הבחירות בארה"ב

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 26 אוגוסט 2016, 14:55

הקומיקאית היהודית-אמריקאית הידועה רוזאן בר הזהירה כי נצחון של הילארי קלינטון בבחירות יביא לחיסולה של ישראל.

בר כתבה בחשבון הטוויטר שלה ביום שלישי: "הילארי תהיה, מבחינת ישראל, המוות המוחלט".

נסביר כי לביטוי "to be the death" יש כפל משמעות בשפה האנגלית. בדרך כלל משתמשים בו בלשון הגזמה, כמו בביטוי "לעשות את המוות" בעברית. אולם במקרה הזה, נראה שבר מתכוונת לביטוי במובנו המילולי.

בר הוסיפה "הילארי תמכור פצצות אטום לחמאס בעבור מחיר מתאים. היא מקשיבה לסיד, פול ומקס בלומנטל!".

סיד בלומנטל הוא יהודי אנטי-ישראלי וידיד של בני הזוג קלינטון. בין המיילים שנחשפו ע"י ויקיליקס ישנם מאות התכתבויות עם בלומנטל. סיד נוהג להפנות את הילארי למאמרים שכתבו שני בניו, מקס ופול, שגם הם אנטי-ישראלים.

בין כתביו של מקס בלומנטל ישנם כאלה המשווים את ישראל לנאצים ואת צה"ל לאס-אס, הקוראים לגירוש היהודים מישראל, ומצדיקים טרור פלשתיני. מלבד הקישורים למאמריו של בניו, סיד בלומנטל גם נוהג לשלוח להילארי קישורים למאמרים קיצוניים אחרים שמופיעים ב"הארץ" ובמקומות אחרים.

הילארי קלינטון נוהגת להשיב במחמאות למקס או לבקש עותקים מודפסים מהמאמרים.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 29 אוגוסט 2016, 10:50

בשבוע שעבר מונה סטיבן בנון למוביל הקמפיין החדש של טראמפ, לאחר שקודמו הכזיב והסתבך בפרשיות לא ראויות עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, ונשיא אוקראינה לשעבר, ויקטור ינקוביץ'. אולם נראה כי צעד זה של מינוי בנון עשוי לאיים על יחסיו של טראמפ עם היהודים, לאור תצהיר שמסרה גרושתו של בנון בבית המשפט, שנים ספורות קודם לכן.

הגרושה, מארי לואיס פיקארד, טענה כי בעלה לשעבר התבטא באוזניה פעמים רבות כי 'אינו אוהב יהודים', ואף סירב בהתנגדות נחרצת לרשום את בנותיהם לבית ספר יוקרתי בלוס אנג'לס, היות ו'יש שם יותר מדי יהודים', כדבריו. "לא פעם שמעתי אותו אומר שהוא לא אוהב את הדרך שבה מגדלים הורים יהודים את ילדיהם, להיות 'פרחחים בכיינים'", סיפרה פיקארד ואף תיארה בפרוטרוט את 'תרחיש האימה' שהציג בנון באוזניה, לאחר שגילה כי מבנה בית הספר בו ילמדו בנותיהם – היה בעברו מבנה בית כנסת.

"הנושא הזה הטריד אותו כל כך, עד שהוא פסל את בית הספר כ'מועמד' ראוי בגללו", כתבה פיקארד והמשיכה לגולל את סיפור המסע לבחירת בית ספר 'ראוי'. "כשהגענו לבית ספר אחר, הוא לא התבייש, ושאל את מנהל בית הספר מדוע ישנם כל כך הרבה ספרים על חנוכה, בספרייה".
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 30 אוגוסט 2016, 19:45

סקר NBC: טראמפ צמצם את הפער מול קלינטון לכדי 6% בלבד.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 30 אוגוסט 2016, 21:09

יום הבחירות

מנהיג הדמוקרטים בסנאט מזהיר מפני ניסיונות האקרים של פוטין לזייף את הבחירות • הבולשת הפדרלית פרסמה אזהרה למטות הבחירות במדינות האמריקאיות מחשש למתקפת סייבר רוסית
שובה של המלחמה הקרה? מנהיג המיעוט הדמוקרטי בסנאט, הארי ריד מנבאדה, הזהיר מפני ניסיונות של האקרים רוסים לזייף את תוצאות הבחירות לנשיאות ארה"ב.
בנוסף, הוא קרא לאף-בי-איי לחקור את הראיות שחשפה הבולשת הפדראלית לכך שהאקרים זרים חדרו בשבועות האחרונים למאגרי הנתונים של ועדות הבחירות המרכזיות של מדינת אילינוי וניסו לחדור למאגרים של אריזונה.
במכתב לראש האף-בי-איי, ג'יימס קומי, כתב ריד כי האיום מפני התערבות רוסית בהליך ההצבעה "רחב יותר ממה שידוע ועשוי להיות מכוון גם לזיוף תוצאות ההצבעה הרשמיות". לדבריו, בכירי מודיעין אמריקאים התריעו בתדרוכים אחרונים שקיימו כי נשיא רוסיה ולדימיר פוטין שואף לחבל בבחירות האלה.
בעקבות החששות הללו כינס השר לביטחון פנים, ג'יי ג'ונסון, שיחת ועידה עם נציגי הוועדות ב-50 המדינות לפני כשבועיים, ובה הציע את עזרת הממשל הפדראלי באבטחת מערכות המחשב המדינתיות. בין היתר הציע ג'ונסון כי יועצי אבטחת מידע יסקרו את נקודות התורפה של המערכות.

עדיין לא ברור אם ההאקרים ניסו להשפיע על הבחירות או רק לשלוף מידע על הבוחרים למטרות אחרות. האף-בי-איי התריע מפני "פעילות מכוונת" נגד מאגרי בחירות במדינות השונות בארה"ב, אולם הוא לא ציין מה היא כוונתם של ההאקרים.

על פי דיווח באתר פוליטקו האמריקני, בשבוע שעבר הודיעה הבולשת לכל המדינות בארה"ב לשים לב למתקפות סייבר בתבנית מסוימת, ולבדוק שהמערכות שלהם לא מותקפות. על פי מעורים בנושא, המזכר שהופץ על ידי הבולשת, הינו חסר תקדים ועוד בהתחשב בעובדה שהוא מכוון כלפי רוסיה.

חוקרים שמעורים בעולם הקיברנטי סבורים שייתכן ומדובר בניסיון מתוחכם של הרוסים להתערב במערכת הבחירות האמריקאית – קמפיין שכבר נחל הצלחה, לפי הטענות, בחדירה למחשבי המפלגה הדמוקרטית והדלפת התכתבויות פנימיות של אנשיה. בעוד שמוסקבה הכחישה את הטענות הללו, הקמפיין של קלינטון קבע כי מדובר בהוראה אישית של הנשיא ולדימיר פוטין לפעול למען טראמפ.
כיצד תוכל הגישה למאגרי המידע של המצביעים לסייע להאקרים להטות את הבחירות? כך למשל, יוכלו הללו למחוק שמות של מצביעים או לשנות אותם על פי השיוך הפוליטי שלהם. ככל הידוע, באילינוי למשל קיבלו הפצחנים מידע על 200 אלף אזרחים. כמו כן, מכיוון שטראמפ עצמו כבר קבע שמערכת הבחירות "אינה אמינה", הידיעות על פרצות אבטחה יכולות לסייע לו לשכנע אנשים ברצינותו.
לדברי אחד המומחים, "הרוסים שחררו כעת את כלבי הציד", בהתייחסו לבניית היכולות של מוסקבה במשך שנים, שעשויה להגיע לשיא בניסיון להטות את התוצאה ביריבה הגדולה שמעבר לים.
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני
 
הודעות: 752
הצטרף: 18 אפריל 2016, 22:55
מיקום: מאחוריך
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 05 ספטמבר 2016, 01:49

המפלגה הרפובליקנית בישראל תחנוך מחר את מטה הבחירות החמישי שלה, שימוקם בשומרון.

המטה בשומרון יפעל במתכונת של "מטה נודד" אשר יעבור מדי שבוע לפעול ביישוב אחר ברחבי השומרון, במטה להגיע לציבור גדול ככל שניתן של בוחרים אמריקנים.

במקום יפעל מרכז רישום בוחרים אשר יאויש על ידי עובדי המפלגה הרפובליקנית בישראל, וכן ירוכזו בו פעילויות צוותי השטח ביהודה ושומרון.

המטה החדש מצטרף למטות שכבר נפתחו בירושלים, תל-אביב, רעננה ומודיעין – כאשר בקרוב צפויים במפלגה להשלים את ההיערכות עם פתיחת המטות גם ברחובות, בית שמש וגוש-עציון.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 11 ספטמבר 2016, 18:00

דרמה בבחירות לנשיאות ארה''ב?
עפ''י דיווחים ראשוניים שהגיעו לרשת פוקס ניוז האמריקאית במהלך אירוע הזיכרון לנפילת מגדלי התאומים בגראונד זירו
חשה המתמודדת לנשיאות הילארי קלינטון ברע ועפ''י עדי ראייה אף התעלפה
באם דיווחים אלו אכן נכונים מדובר בתפנית דרמטית במירוץ לבית הלבן.
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3728
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי המגיה » 11 ספטמבר 2016, 20:40

אכן כן
ראיתי את הוידאו
שלום הילרי..
האתר החרדי לייט כיכר השבב
סמל אישי של המשתמש
המגיה
 
הודעות: 629
הצטרף: 20 נובמבר 2012, 21:59
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדי חרדי » 11 ספטמבר 2016, 21:08

איך הייתם מציעים לטראמפ לעקוץ את הילרי קלינטון
אני אומר שיאחל לה רפואה שלמה והחלמה מהירה...
יש אתרים שמסקרים את הציבור החרדי.. ויש אתר של הציבור החרדי www.jdn.co.il
סמל אישי של המשתמש
חרדי חרדי
 
הודעות: 900
הצטרף: 25 מאי 2016, 20:25
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 12 ספטמבר 2016, 17:57

לא הבנתי, קלינטון מתמודדת או מתמוטטת?
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת
 
הודעות: 867
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 25 ספטמבר 2016, 16:25

טד קרוז הודיע על תמיכתו בטראמפ במרוץ לנשיאות; הסנטור, שהתמודד מול טראמפ על המועמדות הרפובליקאית ונמנע מאז מלתמוך בו, הצהיר כי טראמפ הוא "היחיד שיכול לנצח את קלינטון" – לפי סקר חדש, למועמדת הדמוקרטית יתרון של 4%.

הניו יורק טיימס הביע תמיכה בקלינטון לנשיאות; העיתון "הניו יורק טיימס" הודיע על תמיכתו במועמדת המפלגה הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית, הילרי קלינטון – בהודעת העיתון נכתב כי קלינטון מתאימה יותר מאשר יריבה, דונלד טראמפ, להתמודד עם האתגרים בפניהם עומדת המדינה.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 25 ספטמבר 2016, 16:26

הפרשן הבכיר של עיתון 'הארץ', נחמיה שטרסלר, פרסם טור בו הוא מצהיר כי הוא מקווה שהמועמד הרפובליקני דונלד טראמפ ינצל בקרב על נשיאות ארצות הברית.

לפני שאתם משפשפים את העיניים נמהר להרגיע אתכם: שטרסלר עושה חשבון מסובך בסופו הוא מגיע למסקנה כי דוקא טראמפ ילחץ על ישראל, כפי שאיש לא לחץ לפניו, לסגת מהשטחים ולאפשר הקמת מדינה פלסטינית. הנה כמה ציטוטים מטורו המעניין:

איזה סוג של משקיעים אתם? כאלה שמוכנים לשים כסף על מניה מסוכנת שיכולה להניב רווח גבוה, אך גם לגרום להפסד צורב, או כאלה שרוכשים איגרת חוב ממשלתית שלא נותנת שום רווח, אבל שומרת (לא תמיד) על ערך הכסף? איזה סוג בני אדם אתם? שונאי סיכון או אוהבי הרפתקאות?

דונלד טראמפ הוא מניה מסוכנת. הילרי קלינטון היא אג"ח ממשלתית. והאמת היא שהבחירה ביניהם קשה. שניהם בעייתיים מאוד.

די ברור שקלינטון תלך בתלם שחרש ברק אובמה, שהוביל את ארצות הברית לשפל חסר תקדים במעמדה בעולם. אובמה קיבל מעצמה חזקה, והוא מחזיר עלה נידף ברוח. כל מנהיגי העולם, מוולדימיר פוטין, דרך קים ג'ונג און ועד בנימין נתניהו — לא עושים לו חשבון. מקלינטון הם יתעלמו לחלוטין.

קלינטון היא גם מניפולטיבית ולא ישרה. היא נתפסה דוברת שקר בקשר למצב בריאותה, וגם בקשר למאות המיילים שהעבירה בדואר הפרטי שלה, בניגוד לנהלים. פעם אמרה שהיא תומכת בסחר חופשי, אך כאשר ראתה שזה לא פופולרי הפכה במהירות את עורה.

כמו אובמה, גם היא לא מסוגלת להוציא מפיה את המלים "טרור איסלאמי", אפילו כאשר מתברר שהטרוריסט האחרון מניו יורק הוא מהגר מוסלמי מאפגניסטאן, והטרוריסט ממינסוטה הוא מהגר מוסלמי מסומליה. אז איך אפשר לפתור בעיה אם לא מכירים בה?

טראמפ הוא ההיפך ממנה. לו יש פתרון מהיר לכל, בלי מגבלת מציאות. הוא הורג, מחסל ומַגלה בהבל פה. הוא "loose gun" שאינו מקובע לבסיס, ולכן יורה פגזים לכל עבר. הוא גזען ששונא זרים. על כך עונה תומכו המפורסם רודי ג'וליאני, ראש עיריית ניו יורק לשעבר: טראמפ האמיתי הוא אדם אחר לחלוטין, שקול וחכם. להאמין לו?

טראמפ הוא מיסטר שינוי. אצלו שום דבר לא יישאר כמות שהוא. הוא יבצע מהפכות בכל תחום, ממדינאות ועד כלכלה. הוא גם לא יותיר אבן על אבן מ"מורשת" אובמה. אם כך, איך נחליט בין השניים?

לשם כך גייסתי את הזווית הישראלית. עם קלינטון ברור שכלום לא יזוז בחזית הפלסטינית. מה שהיה הוא שיהיה. נתניהו יבטיח לה הבטחות שווא, תוך שהוא מעמיק את הבנייה בשטחים. הייאוש יעמיק ויביא לעוד פיגועים, ומעמד ישראל בעולם יידרדר עוד.

