכים בהם.
משתתף בצערכם כמובן.
שבוע טוב לכל חברי הקבוצה !
בשורות טובות.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

תמונה משנת 1830 חיילים צרפתים ערפו את ראשם של מורדים מוסלמים

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 23:19

IMG-20151114-WA0006.jpg
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: תמונה משנת 1830 חיילים צרפתים ערפו את ראשם של מורדים מוס

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 14 נובמבר 2015, 23:23

יצחק הספרן כתב:
IMG-20151114-WA0006.jpg

אם אפשר קצת רקע ותרגום של הכיתוב
zeevi
 
הודעות: 1153
הצטרף: 17 אוגוסט 2015, 23:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 23:56

ד''ר גיא בכור, המשטר בצרפת משלם עכשיו את מחיר יהירותו, טפשותו והעיוורון שלו,

המשטר בצרפת משלם עכשיו את מחיר יהירותו, טפשותו והעיוורון שלו, וזה רק יילך ויסלים; צרפת היא כבר מקום מסוכן למגורים. גם היום האטימות נמשכת, כאשר לא מסוגלים שם עדיין לומר "טרור אסלאמי". המלצנו ליהודים שם למכור כבר מזמן, כאשר מחירי הנדל"ן עדיין גבוהים, אך רובם מתעכבים; עכשיו הם מבינים, והם יגיעו בהמוניהם. והמשטר הצרפתי? חשב שאם יתסיס ויסית נגדנו, הנמר המוסלמי מבית לא יטרוף אותו.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 נובמבר 2015, 23:59

מרגלית: ''לשלוח סיוע תוצרת ההתנחלויות לפריז'',

מבין התגובות, הציניות או הרציניות, הצליח העיתונאי הישראלי דן מרגלית לעורר את זעמם של רבים. מרגלית צייץ דרך חשבון הטוויטר שלו: "פיקוח נפש דוחה שבת, יש לשלוח תוצרת רפואית, ציוד לבתי חולים ומזון מההתנחלויות לעזרת נפגעי הטרור הערבי בפריז. גם לקלוט אותם לשיקום באריאל".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי שלמה » 15 נובמבר 2015, 00:25

יצחק הספרן כתב:מעניין
מה היתה תגובת צרפת לתגובה שכזו;

בעקבות האירועים האחרונים בפריז, ישראל קוראת לשני הצדדים לשמור על איפוק כדי למנוע הסלמה.
ישראל אף ממליצה לממשלת צרפת להגיע להסכמה על קו גבול החוצה את פריז לשני חלקים, כדי שהצדדים יוכלו לחיות בשלום זה בצד זה.
ממשלת ישראל הודיעה שהיא בוודאי אינה מצדיקה פעולות אלימות אך מציעה לצרפת לבדוק את נושא האפליה של המיעוט המוסלמי בצרפת, המביאה צעירים באופן בלתי מאורגן, לפעול מתוך יאוש.

ועוד תגובה מעניינת;

צרפתים יקרים !
מבין ללבכם, אבל אנא תנהגו באיפוק.
אנו נבדוק את מצלמות האבטחה ונבחן היטב אם לא הרגתם את היורים לחינם (כן הם יורים ולא טרוריסטים, הם בסהכ אנשים מתוסכלים... כן כן... לא מאמינים ? תשאלו את זועבי ואת אחמד טיבי).
מדוע לא ניטרלתם את היורים ? למה להרוג אותם ? זה פשוט רצח !! חכו חכו שארגון בצלם יעלה סרטונים של היורים מרותשים ושוטטי דם. הם בהסכ ילדים.
אגב, אם תבדקו מאין הגיעו היורים, תיווכחו שהם ממשפחות מצוקה, רעבות ללחם ובסה"כ נלחמו על זכויות אדם.
אנא מכם, העמיסו אורז, מזון, מוצריי חשמל ושתייה ותעבירו להם במשט ססגוני.
והכי חשוב - לא להרוג אותם. לנטרל בלבד.
לפי השמועות יתכן מאוד שרצחתם את היורים לחינם. אני לא אומר זאת בודאות כמובן. ניתן לדעת זאת רק לאחר שנשהה כל אחד מהחיילים שלקחו חלק בפריצה הזוועתית הזו, נחקור אותם שעות, נקבל תשובות מדוע לא ירו ליורים ברגליים ומדוע לקחו חלק בלינצ' הזה?
אבל אל דאגה, אנחנו נפנה להאג בתביעה כנגדכם, נתבע את הרמטכל וראש הממשלה שלכם והכי הכי הכי חשוב - נמלא טפסים ב 3 העתקים וביטוח לאומי הצרפתי ישלם כספים לאותם יורים מסכנים ומשפחותיהם, כי ככה זה... הם אזרחים ומגיעות להם זכויות.
אגב, תפנו מקומות אצלכם בשגרירות כי ככל הנראה מדינות העולם יסלקו את השגרירים שלכם בגין הפשע הנתעב הזה (לירות בבחורים צעירים שבסהכ ביקשו קצת תשומת לב. חוץ מזה אני בטוח שהוציאו להם לשון והם לא ירו סתם).
מקווה בשבילכם שתחזרו לשגרה מהר ככל שניתן, ושיהיה לכם שוב זמן להתבהם ולבקר את ישראל, המדינה הדמוקרטית היחידה במזרח התיכון עם ערכי מוסר עליונים וצבא שבערכי המוסר ווביקורתו העצמית אין שני, שלישי או עשירי לו, שתוכלו לבקר את מדינת ישראל שסובלת עשרות שנים ממה שאתם קיבלתם היום, וזאת מהאנשים שאתם במשך שנים תומכים בהם.
משתתף בצערכם כמובן.
שבוע טוב לכל חברי הקבוצה !
בשורות טובות.

תודה, תגובה לעניין.
שלמה
 
הודעות: 45
הצטרף: 14 ינואר 2015, 12:38
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 15 נובמבר 2015, 00:26

שרת איכות הסביבה השבדית מודאגת ``שהאירוע`` בפאריס עלול לדחות את ועידת האקלים בדצמבר
היא הסירה את הציוץ בגלל תלונות
5646afbc383c3be7-picsay.jpg
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 15 נובמבר 2015, 00:28

IMG_20151114_232144.jpg
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 00:49

מי שחושב שבעקבות הפיגועים באירופה יתחילו להבין את הישראלים/יהודים, לא למד אלף בית בהסטוריה בסיסית ביותר.
איני רוצה להזכיר כאן מי היה נחשב שעיר לעזאזל לכל הצרות שבאו על עמי אירופה (כולל הצרפתים פעמים רבות).
יש עם אחד לבדד שהוא תמיד אשם במישרין או בעקיפין בכל מה שקורה לכל גוי בעולם. והוא שילם במשך ההסטוריה ריבית דריבית על כל גוי שנהרג בידי חבריו או כמריו...
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 01:35

שימו לב כמה אנחנו לא מרגישים איך הקב"ה שומר עלינו.
אנחנו רגילים כבר לניסי הצלה שזה נראה לנו טבעי...
עד שזה מגיע לגויים ושם הם חוטפים בחמת זעם, ואז אנחנו מבינים כמה הקב"ה מרחם עלינו כאן.
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 01:43

פריז: 13/11
ניו יורק: 11/9
ישראל: 24/7
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 01:43

פריז: 13/11
ניו יורק: 11/9
ישראל: 24/7
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 15 נובמבר 2015, 01:47

.
קבצים מצורפים
IMG-20151114-WA0001.jpg
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי למדן וידען » 15 נובמבר 2015, 16:17

למדן וידען
 
הודעות: 130
הצטרף: 29 אוקטובר 2015, 17:30
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי מודה » 15 נובמבר 2015, 19:39


מי יכול להעלות לג'מבו מייל?
תודה מראש.
מודה
 
הודעות: 84
הצטרף: 25 מרץ 2015, 00:11
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי מסתקרן » 15 נובמבר 2015, 20:41

מודה כתב:

מי יכול להעלות לג'מבו מייל?
תודה מראש.

