חובה להכנס, צביעות גלויה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 30 יולי 2017, 15:48

יש אינטרס חרדי שהערבים יקבלו יותר, כי כך אי אפשר להפלות את החרדים. לולא הערבים הקריטריונים היו משתנים לרעתנו הרבה יותר. לכן גם אם הם יקחו 80% זה עדיין עדיף לנו מאשר הם יקבלו 0% ואת כל ה100% יקבלו רק נכים יוצאי צבא וכדומה.
טוב אין לי יותר כעת מה לכתוב, ולהתראות בתגובה באשכול אחר.
ברי עדיף

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 30 יולי 2017, 20:19

טוב, אני רואה שהשמאלנים כבר הצליחו להפוך גם פה את הערבים למסכנים..
זה שהערבים מקבלים הרבה יותר מאיתנו זה ברור וידוע לכל.
זה שהם מקבלים קצבת שאירים וילדים למרות שהם נהרגו בפיגועי התאבדות, זה גם ברור וידוע לכל.

למרות זאת בוחר כותב מכתב התגובה להתעלם מזה ולהאשים אותנו שאנחנו לא נותנים מספיק לערבים, בושה !!
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 10:23

גאליציינער כתב:טוב, אני רואה שהשמאלנים כבר הצליחו להפוך גם פה את הערבים למסכנים..
זה שהערבים מקבלים הרבה יותר מאיתנו זה ברור וידוע לכל.
זה שהם מקבלים קצבת שאירים וילדים למרות שהם נהרגו בפיגועי התאבדות, זה גם ברור וידוע לכל.

למרות זאת בוחר כותב מכתב התגובה להתעלם מזה ולהאשים אותנו שאנחנו לא נותנים מספיק לערבים, בושה !!

פערל ווערטער
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

ושוב צביעות נוספת של האום של תמיכה ברוצחים

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 01 אוגוסט 2017, 11:32

לעומת מלחמתם בישראל המתגוננת מרוצחים.

ולסיפור התורן;האו''ם שילם ב-2016 מיליוני דולרים למקורבי אסד

זרועות שונות של האו"ם, כך דווח הבוקר (יום ג') באתר "בלומברג", העבירו לגופי ממשל סוריים ולמקורביו של הנשיא מדמשק בשאר אל-אסד, כולל אשתו ובן דודו, סכומי כסף שעולים לכדי 18 מיליון דולר לפחות בשנה שעברה. חלקם מאותם אישים "מככבים" ברשימות השחורות של האיחוד האירופי וארה"ב, ונתונים לעיצומים כלכליים כבדים.
האו"ם אינו מחויב לעיצומים של מדינות החברות בו, ומועצת הביטחון כשלה בעבר לנקוט פעולות חמורות נגד הסורים בעקבות הווטו שהטילה רוסיה. אולם הגילוי הזה יכול עוד לערער את האמון של הקהילה הבינלאומית בגוף העולמי, שאינו מצליח למלא את יעדיו לשמור על השלום והביטחון.

כך למשל, חוזים בתחום התקשורת נחתמו עם ראמי מח'לוף, בן דודו של אסד. בנוסף, צוות אנשי האו"ם שילמו חשבון בסך 9.5 מיליון דולר במלון "ארבע העונות" בדמשק, שמצוי בבעלות חלקית של משרד התיירות הסורי. חלק מכספי האו"ם, כך צוין בדו"ח הרכישות השנתי ל-2016 של הארגון הבינלאומי, הועבר לקרן צדקה שהקימה אשתו של הרודן הסורי, אסמה.

"כל כסף שמגיע לאסד ולבעלי הברית שלו מראה שהאו"ם אינו נטול פניות, אלא למעשה מסייע לשחקן הגדול ביותר בסכסוך", ביכתה את הגילוי הזה קתלין פלון, דוברת "קמפיין סוריה".

באו"ם טוענים כי במדינה כמו סוריה, קשה להגיע להסכמים כלכליים או שירות כלשהם מבלי להגיע איכשהו לחברות שנמצאות בבעלות הממשל. בנוסף, מעטים המקומות שבהם הארגון הבינלאומי יכול לשכן את אנשיו בבירה הסורית שנחשבים בטוחים יחסית, ואשר אינם קשורים לנשיא אסד.

מח'לוף למשל נמצא ברשימה השחורה של ארה"ב מאז 2008, ובבעלותו נמצאים כמה חברות תקשורת שארגוני או"ם שונים, ובהם יוניס"ף וסוכנות הפליטים, חתמו עמן על חוזים. הוא נחשב לאחד האנשים החזקים בכלכלה הסורית, והטענה היא שכל מי שמעוניין לגרוף רווחים כספיים במדינה צריך לעבור דרכו.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

Re: ושוב צביעות נוספת של האום של תמיכה ברוצחים

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 01 אוגוסט 2017, 12:38

יצחק הספרן כתב:לעומת מלחמתם בישראל המתגוננת מרוצחים.

ולסיפור התורן;האו''ם שילם ב-2016 מיליוני דולרים למקורבי אסד

זרועות שונות של האו"ם, כך דווח הבוקר (יום ג') באתר "בלומברג", העבירו לגופי ממשל סוריים ולמקורביו של הנשיא מדמשק בשאר אל-אסד, כולל אשתו ובן דודו, סכומי כסף שעולים לכדי 18 מיליון דולר לפחות בשנה שעברה. חלקם מאותם אישים "מככבים" ברשימות השחורות של האיחוד האירופי וארה"ב, ונתונים לעיצומים כלכליים כבדים.
האו"ם אינו מחויב לעיצומים של מדינות החברות בו, ומועצת הביטחון כשלה בעבר לנקוט פעולות חמורות נגד הסורים בעקבות הווטו שהטילה רוסיה. אולם הגילוי הזה יכול עוד לערער את האמון של הקהילה הבינלאומית בגוף העולמי, שאינו מצליח למלא את יעדיו לשמור על השלום והביטחון.