עם טראמפ יש סיכוי להפתעה. ברגע שיגיע למסקנה שהאינטרס האמריקאי הוא יציבות במזרח התיכון, יזמין את נתניהו לשיחה בארבע עיניים ויגיד לו ישירות בפרצוף: יש לך חודשיים להשיג הסכם סופי ומוחלט, כולל נסיגה בשטחים, כולל פתרון בירושלים. אחרת תעמוד לבד באו"ם, בלי מטריית הווטו האמריקאי, ונראה אותך מסתדר עם אמברגו עולמי. נתניהו ישמע, יפנים — ויבצע.

אז אולי זה חלום, אבל עם קלינטון אין גם חלומות. לכן הכרעתי ברורה: אני משקיע במניה המסוכנת. ומתפלל.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 25 ספטמבר 2016, 21:41

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב (שעון ישראל) בניו יורק עם מועמד המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ.

הפגישה נערכה במעונו של טראמפ בטראמפ טוואר' שבמנהן ונמשכה מעל לשעה. בפגישה השתתפו גם שגריר ישראל בארה"ב רון דרמר וחתנו של טרמפ ג'ארד קושנר.

רה"מ נתניהו הציג בפני מר טראמפ את עמדותיה של ישראל בנושאים אזוריים הקשורים לביטחון ישראל ומאמציה להשיג שלום ויציבות באזורנו. נתניהו הודה למועמד לנשיאות על הידידות והתמיכה בישראל.

פגישת השניים באה על רקע בקשתו של טראמפ להיפגש עם ראש הממשלה נתניהו, וזה נענה לבקשתו. מאוחר יותר צפוי נתניהו להיפגש גם עם המועמדת הדמוקרטית לנשיאות הילרי קלינטון.

מחר צפויים קלינטון וטראמפ לעמוד לעימות טלויזיוני ראשוני, כאשר השניים צפויים להתכתש זה מול זה, ויש מי שסבורים שגם פגישת נתניהו עם המועמדים תעלה שם בדוכן העימות.

26138.jpg
26138.jpg (45.9 KiB) נצפה 32347 פעמים
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 26 ספטמבר 2016, 08:59

אמש (ראשון), מספר שעות לאחר פגישתו עם דונלד טראמפ, המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, נפגש רה"מ בנימין נתניהו עם הילר קלינטון, עם המועמדת הדמוקרטית. הפגישה בין השניים נמשכה כ-50 דקות.

ממטה קלינטון נמסר לאחר המפגש כי השניים שוחחו לעומק על בעיותיה של ישראל. בהודעת המטה הודגשו דבריה של קלינטון במהלך הפגישה: "אנחנו חולקים את אותם אינטרסים וערכים משותפים של דמוקרטיה, שוויון, סובלנות ופלורליזם. אם אבחר לנשיאה, אוסיף לחזק את שיתוף הפעולה הביטחוני והמודיעיני עם ישראל, כדי להבטיח את יתרונה האיכותי. כמו כן בכוונתי להתנגד לכל יוזמת דה-לגיטימציה לישראל, כגון תנועות החרם וה-BDS".

קלינטון ציינה עוד: "אתנגד לכל יוזמה חיצונית לכפות פתרון, גם דרך מועצת הביטחון. אני מחויבת לפעול לפתרון של שתי מדינות במשא ומתן ישיר, שיבטיח את מעמדה של ישראל כמדינה יהודית-דמוקרטית ובטוחה עם גבולות מוכרים".

מלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו נמסר כי "במהלך הפגישה הציג נתניהו בפני קלינטון את עמדותיה של ישראל בנושאים אזוריים הקשורים לביטחון ישראל וסקר את מאמציה של ישראל להשיג שלום ויציבות במזרח התיכון".

הפגישה עם קלינטון נערכה מספר שעות לאחר הפגישה עם טראמפ. פגישתם של נתניהו וטראמפ נמשכה כשעתיים, ומדברי מקורביהם של השניים נראה כי הפגישה התנהלה ברוח טובה.

לאחר הפגישה נמסר ממטה טראמפ: "טראמפ ונתניהו שוחחו על הקשר המיוחד בין ארצות הברית וישראל, והקשר הבלתי-ניתן להתרה בין המדינות. כמו כן, הם דנו בסיוע הביטחוני, בענייני ביטחון וביציבות האזורית. טראמפ הכיר בכך שירושלים היא בירתה הנצחית של ישראל, וכי ארצות הברית בממשלתו תכיר בירושלים 'כבירה הבלתי ניתנת לחלוקה'".

מלשכתו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נמסר: "ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הבוקר בניו יורק עם מועמד המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ. הפגישה נערכה במעונו של מר טראמפ ונמשכה מעל לשעה. בפגישה השתתפו גם שגריר ישראל בארה"ב רון דרמר וחתנו של טרמפ ג'ארד קושנר.

עוד נמסר בהודעה כי "ראש הממשלה נתניהו הציג בפני מר טראמפ את עמדותיה של ישראל בנושאים אזוריים הקשורים לביטחון ישראל ומאמציה להשיג שלום ויציבות באזורנו. רה"מ נתניהו הודה למר טרמפ על הידידות והתמיכה בישראל".

כעת מתכוננים שני המועמדים לעימות המתוקשר שלהם שיערך בלילה שבין שני לשלישי
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 26 ספטמבר 2016, 12:54

"נתניהו ווינר" • כשטראמפ כיכב בסרטוני תעמולה של הליכוד.

לפני ארבע שנים, בימים בהם האפשרות שדונלד טראמפ יהיה מועמד ריאלי לנשיאות ארה"ב הייתה נראית דמיונית לחלוטין, התנהלה בישראל מערכת בחירות, במהלכה הפיק המיליארדר הפרובוקטיבי סרטון תמיכה בראה"מ הישראלי בנימין נתניהו • על רקע פגישתם בוושינגטון והמירוץ ההולך ומתחמם, מעניין להיזכר בתשדיר.

https://drive.google.com/open?id=0B1ASR ... VJUMmZ3UEU
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדי חרדי » 26 ספטמבר 2016, 13:18

מישהו יודע שעה מדויקת מתי יתרחש העימות ??
יש אתרים שמסקרים את הציבור החרדי.. ויש אתר של הציבור החרדי www.jdn.co.il
סמל אישי של המשתמש
חרדי חרדי
 
הודעות: 900
הצטרף: 25 מאי 2016, 20:25
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 26 ספטמבר 2016, 14:18

חרדי חרדי כתב:מישהו יודע שעה מדויקת מתי יתרחש העימות ??

כמדומה שבין 4:00-5:30 שעון ישראל.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 27 ספטמבר 2016, 10:01

העימות הראשון בין שני המועמדים לנשיאות ארצות הברית, הילרי קלינטון ודונלד טראמפ, נערך הלילה (שלישי) באוניברסיטת הופסטרה בלונג איילנד, ניו יורק.

כבר יממה לפני העימות נחסמו הכבישים המובילים לקמפוס האוניברסיטה, ורק בעלי אישורים הורשו לעבור את המחסומים, לאחר שעברו בדיקות ביטחוניות קפדניות במיוחד.

אלפי עיתונאים מרחבי העולם הגיעו כדי לסקר את האירוע. העיתונאים התכנסו במרכז תקשורת ענק שהוקם בסמוך לאולם שבו מתרחש העימות. במקום זה התמקמו גם עמדות השידור של הרשתות המובילות בארצות הברית.

במהלך העימות, נדרשו המועמדים לענות על שאלות בעניינים שעל סדר היום האמריקני. תשובותיהם, תנועות הגוף והבעות הפנים עשויות להוות כלי נוסף בידי ציבור המצביעים.

העימות נמשך 90 דקות, ו- 100 מיליון בני אדם ברחבי העולם צפו כיצד כל אחד מהמועמדים מנסים לשכנע את האמריקנים כי הוא או היא מתאימים ביותר לתפקיד הנכסף: הנשיא הבא או הנשיאה הבאה של ארצות הברית.

בתחילת העימות, אמר טראמפ: "אנחנו חייבים לדון מחדש בהסכמי הסחר שלנו, ולהפסיק ממדינות לגנוב לחברות שלנו מקומות עבודה. מקומות העבודה שלנו בורחים מהמדינה, הם עוברים למקסיקו, אנחנו מאבדים עבודות טובות".

קלינטון השיבה, "מומחים אומרים שתכנית המיסים שלו (של טראמפ) תגדיל את החובות של המדינה ונאבד מקומות עבודה. על פי התכנית שלי יהיו יותר מקומות עבודה. אני נחושה להניע קדימה את הכלכלה".

טראמפ טען שקלינטון משנה את דעותיה בעקבות הקמפיין שלו. "אין לך תכנית", אמר לה טראמפ. "בטח שיש!", ענתה קלינטון, "זה בספר שלי, אתה מוזמן לרכוש".

"את מתכננת להגדיל מיסים", אמר טראמפ, "חברות חדשות לא יכולות לקום ואחרות נופלות. את הולכת להעלות מיסים ואני הולך להוריד אותם".

קלינטון הציעה לקהל לגשת לאתר האינטרנט שלה כדי לראות את 'בודק העובדות' שיש שם. על כך השיב טראמפ בציניות: "שילכו לאתר לראות איך את תלחמי בדעא"ש".

כתגובה, אמרה קלינטון: "נשמע שאתה מאשים אותי בהתכוננות לעימות. זה נכון, התכוננתי לעימות ולא רק לעימות - אתה יודע למה התכוננתי? להיות נשיאה ואני חושבת שזה דבר טוב".

המנחה ביקש מטראמפ להסביר מה קורה עם דיווח העניינים הכספיים שלו. טראמפ השיב כי העניין בטיפול, והוסיף לציין כי שהעסק שלו מצליח. "יש לנו מצב במדינה הזאת שצריך לטפל בה, אשחרר את כל דיווחי המס שלי כשהיא תשחרר את כל 33 אלף המיילים שלה (של קלינטון) שהיא מחקה"

קלינטון תקפה את טראמפ על כך שהוא מסרב לשחרר את דיווחי המס שלו. "במשך 40 שנים כל המועמדים שחררו לפרסום את דיווחי המס שלהם. וצריך לשאול את עצמכם מדוע הוא (טראמפ) לא משחרר את הדיווחים - אולי הוא לא עשיר כפי שהוא אומר, אולי הוא לא נדבן כפי שהוא אומר, אולי הוא לא רוצה שנדע שהוא לא שילם מס פדרלי בכלל, חוץ ממה ששילם בעסקי הקזינו. אני חושבת שהוא לא מתלהב שכל המדינה תראה, יש לו משהו שהוא רוצה להסתיר. זה דבר שמגיע לאזרחי ארה"ב לראות, יש משהו שהוא מסתיר", אמרה.

בהתייחסה לפרשת המיילים, אשר בה שלחה קלינטון שלחה לפחות ארבעה מיילים סודיים מחשבון הדואר הפרטי שלה, אמרה קלינטון: "טעיתי כשהשתמשתי במייל פרטי, ולא הייתי חוזרת על זה". טראמפ השיב: "זו לא טעות. זה היה במכוון".

טראמפ המשיך להתקיף. "יותר מארבעת אלפים איש נהרגו בשיקגו מאז כניסת אובמה לתפקידו", אמר בהתייחסו למצב הפשיעה בצל אירועי הירי האחרונים. "צריך לעצור ולמשש חשודים ברחובות".

קלינטון האשימה את טרמאפ בכך שיזם את מתקפת הסייבר הרוסית. "הופתעתי כשדולנד הזמין את פוטין לפרוץ למחשבים אמריקנים. זה מאוד מדאיג שהוא רוצה להיות מפקד הצבא".

"אנו עובדים עם הידידים שלנו במזרח התיכון", המשיכה לציין את ההבדלים. "רבים מהם מוסלמים שדונלד מעליב...על ארצות הברית לעבוד יחד עם קהילות מוסלמיות בבית ובחוץ לארץ, ולא להרחיק אותן".

בתגובה האשים המועמד הרפובליקני את המפלגות הדמוקרטיות: "עבדתם עם המזרח התיכון שנים רבות, והוא עדיין בבלגן מוחלט".

בהתייחסו לדאעש, אמר טראמפ: "דאעש מביסים אותנו במגרש הביתי שלנו, באינטרנט". קלינטון הגיבה כי "על ארצות הברית להתמקד בחיסול ההנהגה של דאעש".

צפויים שני עימותים נוספים, עד לבחירות שייערכו בעוד ארבעים יום.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 27 ספטמבר 2016, 10:03

62% מהצופים: קלינטון ניצחה בעימות, 27% טראמפ ניצח.

העימות נפתח בלחיצת יד של שני הצדדים ולאחר מכן החלו הטיווחים מטווח אפס • כשנשאל טראמפ על הצהרות החזרי המס שלו הוא הבטיח לפרסם אותם מיד אחרי שקלינטון תפרסם את המיילים הרבים שמחקה • זאבי גרין מניו יורק עם פרשנות שלו לעימות.

12661929_10156588804530725_358066526700390697_n-840x440c.jpg
12661929_10156588804530725_358066526700390697_n-840x440c.jpg (65.48 KiB) נצפה 32232 פעמים


לפנות בוקר נערך העימות הגורלי בין הילרי קלינטון לבין דונלד טראמפ. העימות הראשון מתוך שלושה עמיותים שיהיו במהלך השבועיים הקרובים. כצפוי, העימות היה סוער. כצפוי קלינטון התכוננה אליו וטראמפ, כך נראה, פחות. התוצאה: רוב מוחץ של הצופים ברשת CNN סבורים שקלינטון ניצחה.

העימות נפתח בלחיצת יד של שני הצדדים ולאחר מכן החלו הטיווחים מטווח אפס. כשנשאל טראמפ מדוע הוא לא מפרסם את הצהרות החזרי המס שלו. הוא הבטיח לפרסם אותם מיד אחרי שקלינטון תפרסם את המיילים הרבים שמחקה.

"אנחנו צריכים לדאוג שלא גונבים לנו את מקומות העבודה. האמיפריה שלי התחילה מהלוואה קטנה של אבי. המדיניות של הילרי קלינטון וברק אובמה הגדילה את החוב הלאומי ב-9 טריליון דולר בשמונה השנים האחרונות". אמר טראמפ וקיבל תשובה כי "מצב הכלכלה האמריקנית טוב משהיה לפני 8 שנים. כשהייתי מזכירת המדינה הזנקנו את הייצוא האמריקני".