גם אני מצטרף לבקשה
מסתקרן
 
הודעות: 464
הצטרף: 05 מאי 2013, 14:25
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי מתכנת web » 15 נובמבר 2015, 20:56

מודה כתב:

מי יכול להעלות לג'מבו מייל?
תודה מראש.

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 726E74343D

בשמחה
בשמחה
סמל אישי של המשתמש
מתכנת web
 
הודעות: 1399
הצטרף: 22 מאי 2015, 00:27
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי 2016 » 16 נובמבר 2015, 00:58

איפה יאיר ??????????????????
אסור כאן תמונות כאלה
2016
 
הודעות: 49
הצטרף: 01 ספטמבר 2015, 19:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 16 נובמבר 2015, 01:00

לא טוב להעלות תמונות דם בפורום.
בבקשה אם אפשר להעלות בתור קובץ מצורף וכדומה. יש כאלו שרוצים לשמור את העינים מלראות דם ורצח.
נערך לאחרונה על ידי משולש בתאריך 16 נובמבר 2015, 01:20, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 01:12

משולש כתב:לא טוב להעלות תמונות ככה בפורום.
בבקשה אם אפשר להעלות בתור קובץ מצורף וכדומה. יש כאלו שרוצים לשמור את העינים מלראות דם ורצח.

כבר הורידו את התמונה - בסדר!
רק שאלה לאלו שרוצים לשמור את העינים וכו':
מי שלא ראה בחייו תמונות של הרוגי הקדושים מהשואה, ועגלות מלאים עם ילדים קדושים נשחטים כעופות, - שירים את ידו!
ושם באוישוויץ היה אחינו בני ישראל - וכאן מדובר בגוים אנטיסימישן.
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 16 נובמבר 2015, 01:21

אני מאמין שיש כאלו אנשים.
אני רואה הכל לצערי, אבל נראה לי שיש כאלו שמקפידים... (או לפחות שהלב שלהם חלש).
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 01:33

משולש כתב:אני מאמין שיש כאלו אנשים.

אין דבר כזה! ובוודאי לא מי שגולש באינטרנט.
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 01:35

יש לפחות נשים כאלו.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 01:37

יאיר כתב:יש לפחות נשים כאלו.

נכון, אבל לא אלו שגולשים באינטרנט, אדרבה תעשה סקר.
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 01:39

אני לא צריך לעשות סקר על דבר שאני יודע. יש נשים שרואות ויש שלא ואפשר למצוא גם כמה גברים כאלו.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 01:43

יאיר כתב:אני לא צריך לעשות סקר על דבר שאני יודע. יש נשים שרואות ויש שלא ואפשר למצוא גם כמה גברים כאלו.

אתה אומר, יש גברים שגולשים באינטרנט ואף פעם לא ראו תמונות של הקדושים מהשואה?
הלא כמעט כל ספרי מהשואה מלאים עם תמונות כאלו.
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 01:49

נחמן כתב:
יאיר כתב:אני לא צריך לעשות סקר על דבר שאני יודע. יש נשים שרואות ויש שלא ואפשר למצוא גם כמה גברים כאלו.

אתה אומר, יש גברים שגולשים באינטרנט ואף פעם לא ראו תמונות של הקדושים מהשואה?
הלא כמעט כל ספרי מהשואה מלאים עם תמונות כאלו.

אני מדבר על תמונות צבעוניות עם הרבה הרוגים ודם.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 16 נובמבר 2015, 02:33

נחמן כתב:
משולש כתב:לא טוב להעלות תמונות ככה בפורום.
בבקשה אם אפשר להעלות בתור קובץ מצורף וכדומה. יש כאלו שרוצים לשמור את העינים מלראות דם ורצח.

כבר הורידו את התמונה - בסדר!
רק שאלה לאלו שרוצים לשמור את העינים וכו':
מי שלא ראה בחייו תמונות של הרוגי הקדושים מהשואה, ועגלות מלאים עם ילדים קדושים נשחטים כעופות, - שירים את ידו!
ושם באוישוויץ היה אחינו בני ישראל - וכאן מדובר בגוים אנטיסימישן.אני לא ראיתי מעולם תמונות כאלו, למרות שהייתי אולי רוצה לראות, אבל לא יצא לי, יש לי אינטרנט חסום, בקושי לקרוא אני יכול, ובטח שלא תמונות. בוודאי שלא בגירסה 4 של נתיב.

דבר נוסף, אני למרות שאיני אשה, אבל לא מסוגל לראות סרטונים של דאעש, וזה לא קשור לאינטרנט, גם אם היה לי את האפשרות אני די בטוח שהייתי נמנע מכך, לפי שכמה פעמים היו חברים שחפצו להראות לי, ובחרתי שלא לראות, ולו בגלל שאוכל לישון טוב בלילה, רק עם התיאורים של הסרטונים האלו, תאמין לי שלא ממש אפשר לישון.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 16 נובמבר 2015, 12:59

נחמן אומר שאתה לא קיים. תמשש טוב טוב שהוא לא צודק...
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי שפיץ » 16 נובמבר 2015, 13:01

משולש כתב:נחמן אומר שאתה לא קיים. תמשש טוב טוב שהוא לא צודק...

:lol: :lol: :lol:
סמל אישי של המשתמש
שפיץ
 
הודעות: 367
הצטרף: 17 יולי 2014, 11:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 16 נובמבר 2015, 13:08

משולש כתב:נחמן אומר שאתה לא קיים. תמשש טוב טוב שהוא לא צודק...


חחח חזק
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 16 נובמבר 2015, 13:33

משולש כתב:נחמן אומר שאתה לא קיים. תמשש טוב טוב שהוא לא צודק...

נכון, כך כתב רש"י על "צפנת פענח": ואין לפענח דמיון במקרא. (כלומר אין עוד דומה לו)...
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי המורה » 16 נובמבר 2015, 13:51

נחמן כתב:
משולש כתב:נחמן אומר שאתה לא קיים. תמשש טוב טוב שהוא לא צודק...

נכון, כך כתב רש"י על "צפנת פענח": ואין לפענח דמיון במקרא. (כלומר אין עוד דומה לו)...

תשובה מצויינת!
אהבתי!
:lol: :lol: :lol:
חיים זה לא רק שיעור חשבון, זה גם מבחן.
סמל אישי של המשתמש
המורה
 
הודעות: 1623
הצטרף: 01 אוגוסט 2014, 12:52
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי עובדיה » 16 נובמבר 2015, 15:28

שר הפנים הצרפתי: 104 בני אדם הושמו תחת מעצר בית מאז מתקפת הטרור בפריז
שעה שעוברת - אינה חוזרת, ולכן תמיד לנסות ולהשתדל לעשות רק טוב - שלכם עובדיה!
סמל אישי של המשתמש
עובדיה
 
הודעות: 2816
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:09
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 16 נובמבר 2015, 15:38

עובדיה כתב:שר הפנים הצרפתי: 104 בני אדם הושמו תחת מעצר בית מאז מתקפת הטרור בפריז

רק 104????

אני יודע שחצי צרפת במהצר בית מרוב פחד לצאת לרחובות
זאבי
 
הודעות: 755
הצטרף: 16 נובמבר 2012, 11:48
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי המורה » 16 נובמבר 2015, 22:13

זאבי כתב:
עובדיה כתב:שר הפנים הצרפתי: 104 בני אדם הושמו תחת מעצר בית מאז מתקפת הטרור בפריז

רק 104????