כך למשל, חוזים בתחום התקשורת נחתמו עם ראמי מח'לוף, בן דודו של אסד. בנוסף, צוות אנשי האו"ם שילמו חשבון בסך 9.5 מיליון דולר במלון "ארבע העונות" בדמשק, שמצוי בבעלות חלקית של משרד התיירות הסורי. חלק מכספי האו"ם, כך צוין בדו"ח הרכישות השנתי ל-2016 של הארגון הבינלאומי, הועבר לקרן צדקה שהקימה אשתו של הרודן הסורי, אסמה.

"כל כסף שמגיע לאסד ולבעלי הברית שלו מראה שהאו"ם אינו נטול פניות, אלא למעשה מסייע לשחקן הגדול ביותר בסכסוך", ביכתה את הגילוי הזה קתלין פלון, דוברת "קמפיין סוריה".

באו"ם טוענים כי במדינה כמו סוריה, קשה להגיע להסכמים כלכליים או שירות כלשהם מבלי להגיע איכשהו לחברות שנמצאות בבעלות הממשל. בנוסף, מעטים המקומות שבהם הארגון הבינלאומי יכול לשכן את אנשיו בבירה הסורית שנחשבים בטוחים יחסית, ואשר אינם קשורים לנשיא אסד.

מח'לוף למשל נמצא ברשימה השחורה של ארה"ב מאז 2008, ובבעלותו נמצאים כמה חברות תקשורת שארגוני או"ם שונים, ובהם יוניס"ף וסוכנות הפליטים, חתמו עמן על חוזים. הוא נחשב לאחד האנשים החזקים בכלכלה הסורית, והטענה היא שכל מי שמעוניין לגרוף רווחים כספיים במדינה צריך לעבור דרכו.

ולהמחיש את הצביעות,
יש ארגון שמביא את ההרוגים ה"פלסטינים" המתועדים במסמכים (כי לא מתועדים יש הרבה יותר) שנהרגו ב6 שנים האחרונות של משטר אסד וזה הרבה יותר מכלל ה"פלסטינים" כולל מחבלים רוצחים ש"נהרגו" במדינת ישראל מאז שנת תש"ח,
וזה ממחיש מעט מצביעות העולם בניצוחו של האו"ם,
ולדברים עצמם;
מכון לונדוני:3542 פלסטינים נהרגו בסוריה,1621 עצורים ו-300 נעדרים.

*- מכון לונדוני:3542 פלסטינים נהרגו בסוריה,1621 עצורים ו-300 נעדרים.
31.07.17 11:20 נכתב ע”י NzivNet

קבוצת הפעולה לטובת הפלסטינים הסורים היושבת בלונדון מפרסמת מספרים עגומים באשר למחיר ששלמו הפליטים הפלסטינים במהלך 6 שנות המרד בסוריה.
על פי המידע והמסמכים הנמצאים בידי הארגון נהרגו עד כה במהלך המרד הסורי 3542 פלסטינים מתוכם 1147 נהרגו כתוצאה מהפצצות ישירות על מקומות מגוריהם על ידי צבא סוריה והחיזבאללה וכוחות דאעש בעוד ש-900 נוספים נהרגו במהלך הקרבות ברחבי המדינה.

465 פלסטינים מתו בתוצאה מעינויים שעברו בבתי הכלא של משטר אסד ו-195 פליטים פלסטינים מתו מרעב ואי אפשרות לקבל טיפול רפואי הולם לבעיותיהם רובם כתוצאה מהמצור שהוטל על מחנה הפליטים ירמוק באזור דמשק.

קבוצת העבודה טוענת כי יש בידה 1621 שמות של פלסטינים הנמצאים במעצר בבתי כלא סורים אך היות וממשלת סוריה לא מספקת נתונים אודות העצורים בבתי הכלא שלה סביר שהמספר הרבה יותר גבוה . כמו כן יש בידם 300 שמות של פלסטינים שעקבותיהם לא נודעו והמשפחות חוששות לפנות לשלטונות שמא שרותי הביטחון יפגעו בהן. יותר ממחצית הנעדרים נמנים על תושבי מחנה הפליטים ירמוק.

כמו כן מאשימה הקבוצה גורמים בסוריה הנוהגים לחטוף ולהעלים פליטים פלסטינים כדי לשחררם מאוחר יותר תמורת דמי כופר .
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 03 אוגוסט 2017, 19:12

נאסרה בניית בית כנסת באוסטרליה בנימוק: יעד פוטנציאלי לטרור

נאסרה בניית בית כנסת באוסטרליה בנימוק: יעד פוטנציאלי לטרור.