כשדובר על המצב הכלכלי אמר המועמד הרפובליקני כי "אנחנו מדינה בחוב ואין לנו את הכסף לתשתיות חדשות", לתשובה הזו הוא לא ציפה: "אולי זה בגלל שלא שילמת מסים. אתה בנית עסקים על גבם של אנשים קטנים. פגשתי אנשים שהם שוטפי כלים, אדריכלים, אנשים שמתקינים חלונות, וילונות, אנשים שסירבת לשלם להם כשהם סיימו את עבודתם. רימית אלפי אנשים. האם לא מגיעה להם התנצלות? אנשים שגזלת מהם את עבודתם ואת התוצרת שלהם? אני שמחה שאבי המנוח לא עבד עבורך. דונלד, פשטת רגל 6 פעמים. אתה מלך החובות. לפעמים מה שטוב לעסקים לא טוב למדינה דונלד, זה הכול" אמרה הילרי קלינטון וגרפה תשואות.

כשעלה עניין מקום הולדתו של אובמה, גל עליו רכב טראמפ לפני שמונה שנים אמר טראמפ "עשיתי טוב לאומה. גרמתי לו לחשוף את התעודה". קלינטון הגיבה "הוא נתבע על אפליה גזעית בתחילת הקריירה שלו כשלא השכיר דירה לאפרו-אמריקני, יש לו היסטוריה של התנהגות גזענית. הוא בוחר בדרך השפלה, אנחנו בדרך הגבוהה כמו שמישל אובמה אמרה".

טראמפ לא שתק והזכיר לה שהיא עצמה השתמשה בנזק הגזענות שהתמודדה מול אובמה לפני 8 שנים: "זה לא עובד כשאת מנסה להיות יותר קדושה מהאפיפיור".

"קלינטון מספרת באתר האינטרנט שלה איך תנצח את דאעש. את אומרת לאויב את כל מה שאת רוצה לעשות. לא פלא שנלחמת בדאעש כל ימי חייך". אמר טראמפ וקיבל תשובה: "תבדוק את העובדות. אתה חי במציאות משלך".

בהתייחס למידע המסווג בפרשת המיילים אמרה קלינטון כי "זו הייתה טעות, הייתי עושה את זה אחרת עם המיילים הפרטיים, אבל לא אתן לכם תירוצים, זו הייתה טעות ואני לוקחת עליה אחריות". לטראמפ לא נותר אלא להסכים עימה ולומר "זו הייתה יותר מטעות".

הפרשנות שלי

זאבי גרין מניו יורק שצפה בעימות טוען כי לא היה נוק אאוט. לא היה ניצחון לאף אחד.

קלינטון לא חידשה כלום, ולא היה לה מה להציע יותר מהתנגחות אישית ללא הפסקה.

לעומת זאת טראמפ אמר דברים נכונים ומשמעותיים מאוד. לא נכנס לאישי יותר מדי אבל לא הגיע מוכן לעימות.

קלינטון ניצחה במראה החיצוני בלבד וזו ההטעיה. הספידו אותה שבועיים ועשו ממנה חולה לגמרי, ופתאום היא עומדת זקופה מחייכת ורגועה עם הרבה ביטחון. זה היה הפלוס שלה.

טראמפ היה עייף וחזר על אותם משפטים שאמר כמה פעמים. אבל בודאי שדיבר יותר דברים נכונים לעומת קלינטון שממש תקועה באותו קו איום של אובמה.

בקיצור טראמפ צדק בעימות וקלינטון היתה חכמה בעימות.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 27 ספטמבר 2016, 18:09

סקרים שונים מצביעים שיש יתרון קל לטראמפ בעימות.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 28 ספטמבר 2016, 00:37

סבא קשישא כתב:סקרים שונים מצביעים שיש יתרון קל לטראמפ בעימות.

מהעיתונות גם כן משמע שטראמפ ניצח ולא כפי שהובא פה לפני כן.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער
 
הודעות: 6954
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קטןודל » 28 ספטמבר 2016, 12:08

גאליציינער כתב:
סבא קשישא כתב:סקרים שונים מצביעים שיש יתרון קל לטראמפ בעימות.

מהעיתונות גם כן משמע שטראמפ ניצח ולא כפי שהובא פה לפני כן.

לאו דוקא. או שניהם היו בשוה, או קלינטון ניצחה קצת יותר.
קטןודל
 
הודעות: 909
הצטרף: 02 אוקטובר 2014, 20:39
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 01 אוקטובר 2016, 20:03

עפ"י סקרים שונים קלינטון הגדילה את הפער על טראמפ בעקבות העימות.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 01 אוקטובר 2016, 23:47

סקרים של 'פוקס ניוז' וגם של 'רויטרס': קלינטון זוכה ליתרון של 5% (ידיעה שהביא 'אחד').
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי כוכב » 05 אוקטובר 2016, 08:58

איזה סגן ניצח בעימות ?
סמל אישי של המשתמש
כוכב
 
הודעות: 816
הצטרף: 04 נובמבר 2014, 23:06
מיקום: נע ונד
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 05 אוקטובר 2016, 10:49

כוכב כתב:איזה סגן ניצח בעימות ?

סגנו של טראמפ, בניצחון קלוש.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 05 אוקטובר 2016, 10:50

מתי העימות הבא בין קלינטון לטראמפ
ובכלל מה התאריך המדוייק של הבחירות?
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3728
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 05 אוקטובר 2016, 10:59

הבחירות ב-ז' חשון.

העימותים: בז' תשרי - יתקיים באוניברסיטת וושינגטון בסנט לואיס בהנחיית אנדרסון קופר ומרת'ה רדיץ. וב-יז תשרי יתקיים באוניברסיטת נבדה בלאס וגאס בהנחיית כריס וואלס.
נערך לאחרונה על ידי סבא קשישא בתאריך 05 אוקטובר 2016, 11:03, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 05 אוקטובר 2016, 11:00

סבא קשישא כתב:הבחירות ב-ז' חשון.

אוהה,ממש תיכף
יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3728
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 09 אוקטובר 2016, 12:04

טראמפ שוב בסערה ונקרא לפרוש מהמרוץ לנשיאות.

גורמים במפלגה הרפובליקנית קראו למועמדה לנשיאות טראמפ לפרוש מהמרוץ בשל הקלטה ישנה שלו שנחשפה בכלי תקשורת אמריקני בה הוא מתועד כשהוא מדבר על נשים באופן מבזה.

המיועד לתפקיד סגן הנשיא הרפובליקני מייק פנס הודיע כי הוא חש עלבון מדבריו ואינו יכול להגן עליהם.

טראמפ מיהר לפרסם הודעת התנצלות על דבריו מעוררי הביקורת והבטיח להיות אדם טוב יותר כשהוא טוען שמדובר בניסיון להסיח את הדעת מנושאים חשובים ולהכפיש את שמו אך בתגובה לקוראים לו לפרוש מהמרוץ לנשיאות הבהיר טראמפ כי אין סיכוי שהדבר יקרה כיוון שלא פרש מימיו - כלשונו.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי סבא קשישא » 09 אוקטובר 2016, 18:49

יועצו ומקורבו של המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות-הברית דונלד טראמפ ראש עירית ניו-יורק לשעבר רודי ג'וליאני העריך כי הוא לא יפרוש מהמרוץ לנשיאות למרות הקריאות של רפובליקנים רבים שיעשה זאת בשל פרסום הקלטה מעברו בה דיבר באופן לא ראוי.

לדברי ג'וליאני הדברים אינם הולמים אך כשההקלטה בוצעה טראמפ לא היה מועמד לנשיאות וגם ליריבתו קלינטון יש פרשות לא נעימות בעברה.

מנגד הסנאטור הרפובליקני מייק לי קרא למפלגתו לאמץ מועמד שיוכל להביס את קלינטון למרות הזמן המועט שנותר עד לבחירות.

שני המועמדים לנשיאות ארצות הברית יערכו הלילה עימות תקשורתי נוסף אליו מגיע טראמפ בצל הפרשה מעוררת הסערה מהעבר והוא צפוי לעשות כל שביכולתו כדי לגבור על קלינטון שניצחה בעימות הקודם.
סמל אישי של המשתמש
סבא קשישא
 
הודעות: 9998
הצטרף: 10 מרץ 2016, 19:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 10 אוקטובר 2016, 08:47

סקר: 57% סבורים שקלינטון ניצחה את טראמפ בעימות השני.

עם זאת פרשנים אחרים טוענים כי טראמפ דווקא הצליח להתמודד עם הפרשות שנקשרו בשמו והגדירו את העימות כמוצלח עבורו.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 10 אוקטובר 2016, 11:13

הילרי קלינטון נגד דונלד טראמפ: סיבוב 2
חודש לפני "יום הדין" האמריקני, ועל רקע הסערה הגדולה בימים האחרונים עם פרסום הדברים הקשים של המועמד הרפובליקני נגד נשים, הילרי קלינטון ודונלד טראמפ יעלו הלילה לעימות השני ביניהם, בו יצפו עשרות מיליוני אמריקנים ועוד רבים ברחבי העולם. הסקרים האחרונים: קלינטון שמרת על פער יציב, אך מזערי

חודש לפני "יום הדין" האמריקני, ועל רקע הסערה הגדולה בימים האחרונים עם פרסום הדברים הקשים של המועמד הרפובליקני נגד נשים, הילרי קלינטון ודונלד טראמפ יעלו הלילה (שני) לעימות השני ביניהם, בו יצפו עשרות מיליוני אמריקנים ועוד רבים ברחבי העולם.

כאמור, שני המתמודדים לנשיאות ארה"ב ייפגשו הלילה לעימות הנשיאותי השני מבין שלושה. העימות בן 90 הדקות יתקיים בפורמט "אסיפת בחירות" בעיר סנט לואיס במדינת מיזורי, ואת השאלות יציגו בוחרים מהקהל שטרם החליטו למי להצביע ושעברו תהליך מוקדם של בחינה ואישור ע"י חברת הסקרים גאלופ.

השאלות האחרות, שיישאלו על ידי שני המנחים, נוסחו על ידי אזרחים, הוגשו לאתר אינטרנט ייעודי ונבחרו על ידי הציבור הרחב כשאלות הטובות ביותר. מי שינחו את המפגש הם מרתה ראדאטז מרשת החדשות אי-בי-סי ואנדרסון קופר מרשת סי-אן-אן.

טראמפ מגיע לעימות חבול אך מלא ברוח קרבית. כלי התקשורת האמריקנים מדווחים כי יועצי הקמפיין שלו יעצו לו לצאת בכל הכוח נגד קלינטון. המטרה היא לתקן את נזקי פרסום הקלטת, בו הוא נשמע מדבר בצורה בוטה נגד נשים, ובעקבותיה זכה לגינוי של עשרות מעמיתיו במפלגה הרפובליקנית, שחלקם אף הודיע כי לא יתמכו בו.

טראמפ נחוש להמשיך במירוץ ואף להצליח מבחינתו, כך לדברי מקורבים. העימות הערב הוא להיות או לחדול, והוא יעשה את הטוב ביותר כדי להביס הפעם את קלינטון. רבבות האנשים שיצפו הלילה בעימות, מצפים לראות כיצד יתנהל המפגש עם הילרי קלינטון, בפרט על רקע סרטון שפרסם טראמפ ובו הוא טען כי התנהגותו אינה חמורה כמו זו של הנשיא לשעבר ביל קלינטון. את אותו סרטון סיכם טראמפ בהבטחה להמשיך לדון בנושא בעימות הלילה.

קלינטון מצידה עומדת אף היא בפני לא מעט אתגרים. השבוע פרסם אתר 'ויקיליקס' חלקים מנאומיה של המועמדת הדמוקרטית בפני בכירי וול-סטריט, שבהם היא אומרת כי הונה הרחיק אותה ממעמד הביניים. פרסום זה נגע באחת מנקודות התורפה של קלינטון, שכמו בעימות הקודם תנסה ליצור קשר רגשי עם הבוחרים.

ולבינתיים בסקרים: 74% ממצביעי המפלגה הרפובליקנית חושבים כי על ראשיה להביע תמיכה במועמד לנשיאות בצל סערת ההקלטות שנחשפה בסוף השבוע. סקר שמפרסם אתר "פוליטיקו" מצביע על כך שרוב מקרב מצביעי המפלגה הרפובליקנית חושבים כי על ראשיה להביע את תמיכתם במועמדותו של דונלד טראמפ. על פי נתוני הסקר, 74% ממצביעי המפלגה חושבים שעל בכיריה להביע את תמיכתם בטראמפ, לעומת 13% שחושבים שעליהם להתנער ממנו.

סקר של רשת CBS מראה כי רק ל-8% מתומכיו של דונלד טראמפ באוהיו, שנחשבת למדינת מפתח, יש דעה שלילית יותר עליו לאחר שורת הפרשות שנחשפו ביממה האחרונה. 92% מהנשאלים השיבו כי הדבר לא השפיע על תמיכתם במועמד הרפובליקני.

שני המועמדים מגיעים הערב לעימות עם 48 אחוז תמיכה לקלינטון לעומת 44 אחוזי תמיכה לטראמפ. פרשנים פוליטיים אומרים כי לעימות שיתקיים הערב תהינה השלכות משמעותיות על תוצאות הבחירות.

יצויין כי בעימות הקודם, טענו הפרשנים הפוליטיים כי טראמפ לא ניצל הזדמנויות שהיו לו לתקוף את קלינטון על נושאים כמו שרת המייל הפרטי והלא-מאובטח שלה, שקריה בפני ה-FBI והשחיתות של קרן קלינטון.

הסיבה לכישלון, ככל הנראה, היא העובדה שיועציו של טראמפ חששו שהוא יתקוף אותה בצורה גסת רוח או מאיימת מדי – ולכן תדרכו אותו שלא לתקוף כלל, אלא להסתפק בלהשיב לשאלות המנחה.

במפלגה הרפובליקנית מאמינים שטראמפ יאמץ לעצמו כמה טיפים מהופעתו המוצלחת של המיועד להיות סגנו, מייק פנס, בעימות שלו מול המועמד הדמוקרטי לסגן הנשיא, טים קיין. תומכי טראמפ מקווים שילמד מפנס איך להדוף שאלות לא נוחות באלגנטיות, ולעבור מיד למתקפה.