אני יודע שחצי צרפת במעצר בית מרוב פחד לצאת לרחובות
חיים זה לא רק שיעור חשבון, זה גם מבחן.
סמל אישי של המשתמש
המורה
 
הודעות: 1623
הצטרף: 01 אוגוסט 2014, 12:52
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 16 נובמבר 2015, 23:10

יופי. התחילה להיות מודעות לעבריתקנית.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ירח בן יומו » 16 נובמבר 2015, 23:53

משולש כתב:פריז: 13/11
ניו יורק: 11/9
ישראל: 24/7

רבינו תם: 06:22
:lol: :lol: :lol:
אם אין לך מה לעשות אל תעשה את זה פה ! ! !
סמל אישי של המשתמש
ירח בן יומו
 
הודעות: 190
הצטרף: 16 אוקטובר 2013, 01:29
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיבשער » 16 נובמבר 2015, 23:59

ג'ון קרי בצרפת: ''ננצח את דאעש"
מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי שמבקר בצרפת הגיע הערב (שני) לאנדרטת הזיכרון לחללי פיגועי התאומים בפריז.

"אני כאן כדי להזכיר שאתם בעלת הברית הוותיקה ביותר של אמריקה", אמר קרי. "אנחנו ננצח לבסוף את דאעש", הוסיף.
ישיבשער
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 27
הצטרף: 14 נובמבר 2015, 21:57
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי חני+ » 17 נובמבר 2015, 01:28

חני+
 
הודעות: 21
הצטרף: 11 נובמבר 2014, 23:22
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי חני+ » 17 נובמבר 2015, 01:32

חני+
 
הודעות: 21
הצטרף: 11 נובמבר 2014, 23:22
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי חני+ » 17 נובמבר 2015, 01:36

קריקטורות מעניינות מהמצב
חני+
 
הודעות: 21
הצטרף: 11 נובמבר 2014, 23:22
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 17 נובמבר 2015, 02:11

יאיר כתב:יופי. התחילה להיות מודעות לעבריתקנית.אני חושב שצריך להכניס כאן כלל חדש לפורום, שאין יותר דבר כזה להעיר על שגיאות כתיב בפומבי, אך ורק בפרטי. וחסל סדר החינוך שכל אחד עושה כאן לחבירו.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 17 נובמבר 2015, 02:15

צפנת פענח כתב:
יאיר כתב:יופי. התחילה להיות מודעות לעבריתקנית.אני חושב שצריך להכניס כאן כלל חדש לפורום, שאין יותר דבר כזה להעיר על שגיאות כתיב בפומבי, אך ורק בפרטי. וחסל סדר החינוך שכל אחד עושה כאן לחבירו.

יפה. מותר לתקן או בפרטי או באשכולימוד יידיש-עברית (ללא הזכרת הניק שטעה).
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 17 נובמבר 2015, 12:33

דעא"ש כבר מוזכר בספר קדמון
קבצים מצורפים
564a0f79385c7fd31.jpg
564a0f79385c7fd31.jpg (514.96 KiB) נצפה 33230 פעמים
זאבי
 
הודעות: 755
הצטרף: 16 נובמבר 2012, 11:48
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 17 נובמבר 2015, 13:02

זאבי כתב:דעא"ש כבר מוזכר בספר קדמון

לא קדמון, ולא ראשון, ולא אחרון,
בסך הכל מאיזה עלון "אור חי" של הספרדים.

028.jpg
028.jpg (141.73 KiB) נצפה 33213 פעמים
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 17 נובמבר 2015, 13:17

נחמן כתב:
זאבי כתב:דעא"ש כבר מוזכר בספר קדמון

לא קדמון, ולא ראשון, ולא אחרון,
בסך הכל מאיזה עלון "אור חי" של הספרדים.

028.jpgמה קשור השיוך העדתי או המוצא של כותבי העלון ?

אם זה היה אשכנזי אז זה כן מוסמך ?
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 17 נובמבר 2015, 13:38

צפנת פענח כתב:מה קשור השיוך העדתי או המוצא של כותבי העלון ?
אם זה היה אשכנזי אז זה כן מוסמך ?


ראשית, "מזל טוב" על ההודעה "400".

029.jpg
029.jpg (6.24 KiB) נצפה 33209 פעמים

שנית, אכן זה לא קשור, אבל זאת היא המציאות.
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 18 נובמבר 2015, 04:24

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב:מה קשור השיוך העדתי או המוצא של כותבי העלון ?
אם זה היה אשכנזי אז זה כן מוסמך ?


ראשית, "מזל טוב" על ההודעה "400".

029.jpg

שנית, אכן זה לא קשור, אבל זאת היא המציאות.


כן, אבל אם אין לזה קשר למה לציין את זה ?

למרות שזו המציאות, אין טעם לציין את זה, בפרט שיש כאלו שיכולים להפגע מזה, שכביכול זה יכול להישמע כזלזול בעדה שלימה. כמו שתציין שהעלון הודפס על דף לבן, בפונט מסוג כך וכך, וכו', למרות שכך המציאות, אם איו קשר למה ציינת ?

גם אם כוונתך לא הייתה לזלזל, לא היה טעם לכתוב את זה.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ירח בן יומו » 18 נובמבר 2015, 11:24

הרוג ופצועים בפשיטת משטרת פריז על דירת מתכנן הפיגועים

כוחות עלית של משטרת פריז פשטו לפנות בוקר על דירה בפרבר סן-דני וניהלן חילופי אש כבדים עם המחבלים שהתבצרו בדירה • היעד: עבד אל חמיד עבאוד, המוח שמאחורי הפיגועים, והמחבל השמיני שהצליח להימלט מהזירה • מחבלת מתאבדת פוצצה עצמה כאשר פרצו הכוחות אל הבית, לפחות אדם נוסף נהרג

ישעיה פרידמן | 8:27 | ו׳ בכסלו תשע״ו

שני מחבלים נהרגו בחילופי ירי ובהתפוצצות מחבלת מתאבדת במהלך פשיטת הכוחות המיוחדים של משטרת פריז על דירת מסתור בסן דני, הפרבר הצפוני בבירה. שלושה מחבלים נוספים נעצרו ומחבל רביעי נמלט.

מאות שוטרים מיחידות הז’נדרמריה והלוחמה בטרור של משטרת פריז בליווי יחידות עלית מצבא צרפת, כיתרו לפנות בוקר את הפרבר, בעקבות מידע מודיעיני על בית בו מסתתר עבד אל חמיד עבאוד, מי שתכנן את שרשרת הפיגועים האימתנית. עמו בבית התבצרו גם סלאח עבד סלאם המחבל השמיני שנמלט מהזירה, ומחבל תשיעי עליו דווח אמש כי נצפה בסרטוני אבטחה בדקות שקדמו לפיגועים.

הפשיטה המשטרתית החלה בשעה 5:10 (שעון ישראל) וחילופי אש כבדים נערכו בין כוחות המשטרה שהקיפו את הבית לבין המחבלים שהתבצרו בדירה, ביניהם כמה החשודים בתכנון וביצוע הפיגועים. יעד המבצע מרוחק כשני ק”מ בלבד מאיצטדיון הסטאד-דה-פרנס אשר בסמוך לו אירעו שניים מפיגועי ההתאבדות בסוף השבוע שעבר.

לאחר שעות ארכות של קרבות ירי בהם נהרג מחבל מירי צלף, ואזרח צרפתי נהרג מירי המחבלים, שכך הרעש לזמן מה וכוחות הביטחון נערכו לפרוץ אל הבית. עם כניסת השוטרים פוצצה עצמה מחבלת מתאבדת בפתח הדירה וגרמה לפציעתם של שני שוטרים.

מקור במשטרת פריז אמר ל”לה מונד” כי שני חמושים נהרגו בדירה במהלך חילופי האש כבדים בשעתיים הראשונות למצור ושלושה שוטרים נפצעו בדרגות שונות. זהות ההרוגים בדירה אינה וודאית וקיים חשש כי יעד הפשיטה, המחבל עבד אל חמיד עבאוד, הצליח להימלט מהזירה.

צבא צרפת מסייע אף הוא בהשלמת הכתר על האזור בידי כוחות נרחבים שהוזרמו לזירה. התושבים נקראו שלא לצאת מהבית והתחבורה הציבורית עדיין משותקת.