בית הכנסת היה צפוי להיבנות בפרבר של סידני, אך המועצה המקומית אסרה זאת בטענה של חשש לפגיעה בתיירים. ראש הקהילה היהודית המקומית: "זו החלטה חסרת תקדים"

מועצה מקומית באוסטרליה אסרה בניית בית כנסת בבונדיי, פרבר של העיר סידני, בטענה כי מדובר ביעד טרור פוטנציאלי. המהלך עורר תגובות קשות בקרב המנהיגים הדתיים באזור, שאמרו כי זו החלטה שהיא תוצאה של כניעה לאסלאם הקיצוני, וכי מדובר בתקדים מסוכן.
ההחלטה, שהכתה בקהילה היהודית הוותיקה ביישוב, נתמכה בידי החלטת בית המשפט, שקבע כי יש להעלות את רמת הבטיחות בשדות תעופה ובמקומות ציבוריים מחשש לפיגועים. זאת, לאחר שסוכל בשבת ניסיון לפוצץ פצצה במטוס בנמל תעופה ביבשת, ולהפילו. ארבעה בני אדם נעצרו בפשיטות משטרתיות בפרברי סידני בחשד שתכננו את הפיגוע, ומפקד המשטרה הודיע כי המניע הוא טרור איסלאמי.
בית המשפט לענייני איכות הסביבה אישר את החלטת המועצה לאסור את בניית בית הכנסת, שעתיד היה להבנות מאות מטרים בלבד מחוף בונדיי, אחד החופים המפורסמים ביותר באוסטרליה, מחשש לפגיעה בתיירים ובתושבים מקומיים.
באופן אירוני, המועצה ובית המשפט השתמשו בהערכת הסיכונים שהוצגו בעיצוב בית הכנסת, שכלל תכנון שככל הנראה לא היה בטיחותי מספיק בפני סיכונים ביטחוניים. עם זאת, על פי המועצה, אם יעשה שינוי בעיצוב הבניין על מנת להתאים אותו לתנאי הבטיחות הנדרשים, הוא לא יהיה נאה מספיק.
מנהיגים היהודיים באזור הזדעזעו בעקבות ההחלטה, המגבילה עבורם את חופש הדת, וזאת משום שהם מהווים מטרה לפשעי שנאה בידי מוסלמים קיצוניים.
ראש הקהילה היהודית המקומית אמר כי המועצה ובית המשפט פגעו בחופש הדת, ובכך העניקו פרס לטרור. "ההחלטה הינה חסרת תקדים", אמר הרב יהורם אולמן לאתר החדשות news.com.au האוסטרלי.
"ההשלכות של המהלך הן עצומות. הוא מעיד על כך שיהודי לא יכול להתקיים באזורים מיושבים. הפעולה הזו עלולה לפגום בפעילות הקהילה היהודית בסידני ואף בכל אוסטרליה ולבסוף אף להעצים את הטרור ביבשת".
מנכ"ל מועצת הנציגים היהודית במדינת ניו סאות' ווילס, ויק אלחדף, אמר כי הוא מעולם לא שמע על קבוצה דתית אחרת שנלקחה ממנה הרשות לקיים את פולחנה הדתי בעקבות איום של פלגים קיצוניים, והוסיף כי מדובר בתקדים מסוכן. "זהו יום עצוב מאוד בעבור אוסטרליה אם אוכלוסייה מבוססת שצריכה מקום להתפלל בו, לא מקבל אישור לבנות אותו", הוא אמר.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2017, 08:23

חשמל כשר אבל יקר

האם תחנות כוח פרטיות שיספקו "חשמל כשר" יוקמו בשכונות ובערים חרדיות על חשבוננו? • תוכנית חדשה במגזר החרדי עלולה לייקר את מחירי החשמל לכלל הציבור • ההערכה: רצונו של נתניהו לשמור על הקואליציה עשוי להביא לאישור התוכנית

מתווה חדש, המנוסח בתיאום עם חברי כנסת מטעם מפלגת יהדות התורה, מבקש להקים בערים ובשכונות חרדיות תחנות כוח פרטיות קטנות — שיוזנו בדלק יקר וינותקו מהרשת הארצית בשבתות — במטרה לספק לתושבים "חשמל כשר". ומה הם מציעים לעשות לגבי העלויות? להוסיף לתעריף החשמל שמשלם כלל הציבור. הסיבה, לטענתם: "כדי למנוע אפליה".

התוכנית החדשה של הוועדה לענייני אנרגיה בשבת — המורכבת מעסקנים חרדים, חלקם בולטים ומוכרים מאוד במגזר — מקודמת בתיאום עם חברי כנסת ממפלגת יהדות התורה: יו"ר ועדת הכספים בכנסת ח"כ משה גפני ויו"ר ועדת המדע ח"כ אורי מקלב, המעוניינים בהמשך להביאה לאישור הממשלה. גורם פוליטי העריך שבמצב הנוכחי של החקירות נגד ראש הממשלה נתניהו — ורצונו לשמר את יציבות הקואליציה — סיכוייה של ההצעה בממשלה גבוהים מהרגיל.

לאורך שנים טוענים החרדים כי החשמל שזורם בישראל בשבתות וחגים אינו כשר. הסיבה: גם אם החשמל מופעל עוד בערב שבת, או לחלופין באמצעות שעון שבת — בתחנות הכוח עובדים בזמן זה יהודים, ובמהלך השבת משתנה הפעלת התחנות על פי שיקולים כלכליים שונים. מערך הזרמת הגז טבעי לתחנות מהווה גם הוא בעיה מבחינתם, כיוון שגם הוא מפועל בידי יהודים.

"בראי הצרכנים שומרי המסורת, מדובר בחילול שבת באופן השולל את אפשרותם להשתמש בחשמל בשבת ובמועדי ישראל, או לחלופין מאלץ אותם להתפשר על צו מצפונם ואמונתם הדתית", נכתב במסמך שהכינה הוועדה במתווה של הצעת החלטה לממשלה.