דבר אחד בטוח: הולך להיות מעניין.
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אתנחתא » 10 אוקטובר 2016, 11:17

קצפת הדובדבן,

העימות כבר היה והכתבה סוקרת את ההכנות לעימות...

נתונים עדכניים ראו במה שהביא 'אחד' - viewtopic.php?f=1&t=10554&start=900#p309465
אתנחתא
 
הודעות: 67
הצטרף: 10 אוקטובר 2016, 11:08
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 10 אוקטובר 2016, 11:24

אתנחתא כתב:קצפת הדובדבן,

העימות כבר היה והכתבה סוקרת את ההכנות לעימות...

נתונים עדכניים ראו במה שהביא 'אחד' - viewtopic.php?f=1&t=10554&start=900#p309465


הידיעה הזו פורסמה ממש היום,

למרות ש'אחד' סותר את העניין בחדשותיו
תודה על תשומת הלב...
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 11 אוקטובר 2016, 10:13

קלינטון וטראמפ ממשיכים להתכתש ולטעון לניצחון בעימות.

המועמדים לנשיאות ארצות הברית קלינטון וטראמפ ממשיכים להטיח עלבונות זה בזה יממה אחרי העימות התקשורתי בין השניים שהיה בוטה מקודמו. טראמפ טען שקלינטון לא הצליחה להתמודד עם התקפותיו והדבר היחיד שיכלה לעשות זה לשקר וקלינטון טענה כי טראמפ החמיר את מצבו עם ההסבר שנתן להקלטה מעוררת הסערה בה התבטא באופן לא ראוי וסיפק תירוץ חלש להתנהגות רעה כלפי אנשים.

רשת התקשורת CNN טענה שקלינטון ניצחה גם בעימות השני ומובילה בסקרים- אך פרשנים אמריקנים רבים טענו שטראמפ היה טוב בהרבה מהעימות הקודם ותלו את ירידתו בסקרים בפרשת ההקלטה מעברו.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 13 אוקטובר 2016, 11:46

סקר חדש בארה"ב של 'וול סטריט ג'ורנל': טראמפ מצמצם את הפער אחרי העימות השני - קלינטון 46%. טראמפ 39%.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 13 אוקטובר 2016, 14:49

קלונימוס הזקן כתב:קלינטון וטראמפ ממשיכים להתכתש ולטעון לניצחון בעימות.

המועמדים לנשיאות ארצות הברית קלינטון וטראמפ ממשיכים להטיח עלבונות זה בזה יממה אחרי העימות התקשורתי בין השניים שהיה בוטה מקודמו. טראמפ טען שקלינטון לא הצליחה להתמודד עם התקפותיו והדבר היחיד שיכלה לעשות זה לשקר וקלינטון טענה כי טראמפ החמיר את מצבו עם ההסבר שנתן להקלטה מעוררת הסערה בה התבטא באופן לא ראוי וסיפק תירוץ חלש להתנהגות רעה כלפי אנשים.

רשת התקשורת CNN טענה שקלינטון ניצחה גם בעימות השני ומובילה בסקרים- אך פרשנים אמריקנים רבים טענו שטראמפ היה טוב בהרבה מהעימות הקודם ותלו את ירידתו בסקרים בפרשת ההקלטה מעברו.

להזכירכם, רשת CNN היא תומכת רשמית של קלינטון, וכן רוב רשתות התקשורת המובילות בארה"ב, [חוץ מרשת פוקוס ניוז] ולמעשה טוענים רוב המומחים שגם בעימות הראשון וגם בעימות הזה טראמפ ניצח, ובפרט בעימות השני שרואים שגם הם מודים שיותר אחוזים סוברים שטראמפ ניצח, זה אומר שהפער הפעם היה אפילו יותר גדול - לטובת טראמפ כמובן.
ולמעשה נראה בז' חשוון מה ייצא מזה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער
 
הודעות: 6954
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 13 אוקטובר 2016, 22:54

מסיר את הכפפות: טראמפ יוצא למלחמה במפלגתו

ארבעה שבועות לפני הבחירות לנשיאות ארצות הברית, והמועמד הרפובליקני דונלד טראמפ מסיר את הכפפות ומכריז מלחמה בבכירי מפלגתו שהתנער ממנו בעקבות פרסום הסרטון בו הוא נראה מתבטא בצורה גסה כלפי נשים. במקביל, טראמפ פרסם תשדיר נגד הילרי קלינטון, בו הוא מציג אותה מועדת בדרך לרכבה.

טראמפ התייחס להתקפות של בכירי מפלגתו ואמר כי "כעת הכבלים הוסרו", וכי מעתה הוא יילחם על הנשיאות "בדרך שאני רוצה", כלשונו.

הסקר האחרון שפורסם, מציג לקלינטון יתרון של 4% על דונלד טראמפ. למרות שנותרו עוד כארבעה שבועות ליום הבחירות, את חלק מהקולות כבר אי אפשר לשנות, זאת מאחר וביממה אחרונה החלה ההצבעה המוקדמת במספר מדינות.

בראיון לפוקס ניוז התייחס טראמפ לחבטות מצד מפלגתו ואמר כי הוא "פשוט עייף מחוסר התמיכה". על פול ראיין, שהודיע כי יפסיק להגן על טראמפ, אמר המועמד הצבעוני: "אני לא רוצה את התמיכה שלו, לא אכפת לי מהתמיכה שלו. לא הייתי רוצה להסתתר בתוך שוחה עם הרבה מהאנשים הללו. כולל ראיין, במיוחד ראיין".

בחשבון הטוויטר שלו צייץ טראמפ: "זה כל כך נחמד שהכבלים הוסרו ממני, וכעת אני יכול להילחם על אמריקה בדרך שאני רוצה". במפלגה הרפובליקנית חוששים כי המפלגה עומדת כעת בפני מלחמה פנימית חריפה.
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 15 אוקטובר 2016, 21:29

"משוחרר מכבלים", כהגדרתו, התייצב הערב (מוצ"ש, שעון ישראל) המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ בעצרת בחירות בניו המפשייר, ותקף את יריבתו למירוץ, הילרי קלינטון.

"צריך לערוך לקלינטון ולי בדיקות סמים לפני העימות הנשיאותי הבא - כי אני פשוט לא מבין מה קורה איתה" אמר טראמפ, ורמז כי קלינטון הייתה תחת השפעת חומרים ממריצים בעימות בין המועמדים.

"כמו שעושים בדיקות סמים לספורטאים לפני משחקים" הוסיף טראמפ, "כך צריך לעשות גם לנו בדיקות סמים לפני העימות. אני פשוט לא מבין מה העניין שלה".

טראמפ התייחס גם לאמירתו בעימות האחרון, לפיה אם היה הגורם האחראי על אכיפת החוק - קלינטון הייתה בכלא, ואמר כי "הילרי קלינטון היא הפוליטיקאית המושחתת ביותר שאי פעם רצה לבית הלבן. היא הייתה צריכה להיות עכשיו בכלא".

מוקדם יותר, בנאום שנשא בפורטסמות', תקף טראמפ את התקשורת. "כל הבחירות האלה פשוט מוטות על ידי תקשורת מושחתת שמדגישה טענות שקריות לחלוטין נגדי. "משקרים כדי שקלינטון תיבחר".

יצויין, כי גם בסוף השבוע המשיכו להיערם תלונות של נשים שנפגעו מדונלד טראמפ, הוא כצפוי מכחיש.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 16 אוקטובר 2016, 08:55

סקר של ה"וושינגטון פוסט" ורשת הטלוויזיה ABC מעלה כי המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית הילרי קלינטון מובילה בפער של 4% בלבד על יריבה הרפובליקני דונלד טראמפ.

קלינטון זוכה בסקר ל-47% אחוזי תמיכה לעומת 43% אחוזים שבהם זוכה טראמפ.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 16 אוקטובר 2016, 08:56

יו"ר בית הנבחרים של ארצות הברית, פול ראיין, הגיב על דבריו של המועמד הרפובליקני לנשיאות, דונלד טראמפ, שאמר כי הבחירות "מכורות מראש".

"הדמוקרטיה בארצנו נסמכת על אמון בתוצאות הבחירות ואני בטוח שמערכת הבחירות הנוכחית תתנהל באופן הגון", נכתב בהודעה מטעם לשכתו של ראיין.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 16 אוקטובר 2016, 08:56

המיליארדר שלדון אדלסון תרם בחודש שעבר 10 מיליון דולרים למסע הבחירות של דונלד טראמפ. כך עולה מדוח שהוגש לוועדת הבחירות הפדרלית של ארצות הברית.

מדובר בכ-80% מסך התרומות שגייס טראמפ בשלושת החודשים האחרונים.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 16 אוקטובר 2016, 09:00

סקר חדש שערכו הוושינגטון פוסט ורשת ABC ופורסם היום (א') מעלה כי המועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון מובילה על יריבה הרפובליקני דונלד טראמפ ב-4% בלבד, פער שיכול להימחק בקלות בקלפי עצמה.

הסקר נערך לאחר פרסום הסרטון שבו נשמע טראמפ מדבר על יחסו הבלתי ראוי כלפי נשים, והטענות של כמה נשים לפיהן הוא נהג כלפיהן בדרך כזו. מה שמלמד שככל הנראה טראמפ לא ניזוק באופן משמעותי מהסערה ומצבו אף משתפר.

לפי הסקר, 47% יצביעו לקלינטון בבחירות שייערכו בעוד כשלושה שבועות, ו-43% יבחרו בטראמפ. בנוסף, 7 מתוך 10 נשאלים מאמינים שהמועמד הרפובליקני ככל הנראה התנהג באופן בלתי ראוי כלפי נשים, אך הדבר לא משפיע באופן ניכר על התמיכה בו.

בימים האחרונים תקף טראמפ בפראות את המועמדת הדמוקרטית והאשים אותה כי נטלה סמים לפני העימות שנערך ביניהם וקרא לערוך בדיקת סמים לפני העימות הבא שיערך.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 16 אוקטובר 2016, 12:53

אתר ההדלפות ויקיליקס חשף היום (ראשון) פרטים מעניינים לגבי הגישה של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות הילרי קלינטון כלפי תכנית הגרעין של איראן שמאיימת על ישראל.

בשנת 2013 נאמה קלינטון בפני בכירים מבנק ההשקעות גולדמן זאקס, ואמרה שם כי ארצות הברית צריכה לתקוף באיראן במקרה שהיא תהיה במרחק נגיעה מפצצת אטום.

זאת, לדבריה, משום ש"ישראל לא מסוגלת לעשות נזק משמעותי לגרעין האיראני".

על פי הדיווח בערוץ 10, החשיפה של ויקיליקס נותנת הצצה לקשר המיוחד של הילרי קלינטון עם אנשי וול סטריט ובראשם מנכ"ל בנק ההשקעות גולדמן זאקס. על פי הפרסומים, העבירה קלינטון הרצאות לעובדי הבנק תמורת סכומי כסף גדולים.

מדובר אמנם מעשה חוקי, אך מעיד על הקשר הבעייתי אולי של המועמדת הדמוקרטית עם הבורסה. נדגיש כי קלינטון הכחישה במהלך מסע הבחירות את הנתונים הללו.

בתוך כך, סקר חדש של ה"וושינגטון פוסט" ורשת הטלוויזיה ABC מעלה כי המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית הילרי קלינטון מובילה בפער של 4% בלבד על יריבה הרפובליקני דונלד טראמפ. קלינטון זוכה בסקר ל-47% אחוזי תמיכה לעומת 43% אחוזים שבהם זוכה טראמפ.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 16 אוקטובר 2016, 17:06

התפרסם היום:

59431738927A4EBE86E173E1609B3B97.jpg
59431738927A4EBE86E173E1609B3B97.jpg (58.83 KiB) נצפה 31995 פעמים
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 17 אוקטובר 2016, 19:57

טראמפ-1-620x349.jpg
טראמפ-1-620x349.jpg (39.58 KiB) נצפה 31835 פעמים


קלינטון ממשיכה להסתבך בפרשת האימלים: סוכנות הידיעות "רויטרס", פרסמה מסמכים של ה-FBI שמהם עולה כי תת-מזכירת המדינה פטריק קנדי הפעיל לחץ על ה-FBI בבקשה לשנות את סיווגם של אימיילים מסוימים שאוחסנו בשרתה הפרטי של הילרי קלינטון מ"מסווג" ל"בלתי מסווג".
גורמים בסביבת קלינטון סיפרו לאתר האמריקני "פוליטיקו" כי קלינטון ואנשיה עייפים ומתוסכלים מהחשיפות היום-יומיות על האימילים ואינם יודעים מה יביא יום המחר.

במקביל, בסדרת ציוצים ששיגר היום (שני) הצהיר המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ הוא האשים כי "כמובן שיש הצבעות מזויפות בשיעור משמעותי ביום הבחירות ולפניו – למה מנהיגים רפובליקנים טוענים שזה לא קורה? כל כך נאיביים!". אתמול צייץ: "הבחירות לחלוטין מזויפות על ידי התקשורת השקרנית והמעוותת שדוחפת את הילרי המושחתת – וגם סוקרים רבים – עצוב".

רודי ג'וליאני, ראש עיריית ניו יורק לשעבר ותומך נלהב של דונלד טראמפ, מאמין גם הוא כי החשש מפני זיופי קולות הוא רציני. לדבריו, הדמוקרטים יוכלו "לגנוב" בחירות צמודות באמצעות הצבעות מזויפות בשם אנשים שהלכו לעולמם ב"ערים פנימיות" – שם קוד לערים עם אוכלוסיה לא-לבנה משמעותית. "אני מצטער, אבל אנשים מתים נוטים להצביע יותר לדמוקרטים מאשר לרפובליקנים", הטיח בראיון לרשת CNN, "אני צריך להיות אידיוט כדי להגיד שהבחירות בפילדלפיה ובשיקגו יהיו הוגנות".
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אתנחתא » 17 אוקטובר 2016, 21:26

סקר של רשת CNN שהתפרסם היום (שני) ועסק במדינות המפתח בארה"ב מעלה כי בצפון קרוליינה ובנבאדה מובילה הילארי קלינטון בפער קטן של בין אחוז לשניים.

באוהיו מוביל טראמפ על קלינטון בארבעה אחוזים.
אתנחתא
 
הודעות: 67
הצטרף: 10 אוקטובר 2016, 11:08
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אתנחתא » 17 אוקטובר 2016, 21:26

פרשת המיילים של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב מסרבת לרדת מעל סדר היום. מסמכים שנחשפו היום (שני) מעלים כי סגנה בתקופה שכיהנה כמזכירת המדינה, לחץ על הבולשת הפדרלית לשנות סיווג של דברי דוא"ל שהגיעו לשרת הפרטי שלה.