כאמור, לאחר מצור בן ארבע שעות וחילופי אש כבדים בין המחבלים המתבצרים לבין כוחות הביטחון של צרפת, פרצו שוטרי יחידת העלית, ה-GIGN, אל הבית ונתקלו במחבלת מתאבדת שהתפוצצה בפתח הדירה. שני שוטרים נפצעו בפיגוע.

מקור: jdn
http://www.jdn.co.il/news/592298
קבצים מצורפים
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-1.jpg
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-1.jpg (100.03 KiB) נצפה 33078 פעמים
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-2.jpg
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-2.jpg (117.93 KiB) נצפה 33078 פעמים
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-4-650x280.jpg
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-4-650x280.jpg (55.39 KiB) נצפה 33078 פעמים
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-6.jpg
כוחות-משטרת-פריז-במצור-על-בית-המחבלים-18112015-6.jpg (110.62 KiB) נצפה 33078 פעמים
נערך לאחרונה על ידי ירח בן יומו בתאריך 18 נובמבר 2015, 11:25, נערך פעם אחת בסך הכל.
אם אין לך מה לעשות אל תעשה את זה פה ! ! !
סמל אישי של המשתמש
ירח בן יומו
 
הודעות: 190
הצטרף: 16 אוקטובר 2013, 01:29
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ירח בן יומו » 18 נובמבר 2015, 11:24

.
אם אין לך מה לעשות אל תעשה את זה פה ! ! !
סמל אישי של המשתמש
ירח בן יומו
 
הודעות: 190
הצטרף: 16 אוקטובר 2013, 01:29
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 18 נובמבר 2015, 14:08

צפנת פענח כתב:למרות שזו המציאות, אין טעם לציין את זה, בפרט שיש כאלו שיכולים להפגע מזה, שכביכול זה יכול להישמע כזלזול בעדה שלימה.

כשיודעים מבטן מי יצא, זה מתרץ הרבה תמיהות, כידוע ליודעי ח"ן, וד"ל.
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 18 נובמבר 2015, 14:44

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב:למרות שזו המציאות, אין טעם לציין את זה, בפרט שיש כאלו שיכולים להפגע מזה, שכביכול זה יכול להישמע כזלזול בעדה שלימה.

כשיודעים מבטן מי יצא, זה מתרץ הרבה תמיהות, כידוע ליודעי ח"ן, וד"ל.בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב. (אתה יכול להמשיך לתרץ תירוצים ולהיתמם, אבל גם אתה יודע שהיה מן הראוי שלא לכתוב את זה, בטח שלא בהקשר שלילי).
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 18 נובמבר 2015, 15:48

צפנת פענח כתב:בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב.

סליחה, מתגובתך רואה אני שלא הבנת/הסתכלת מה שכתבתי, עיין שוב, וחסל הקושיות.
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נעשה ונשמע » 18 נובמבר 2015, 19:36

צפנת פענח כתב:
נחמן כתב:
צפנת פענח כתב:למרות שזו המציאות, אין טעם לציין את זה, בפרט שיש כאלו שיכולים להפגע מזה, שכביכול זה יכול להישמע כזלזול בעדה שלימה.

כשיודעים מבטן מי יצא, זה מתרץ הרבה תמיהות, כידוע ליודעי ח"ן, וד"ל.בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב. (אתה יכול להמשיך לתרץ תירוצים ולהיתמם, אבל גם אתה יודע שהיה מן הראוי שלא לכתוב את זה, בטח שלא בהקשר שלילי).


סתם למען הסקרנות...
מענין אילו זה היה כתוב באיזה עלון אשכנזי, ('פנינים' למשל...) והכותב היה מציין שזה מ'עלון חסידי' וכדו', היה מישהו נזעק על 'זלזול בעדה שלימה'.
או שמא ה'זכות' 'להזדלדל' שמור לעדה מסוימת בלבד...
ובאו כולם בברית יחד, נעשה ונשמע אמרו כאחד, ופתחו וענו ה' אחד...
סמל אישי של המשתמש
נעשה ונשמע
 
הודעות: 1000
הצטרף: 10 נובמבר 2012, 22:09
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 18 נובמבר 2015, 20:35

נעשה ונשמע כתב:או שמא ה'זכות' 'להזדלדל' שמור לעדה מסוימת בלבד...

;)
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 19 נובמבר 2015, 02:06

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב:בדיוק. ולכן זה רק ליודעי ח"ן ולא אמור להיות כתוב.

סליחה, מתגובתך רואה אני שלא הבנת/הסתכלת מה שכתבתי, עיין שוב, וחסל הקושיות.קראתי גם הבנתי, ואדרבה, במקום לחזור בך, ירדת נמוך עוד יותר.

ואני בכלל אשכנזי, אבל צרם לי הציון הזה שבא בהקשר של זלזול, אין בעיה לציין בצורה אחרת.

ולמי שציין אם היו מציינים שזה מקהילות החסידיות בהקשר מזלזל (שגם זה אינו ראוי), אבל העניין הוא שאין שום קשר למוצא העדה לעניין שדובר (לפי שיטתו של נחמן שיש קשר, אז בוודאי שאין זה מן הראוי לציין זאת), ובכל מקרה, או שזה לא ממן העניין, או שזה לא לעניין לציין זאת.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 19 נובמבר 2015, 02:15

ר' צפנת צודק. בבקשה להשתדל לדבר בצורה מכבדת.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

אנא הצטרפו לתפילות

הודעה שלא נקראהעל ידי זה הוא » 19 נובמבר 2015, 02:15

אנא הצטרפו לתפילה על הפצוע הקשה שנדקר ע"י דעאש במרסיי
ציון בן לואיזה לרפו"ש
היכנסו לפרק תהלים אחד
והעבירו לחברים במייל ובכל מקום
http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=WDH2P1ZR3I
בשורות טובות
גם אני לא גולש בכיכר השבת.
כיכר השבת האתר שהרס את העולם החרדי ואכמ"ל (הציבור מוזמן להצטרף למחאה ולקידוש השם)
זה הוא
 
הודעות: 261
הצטרף: 07 אוקטובר 2015, 14:13
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 19 נובמבר 2015, 02:25

יאיר כתב:ר' צפנת צודק. בבקשה להשתדל לדבר בצורה מכבדת.

:) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 19 נובמבר 2015, 02:30

נחמן כתב:
יאיר כתב:ר' צפנת צודק. בבקשה להשתדל לדבר בצורה מכבדת.

:) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)ר' יאיר באמת תלמיד חכם, ויש לו עוד מעלות רבות וטובות, ואשרינו שיש לנו כזה מנהל.

אגב, שמעתי בשם ר' יענקל מילר, ה"יארמער רב" שאמר שמי שאומר מאמר זה, של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם ולא העלה חיוך על שפתיו, סימן שלא כיוון פירוש המילות...
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 19 נובמבר 2015, 02:32

מיעוט רבים 2.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 19 נובמבר 2015, 02:36

צפנת פענח כתב:אגב, שמעתי בשם ר' יענקל מילר, ה"יארמער רב" שאמר שמי שאומר מאמר זה, של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם ולא העלה חיוך על שפתיו, סימן שלא כיוון פירוש המילות...

לכן שמתי שני סימני חיוך
נחמן כתב: :) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)
נחמן
 
הודעות: 1261
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 19 נובמבר 2015, 02:39

נחמן כתב:
צפנת פענח כתב:אגב, שמעתי בשם ר' יענקל מילר, ה"יארמער רב" שאמר שמי שאומר מאמר זה, של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם ולא העלה חיוך על שפתיו, סימן שלא כיוון פירוש המילות...