אז מה הפתרון המוצע? בכל שכונה ויישוב שבהם יש רוב מובהק של שומרי מסורת יוקמו תחנות כוח פרטיות קטנות. אלה יחוברו מצד אחד לרשת הארצית, ומהצד השני לרשת סגורה של אותו יישוב. במהלך השבוע הן יופעלו בגז טבעי "רגיל" — באמצעות מערכת צינורות שגם אותה יהיה צורך להרים ולממן — ואילו בשבתות ובחגים הרשת הפנימית תקבל "חשמל כשר" רק מהתחנות הפנימיות, שיופעלו באופן אוטומטי. התחנות ינותקו גם מרשת חלוקת הגז הטבעי הלא כשרה (אתם מכירים גז טבעי כשר ולא כשר??? אני מכיר גז טבעי בעיר ערד ששם יש קרטל שכל העיר סובלת משוד לא חרדי זה, ושקט ודממה הזעקה לא נשמעת, אבל כאן ממציאים בדיה דמיונית לצורך הסתה שקרית ודמגוגית י.ה) ויופעלו באמצעות גז טבעי דחוס שמחירו גבוה פי 3-2 ממחיר הגז הטבעי ה"רגיל". ההצעה כוללת רשימה של יישובים ושכונות שבהם יוקמו התחנות הפרטיות, בהם אלעד, בני־ברק, ביתר־עילית, בית־שמש, ירושלים, מודיעין־עילית ועוד.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 06 אוגוסט 2017, 13:10

נא יותר הסבר על ידיעה זו בעניין החשמל הכשר.
האם יש בזה משהו או שזה סתם ידיעה שקרית לצרכי הסתה
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 אוגוסט 2017, 14:49

ג"כ מה הסיפור בערד שרמזת בין השורות...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2017, 15:57

גאליציינער כתב:ג"כ מה הסיפור בערד שרמזת בין השורות...

בערד יש חברה (עם אינני טועה עירונית) עם קרטל גז ולשום חברה אחרת ממנה לא נותנים דריסת רגל גם אם הוא יבנה מתקן לבלוני גז לפי כל תקני הבטיחות,
והם לוקחים יקר בהרבה גם מהתעריפים הכי יקרים בארץ,
ועד היום אף אחד לא הצליח למגר אותם בכדי לתת ולו דריסת רגל קטנה לאיזו שהיא חברת גז אחרת,
וכאן בעוול הזה התשקורת ממלאת פיה מים.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 אוגוסט 2017, 16:14

כיום אפשר מבחינה חוקית שכל בנין יזמין לבד חברת גז לאותה בנין, א"כ איך ישנה קרטל גז שמה ?
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2017, 22:50

גאליציינער כתב:כיום אפשר מבחינה חוקית שכל בנין יזמין לבד חברת גז לאותה בנין, א"כ איך ישנה קרטל גז שמה ?

שם זו חברה שקיבלה לפני אולי עשרות שנים בלעדיות (זה גז טבעי ולא גז ממיכלים\משאיות) ומאז ועד היום אף אחד לא הצליח לשבור קרטל זה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 אוגוסט 2017, 22:57

מכל דבר באידישקייט עושים כסף די נמאס. ממעוכבי שידוכים עושים כסף (40 יום בעמוקה), מתקשורת כשרה עושים כסף, מחשמל בשבת עושים כסף , מהשגחה טובה עושים כסף, מנסיעה לאומאן עושים כסף, כסף כסף כסף די נמאסתם!

לפני כמה שבועות עשיתי ב"ה בר מצוה באותו יום כמה טלפונים מתקשרים אלי מכמה ארגוני חסד שאני אתרום לכבוד הבר מצוה כסף, את המידע כמובן הם לוקחים מתוכנת "אגרון", מה זה נראה לכם הגיוני להפוך את כל היהדות שלנו למסחרה אחד גדולה.
נערך לאחרונה על ידי אני פה בתאריך 06 אוגוסט 2017, 23:11, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 06 אוגוסט 2017, 23:05

זהו נדב גלאון, הבן של זהבה גלאון...

נדב הוא יקיר הברז'ה שעוטפת דואגת ומגוננת עליו.

הוא גם שימש כיועץ התקשורת לשר אבישי ברוורמן, ח"כ בנימין בן אליעזר וח"כ אראל מרגלית.

הוא גם הוא עבד בתנועת "One Voice” שמימנה את ארגון v2015 הכאילו א-פוליטי שניסה להפיל את נתניהו בבחירות 2015, שם הוא ניהל את מחלקת קשרי הממשל והדוברות. אגב הידעתם שבנו של אבו-מאזן הוא גם יועץ בכיר לארגון ....?

אז כעת נדב גלאון ממנכ"ל את חברת לאופר-גלאון GLPR, שהיא חברה לייעוץ תקשורת המתמחה במגזר הציבורי.
בין לקוחות המשרד נמצא את ארגון השמאל הקיצוני
"שלום עכשיו"

כמו גם עיריית תל-אביב, עיריית חדרה, עריית רמת גן, רשות המים וגם...גם הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו...