על פי מסמכים של ה-FBI שנחשפו יצר הסגן, פטריק קנדי, קשר עם אנשי הבולשת וביקש לשנות את הסיווג בתמורה לטובה אחרת שתינתן בעתיד.

ראוי לציין שהפרשה מזנבת בקלינטון כבר תקופה ארוכה - ותפסה מקום משמעותי במערכת הבחירות הנוכחית.

עד כה לא התגלה מידע משמעותי שקשור לפלילים - אבל הנושא עדיין מעסיק את סדר היום הציבורי בארה"ב.

לקראת סוף השבוע, ביום חמישי יתקיים העימות השלישי והאחרון בין קלינטון למועמד הרפובליקני דונלד טראמפ - פחות מחודש לפני יום הבוחר בארצות הברית.
אתנחתא
 
הודעות: 67
הצטרף: 10 אוקטובר 2016, 11:08
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 17 אוקטובר 2016, 22:52

סערה חדשה בבחירות לנשיאות ארה"ב: מסמכים של ה-FBI מעלים כי נערכה בדיקה של טענות לפיהן הוצעה על ידי בכיר במחלקת המדינה לשעבר שעבר תחת הילרי קלינטון, עסקת חליפין במסגרתה "יטופלו" המיילים הסודיים.

על פי הפרסומים בארה"ב, פטריק קנדי, בכיר שעבד תחת קלינטון בתקופה בה הייתה שרת החוץ, פנה לסוכן FBI וביקש לשנות את רמת הסיווג של הודעות האי-מייל שהוגדרו סודיות, כאשר הוא מציע בתמורה שיתוף פעולה עם ה-FBI בצורה של "מידה כנגד מידה".

על פי הדיווחים, קנדי הציע בתמורה לשינוי סיווג של אחד המסמכים לאפשר ל-FBI להתפרס במדינות זרות רבות יותר, כולל כאלה שבהן הדבר נאסר עד אז. במקביל, ה-FBI התבקש על ידי קנדי להשכיח מייל הנוגע למתקפת הטרור על הקונסוליה האמריקנית בבנגזי שבלוב.

במחלקת המדינה טענו בעקבות הפרסומים כי קנדי בסך הכל ניסה להבין את החלטות הבולשת בנוגע לסיווגים. דובר מחלקת המדינה מארק טונר מסר בהודעה מיוחדת כי "הטענה אינה מדויקת ואינה עולה בקנה אחד עם העובדות".

ברשת "פוקס" המזוהה עם המועמד המתחרה דונלד טראמפ, כינו את המסמכים "אור אדום בוהק", ורמזו כי מדובר באפשרות של עבירה פלילית.

טראמפ עצמו, האשים כי מדובר ב"הונאת בוחרים", וטען כי "הילרי המושחתת קיבלה מראש את השאלות" במסגרת העימות בין המועמדים לנשיאות, כך לטענתו. "אף אחד לא אמר מילה. אתם יכולים לדמיין מה היה קורה אם אני הייתי מקבל את השאלות?".
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 17 אוקטובר 2016, 23:51

קלונימוס הזקן כתב:קלינטון ממשיכה להסתבך בפרשת האימלים: סוכנות הידיעות "רויטרס", פרסמה מסמכים של ה-FBI שמהם עולה כי תת-מזכירת המדינה פטריק קנדי הפעיל לחץ על ה-FBI בבקשה לשנות את סיווגם של אימיילים מסוימים שאוחסנו בשרתה הפרטי של הילרי קלינטון מ"מסווג" ל"בלתי מסווג".
גורמים בסביבת קלינטון סיפרו לאתר האמריקני "פוליטיקו" כי קלינטון ואנשיה עייפים ומתוסכלים מהחשיפות היום-יומיות על האימילים ואינם יודעים מה יביא יום המחר.

במקביל, בסדרת ציוצים ששיגר היום (שני) הצהיר המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ הוא האשים כי "כמובן שיש הצבעות מזויפות בשיעור משמעותי ביום הבחירות ולפניו – למה מנהיגים רפובליקנים טוענים שזה לא קורה? כל כך נאיביים!". אתמול צייץ: "הבחירות לחלוטין מזויפות על ידי התקשורת השקרנית והמעוותת שדוחפת את הילרי המושחתת – וגם סוקרים רבים – עצוב".

רודי ג'וליאני, ראש עיריית ניו יורק לשעבר ותומך נלהב של דונלד טראמפ, מאמין גם הוא כי החשש מפני זיופי קולות הוא רציני. לדבריו, הדמוקרטים יוכלו "לגנוב" בחירות צמודות באמצעות הצבעות מזויפות בשם אנשים שהלכו לעולמם ב"ערים פנימיות" – שם קוד לערים עם אוכלוסיה לא-לבנה משמעותית. "אני מצטער, אבל אנשים מתים נוטים להצביע יותר לדמוקרטים מאשר לרפובליקנים", הטיח בראיון לרשת CNN, "אני צריך להיות אידיוט כדי להגיד שהבחירות בפילדלפיה ובשיקגו יהיו הוגנות".

למה פעמיים למה?
viewtopic.php?p=310748#p310748
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 15073
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 17 אוקטובר 2016, 23:53

יאיר כתב:
קלונימוס הזקן כתב:קלינטון ממשיכה להסתבך בפרשת האימלים: סוכנות הידיעות "רויטרס", פרסמה מסמכים של ה-FBI שמהם עולה כי תת-מזכירת המדינה פטריק קנדי הפעיל לחץ על ה-FBI בבקשה לשנות את סיווגם של אימיילים מסוימים שאוחסנו בשרתה הפרטי של הילרי קלינטון מ"מסווג" ל"בלתי מסווג".
גורמים בסביבת קלינטון סיפרו לאתר האמריקני "פוליטיקו" כי קלינטון ואנשיה עייפים ומתוסכלים מהחשיפות היום-יומיות על האימילים ואינם יודעים מה יביא יום המחר.

במקביל, בסדרת ציוצים ששיגר היום (שני) הצהיר המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ הוא האשים כי "כמובן שיש הצבעות מזויפות בשיעור משמעותי ביום הבחירות ולפניו – למה מנהיגים רפובליקנים טוענים שזה לא קורה? כל כך נאיביים!". אתמול צייץ: "הבחירות לחלוטין מזויפות על ידי התקשורת השקרנית והמעוותת שדוחפת את הילרי המושחתת – וגם סוקרים רבים – עצוב".

רודי ג'וליאני, ראש עיריית ניו יורק לשעבר ותומך נלהב של דונלד טראמפ, מאמין גם הוא כי החשש מפני זיופי קולות הוא רציני. לדבריו, הדמוקרטים יוכלו "לגנוב" בחירות צמודות באמצעות הצבעות מזויפות בשם אנשים שהלכו לעולמם ב"ערים פנימיות" – שם קוד לערים עם אוכלוסיה לא-לבנה משמעותית. "אני מצטער, אבל אנשים מתים נוטים להצביע יותר לדמוקרטים מאשר לרפובליקנים", הטיח בראיון לרשת CNN, "אני צריך להיות אידיוט כדי להגיד שהבחירות בפילדלפיה ובשיקגו יהיו הוגנות".

למה פעמיים למה?
viewtopic.php?p=310748#p310748

viewtopic.php?f=1&t=11316&p=310774#p310774
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 18 אוקטובר 2016, 11:26

ב-FBI בודקים טענה לפיה המועמד הדמוקרטית לנשיאות הילרי קלינטון העבירה רהיטים ממשרד החוץ לביתה הפרטי שבוושינגטון.

כך דווח באתר "ניו יורק פוסט".
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 18 אוקטובר 2016, 11:29

שלושה שבועות לבחירות. המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית דונלד טראמפ ממשיך לתקוף את כלי התקשורת בארה"ב בטענה שעשו נגדו יד אחת.

הוא טען כי היתרון של קלינטון הוא חלק מ"ניסיון התקשורת לקבוע מראש את תוצאות הבחירות".

בתוך כך, רעייתו, מלאניה טראמפ, התראיינה הלילה לראשונה מאז שנחשפו העדויות על תקיפות מיניות לכאורה מצדו של בעלה.

לדבריה, הנשים שהתלוננו נגד בן זוגה משקרות. "מה שנשמע בהקלטות היה רק דיבור של גברים, המנחה בילי בוש הוביל אותו לומר דברים נוראיים"- אמרה טראמפ בראיון לרשת CNN.

מלניה לא חסכה בביקורת כלפי אמצעי התקשורת האמריקנית שלטענתה חברו יחדיו על מנת להכשיל את בעלה. "למה לא פרסמו את הקלטות כל כך הרבה שנים ודווקא שלושה שבועות לפני הבחירות היא יוצאת לאור?", תהתה, "אני רואה איך הם מדווחים דברים, מה הם אומרים ומה הם לא רוצים לומר".

אשתו של המועמד הרפובליקני תקפה גם את המועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון. "הכל היה מאורגן, כל שבוע הם מפרסמים משהו חדש", אמרה, "הם רוצים להשפיע על דעת הקהל ולהסיט אותה מוויקיליקס, בנגאזי, המיילים והפרשות בהן הם מעורבים אז הם פוגעים בקמפיין שלנו".

בארה"ב העיניים נשואות לעימות השלישי והאחרון בין דונלד טראמפ להילארי קלינטון, שיתקיים ביום רביעי בלאס וגאס.

סקר של ה"וושינגטון פוסט" משלשום מראה כי בניגוד לרושם שנוצר, הקלטת מ־2005 שבה התבטא בבוטות נגד נשים, לא השפיעה באופן ניכר על עמדת הבוחרים לגביו. הסקר מראה כי קלינטון מובילה על יריבה ב־4 אחוזים ׁׁ(47 אחוזי תמיכה, לעומת 43 לטראמפ).

עם זאת, סקרים אחרים מראים כי קלינטון פתחה פער משמעותי: לפי סקר של NBC, היא מובילה ב־11 אחוזים על טראמפ (48 אחוזי תמיכה לה, לעומת 37 לטראמפ), ובממוצע סקרים שערכה רשת CNN היא מובילה ב־8 אחוזים. גם מדינות המפתח נוטות ברובן לתמוך בה, אך בצפון קרוליינה ובנבדה הקרב צמוד, ובמדינה הקריטית אוהיו המועמד הרפובליקני אף מוביל ב־4 אחוזים.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 18 אוקטובר 2016, 20:22

פעילי ימין אמריקניים מארגון "וריטאס" חדרו למנגנון המפלגה הדמוקרטית וצילמו במשך כשנה חומרים המוכיחים כיצד המפלגה מפוצצת בכוונה אירועים של דונלד טראמפ. וידאו ראשון המציג את תוצאות התחקירים קיבל שני מיליון צפיות ביוטיוב מאז אתמול (יום שני).

בסרטון מסבירים הפעילים הבכירים שבין מטה המפלגה הדמוקרטית לבין הארגונים שעוסקים בפעילות ה"שחורה" מתקיימת תקשורת רציפה, למרות שאסור להם על פי חוק להיות בקשר אלה עם אלה. אחד הבכירים מסביר שגם הילארי קלינטון מודעת לפעילויות אלה.

הפעילים מסבירים שהם שוכרים לעתים את שירותיהם של אנשים מעורערים בנפשם או של פעילים מהאיגודים המקצועיים, לצורך פעילות שנועדה להתגרות ברפובליקנים ולגרום להם להתנהג בתוקפנות.

פעילה בארגון מתגאה בכך שהיא השתתפה בהפרות הסדר שאילצו את טראמפ לבטל אירוע ענק בשיקאגו לפני מספר חודשים בשל חשש מאלימות.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 19 אוקטובר 2016, 00:24

אובמה: "שטראמפ יפסיק להתבכיין"

שיא ארה"ב ברק אובמה תקף היום (שלישי) בחריפות את המועמד הרפובליקני לנשיאות, דונלד טראמפ, על טענותיו שמערכת הבחירות "מכורה לקלינטון" ושהמערכת הפוליטית עושה הכל כדי שהיא תיבחר, וקרא לו "להפסיק ליילל".

"מעולם לא היה מועמד לנשיאות שניסה כל כך לערער על הליך הבחירות עוד לפני שההצבעה החלה" אמר היום אובמה במסיבת עיתונאים בבית הלבן. "אם אתה מתחיל ליילל לפני שהמשחק נגמר כשהדברים לא הולכים לטובתך אין לך את מה שצריך בשביל לשמש כנשיא" אמר אובמה כשלצדו ראש ממשלת איטליה מתאו רנצי.

"אני קורא לטראמפ להפסיק להתבכיין וללכת לנסות לצבור קולות" הוסיף הנשיא.

אובמה התייחס גם לפרסומים לפיהן פטריק קנדי, סגנה של שרת החוץ דאז הילרי קלינטון, ניסה ב-2013 לשכנע את הבולשת הפדרלית להפוך בחשאי מסמך שנמצא בשרת האימייל הפרטי והלא מאובטח של קלינטון מ"מסווג" ל"בלתי-מסווג", וכך לכסות על מחדליה.

בתמורה הוא הציע שמחלקת המדינה בראשות קלינטון תאפשר ל-FBI לשלוח סוכנים למדינות שעד אותה העת אסור היה לה לשלוח אליהן את אנשיה. הנשיא אובמה אמר בתגובה כי "הטענות הללו לא מתבססות על אירועים אמיתיים. הטענה של טראמפ כי מדובר במעשה פלילי פשוט אינה נכונה".

בתגובה לדברי אובמה, טראמפ צייץ הערב: "אם הילרי המושחתת תיבחר, שנת 2017 תיזכר בהיסטוריה כשנה שבה אמריקה איבדה את עצמאותה". טראמפ צייץ עוד כי "כנשיא אני אהפוך את הממשל האמריקני להגון שוב. תאמינו לי".