לכן שמתי שני סימני חיוך
נחמן כתב: :) תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם... :)חחח
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי זעקל » 19 נובמבר 2015, 12:10

צפנת פענח כתב:
נחמן כתב:
צפנת פענח כתב:אגב, שמעתי בשם ר' יענקל מילר, ה"יארמער רב" שאמר שמי שאומר מאמר זה, של תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם ולא העלה חיוך על שפתיו, סימן שלא כיוון פירוש המילות...

חחח

אגב שמעתי בשם הרב הנ"ל
שמישהו נכנס לגיהינום וראה מלאך דוחף כל מי שמנסה להוציא את הראש מהיורה הרותחת,וכשנכנס לחלקת הרבנים ראה שאין ממונה לדבר זה ,שאל מה הפרוטקציה לרבנים? ענו לו שכאן אין צריכים מלאך כל אחד שמנסה להרים קצת את הראש חבריו דוחפים אותו מטה. :D :D :D
זעקל
 
הודעות: 333
הצטרף: 25 נובמבר 2014, 11:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי עובדיה » 19 נובמבר 2015, 15:52

פריז: גופת ''המוח'' שתיכנן את הפיגועים בשישי זוהתה בין ההרוגים בפשיטת המשטרה אתמול
המוח חוסל: רשמית הודיעה צרפת כי בפשיטה בסאן דני חוסל עבד אל חאמיד עבאוד . זוהה בבדיקת דנא
שעה שעוברת - אינה חוזרת, ולכן תמיד לנסות ולהשתדל לעשות רק טוב - שלכם עובדיה!
סמל אישי של המשתמש
עובדיה
 
הודעות: 2816
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:09
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 20 נובמבר 2015, 01:04

עובדיה כתב:פריז: גופת ''המוח'' שתיכנן את הפיגועים בשישי זוהתה בין ההרוגים בפשיטת המשטרה אתמול
המוח חוסל: רשמית הודיעה צרפת כי בפשיטה בסאן דני חוסל עבד אל חאמיד עבאוד . זוהה בבדיקת דנאשיתביישו להם !!! למה לא נטרלו אותו ? למה להרוג, צריך לחקור שם חשש לג'נוסייד (רצח עם) ועבירה על פשעי מלחמה.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי AKUHNKV » 20 נובמבר 2015, 01:38

צפנת פענח כתב:
עובדיה כתב:פריז: גופת ''המוח'' שתיכנן את הפיגועים בשישי זוהתה בין ההרוגים בפשיטת המשטרה אתמול
המוח חוסל: רשמית הודיעה צרפת כי בפשיטה בסאן דני חוסל עבד אל חאמיד עבאוד . זוהה בבדיקת דנאשיתביישו להם !!! למה לא נטרלו אותו ? למה להרוג, צריך לחקור שם חשש לג'נוסייד (רצח עם) ועבירה על פשעי מלחמה.

אתה מתכוון ברצינות?
AKUHNKV
 
הודעות: 20
הצטרף: 19 נובמבר 2015, 22:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 20 נובמבר 2015, 01:42

יוני44/ישיבישער/שלוימלה כתב:
צפנת פענח כתב:
עובדיה כתב:פריז: גופת ''המוח'' שתיכנן את הפיגועים בשישי זוהתה בין ההרוגים בפשיטת המשטרה אתמול
המוח חוסל: רשמית הודיעה צרפת כי בפשיטה בסאן דני חוסל עבד אל חאמיד עבאוד . זוהה בבדיקת דנאשיתביישו להם !!! למה לא נטרלו אותו ? למה להרוג, צריך לחקור שם חשש לג'נוסייד (רצח עם) ועבירה על פשעי מלחמה.

אתה מתכוון ברצינות?


ברצינות אם תשלח מלא הודעות תגיע ל20. כולנו מכירים את הכוונות הנסתרות האלו.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 22:13

סכנה ממשית ומיידית״ בבריסל: מאות חיילים ורכבים משוריינים ברחובות בשל איום לפיגוע כימי
 
״סכנה ממשית ומיידית״ בבריסל: מאות חיילים ורכבים משוריינים ברחובות בשל איום לפיגוע כימי, שגרירות ארהב לאזרחיה בעיר - ׳השארו בבתים׳.

גם בצרפת . כוחות צבא נפרסו במתקני מים חיוניים מחשש למתקפה כימית  
 
  ראש הממשלה ולס הזהיר שהסכנה למתקפה כימית היא בשיא כל הזמנים.
נגנבו חליפות הגנת אב"כ מבית חולים ביום רביעי.

חולקו לבתי החולים בפעם הראשונה האמצעי החזק ביותר נגד גז עצבים סארין (מה הוא? פיתוח ייחודי/סודי של הצרפתים? לא נאמר) וגזי עצבים אחרים.
חיל הרפואה של הצבא קיבל הוראה לחלק אטרופין (נוגד/משהה גז עצבים)
FT5CFr.jpg
FT5CFr.jpg (81.6 KiB) נצפה 33246 פעמים
tJoRvO.jpg
tJoRvO.jpg (81.87 KiB) נצפה 33246 פעמים
CUVuiwpWEAANSpW.jpg
זה ממקור אחר,
CUVuiwpWEAANSpW.jpg (53.5 KiB) נצפה 33246 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי כוכב » 21 נובמבר 2015, 22:42

ר' יצחק
תודה.
סמל אישי של המשתמש
כוכב
 
הודעות: 816
הצטרף: 04 נובמבר 2014, 23:06
מיקום: נע ונד
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי ג'ינג'י » 21 נובמבר 2015, 22:47

אזרח ישראלי הוא אחד מהנרצחים במתקפת טרור במלון במאלי
סמל אישי של המשתמש
ג'ינג'י
 
הודעות: 186
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 00:20
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

העניינים מתלהטים, כעת הוותיקן על הכוונת.

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 23:33

התרעה חמה לפיגוע בוותיקן ברומא

שגרירות ארה"ב ממליצה לא לפקוד את האיזור, בשל התרעה חמה על ניסיונות של מחבלים לבצע פיגוע גדול שם.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: העניינים מתלהטים, כעת הוותיקן על הכוונת.

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 21 נובמבר 2015, 23:36

יצחק הספרן כתב:התרעה חמה לפיגוע בוותיקן ברומא

שגרירות ארה"ב ממליצה לא לפקוד את האיזור, בשל התרעה חמה על ניסיונות של מחבלים לבצע פיגוע גדול שם.הלוואי שיחריבו את כל הקריה שם.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

לאט לאט העולם קולט את האמת המרה.

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 21 נובמבר 2015, 23:58

אם כי לא פעם מאשים בכך את ישראל,
ומה הפעם?

מועצת הביטחון אישרה החלטה הקוראת למדינות העולם להיאבק בדאעש  

צרפת הגישה את הצעת ההחלטה בעקבות מתקפת הטרור הקטלנית במדינה,
והיא אושרה פה אחד על ידי כל 15 החברות במועצה.
על פי ההחלטה, כל המדינות המסוגלות לכך צריכות לפעול כדי להילחם בארגון הקיצוני "המהווה איום חסר תקדים לשלום ולביטחון"

מועצת הביטחון של האו"ם אישרה הלילה (שבת) פה אחד את הצעת ההחלטה שהגישה צרפת,
הקוראת לכל המדינות בעלות האמצעים המתאימים להצטרף למתקפה נגד ארגון "המדינה האיסלאמית" (דאעש) בסוריה ובעיראק.
כמו כן ההצעה קוראת למדינות לעשות את מירב המאמצים כדי למנוע מתקפות עתידיות של הארגון הקיצוני.
"המדינה האיסלמית מהווה איום חסר תקדים לשלום ולביטחון העולמי", נכתב בהחלטה.
כמו כן, קוראת ההחלטה למדינות "לעצור את שטף האזרחים הזרים המגיעים לסוריה ועיראק במטרה להצטרף לארגון,
וכן למנוע ולדכא את אמצעי מהמימון של הארגון".