כעת חמודים, מי יתחיל לבדוק ואולי לחקור כיצד זכה המשרד של "הבן של" בייעוצים לעיריות, לגופים ציבורים ולרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו...וכיצד לא שמענו על תחקירים או בדיקות של הנושא בטלוויזיה או...ברדיו...
לא שווה בדיקה דרוקר? לא חקירה, לא האשמה חס-וחלילה. בדיקה. בכל זאת יש במקרה מקום לעניין ציבורי ונראות ציבורית....

ומה היה קורה לו יאיר נתניהו היה משמש כדוברם של חברי כנסת מהימין ומקבל על כך כסף?
מה היה קורה אם הוא היה מנהל לדוגמא את מחלקת קשרי הממשל והדוברות של תנועת ישראל "ישראל שלי" או של "אם תרצו",
והאם היה כאן רעש או דממה לו היה מקים חברת ייעוץ שהיתה מקבלת המון כסף, אבל המון כסף מלקוחות כגופים ציבוריים, עיריות או אפילו גורמי תקשורת כמו "ישראל היום" או "ערוץ 20" ?

ובכלל האם לעזאזל היתם צריכים אותי בכדי לספר לכם על כך או שאת האינפורמציה היתם מקבלים מכל ערוצי הטלוויזיה הרדיו העיתונות והפרשנים השונים שהיו מפמפמים לכם את הידיעה ללא הרף ובצורה מוטה?

=== קול העם ===
עושים תקשורת אחרת !!!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 00:53

אני פה כתב:מכל דבר באידישקייט עושים כסף די נמאס. ממעוכבי שידוכים עושים כסף (40 יום בעמוקה), מתקשורת כשרה עושים כסף, מחשמל בשבת עושים כסף , מהשגחה טובה עושים כסף, מנסיעה לאומאן עושים כסף, כסף כסף כסף די נמאסתם!

לפני כמה שבועות עשיתי ב"ה בר מצוה באותו יום כמה טלפונים מתקשרים אלי מכמה ארגוני חסד שאני אתרום לכבוד הבר מצוה כסף, את המידע כמובן הם לוקחים מתוכנת "אגרון", מה זה נראה לכם הגיוני להפוך את כל היהדות שלנו למסחרה אחד גדולה.

ואיך אמר הרה"ק מפרימשלאן זי"ע תסחוט את הכסף של יהודים ותראה שיוצא מהם מצות.
ולגופו של ענין, אל תאשים את היהדות ואת היאידישקייט בענינים שהיא לא אשמה
מכל דבר בעולם עושים כסף, ואין צריך להאריך אז כמובן שכציבור חרדי החרדים עושים מענינים חרדים (שהם במילים אחרות אידישקייט) אבל זה לא קשור לאידישקייט.
שנית, אתה מכליל פה ענינים שונים ורבים שאין להם קשר. צדקה (מעוכבי שידוכים) הוא כסף נכון, רק מאיפה יהיה להם לתת לכל העניים. תקשורת, חשמל, השגחה, הכל עולה כסף ועל הכל יש כאלו שעובדים ומזיעים למען זה, אז אתה טוען שיכולים לקחת פחות כסף, אזלך תקים גם אתה ארגון ותזיע כמוהם, ותציל את היודישקייט בדורינו כמוהם ואח"כ תקח פחות כסף.
נסיעה לאומן זה עסק נטו לא קשור לאידישקייט (לא מדבר על הנסיעה ח"ו אלא על העסק שבה)
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 00:57

לא האשמתי את האידישקייט, האשמתי את מי שמכל דבר עושה כסף, ומחלל את האידשקייט. אכן הדוגמא של קופת העיר לא במקומה. אך בכל השאר אני עומד מאחרי כל מילה.

המשנה שאל תהפוך את התורה לקרדום להפוך בה כמדומה עולה גם על העסקנות שסביב התורה. ודו"ק.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:11

אני פה כתב:לא האשמתי את האידישקייט, האשמתי את מי שמכל דבר עושה כסף, ומחלל את האידשקייט. אכן הדוגמא של קופת העיר לא במקומה. אך בכל השאר אני עומד מאחרי כל מילה.

המשנה שאל תהפוך את התורה לקרדום להפוך בה כמדומה עולה גם על העסקנות שסביב התורה. ודו"ק.

נכון, ולכן תיקון קטן לא היה מזיק לך: "יש אנשים שמכל דבר עושים כסף, גם מדברים באידישקייט."

ולגופו של עניין, איני חושב שקרטל אתרוגים או הכשרים, הוא יותר מושחת מכל קרטל אחר שהולך בשוק.

מי שמנצל את הציבור ועושק אותם הוא מושחת (כמובן שמדובר באופן שזה באמת ניצול, הרי אף אחד לא כועס על זה שבחוף הים עולה עשר שקל ארטיק קרח, וכדומה). ולא משנה במה הוא עושק אותם, האם בחשמל כשר או בחשמל טרף.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 01:12

אני לא אמשיך להתכווכח, וזה ההודעה האחרונה שלי בנושא בע"ה.
אני פה כתב:אך בכל השאר אני עומד מאחרי כל מילה.

יהודה חסיד כתב:תקשורת, חשמל, השגחה, הכל עולה כסף ועל הכל יש כאלו שעובדים ומזיעים למען זה, אז אתה טוען שיכולים לקחת פחות כסף, אזלך תקים גם אתה ארגון ותזיע כמוהם, ותציל את היודישקייט בדורינו כמוהם ואח"כ תקח פחות כסף.