אתמול טען טראמפ שוב ושוב כי הליך הבחירות מוטה לטובת יריבתו ואמר שייתכן שאי-סדרים בבחירות הביאו לניצחונו של הנשיא המכהן אובמה בכמה מדינות במערכת הבחירות הקודמת. כמו כן, הוא התייחס למסמכים של ה-FBI ואמר שקלינטון היא "האדם המושחת ביותר שרץ אי פעם לנשיאות ארצות הברית. המסמכים חשפו בדיוק איך השחיתות התבצעה. מחלקת המדינה ניסתה להסתיר את פשעיה של הילרי, ששלחה מיילים משרת פרטי שהאויבים שלנו יכולים היו לחדור".
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 19 אוקטובר 2016, 00:26

קלינטון מסתבכת בגניבת רהיטים ודיל מלוכלך

האם הילרי קלינטון מסתבכת ברגע האחרון ועשויה לאבד את ההובלה בקרב על נשיאות ארה"ב?

יום לפני העימות האחרון בין שני המועמדים, והילרי קלינטון מוצאת את עצמה מסובכת יותר מאי פעם, מסמכים של ה-FBI שנחשפו אתמול (ב) מגלים כי פטריק קנדי - ששימש כסגן מזכירת המדינה - יצר קשר עם ה-FBI במטרה לשנות את הסיווג של כמה מיילים שהוגדרו כמסווגים בדו"ח של ה-FBI על חקירת פרשת האי-מיילים הסודיים של קלינטון

קנדי ניסה ב-2013 לשכנע את הבולשת הפדרלית להפוך בחשאי מסמך שנמצא בשרת האימייל הפרטי והלא מאובטח של קלינטון מ"מסווג" ל"בלתי-מסווג", וכך לכסות על מחדליה. בתמורה הוא הציע שמחלקת המדינה בראשות קלינטון תאפשר ל-FBI לשלוח סוכנים למדינות שעד אותה העת אסור היה לבולשת לשלוח אליהן את אנשיה. ה-FBI דחה את הבקשה. עם זאת, יצויין כי עד כה התגלו רק תכתובות ספורות שנשלחו לשרת הפרטי שלה שהיו מסווגות, כשרבות מהן כלל לא סומנו ככאלה.

יריבה הרפובליקני דונאלד טראמפ ניצל את הסתבכותה של קלינטון ואמר כי הדו"ח חושף "מעשה פלילי", שלדבריו גרוע מפרשת ווטרגייט, "זה אחד מעיוותי הדין הגדולים בהיסטוריה של עמנו", אמר טראמפ אתמול (ב) בעצרת בחירות בוויסקונסין.

בעוד הפרשיה החדשה מכה גלים בכלי התקשורת האמריקנים, מתפרסמת מיני פרשיה לפיה גנבה קלינטון רהיטים ממשרדה. מאבטח לשעבר של קלינטון התלונן ב-FBI כי המועמדת הדמוקרטית העבירה ריהוט ממחלקת המדינה לביתה הפרטי בוושינגטון, כך דיווח "הניו יורק פוסט".

לפי הדיווח, נצפו קלינטון ואנשי צוותה מוציאים מנורות ורהיטים ממחלקת המדינה, אשר הועברו לביתה בוושינגטון הבירה. על פי רשומות ה-FBI, הסוכן "אינו יודע אם הפריטים האלה הוחזרו אי פעם לממשלה".

מדובר בסוכן ששובץ בצוות השומר על קלינטון בשנת 2009, כשהתחילה לשמש כמזכירת מדינה, אך כבר לא היה בצוות כשפרשה מהתפקיד בשנת 2013. ההאשמות הללו כלולות בתוך 100 עמודים המכילים הערות של אנשי ה-FBI, שנכתבו במהלך חקירותיהם אודות האופן שבו קלינטון התייחסה לחומר מסווג. גם כאן, מחלקת המדינה הכחישה את הטענות ואמרה שהילארי לקחה לביתה רק פריטים שהיו בבעלותה הפרטית.

בעצרת הבחירות שערך טראמפ אתמול (ב) בוויסקונסין, חזר טראמפ וטען כי הפרסומים בתקשורת על היתרון של קלינטון הם חלק מ"ניסיון התקשורת לקבוע מראש את תוצאות הבחירות". טראמפ הוסיף ואמר כי הוא מעריך שבמסגרת יום הבחירות ב-8 בנובמבר ולפניו תהיה הונאה רחבת היקף שמטרתה להביא את קלינטון לבית הלבן. דבריו של טראמפ אודות זיופים ביום הבחירות עוררו תגובות נזעמות, הן מצד רפובליקנים והן מצד דמוקרטים. ראש ועדת הבחירות המקומית במדינת אוהיו- ג'ון האסט, רפובליקני בעצמו, שהתראיין ברשת CNN אמר כי הדאגה שמביע טראמפ מזיופים ומהונאות אינה מוצדקת. "אני יכול להבטיח לדונלד טראמפ: אני אחראי על הבחירות באוהיו, ולא תהיה בהן רמיה". בקמפיין קלינטון אומרים שטענות טראמפ להונאה ולזיופים הן מעשה של ייאוש מצדו. מנהל הקמפיין רובי מוק אמר: "הוא יודע שהוא מפסיד והוא מנסה להאשים בזה את המערכת. זה מה שלוזרים עושים. זה לא נכון. אין שום הונאה". גם נשיא ארה"ב ברק אובמה אמר שרמיזותיו אלה, הגורמות לאנשים לפקפק באמינות של שלטונות ארה"ב, מסכנות את הדמוקרטיה.

אתמול (ב) התראיינה גם רעייתו של דונלד טראמפ, מלניה, לרשת CNN ולא חסכה בביקורת כלפי אמצעי התקשורת האמריקנית שלטענתה חברו יחדיו על מנת להכשיל את בעלה. "למה לא פרסמו את הקלטת כל כך הרבה שנים ודווקא שלושה שבועות לפני הבחירות היא יוצאת לאור?" תהתה, "אני רואה איך הם מדווחים דברים, מה הם אומרים ומה הם לא רוצים לומר". מלניה תקפה גם את הילרי קלינטון. "הכל היה מאורגן, כל שבוע הם מפרסמים משהו חדש", אמרה, "הם רוצים להשפיע על דעת הקהל ולהסיט אותה מוויקיליקס, בנגאזי, המיילים והפרשות בהן הם מעורבים - אז הם פוגעים בקמפיין שלנו".

בינתיים, גובר המתח לקראת העימות השלישי והאחרון בין דונלד טראמפ להילארי קלינטון, שיתקיים מחר (ד) בלילה (שעון אמריקה) בלאס וגאס.

ומה אומרים הסקרים? לפי סקר של NBC, מובילה קלינטון ב־11 אחוזים על טראמפ (48 אחוזי תמיכה לה, לעומת 37 לטראמפ), ובממוצע סקרים שערכה רשת CNN היא מובילה ב־8 אחוזים. גם מדינות המפתח נוטות ברובן לתמוך בה, אך בצפון קרוליינה ובנבדה הקרב צמוד, ואילו במדינה הקריטית אוהיו מוביל טראמפ ב־4 אחוזים.
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 19 אוקטובר 2016, 21:32

סקר חדש בארה"ב של המגזין 'בלומברג' - קלינטון 47%. טראמפ 38%.

לקראת הבחירות בארה"ב - המפלגה הרפובליקנית פרסמה כעת כי תקיים כנס בחירות בסמוך לכותל. האירוע יתקיים ביום רביעי. טראמפ ישגר ברכה מצולמת.

(ידיעות שהביא 'אחד' ידידינו)
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 20 אוקטובר 2016, 10:03

סקר ראשוני: 52% אחוזים סבורים שקלינטון ניצחה לעומת %39 לטראמפ.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 20 אוקטובר 2016, 12:20

מרקו רוביו הסנטור של מדינת פלורידה קורא שלא לבקר את המועמדת הדמוקרטית הילארי קלינטון בכל הקשור לפרסומים שמפרסם נגדה אתר ההדלפות וויקיליקס.

אני רוצה להזהיר את עמיתי הרפובליקנים שרוצים לנצל את ההדלפות הללו פוליטית: היום אלו הדמוקרטים, מחר אלו יכולים להיות אנחנו.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 20 אוקטובר 2016, 12:20

טראמפ יפנה לאזרחי ישראל וינאם בכנס תמיכה בירושלים.

המפלגה הרפובליקנית הכריזה הערב כי תקיים לראשונה עצרת מרכזית בירושלים • תחת הכותרת "מחזקים את ירושלים" יגיעו בכירים ישראלים ואמריקנים אל סמוך להר הבית, וישמעו בין היתר נאומים של דונלד טראמפ ומייק פנס בוידאו לאזרחי ישראל • נציגים מהקמפיין האמריקני כבר נמצאים בישראל לצורך תיאומים אחרונים.

פנס1-840x440c.jpg
פנס1-840x440c.jpg (70.23 KiB) נצפה 31329 פעמיםשבועיים לפני יום הבוחר בארה"ב, תעצור מערכת הבחירות האמריקנית ליום אחד גם בירושלים: המפלגה הרפובליקנית הודיעה הערב על קיום כנס בחירות מרכזי בבירת ישראל, אשר ייערך ביום רביעי הבא (26.10.16) בסמוך לכותל המערבי ולהר הבית.

מטרת האירוע, שיתקיים בשעות אחר הצהריים תחת הכותרת "מחזקים את ירושלים", היא להעביר את המסר על רקע החלטת אונסק"ו כי המפלגה מאוחדת מאחורי הצורך לשמור על אחדותה של ירושלים – ולמנוע מעורבות פוליטית בכל הקשור לזהות ההיסטורית של העיר.

שיא האירוע, אליו צפויים להגיע מאות אורחים ומוזמנים בכירים מישראל ומארה"ב, יהיה נאומים שיועברו בוידאו מארה"ב של מועמד המפלגה לנשיאות ארה"ב, דונלד טראמפ, ושל סגנו המיועד המושל מייק פנס. בנוסף ינאמו באירוע אישי ציבור מישראל ומארה"ב, ויוצגו נתונים הנוגעים לתמיכת הציבור האמריקני בירושלים. רשימת הנואמים הסופית באירוע תפורסם בהמשך, אך היא תכלול שני חלקים: החלק הראשון יהיה רשמי וייחוד לתמיכה בירושלים, ואילו בחלק השני יהיו הנאומים הפוליטיים שיכללו תמיכה במועמדי המפלגה הרפובליקנית לנשיאות ולקונגרס.

הכנס "מחזקים את ירושלים" ונאומיהם של טראמפ, פנס ובכירים נוספים יועבר בשידור חי בחלק מרשתות הכבלים האמריקניות, אשר ביקשו זאת.

ההכנות לאירוע החלו כבר לפני כשבועיים, והשבוע כבר נשלחו לישראל נציגים מהקמפיין במטרה להיפגש עם ראשי המפלגה בישראל בראשות עו"ד מארק צל, וכן עם הצוות האסטרטגי והמקצועי של הרפובליקנים בראשות צביקה ברוט. הצוותים המשותפים אף נועדו בשבועות האחרונים כמה פעמים בישראל ובארה"ב, והאירוע המתוכנן הינו הראשון מתוך סדרת פעילויות המתוכננות לצאת אל הפועל בזמן שנותר על הבחירות.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 25 אוקטובר 2016, 00:03

סקר חדש בארה"ב של רשת 'ABC' - קלינטון מובילה על טראמפ ב- 12%. קלינטון 50%. טראמפ 38%.

(ידיעה שהביא 'אחד')
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי המשוטט » 25 אוקטובר 2016, 00:11

יש סקרים של שיוון
הכל שטויות!
סמל אישי של המשתמש
המשוטט
 
הודעות: 699
הצטרף: 06 מרץ 2016, 16:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 25 אוקטובר 2016, 00:36

עוד בטרם נפתחו הקלפיות בארה"ב, נרשמת הצלחה משמעותית לקמפיין המפלגה הרפובליקנית בישראל: פעילות המפלגה בארץ הביאה לעליה דרמטית במספר הישראלים-האמריקנים שנרשמו על מנת להשתתף בבחירות מהארץ.

על פי הליך הבחירות האמריקני, כל אזרח המתגורר מחוץ לארה"ב יכול להצביע באמצעות המייל או הדואר, אך לשם כך עליו להירשם מראש לצורך ביצוע ההצבעה. הרישום ברוב המדינות הסתיים בשבוע שעבר, ובשאר המדינות הוא עדיין נמשך. על פי נתוני המפלגה, נרשמו עד כה כ-120 אלף ישראלים במטרה להשתתף בבחירות – וחלקם כבר מימשו את זכותם והצביעו בימים האחרונים.

הנתונים מתייחסים רק לישראלים המחזיקים באזרחות אמריקנית ומתגוררים בישראל, ולא לישראלים השוהים בחו"ל.

מדובר בעליה של כ-60 אחוזים מבחירות 2012, אז השתתפו בארץ בהצבעה כ-75 אלף ישראלים בלבד. במפלגה הרפובליקנית רואים בנתון הצלחה משמעותית בין היתר לאור ההערכה במפלגה הרפובליקנית כי הרוב המכריע של הנרשמים בישראל יצביעו עבור דונלד טראמפ ועבור נציגי המפלגה הרפובליקנית לקונגרס ולסנאט.

בימים האחרונים נחתו בישראל נציגים בכירים ממטה הבחירות של טראמפ בניו-יורק, זאת במטרה להיפגש עם הצוות האסטרטגי של המפלגה שפועל בישראל ועם אנשי מטה הבחירות כאן. הנציגים הגיעו על מנת להשלים את ההכנות לפעילות הישורת האחרונה, אשר תכלול שורת אירועים ופעילויות של הקמפיין הישראלי הן בירושלים והן בארה"ב מעתה ועד ליום הבחירות במטרה לחזק את התמיכה בטראמפ בפרט במדינות המתנדנדות.

12661929_10156588804530725_358066526700390697_n-840x440c.jpg
12661929_10156588804530725_358066526700390697_n-840x440c.jpg (77.13 KiB) נצפה 31134 פעמים
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 25 אוקטובר 2016, 00:41

המשוטט כתב:יש סקרים של שיוון

אכן, בגל"צ התפסרם שהסקר החדש והאחרון בארה"ב שמתפרסם הערב מציג תיקו בין המתמודדים קלינטון וטראמפ. כל אחד מהם זוכה ל- 41%.