ההחלטה מגיעה לאחר חודש שבו נהרגו מאות בני אדם בתקיפות הארגון.
130 בני אדם נהרגו במתקפה הקטלנית בפריז, 45 נהרגו בפיצוצים בדאחייה, מעוז חיזבאללה שבבירות ו-224 נהרגו בהתרסקות המטוס הרוסי שהתפוצץ מעל שמי סיני.
כמו כן מוקדם יותר השנה ארעו פיגועים קטלניים בטוניסיה ובאנקרה.
האירועים הובילו את מועצת הביטחון, הנוטה להיות חלוקה בדעותיה, להוביל מהלך משותף נגד הארגון שלא מבדיל בין הגושים והכוחות העולמיים השונים.
לאחר שהארגון הוציא להורג שבוי סיני השבוע, הוא למעשה פגע בכל חמשת המדינות הקבועות בעלות זכות הווטו,
כך שצרפת לא התקשתה להעביר את ההחלטה.

נ.ב. לאט לאט כותרת האשכול כבר לא רלבנטית,
כי נחשף שזה למעשה טרור עולמי,
אולי כדאי שההנהלה תחליף את הכותרת,
ל מתקפות טרוריסטיות בעולם.
או משהוא דומה
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: לאט לאט העולם קולט את האמת המרה.

הודעה שלא נקראהעל ידי צפנת פענח » 22 נובמבר 2015, 00:14

יצחק הספרן כתב:
נ.ב. לאט לאט כותרת האשכול כבר לא רלבנטית,
כי נחשף שזה למעשה טרור עולמי,
אולי כדאי שההנהלה תחליף את הכותרת,
ל מתקפות טרוריסטיות בעולם.
או משהוא דומהנכון, צריך להחליף ל"טרור עולמי" זה הכי מתאים.
צפנת פענח
 
הודעות: 997
הצטרף: 26 יולי 2015, 20:18
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 נובמבר 2015, 00:29

צבא ארה"ב לאנשי ביטחון אמריקאים: לא להגיע לבריסל ב-72 השעות הקרובות

מטה פיקוד אירופה של צבא ארה"ב הורה להורה לעובדי הפנטגון וחברי צוותים צבאיים וביטחוניים אחרים שלא להגיע לבריסל ב-72 השעות הקרובות. ההנחייה תקפה גם לבני משפחותיהם של עובדי משרד ההגנה האמריקאי, יועצים צבאיים ועובדי קבלן של הפנטגון. יצויין כי מטה ברית נאט"ו נמצא 70 קילומטרים מדרום לבריסל.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מתקפת טרור אכזרית בצרפת!

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 נובמבר 2015, 00:31

האיחוד האירופי הסכים להגביר את הפיקוח על גבולותיו באזור שנגן

שרי החוץ באיחוד האירופי קיבלו את הצעתה של צרפת והסכימו היום להדק את הפיקוח והאבטחה על גבולות האיחוד בעקבות מתקפת הטרור בפריז בשבוע שעבר. בשיחות חירום שנערכו בבריסל הסכימו השרים להחמיר את הבדיקות על כל מי שעובר בגבולות שנמצאים באזור אמנת שנגן ושעד היום ניתן היה לעבור דרכם ללא בדיקה.

הנציבות האירופית קראה להקים סוכנות מודיעין רחבה של האיחוד. "אנחנו מקווים שאירופה, שכבר בזבזה זמן יקר בנושאים דחופים, תקבל היום החלטות שאנחנו חייבים לקבל", אמר שר הפנים הצרפתי ברנאר קזנב עם הגעתו לשיחות.

בעקבות התקיפה הקטלנית בפריז דורשת צרפת מהאיחוד האירופי לנקוט בשורת צעדים להידוק הביקורת על גבולות האיחוד. מעתה יתמודדו אזרחי מדינות האיחוד עם בדיקות קבועות של תעודות זהות ובקרה מחמירה יותר מכפי שנהוג כעת בעת כניסה ויציאה מאזור התנועה החופשית.

רשימת הדרישות של פריז פורטה במסמך בן שלושה עמודים שעותק ממנו הגיע לידי העיתון גרדיאן. על פי הצעתה של פריז, כל אזרחי האיחוד האירופי הנכנסים לאזור התנועה החופשית של אמנת שנגן יצטרכו להיבדק במאגרי מידע המוקדשים ללוחמה בטרור. בנוסף קרא המסמך לאימוץ מהיר של אמצעים לתיעוד הפרטים של כל הנוסעים דרך האוויר בתחומי האיחוד האירופי, הטלת שורת מגבלות על סחר ומכירה של כלי נשק, הידוק הבקרה על העברות כספיות ואמצעים לא אלקטרוניים להעברת תשלומים וכן שיתוף גדול יותר של מודיעין בין מדינות האיחוד האירופי
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

המהומה בבריסל בשל גילוי מצבור נשק כימי וחומרי נפץ.

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 נובמבר 2015, 00:38

משוריינים ברחובות בבריסל: מצבור נשק כימי נמצא במולנבק

הופעות בוטלו, מרכזי קניות נסגרו ומשוריינים נשלחו לרחובות בירת בלגיה בשל חשש מ"איום ממשי". מצבור של נשק כימי וחומרי נפץ נמצא בפשיטה על הפרבר בו גדל "המוח" מפיגועי פריז (חדשות)

פחד בבריסל: בעקבות הודעת הרשויות בבלגיה על "איום ממשי" למתקפת טרור זהה למתקפה בפריז, מרכזי קניות בבריסל נסגרו וברחובות מסתובבים משוריינים. בעקבות המצב המתוח וה"סכנה הברורה והמיידית" ממנה מזהירים ברשויות, בוטלו משחקים ספורט שתוכננו להיערך בעיר בסוף השבוע.

לפי דיווחים בכלי תקשורת בלגיים,נמצא מצבור נשק בפשיטה לילית שקיימה המשטרה במולנבק - פרבר בו גדל ה"מוח" שמאחורי מתקפת הטרור בפריז לפני כשבוע. בפשיטה נמצאו חומרים כימיים וחומרי נפץ. ההערכות הן כי איתור מצבור הנשק השייך לג'יהדיסטים הוא הסיבה לכוננות הגבוהה ביותר ברחבי בריסל,

כחלק מהמאמצים לסכל פיגוע, הומלץ לאזרחים שלא להגיע למקומות הומי אדם והופעות תרבות בוטלו. בשגרירות ארה"ב המליצו לאזרחים הנמצאים בבריסל להסתגר בבתים. תמונות שהגיעו מבריסל הראו משוריינים וחיילים רבים שמסתובבים ברחובות. גם באזורים החרדים באנטוורפן הורגשה תנועה גדולה של אנשי צבא.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי קטןודל » 22 נובמבר 2015, 01:19

תודה לידידינו יצחק הספרן על העדכונים.
קטןודל
 
הודעות: 909
הצטרף: 02 אוקטובר 2014, 20:39
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 11:09

הסיטואציה בבלגיה: קנדה סוגרת את השגרירות; 16 עצורים; חשוד התנגש במכוון עם רכבו בשוטרים

הסיטואציה בבלגיה: קנדה החליטה לסגור "עד להודעה חדשה" את השגרירות במדינה בשל המצב הבטחוני.
בתוך כך, מהמשטרה הבלגית נמסר כי ב-19 פעילויות משטרתיות נעצרו 16 בני אדם. המפגע מפריז לא נמנה בין העצורים. כמו כן לא אותרו אמצעי לחימה במהלך הפשיטות.

באחד המקרים חשוד התנגש במכוון עם רכבו במשטרה, נמסר על פצוע אחד. השוטרים פתחו באש לעבר הרכב - שנמלט - אך אותר בהמשך.