ואגב, מזל טוב על הבר מצוה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:16

אתם צודקים כל מי שמנצל את הציבור בכל דבר שהוא הוא מושחת. אך כשזה בא מאדם הירא לדבר ה' זה מגעיל, וכל שכן כשזה מגיע מטעם ועדות רבנים והמימסד שכביכול באים לשפר לך את המצב של האידשקייט שלך כמו בהכשרים וכדו' ועושים עליך קופה אז זה דוחה בהחלט וגובל בחילול ה', "נשאת ונתת באמונה" חל על כולם. וגם אני גמרתי להיום לילה טוב.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:22

אני פה כתב:אתם צודקים כל מי שמנצל את הציבור בכל דבר שהוא הוא מושחת. אך כשזה בא מאדם הירא לדבר ה' זה מגעיל, וכל שכן כשזה מגיע מטעם ועדות רבנים והמימסד שכביכול באים לשפר לך את המצב של האידשקייט שלך כמו בהכשרים וכדו' ועושים עליך קופה אז זה דוחה בהחלט וגובל בחילול ה', "נשאת ונתת באמונה" חל על כולם. וגם אני גמרתי להיום לילה טוב.

ויותר מגעיל לדבר לשון הרע הגובל בהוצאת שם רע על הכשרים שכל בית ישראל סומכים את ידיהם עליהם, ועל ועדות רבנים שעושים מלאכתם באמונה וכל הציבור החרדי נשמע להוראותיהם.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 01:23

משולש,
כה לחי
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:26

משולש יקר אתה האחרון שתטיף מוסר על דיבורי לשון הרע ורכילות וביזיון ת"ח בפורום. והמבין יבין. אנא תסתכל רק בנושא שלנו של "הצבועים" ותגלה כמה לשון הרע שפכת על כל חוג שלא מצא חן בעיניך, קשוט עצמך תחילה.
נערך לאחרונה על ידי אני פה בתאריך 07 אוגוסט 2017, 01:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 01:29

זה כבר אישי, הוא אמר דברים צודקים, אל תסתכל בניק
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:33

גם את אל תהיה "חסיד" הרבה, אתה הראשון שכתבת על נושא כשרות תנובה שמישהו השתלט שם וכו' בבקשה שב בשקט.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:38

אני פה כתב:משולש יקר אתה האחרון שתטיף מוסר על דיבורי לשון הרע ורכילות וביזיון ת"ח בפורום. והמבין יבין. אנא תסתכל רק בנושא שלנו של "הצבועים" ותגלה כמה לשון הרע שפכת על כל חוג שלא מצא חן בעיניך, קשוט עצמך תחילה.

אל תכסה על מחדליי בטענת "המבין יבין" אשמח שתכתוב ותפרש איפה שגיתי ואתקן בלי נדר.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:41

אם נעלבת שאמרתי על דבריך "מגעיל" הרי השתמשתי רק בחלק קטן מה"פנינים" שאתה השתמשת שם בהודעתך.
אבל עכ"פ אני בהחלט חושב שהגזמתי ומבקש מחילתך.
(וגם אתה צריך לבקש מחילה מכל ועדות הרבנים וההכשרים על דבריך נגדם...)
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:45

אני לא דברתי על "כל" הוועדות וההכשרים אלא על מקרים ספיצפיים של הכשרים ושל ועדת תקשורת מסוימת שדנו עליה בארוכה בפורום כאן, וכל אחד יודע למה כוונתי, יתכן שזה היה נשמע כביכול שאני מאשים את האידישקייט ולכן קפצו עלי. לא נורא מחול לכולם.

ואם באמת יתברר שלא כמו שנכתב פה אלא גם ההכשרים וגם וועדת התקשורת כל מעשיהם באמונה הריני מתנצל מראש ומתחרט על הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

אותו אום שנזעק על כל מגננה ישראלית לא עושה כלום על טבח עם בס

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 07 אוגוסט 2017, 15:39

עד שאחת מבפנים לא רק אומרת זאת אלא פורשת בשל חידלון צבוע זה.

קרלה דל פונטה: מומחית לפשעי מלחמה עוזבת את ועדת החקירה של האו''ם לחקר פשעי מלחמה בסוריה

הסיבה העיקרית: "הם לא עושים כלום"
מדובר על ועדה שהוקמה לחקירת פשעי המלחמה הסורים(ורוסים) בסוריה מזה 5 שנים.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 07 אוגוסט 2017, 15:41

איך אחרי שהיא בועדת החקירה לפשעי המלחמה של האו"ם ושומעת את הכל, עוד היא יכולה להגיד על הסורים שהם לא עושים כלום??? אין לך צביעות וחידלון גדולה מזה!!
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 07 אוגוסט 2017, 16:58

ברי עדיף כתב:איך אחרי שהיא בועדת החקירה לפשעי המלחמה של האו"ם ושומעת את הכל, עוד היא יכולה להגיד על הסורים שהם לא עושים כלום??? אין לך צביעות וחידלון גדולה מזה!!

הם לא עושים כלום הכוונה לאו"ם, לא לסוריה,
ומכיוון שהאו"ם משלב ידים בבטלה היא פורשת.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 07 אוגוסט 2017, 21:26

אין לי כבר אפשרות לתקן את תגובתי הקודמת.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 אוגוסט 2017, 23:02

תנוח דעתך. גם אני בתחילה הבנתי כמוך (אלא שאח"כ הפכתי בדבר שוב והפכתי הבנתי...)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 08 אוגוסט 2017, 17:21

ד״ר אבישי בן חיים בפייסבוק:

לטוענים כי האליטה משמאל סימנה ומסמנת לחוקרים ולמערכת החוק שצריך להוריד את ביבי, כדאי לשים לב כי האליטה האנטי מזרחית מהימין (הדתי בעיקר) סימנה ומסמנת לחוקרים שצריך להוריד את דרעי.