(ידיעה שהביא 'אחד')
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 25 אוקטובר 2016, 11:29

המתקפה של הילארי כנגד טראמפ בנוגע ל'מיס פיגי' -- תוכננה מראש במשך חודשים

המתקפה של הקמפיין הדמוקרטי כנגד דונאלד טראמפ והערותיו על בעיות המשקל של מלכת היופי תוכננו מראש במשך חודשים, כך לפי מחקר שהסתמך על תכתובות המיילים שהודלפו על-ידי ויקיליקס.
המועמדת הדמוקרטית הילארי קלינטון העלתה את הנושא לראשונה במהלך העימות הנשיאותי הראשון ב- 26 לספטמבר. לקראת הסוף, במהלך עימות על הערותיו הקודמות של המועמד הרפובליקני כנגד נשים, קלינטון ציטטה מתוך המקרה של אלישיה מצ'אדו, מיס יוניברס ב- 1996.

"ואחד הדברים הגרועים ביותר שהוא אמר הוא כנגד אשה בתחרות יופי", קלינטון אמרה. "הוא אוהב תחרויות יופי, תומך בהם ומסתובב בהם. והוא קרא לאישה הזאת 'מיס פיגי'. ואז הוא קרא לה 'גברת משק בית', בגלל שהיא לטינית. דונאלד, יש לה שם".

טראמפ שאל: "היכן מצאת את זה?"

התשובה היא למעשה: במסמך בן 157 עמודים של המפלגה הדמוקרטית שניתח לעומק את המתנגדים -- כולל סנטור טד קרוז ומרקו רוביו -- ונמצא בשימוש לפחות מאז ה- 19 לדצמבר, 2015, היום שבו מנהל המחקר טוני קארק שלח אותו לג'ון פודסטה. תכתובות המייל של פודסטה נפרצו בהמשך ולמעלה מ- 25,000 מהם שוחררו לרשת האינטרנט על-ידי ויקיליקס.

בעמוד 31 במסמך, תחת הכותרת "טראמפ הפחית מערכן והשפיל נשים באופן שיטתי במהלך הקריירה שלו", הערותיו של טראמפ לתכנית "הבוקר הזה" ב- 1997 מתומללות תחת "טראמפ על מנצחת מיס יוניברס".

"היא שקלה 118 פאונד, או 117 פאונד, והיא עלתה ל- 160 או 170", אמר טראמפ ב"בוקר הזה"". "אז מדובר במישהי שאוהבת לאכול".

מצ'אדו לא מזוהה בשמה האחרון, ושמה הפרטי נרשם באופן שגוי בתור "אליסה". ההערות של 'מיס פיגי' ו- 'גברת משק בית' לא מופיעות בתמלול. עם זאת, עצם העובדה שהערותיו של טראמפ על מצ'אדו מופיעות במסמך מוכיחות שהקמפיין הדמוקרטי שקל להעלות את הנושא הרבה לפני שהפריימריז אפילו החלו.

בזמן שמצ'אדו תמכה והשתתפה בקמפיין הדמוקרטי מאז יוני 2016, השם והסיפור שלה לא קיבלו במה אלא רק אחרי שהנושא עלה בעימות הנשיאותי -- והערותיו של טראמפ והציוצים שלו בנוגע למצ'אדו בימים העוקבים, מה שרק הגדיל את האיבה בין הצדדים. הקמפיין של קלינטון מיהר לנצל את הנושא, תיאם הופעות תקשורת והשתמש במצ'אדו בפרסומות.

מספר נושאים שהקמפיין הדמוקרטי השתמש כנגד טראמפ גם הם מופיעים במסמך משנת 2016. המסמך מכיל כותרות כמו "הסתמכות על סחורה סינית", "תמיכה מאלו שדוגלים בגזע הלבן", ו"האוניברסיטה של טראמפ". תת-כותרת בנושא ההגירה נקרא "תיאוריות קונספירציה". תת-כותרת נוספת נקראת "שווי כולל", "התחמקות מפשיטת רגל אישית" ו"הערות על בגידה והסכמי טרום-נישואים".

ההיערכות של הצד הדמוקרטי להילחם בטראמפ בתור המועמד הרפובליקני משתרעת עד חודש ספטמבר 2015 לפחות. בתכתובת מה- 15 לספטמבר שנשלחה למנהלת הקמפיין רובי מוק, פודסטה מייעץ להעיף את סנטור ראנד פול מהדיווחים הליליים בתור יריב אפשרי ולהוסיף את טראמפ במקום.

בחודש פברואר, אחד האסטרטגים לשעבר של ביל קלינטון, ג'ואל ג'ונסון, שאל את יועצת התקשורת של הילארי קלינטון , על הכוונות להתקיף את טראמפ. "מי מנהל את פרויקט הסירה המהירה של טראמפ? צריך להיות ממומן מוכן ומזומן ליום פקודה", רשם ג'ונסון, כאשר התייחס לקמפיין של שנת 2004 אז הותקף המועמד הדמוקרטי ומשוחרר מלחמת וייטנאם, סנטור ג'ון קרי, על-ידי 'משוחררי האמת המהירים'.

בו-בזמן, מיילים נוספים בארכיון פודסטה מראים את התגובות הראשונות של עוזרי קלינטון לחלק מהתגובות הראשונות של הנשיא אובמה בנוגע לשימושה של הילארי בכתובת מייל אישית לשימוש ממשלתי. אובמה אמר ל'חדשות CBS' ב- 7 למרץ 2015 שהוא למד על השימוש של קלינטון בכתובת מייל פרטית דרך מבזק חדשות יחד עם שאר הציבור. עוזרי הקמפיין של קלנטון מיהרו להפיץ ביניהם כתבה של ה"ניו יורק טיימס" בנושא ונראו מבולבלים מהערתו של אובמה. פלמיירי שלח מייל ליועץ הבכיר פיליפ ריינס בשעה מוקדמת ב- 8 למרץ עם הצעה.

"הצע לפיליפ לדבר עם (בכירי עיתונאות בבית הלבן). הם יודעים שהנשיא והילארי התכתבו. ג'וש נשאל בנוגע לכך. הפעילות הסטנדרטית היא לא לאשר שום דבר בנוגע למייל הזה, אז תשובתו לעיתונאות הייתה שהוא לא יכול להגיב/לאשר. אני נזכר שג'וש גם נשאל אם הנשיא אי פעם שם לב שכתובת המייל של קלינטון היא פרטית, והוא אמר משהו בסגנון 'לנשיא בטח יש דברים טובים יותר לעשות מאשר להתרכז בכתובות המייל של חברי הקבינט שלו'".

ביום העוקב, מזכיר העיתונאות של הבית הלבן ג'וש ארנסט ניסה להאיר את הבלבול בנוגע להערותיו. "הנקודה שהנשיא הדגיש היא לא שהוא לא ידע את כתובת המייל של המזכירה קלינטון, הוא ידע", אמר ארנסט, "אך הוא לא היה מודע לפרטים של כיצד הכתובת הזו והשרת הוקם או כיצד המזכירה קלינטון והצוות שלה התכוונו לציית לחוק הרישום הפדרלי".
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 25 אוקטובר 2016, 12:19

טראמפ לתומכיו: "אנחנו ננצח. הסקרים מזוייפים על ידי התקשורת"
דונלד טראמפ, המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, מסרב להתרגש מהסקרים הצופים לו הפסד בבחירות. "מדובר בסקרים מזוייפים", הוא אומר
בכנס בחירות בפלורידה טוען המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, דונלד טראמפ, כי הסקרים המתפרסמים בתקשורת ומעידים על יתרון ליריבתו, הילארי קלינטוו, הינם סקרים מזוייפים המקודמים על ידי תקשורת מזוייפת המגוייסת נגדו.

"אנחנו עולים באוהיו, אנחנו עולים באיווה, מצבנו נהדר בצפון קרוליינה, ואני חושב שאנחנו הולכים לנצח בפלורידה בגדול… אנחנו אמנם בפיגור מסוים בסקרים, אבל הם מזוייפים", אמר טראמפ והוסיף: "זו המערכת מזויפת שאני מדבר עליה מאז שנכנסתי למירוץ".

דבריו של טראמפ מגיעים בעקבות הסקרים החוזים לו הפסד צורב בבחירות לנשיאות, שיתקיימו בעוד שבועיים. סקר CNN שהתפרסם במהלך הלילה (שלישי) חוזה להילארי קלינטון, המועמדת הדמוקרטית, ניצחון בפער של חמישה אחוזים. ע"פ הסקר, קלינטון זוכה ב-49% מהקולות בעוד טראמפ מקבל 44% בלבד.

טראמפ מוסיף וקובע כי בידיו סקר אמיתי (בניגוד לסקרים האחרים) המלמד על יתרון שלו על קלינטון, יתרון של שני אחוזים.

בתוך כך, בישראל ובמדינות מסוימות בארה"ב כבר נפתח של הבחירות המוקדמות בו רשאים חלק מהאזרחים להצביע. ע"פ נתונים רשמיים, למעלה ממאה ועשרים אלף ארחי ארה"ב המתגוררים בישראל כבר בחרו את המועמד המועדף עליהם.
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 26 אוקטובר 2016, 01:53

טראמפ מזהיר: "קלינטון תגרום למלחמת עולם שלישית"
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 26 אוקטובר 2016, 11:27

האם מותר לבחור באישה?

http://forum.otzar.org/forums/viewtopic ... 41#p308375
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 26 אוקטובר 2016, 23:49

המועמד לנשיאות ארה"ב דונאלד טראמפ, בפנייה מיוחדת לאזרחי ישראל באירוע מיוחד הערב (ד'), מול הכותל המערבי.

המועמד לנשיאות ארה"ב דונאלד טראמפ פנה לאזרחי ישראל באירוע מיוחד שארגנו עבורו תומכיו בישראל, מול הכותל המערבי בירושלים.

בפנייה המשודרת אמר: "אני אוהב את ישראל ורוחש כבוד גדול לעם היהודי. חשוב שיהיה לנו נשיא שמרגיש כך, נילחם יחד באויבי ישראל, נחזיר לאמריקה ולישראל את תחושת הביטחון".
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 26 אוקטובר 2016, 23:52

סקר חדש בארה"ב: קלינטון מובילה על טראמפ ב-9%

לקראת ניצחון מוחץ לקלינטון? סקר חדש שפורסם בארה"ב מעניק למועמדת הדמוקרטית הילרי קלינטון יתרון של 9% על פני המועמד הרפובליקני השנוי במחלוקת דונלד טראמפ. מדובר בסקר שמפרסם "USA Today", ולפיו קלינטון זוכה לתמיכה של ארבעים ושבעה אחוזים, בעוד טראמפ זוכה לשלושים ושמונה אחוזי תמיכה בלבד.

התרסקותו של טראמפ בסקרים החלה לאחר פרסום הקלטת המבישה בה הוא תועד מדבר בלשון ביבים בכל הנוגע לנשים. הקריסה בסקרים נמשכה כשנשים רבות הצהירו זו אחר זו כי הותקפו על ידי מי שמבקש להיות הנשיא הבא של ארצות הברית.

בינתיים, תומכי טראמפ ממשיכים להציג הוכחות לכך שהוא נרדף על ידי התקשורת שעושה לטענתם "הנחות" למועמדת המתחרה הילרי קלינטון.

בין השאר הם מציגים מחקר חדש של המרכז האמריקני לחקר התקשורת שבחן 588 כתבות בנושא הבחירות במהדורות הערב של רשתות הטלוויזיה ABC, CBS ו-NBC, והעלה כי 91 אחוז מהכתבות שעסקו בטראמפ היו שליליות.

הערב נערך בירושלים אירוע למען טראמפ, ובמהלכו הוקרן סרטון של המועמד הרפובליקני שמביע תמיכה בישראל: "יחד נעמוד מול אויבים כגון איראן שנחושה להשמיד את ישראל ואת עמה. יחד נהפוך שוב את אמריקה וישראל לבטוחות".

הוא הוסיף: "אני אוהב את ישראל ומכבד את האמונה והמסורת היהודית, וחשוב שיהיה לנו נשיא שמרגיש כך. עבורי, כיבוד היהדות זה דבר חשוב. בתי איוונקה וחתני מגדלים את ילדיהם לפי האמונה היהודית, ותמיד מזכירים לי את הערכים והלקחים החשובים שאנחנו לומדים על מנהיגות ומשפחה במסורת היהודית".
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 26 אוקטובר 2016, 23:55

קלונימוס הזקן כתב:האם מותר לבחור באישה?

http://forum.otzar.org/forums/viewtopic ... 41#p308375


המקובל מב"ב: "תצביעו לגבר - אשה שולטת מביא למיתה ועוני"


הילרי קלינטון או דונלד טראמפ - זו שאלת השאלות, אך בבני ברק יושב לו מקובל ליטאי, מגדולי הפוסקים בדורנו שכתב עשרות ספרי הלכה ומוכר מאוד בציבור החרדי, והמורה בתקופה האחרונה לכל מי שעולה למעונו, כי יש חובה לתמוך במועמד הרפובליקני לנשיאות, דונלד טראמפ.

מדובר בגאון הצדיק רבי שְׂרָיָה דבליצקי, שמורה בימים האחרונים לכל האמריקנים שעולים למעונו "לתמוך בגבר ולא באשה" בבחירות לארה"ב.

כך גם הבוקר, כשנכנס למעונו אברך חסידי מארה"ב לרגל שמחת החלאק'ה לבנו, אמר לו הרב דבילצקי: "תבחרו בעד האיש ולא בעד האישה. כמו שכתוב בזוהר הקדוש, אם יש אישה שולטת זה דינים מיתה ועוני, כך כתוב בזוהר".

מקורבו של הרב שעמד לידו הסביר לחסיד כי הרב מתכוון לבחירות בארה"ב, והרב עצמו השיב: "הוא הבין, הוא הבין".

הגאון הצדיק רבי שריה דבילצקי מתגורר בדירה צנועה ברחוב ירושלים בבני ברק. הוא חיבר למעלה משישים חיבורי הלכה, קבלה ומנהג, והוא בעל גאונות עצומה בנגלה ובנסתר ובפינות השכוחות של תורת הדקדוק.

הרב זוכה להערכה בלתי שגרתית מצד גדולי הדור בעבר ובהווה והוא נחשב לתלמיד מובהק של ה'חזון איש' זיע"א, וקורא לציבור החרדי להודות על ניצחון ישראל במלחמת ששת הימים. הרב מקפיד לגלח את זקנו.

בחצות הלילה נוהג הרב דבילצקי לערוך תיקון חצות ומתפלל על צער השכינה. את העניין הזה, שנפוץ בדורות הקודמים, הוא עמל להחדיר בתלמידיו ואף חיבר קונטרס שבו בירר את נוסח התיקון כדי להפיצו ברבים.