כמו כן, כפי שפורסם באשכול שכן, לפי דיווח בעיתון בלגי - המחבל מפריז, סלאם עבד א-סלאם, נצפה ברכב BMW על כביש מהיר בדרכו לגרמניה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 11:37

מירי במגרש משחקים בניו אורלינס
04:53 | רויטרס
לפחות 16 בני אדם נפצעו הלילה (שני) מירי במגרש משחקים בניו אורלינס, ארצות הברית. במהלך אירוע הירי שהו במקום כ-500 בני אדם שהשתתפו במצעד. הפצועים פונו לבתי החולים וטרם ברורה חומרת הפציעות. הרקע עדיין לא ברור.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: לאט לאט העולם קולט את האמת המרה.

הודעה שלא נקראהעל ידי yehuda » 23 נובמבר 2015, 17:48

צפנת פענח כתב:
יצחק הספרן כתב:
נ.ב. לאט לאט כותרת האשכול כבר לא רלבנטית,
כי נחשף שזה למעשה טרור עולמי,
אולי כדאי שההנהלה תחליף את הכותרת,
ל מתקפות טרוריסטיות בעולם.
או משהוא דומהנכון, צריך להחליף ל"טרור עולמי" זה הכי מתאים.


או ל"מלחמת גוג ומגוג". (בקרוב נתוודע בוודאות אם זה אכן זה)
כמה פעמים אנו מבקשים וטהר לבנו לעבדך באמת?

הבה לא נזהם אותו... כי לב יש לנו רק אחד!
סמל אישי של המשתמש
yehuda
מנהל
 
הודעות: 1274
הצטרף: 24 יוני 2015, 05:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי המורה » 23 נובמבר 2015, 21:02

בבריסל זה עומד כבר ב21 בני אדם שנלקחו במעצר אחר בדיקה של עוד 5 בתים.

חדשות הבלגי מכחיש את מה שכתוב כאן באתר שהטרוריסט המבוקש נמלט לגרמניה...
חיים זה לא רק שיעור חשבון, זה גם מבחן.
סמל אישי של המשתמש
המורה
 
הודעות: 1623
הצטרף: 01 אוגוסט 2014, 12:52
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מלחמת עולם שלישית

הודעה שלא נקראהעל ידי בנש''ק » 23 נובמבר 2015, 21:08

נראה לי שזאת צריכה להיות הכותרת.
לחיוך, אין חלקי חילוף!!!
בנש''ק
 
הודעות: 295
הצטרף: 16 ספטמבר 2015, 18:32
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: לאט לאט העולם קולט את האמת המרה.

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 23:54

yehuda כתב:
צפנת פענח כתב:
יצחק הספרן כתב:
נ.ב. לאט לאט כותרת האשכול כבר לא רלבנטית,
כי נחשף שזה למעשה טרור עולמי,
אולי כדאי שההנהלה תחליף את הכותרת,
ל מתקפות טרוריסטיות בעולם.
או משהוא דומהנכון, צריך להחליף ל"טרור עולמי" זה הכי מתאים.


או ל"מלחמת גוג ומגוג". (בקרוב נתוודע בוודאות אם זה אכן זה)

אכן מהחומר שאני רואה וקורא, אני מאוד מתרשם שזה הכיוון.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 23 נובמבר 2015, 23:58

דרום פריז: חגורת נפץ נמצאה בפח אשפה

החגורה דומה לחגורות הנפץ ששימשו במתקפת הטרור הרצחנית.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 24 נובמבר 2015, 06:34

מחלקת המדינה האמריקנית מוציאה אזהרת מסע גלובלית - 'העולם מסוכן, יש סיכון בעזיבת המדינה'

ממחלקת המדינה האמריקנית נמסר באזהרת מסע כלל-עולמית כי ישנם סיכונים פוטנציאליים בעזיבת אדמת ארה"ב בשל עליה באיומי הטרור.
ההודעה טוענת כי ישנו מידע לפיו דאעש, אל-קעידה, בוקו חראם וארגונים נוספים זוממים לתכנן ולהוציא לפועל פיגועי טרור במגוון אזורים בעולם, באמצעות טקטיקות שונות תוך שימוש באמצעים קונבציונליים ולא-קונבנציונליים.

האזהרה תקפה עד ה-24 בפברואר, 2016.
נ.ב. וזאת אחרי שרק לפני זמן קצר (לאחר חתימת ה"הסכם" עם אירן) אמר אובמבה שהעולם נעשה מקום בטוח יותר,
אבל מה, אולי בעיניו המוסלמיות, אירן גרעינית ודאעש בשלטון,
זה עולם בטוח יותר ;) י.ה
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 24 נובמבר 2015, 06:57

ההסבר של הנסיך צ'ארלס לעליית דאעש: שינויי האקלים  

 
  הנסיך צ'ארלס אמר כי הכישלון העולמי בהתמודדות עם שינויי האקלים הוא שורש מלחמת האזרחים בסוריה, הטרור העולמי ומשבר הפליטים באירופה.

בשבוע הבא ינאם יורש העצר בוועידת האקלים בפריז, שאליה יגיעו 118 מנהיגים בעולם, שינסו לסכם על הגבלת פליטת גזי החממה. בראיון ל"סקיי ניוז" ששודר היום (ב') והוקלט לפני מתקפת הטרור בפריז אמר הנסיך כי תסמינים כאלה הם "מקרה קלאסי שבו לא מתמודדים עם הבעיה".

"חלק מאיתנו אמרנו כבר לפני 20 שנה שאם לא ניאבק בנושאים האלה נראה החרפה של המאבק על משאבי הטבע וקשיים גדולים יותר בנוגע לבצורת. ההשפעה המצטברת של שינויי האקלים מלמדת שאנשים חייבים לפעול", אמר צ'ארלס.

"למעשה יש הוכחה טובה מאוד לכך שאחת הסיבות המרכזיות לזוועות בסוריה היא הבצורת שנמשכת כחמש או שש שנים", אמר צ'ארלס. "מספרים אדירים של אנשים בסופו של דבר היו חייבים לעזוב את אדמתם".

כשנשאל בראיון, שצולם לפני כשלושה שבועות, אם יש קשר ישיר בין שינויים אקלימיים, סכסוכים וטרור, השיב צ'ארלס: "בוודאי. אנחנו אף פעם לא מתמודדים עם שורש הבעיה שלמרבה הצער היא מה שאנחנו עושים לסביבה הטבעית שלנו". הוא ציין כי הבעיות רק יחריפו אם העולם לא יפעל מיידית.

ואם אתם חושבים שההזיות הללו חדשות?,
אז מגיב בשם ׳Ferenci׳ מזכיר/כותב
נשמע הזוי, אבל ב1941 גם הסבירו שהיטלר עלה לשלטון בגלל התחממות גלובלית...  

ומביא קטע מעיתון באיווה, ארה״ב מ1941, המצטט מדען אחד שטען שטמפרטורות גבוהות יותר גורמות לאנשים להיות יותר כנועים ומוכנים ללכת אחרי הדיקטטור...

2015-11-22-11-12-07.png
2015-11-22-11-12-07.png (239.34 KiB) נצפה 33912 פעמים


נ.ב. מכיוון שדברים אלו תואמים כמו כפפה ליד ל2 האשכולות, טרור עולמי וסיפורים פיקנטיים וביזריים, חרגתי ממנהגי ושמתים בשניהם.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי yehuda » 24 נובמבר 2015, 08:04

[quote="יצחק הספרן"]מחלקת המדינה האמריקנית מוציאה אזהרת מסע גלובלית - 'העולם מסוכן, יש סיכון בעזיבת המדינה'

ממחלקת המדינה האמריקנית נמסר באזהרת מסע כלל-עולמית כי ישנם סיכונים פוטנציאליים בעזיבת אדמת ארה"ב בשל עליה באיומי הטרור.
ההודעה טוענת כי ישנו מידע לפיו דאעש, אל-קעידה, בוקו חראם וארגונים נוספים זוממים לתכנן ולהוציא לפועל פיגועי טרור במגוון אזורים בעולם, באמצעות טקטיקות שונות תוך שימוש באמצעים קונבציונליים ולא-קונבנציונליים.