אפשר לשמוע בימים אלה קולות של שסניקים שמזלזלים בסדרת הפרסומים נגד יו''ר מפלגתם. זהו חוסר הבנה מוחלט של האפקט העצום של מסע התעמולה הממושך נגד ש"ס.

ראשית, אי אפשר להבין את הצלחת האליטות לרסק את המפלגה הראשונה שהצליחה לגרום למזרחים להצביע עבור עצמם בהמוניהם משבעה עשר מנדטים לשבעה ומטה, בלי מסע התעמולה היושב על אדנים גזעניים אנטי מזרחים ואנטי חרדיים.

שנית, לטוענים כי האליטה משמאל סימנה ומסמנת לחוקרים ולמערכת החוק שצריך להוריד את ביבי, כדאי לשים לב כי האליטה האנטי מזרחית מהימין (הדתי בעיקר) סימנה מסמנת לחוקרים שצריך להוריד את דרעי. עוד יגיע המועד להסביר עד כמה חקירת דרעי השנייה אפילו מרחיקת לכת יותר מהחקירה הראשונה בהנחות היסוד מושפעות התעמולה הגזענית המובילות אותה. (א. השסניק הוא שיילוק בן עדות המזרח שכל מה שמעניין אותו זה בצע כסף וליטרת הבשר של בדצ בית יוסף. יש לחקור אותו בצל הסטריאוטיפ הגזעני הזה, האליטות עבדו על הטמעתו קשה ב. למזרחי ולילדיו לא אמורות להיות דירות ג. פוליטיקאי מזרחי מאיים שמצליח לגרום למזרחים להצביע עבור עצמם צריך להחקר מאיפה השיג כל שקל בחיים שלו – כדאי לשים לב לדגש הזה, אין עוד חקירות כאלה. היה זה פרופ' אמנון רז קרקוצקין שהסביר את אלמנט הרדיפה העדתית המובהק בפרשת דרעי הראשונה בעובדה המדהימה שאין דומה לה לגבי שום פוליטיקאי אחר שכל משפט דרעי סבב סביב השאלה ''מאיפה יש לפרענק דירה'', בניגוד לסדר הישן והטוב.)

בשס עוד לא מעכלים, אבל מסע הדה לגיטימציה הזה - לא רק לדרעי שסומן כפוטנציאל האיום המזרחי הגדול ביותר ולכן האש התמקדה בו, אלא לחרדים הספרדים עצמם, לחרדיות הספרדית ולמזרחיות העממית עצמן שבוזו והולעגו – הצליח.
מסע התעמולה האנטי מזרחי נגד שס הצליח והוא בעל השפעה על מערכת החוק והמשפט ומתייצב כסיבה המרכזית להצלחת האליטות לרסק את כוחה של שס ולבריחת הבוחרים מהמעגלים הרחבים.

נותר דבר חשוב אחד שצריך להדגיש שוב ושוב: מצבה הקשה של שס הוא קודם כל תוצאה של הרדיפה והדיכוי. כל ניסיון לספר את הסיפור ההיסטורי של המשבר בשס ומה שנראה כהתגשמות חלום האליטות לרסק את האיום המזרחי אחרת, הוא לא סתם שגיאה מגוחכת, הוא חלק מהדיכוי.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 08 אוגוסט 2017, 17:22

התמלילים הודלפו!
8 בבוקר, להב 433:

נחקר: יש לי שלושה דוחות חניה שאני רוצה לבטל. אני מוכן להיות עד מדינה.

חוקר: מה אתה יודע?

נחקר: אני יודע על נתניהו הכל!!!

חוקר: סבבה, אני מבטל לך את הדוחות, דבר!

נחקר: ובכן, נתניהו הוא מראשי הממשלה הכי טובים שהיו לנו, הרפורמות שהעביר מוציאות אותנו מעידן מפא"י, הפכנו ממדינת עולם שלישית למדינת עולם ראשון מתקדמת. האבטלה בשפל היסטורי, האינפלציה אפסית, מדדי איכות חיים, בריאות, רווחה, ייצור, יצוא, יבוא ורמת חיים בשיא.
למרות שעדיין ישנם פיגועים אנחנו נמצאים בתקופה הבטחונית השקטה מקום המדינה. יחסי החוץ שלנו זוכים לפריחה חסרת תקדים, וחוץ מכמה קמפוסים שמלאים בצעקנים פריוולגיים אנחנו מחוזרים דיפלומטית ועסקית ברחבי העולם.

חוקר: לא, אני צריך שתגיד דברים רעים על נתניהו!

נחקר: אהההה, סבבה, הוא מינה את כחלון לשר אוצר, הוא לא מקדם רפורמות חיוניות כבר כמה שנים טובות, יש המון לאן להתקדם, הוא לא נלחם בקבוצות לחץ כלכליות דוגמת ההסתדרות.

חוקר: לא!!! יש לך משהו פלילי למסור על נתניהו?

נחקר: אין לי, אני רק רוצה שתבטל לי דוחות.

חוקר: צא לי מהמשרד!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 09 אוגוסט 2017, 13:55

יאיר כתב:תנוח דעתך. גם אני בתחילה הבנתי כמוך (אלא שאח"כ הפכתי בדבר שוב והפכתי הבנתי...)