כאמור, הרב מורה כעת לבאים למעונו כי עליהם להצביע עבור דונלד טראמפ ולא עבור המועמדת הדמוקרטית, הילרי קלינטון.
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת
 
הודעות: 1855
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 21:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 27 אוקטובר 2016, 08:19

המועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ צמצם את הפער מול יריבתו הדמוקרטית הילרי קלינטון ל-3% בלבד. כך עולה מסקר של רשת פוקס ניוז.

מוקדם יותר פורסם סקר אחר בעיתון USA Today שהצביע על פער של 9% לטובת קלינטון.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 27 אוקטובר 2016, 08:19

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית דונלד טראמפ אמר כי יגדיל את היקף התרומות שלו לקמפיין בישורת האחרונה של המרוץ.

בראיון לרשת CNN אמר טראמפ כי ביום הבחירות הוא ישקיע מאה מיליון דולר והדגיש כי הוא "מוכן לתת גם יותר מזה".
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 27 אוקטובר 2016, 08:20

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית, דונלד טראמפ, תקף הלילה את בכירי הצבא האמריקני בנוגע למבצע לכיבוש מוסול מידי ארגון דאעש בעיראק.

"כשזה נוגע לקרב על מוסול, אני יכול ללמד את המומחים הצבאיים כמה דברים. למה אנחנו לא יכולים לנצח עכשיו ולדבר אחר כך?", אמר טראמפ.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 27 אוקטובר 2016, 08:25

חדשות טובות לטראמפ: לאחר תקופה ארוכה שהסקרים לא החמיאו, הבוקר הוא מקבל חדשות טובות מהמדינה המתנדנדת: פלורידה. על פי סקר חדש שפרסמה הבוקר (רביעי) רשת החדשות "בלומברג" האמריקנית, טראמפ מוביל על קלינטון במדינת פלורידה בשני אחוזים על הילרי קלינטון

בימים האחרונים קיים טראמפ לא פחות מ-6 עצרות בפלורידה עמוסות באלפי משתתפים, שכן פלורידה היא אחת מ"מדינות המפתח" שיכריעו את המירוץ.

לאור כל התחזיות הקודרות,שבמרבית הסקרים האחרונים הובילה קלינטון גם בפלורידה – מדובר בבשורה טובה לטראמפ, שכן אפילו מיט רומני המעומד הרפובליקני הקודם הפסיד בפלורידה לאובמה.

עם זאת, טראמפ יצטרך לנצח גם באוהיו שם הוא מוביל, בפנסליבניה שם הוא בפיגור משמעותי אחר קלינטון. משימה כמעט בלתי אפשרית עבורו.
קלינטון שחוששת הביעה בימים האחרונים חשש מפני השאננות של בוחריה, לאחר שהסקרים ניבאו לה יתרון דו ספרתי על פני טרמאפ שהצליח לצמצם את הפער ובחלק מהסקרים הוא מוביל.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 27 אוקטובר 2016, 08:39

סקר חדש של סוכנות הידיעות "אי-פי" שפורסם היום (חמישי) מעלה כי המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית, הילרי קלינטון, מובילה על יריבה הרפובליקני, דונלד טראמפ ב-14%.

לפי הסקר, שרת החוץ לשעבר זוכה ב-51% תמיכה, בעוד טראמפ זוכה ב-37%.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 27 אוקטובר 2016, 11:44

2 יום לפני הבחירות בארצות הברית, והסקרים בארצות הברית סותרים זה את זה. מצד אחד סקר סוכנות הידיעות AP מעניק להילרי קלינטון יתרון
של 14 נקודות לעומת דונלד טראמפ: הילרי קלינטון זוכה ל-51% תמיכה לעומת 37% שיצביעו לטראמפ.

מנגד, סקר של רשת פוקס ניוז מעריך כי קלינטון מובילה רק ב- 3% בלבד. על פי הסקר, קלינטון זוכה לתמיכה של 44% מהנשאלים לעומת 41% התומכים בטראמפ – פער שהינו בגדר הטעות הסטטיסטית. מדובר בהצטמצמות של הפער בין השניים, שעמד לפני שבוע על 6% ולפני שבועיים על
7%.
ואילו בסקרים אחרים כמו של הטיימס, טראמפ מוביל באחוז אחד, ובסקר של רמססון הילרי קלינטון מובילה ב-1 אחוז בלבד פער קטן.

קראו את הניתוח של ערד ניר

למרות כל התחזיות הקודרות והתגייסות התקשורת לטובתה של הילרי קלינטון המירוץ עדיין צמוד והפערים מצטמצמים.

בבחירות בארצות הברית מה שקובע זה מפת האלקטורים שנוטה לטובתה של הילרי קלינטון, אך מבחינה מדוקדקת של הנתונים ניתן ללמוד כי הפערים בין קלינטון לטראמפ בתוך המדינות המתנדנדות לא כ"כ גדולים, ואף במדינות שמיט רומני הפסיד לאובמה, טראמפ מוביל כמו פלורידה, אוהיו ואיווה. אך זה עדיין לא מספיק להיבחר, בשביל לעשות את הבלתי יאומן טראמפ יצטרך לנצח גם בפנסליבניה שם טראמפ צמצם את הפער ל-3 אחוז, בניו המפשיר מדינה כחולה נחתך הפער בחצי.

מי שעוקב אחרי עצרות הבחירות של טראמפ מגלה כי האירועים שלו מפוצצים וגדושים עד אפס מקום, בעוד העצרות של הילרי קלינטון עם הרבה כיסאות ריקים. טראמפ זוכה לפופולריות רבה ברשתות החברתיות, ועצרת הבחירות שלו בפלורידה ששודרה בדף הפייסבוק שלו זכתה ל-80 אלף צפיות. טראמפ זוכה גם לתמיכה רבה בקרב העצמאים שכנראה מאסו בשלטון הדמוקרטים.

נקודה נוספת היא, למרות ההקלטות המביכות, והצהרתו "כי לא יקבל את תוצאות הבחירות אם יפסיד", טראמפ הצליח להחזיר לחיקו את המוני הבוחרים הרפובליקנים באמצעות הכריזמטיות שלו, נדמה כי מאז ימי התעמולה הנאצית לא הצליח איש כ"כ שנוי במחלוקת לשלהב כ"כ הרבה תומכים, המסרים של טרמאפ "הילרי המשוחתת", כנראה מצליחים לחלחל ללב ההמון.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 27 אוקטובר 2016, 12:11

חרדי,

ראה בהודעה שכתבתי...
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדי חרדי » 27 אוקטובר 2016, 12:20

סליחה.
אני תמיד משתדל לראות שלא הובאה הכתבה לפני כן,
אבל הפעם עיניים להם ולא יראו.
יש אתרים שמסקרים את הציבור החרדי.. ויש אתר של הציבור החרדי www.jdn.co.il
סמל אישי של המשתמש
חרדי חרדי
 
הודעות: 900
הצטרף: 25 מאי 2016, 20:25
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הכתב והמכתב » 28 אוקטובר 2016, 00:22

אני עומד וחושב.
מה מביא למליוני אנשים לתמוך באדם שעלפ פניו נראה מאוד לא צפוי.
משהו חשב על זה?
אשמח לשמוע דעתכם
הכתב והמכתב
 
הודעות: 262
הצטרף: 04 אוגוסט 2015, 14:21
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי yehuda » 28 אוקטובר 2016, 00:46

נראה לי שנמאס להם. מהחיים, מעצמם, מהשקר שעוטף את מוסד הנשיאות והפוליטיקה, מהכל.
כמה פעמים אנו מבקשים וטהר לבנו לעבדך באמת?

הבה לא נזהם אותו... כי לב יש לנו רק אחד!
סמל אישי של המשתמש
yehuda
מנהל
 
הודעות: 1274
הצטרף: 24 יוני 2015, 05:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי הכתב והמכתב » 28 אוקטובר 2016, 00:49

שלא יבחרו....
הכתב והמכתב
 
הודעות: 262
הצטרף: 04 אוגוסט 2015, 14:21
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 28 אוקטובר 2016, 02:00

פוטין על טראמפ: "נהג ברהבתנות בשביל להעביר מסר"
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 28 אוקטובר 2016, 02:02

טראמפ על המבצע במוסול: "צריך לנצח עכשיו ולדבר אחר כך"
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 28 אוקטובר 2016, 02:03

סקר AP: קלינטון מובילה בפער של 14% על טראמפ
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 28 אוקטובר 2016, 02:03

סקר בחירות של העיתון USA Today: קלינטון מובילה ב9% * הסקר נערך בשיתוף אוניברסיטת סאפוק שבבוסטון, על פי הסקר, קלינטון זוכה ל-47% תמיכה, בעוד טראמפ זוכה ל-38%.
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 28 אוקטובר 2016, 02:03

סקר פוקס ניוז: טראמפ מצמצם את הפער ל-3% בלבד * סקר חדש של רשת "פוקס ניוז" שפורסם הלילה הראה כי בחתך ארצי, 44 אחוזים מהאמריקנים טענו כי יצביעו לקלינטון, ואילו 41 אחוזים צפויים להצביע לטראמפ
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 28 אוקטובר 2016, 02:04

המפלגה הדמוקרטית עתרה לביהמ"ש בדרישה להרחיק מהקלפיות עובדים רפובליקנים. * הטענה: ינסו להפחיד מיעוטים מלהצביע, תוך הפרה של צו שנועד למנוע בדיוק זאת. * בכתב התביעה נטען כי "תומכי טראמפ כבר התחייבו לעשות זאת" (חדשות2)
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 29 אוקטובר 2016, 20:23

המרוץ לנשיאות ארה"ב: בסקר חדש מובילה קלינטון בהצבעה המוקדמת ב-15%
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 29 אוקטובר 2016, 20:23

ערוץ 7 טראמפ מצמצם הפער מול קלינטון ל-2% בלבד
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 29 אוקטובר 2016, 20:25

אחד כתב:ערוץ 7 טראמפ מצמצם הפער מול קלינטון ל-2% בלבד

מה פשט 'ערוץ 7'? מהיכן מקורם?
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 29 אוקטובר 2016, 20:29

קלונימוס הזקן כתב:
אחד כתב:ערוץ 7 טראמפ מצמצם הפער מול קלינטון ל-2% בלבד

מה פשט 'ערוץ 7'? מהיכן מקורם?

וקשיא.
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 29 אוקטובר 2016, 20:39

ה-F.B.I., לשכת החקירות הפדרלית הודיע כי הוא מחדש את החקירה בפרשת האימיילים של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארצות הברית הילרי קלינטון. במכתב ששיגר אתמול ראש הארגון, ג'יימס קומיי, למנהיגים בסנאט ובקונגרס וכתב כי לאור ממצאים חדשים שנמצאו כחלק מחקירתו של חבר הקונגרס הדמוקרטי לשעבר אנתוני וינר, שאשתו משמשת כעוזרת האישית של קלינטון הוחלט על פתיחת החקירה מחדש כנגד קלינטון. יצויין כי החקירה נגד וינר מנוהלת בחשד ששלח טקסטים מגונים לקטינה.

במכתב שהביא לרעידת אדמה פוליטית בארה"ב כתב קומיי כי "בהקשר לחקירה אחרת שמתנהלת, ה-F.B.I. למד על קיומם של אי-מיילים אשר עלולים להיות קשורים לחקירתה של הגברת קלינטון". כזכור, לאחר שקלינטון עמדה בפני שימוע לגבי ממצאי החקירה בחודש יולי האחרון, החליט קומיי, כי אין בממצאים חשד לפליליים ועל כן ניקה את אותה מאשמה פלילית.

בתוף כך, המועמד הרפובליקני לנשיאות דונלד טראמפ משתמש בפרשת האי-מיילים באופן תדיר בנאומיו בפני בוחרים ובעימותים הנשיאותיים מול הגברת קלינטון. מיד לאחר צאת ההודעה, אמר טראמפ: “ה-F.B.I. עכשיו שלח מכתב לקונגרס והודיע להם שהם גילו אי-מיילים חדשים הנוגעים לחקירה של הילרי קלינטון והחליט לפתוח שוב את החקירה נגדה בנוגע לכך שהיא סיכנה את בטחונה של אמריקה. השחיתות של הילרי שוברת שיאים אי פעם אסור לנו לתת לה להיכנס לבית הלבן. יש לי כבוד רב לכך שזרועות החוק הודו באומץ על כך שהם טעו ופועלות לתקן. זה היה עיוות דין שהציבור האמריקאי ידע וכולנו מקווים שהדבר הזה יתוקן".
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 29 אוקטובר 2016, 20:43

בחדרי חרדים טראמפ חוגג: ה-FBI יחקור את קלינטון שוב
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2429
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 29 אוקטובר 2016, 20:58

שאלת תם:

למעיישה
זה אומר שהמצב של קלינטון אבוד?
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3728
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 29 אוקטובר 2016, 21:00

ממש לא.

כמעט וודאי שקלינטון תיקח את הכיסא. אלא"כ ההתפתחות הזו ממש תעשה גלים ודרמה...
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 29 אוקטובר 2016, 21:01

קלונימוס הזקן כתב:ממש לא.

כמעט וודאי שקלינטון תיקח את הכיסא. אלא"כ ההתפתחות הזו ממש תעשה גלים ודרמה...


זה מה שקורה שם

לא?
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3728
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 29 אוקטובר 2016, 21:02

עד כמה שידוע לי - לא. עכ"פ לא ברמה כזו שמגמת הסקרים תשתנה.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 29 אוקטובר 2016, 21:02

קלונימוס הזקן כתב:עד כמה שידוע לי - לא. עכ"פ לא ברמה כזו שמגמת הסקרים תשתנה.


ציטוט מנייעס מייל:


הפער ממשיך להצטמצם והוא על 2% בלבד! סקר חדש בארה"ב של העיתון 'וושינגטון פוסט' - קלינטון 47%. טראמפ 45%.
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3728
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 29 אוקטובר 2016, 21:05

הסקר נעשה לפני הפרשיה החדשה.

לגופו של עניין: רוב הסקרים נותנים לקלינטון פער גדול יותר. משום-מה רוב הסקרים כגון אלו שהבאת מוטים מלכתחילה לטובתו של טראמפ.

אבל אכן. הפערים הצטמצמו קצת. ושוב, עדיין זה - לדעתי - רחוק עוד למהכריע את הבחירות.
סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן
 
הודעות: 1029
הצטרף: 09 אוקטובר 2016, 13:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G] ו־81 אורחים