אמריקה אומרת: העולם מסוכן. - נכון. אולי כדאי שתשקלו לעזוב אותו...

יש סיכון בעזיבת המדינה' ... גאוה אמריקאית טיפשית. כאילו שאמריקה היא המקום הבטוח בעולם. גם אחרי שמתו אלפי אמריקאים בפיגועי טרור לא נפלה גאוותם, גם לאחרי ששני מגדלי הע"ז של דור הפלגה התמוטטו בעשר דקות כמגדל קלפים.
כמה פעמים אנו מבקשים וטהר לבנו לעבדך באמת?

הבה לא נזהם אותו... כי לב יש לנו רק אחד!
סמל אישי של המשתמש
yehuda
מנהל
 
הודעות: 1274
הצטרף: 24 יוני 2015, 05:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי yehuda » 24 נובמבר 2015, 08:28

מצורף בזה מספר אמרי יושר לרבו של הרמח"ל, כל מילה מיותרת
קבצים מצורפים
אמרי יושר.jpg
אמרי יושר.jpg (44.3 KiB) נצפה 33912 פעמים
כמה פעמים אנו מבקשים וטהר לבנו לעבדך באמת?

הבה לא נזהם אותו... כי לב יש לנו רק אחד!
סמל אישי של המשתמש
yehuda
מנהל
 
הודעות: 1274
הצטרף: 24 יוני 2015, 05:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 24 נובמבר 2015, 09:52

ראיתי באיזה מקום:

ממי החל הטרור ?

אני זוכר שבתחילת שנות ה-90' נשיא ארה"ב בוש (האב) ושר החוץ בייקר יזמו את ועידת מדריד וכפו על שמיר ואנשיו להשתתף בה. עוד אני זוכר שארה"ב איימה להפסיק להעניק ערבויות למדינה במידה ולא תוקפא הבניה בהתנחלויות (לצורך השוואה, היום לאובמה אין אפילו כוח לכפות על נתניהו וחבריו להיות נוכחים בועידת שלום שלא לדבר על עשיית ויתורים טריטוריאליים). באותה ועידה ישב שמיר מול המשלחת הסורית שכללה את שר החוץ הסורי פארוק א שארע. שמיר ואנשיו האשימו את הסורים במתן מחסה למרצחים, באימון ומימון של טרוריסטים. בתגובה, הוציא שר החוץ הסורי מתיקו פוסטר גדול (מימיי המנדט) עליו הופיעה תמונה של שמיר בצעירותו ומתחתיה היה כתוב באותיות גדולות באנגלית - "מבוקש".מכאן רואים ממי החל הטרור במזה"ת וממי קיבלו הערבים שיעורים מצוינים והשראה בפעילות חבלנית, במעשי רצח ואלימות.
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 24 נובמבר 2015, 10:08

משולש כתב:ראיתי באיזה מקום:

ממי החל הטרור ?

אני זוכר שבתחילת שנות ה-90' נשיא ארה"ב בוש (האב) ושר החוץ בייקר יזמו את ועידת מדריד וכפו על שמיר ואנשיו להשתתף בה. עוד אני זוכר שארה"ב איימה להפסיק להעניק ערבויות למדינה במידה ולא תוקפא הבניה בהתנחלויות (לצורך השוואה, היום לאובמה אין אפילו כוח לכפות על נתניהו וחבריו להיות נוכחים בועידת שלום שלא לדבר על עשיית ויתורים טריטוריאליים). באותה ועידה ישב שמיר מול המשלחת הסורית שכללה את שר החוץ הסורי פארוק א שארע. שמיר ואנשיו האשימו את הסורים במתן מחסה למרצחים, באימון ומימון של טרוריסטים. בתגובה, הוציא שר החוץ הסורי מתיקו פוסטר גדול (מימיי המנדט) עליו הופיעה תמונה של שמיר בצעירותו ומתחתיה היה כתוב באותיות גדולות באנגלית - "מבוקש".

מכאן רואים ממי החל הטרור במזה"ת וממי קיבלו הערבים שיעורים מצוינים והשראה בפעילות חבלנית, במעשי רצח ואלימות.


אתה תמים? או מיתמם? להגיד כזה דבר מטופש!
וכי משמיר לקחו זאת?
הלו מאביהם ישמעל,
ולאחר מכן מ"נביאם" מוחמד,
ולאחר מכן גזירות ושחיטות מדי פעם בפעם,
וזאת הרבה לפני הוזה המדינה הרצל, ובארצות גלותם,
ואף כאן בארץ ישראל המשיכו זאת גם קודם הציונות,
כך שאינני יודע איך קנית את השקרים והדמגוגיות, של הרוצחים הישמעלים.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 24 נובמבר 2015, 12:12

הוזה המדינה חרצל*. כצ"ל.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14988
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 24 נובמבר 2015, 12:17

יצחק הספרן כתב:
משולש כתב:ראיתי באיזה מקום:

ממי החל הטרור ?

אני זוכר שבתחילת שנות ה-90' נשיא ארה"ב בוש (האב) ושר החוץ בייקר יזמו את ועידת מדריד וכפו על שמיר ואנשיו להשתתף בה. עוד אני זוכר שארה"ב איימה להפסיק להעניק ערבויות למדינה במידה ולא תוקפא הבניה בהתנחלויות (לצורך השוואה, היום לאובמה אין אפילו כוח לכפות על נתניהו וחבריו להיות נוכחים בועידת שלום שלא לדבר על עשיית ויתורים טריטוריאליים). באותה ועידה ישב שמיר מול המשלחת הסורית שכללה את שר החוץ הסורי פארוק א שארע. שמיר ואנשיו האשימו את הסורים במתן מחסה למרצחים, באימון ומימון של טרוריסטים. בתגובה, הוציא שר החוץ הסורי מתיקו פוסטר גדול (מימיי המנדט) עליו הופיעה תמונה של שמיר בצעירותו ומתחתיה היה כתוב באותיות גדולות באנגלית - "מבוקש".

מכאן רואים ממי החל הטרור במזה"ת וממי קיבלו הערבים שיעורים מצוינים והשראה בפעילות חבלנית, במעשי רצח ואלימות.


אתה תמים? או מיתמם? להגיד כזה דבר מטופש!
וכי משמיר לקחו זאת?
הלו מאביהם ישמעל,
ולאחר מכן מ"נביאם" מוחמד,
ולאחר מכן גזירות ושחיטות מדי פעם בפעם,
וזאת הרבה לפני הוזה המדינה הרצל, ובארצות גלותם,
ואף כאן בארץ ישראל המשיכו זאת גם קודם הציונות,
כך שאינני יודע איך קנית את השקרים והדמגוגיות, של הרוצחים הישמעלים.

כבר דיברו פה פעם שלאורך ההסטוריה המוסלמים והערבים לא היו טירוריסטים.
ובמאה האחרונה גם היהודים וגם הערבים הפכו לטירוריסטים וזרעו הרס ומוות במטעני חבלה וכו'. (מי פיצץ את מלון המלך דוד? מי הטביע ספינה מלאה יהודים וירה על נוסעיה? וכו' וכו') רק שכיום ארגון הטירור הציוני התבסס ויש לו גם מטוסים וטנקים. אז הוא קיבל את השליטה על האיזור לעת עתה. והערבים מנסים להחזיר מלחמה שערה באמצעים שבידיהם.
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13736
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: טרור עולמי

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 24 נובמבר 2015, 12:23

יאיר כתב:הוזה המדינה חרצל*. כצ"ל.

אגב בת"א יש שטיבל של חסידי גור ברח' הרצל, היו שקראו לשטיבל ימח שמו שטיבל ע"ש הרחוב
והיו שקראו בבדיחות בקיצור גרצל
סמל אישי של המשתמש
1010
 
הודעות: 6044
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, המוזיקאי, חמו, טהרנו, עוקר הרים, פך שמן, ראש בטטה, שיינע איד, שיך ו־133 אורחים