תנוח דעתך, אפילו בהתחלה לא הבנתי כמו שהבנת בתחילה. אבל אחרי שיצחק הצדיק שליט"א טרח לקבל את שאלתי ברצינות ולענות עליה, הייתי צריך להצדיק את השטות שכתבתי, כי הבנתי שאף אחד לא מחייך בלאו הכי בעקבותיה. על כן הפכתי והפכתי עד שהבנתי שאפשר לטעות וגם להתבייש בטעות הזו ולהצטער שזה לא מחיק עוד.....
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 10 אוגוסט 2017, 11:00

''מרכז אנה פרנק'' בארה''ב ערך טבלת השוואה בין היטלר לבין הנשיא טראמפ.
נ.ב. מכון רפורמי המתיימר להנציח את השואה וזו התוצאה השטנית, זו דוגמית מי הם הרפורמים י.ה
598b779529582377.jpg
598b779529582377.jpg (78.76 KiB) נצפה 19196 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 11:01

אפשר תרגום בבקשה ?
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 11:02

בטח קיצצו למרכז איזה תקציב... הכל כסף. אין ספק אפשר לשבת לעשות על זה מחקר.
נערך לאחרונה על ידי ברי עדיף בתאריך 10 אוגוסט 2017, 11:06, נערך פעם אחת בסך הכל.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 11:04

טוב, ר' ברי עדיף, מספיק עם הסיומת שלך, זה כבר מתחיל לעצבן...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 11:05

העברתי את זה לחתימה. אל תסתכל מה כתוב שם. שמור על בריאותך בשלווה וברוגע. חלילה לי מלעצבן יהודי בכלל וגאליצייאנר בפרט.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 11:06

תודה רבה לך.
תזכה למצוות.

===
ואסוציאציות, מה תהא עליה ?
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 11:07

==========
גם ככה זה לא עזר...
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 אוגוסט 2017, 08:35

הטלגרף הלונדוני:שליחותו של טוני בלייר למזרח התיכון מומנה ע''י ערבים

שליח הקוורטט טוני בלייר גם קיבל תשלומים מאיחוד האמירויות בזמן ששימש כמתווך "הוגן" באיזרינו...
(באנגליה כועסים עליו כנראה בגלל שהוא התעשר...)
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 15 אוגוסט 2017, 06:18

יצחק הספרן כתב:הטלגרף הלונדוני:שליחותו של טוני בלייר למזרח התיכון מומנה ע''י ערבים

שליח הקוורטט טוני בלייר גם קיבל תשלומים מאיחוד האמירויות בזמן ששימש כמתווך "הוגן" באיזרינו...
(באנגליה כועסים עליו כנראה בגלל שהוא התעשר...)

הידיעה מדאיגה לא בגלל צביעות אומות העולם
אלא איפה מומחי החוץ היושבים ומגרדים פדחתם איך למצוא חן בעיני צאצאי עשו וישמעאל,
תראו באיזה קלות אתה קונה ראש ממשלה בריטי בדימוס,
:oops: לא נעים שבאיחוד האמירויות יש אנשים שהצליחו לעשות משהו שאצלנו לא הבינו שצריך ואפשר לעשות.
וזה אפילו לא נראה כ"כ מסריח כמו מימון של איחוד האמירויות שרוצות לדחוף את אפן לכאן.
נורמלי לחלוטין שמדינת ישראל תפנק את אורחיה או תזמין אותם לביקור על חשבון תקציב יחסי החוץ.
:(
:cry:
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 15 אוגוסט 2017, 14:16

נו, מרן ראש הממשלה [ושר החוץ], בכבוד...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 16 אוגוסט 2017, 07:23

מתחת לקרח של יבשת אנטרקטיקה חבויה מערכת ענקית של הרי געש • מחקר סקוטי גילה 91 הרי געש שלא היו ידועים עד כה.

מתחת למעטה הקרח של יבשת אנטרקטיקה בקוטב הדרומי חבויה מערכת ענקית של הרי געש, שניתן להשוות אותה לאזורים הגעשיים במזרח אפריקה ובצפון מערב אמריקה. מחקר חדש שנערך באוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד גילה 91 הרי געש שלא היו ידועים עד כה, חלקם בגובה של יותר מארבעה קילומטרים.

ידוע על הרי געש באנטארקטיקה, וחלקם אפילו בוקעים דרך מעטה קרחוני העד, אולם מעטה הקרח מקשה על בדיקה של הרי הגעש. צוות החוקרים הסקוטי הצליח לפתח שיטה לגילוי לוע של הרי געש דרך הקרח, וגילה 178 מבנים בצורת חרוט בקרחוני המערב של היבשת. 91 מהם לא היו מזוהים.

מחברי המחקר אומרים כי אינם יכולים לקבוע אם הרי הגעש הללו פעילים או רדומים, אך אמרו כי סקר הרי הגעש שביצעו יסייע לחקור סוגיה זו. לדבריהם, הם אינם מאמינים שיש קשר בין הפעילות הגעשית מתחת למעטה הקרח לבין התמוטטות הקרחונים בשנים האחרונות. עם זאת, המדענים מאמינים שנוכחות הרי הגעש תתרום למהירות הנסיגה של הקרחונים בעתיד, בדומה למתרחש באיסלנד.

נ.ב. החוקרים שמתעסקים במדע,
פתאום עוברים ל"אמונה" באומרם שאינם מאמינים שיש קשר בין הפעילות הגעשית מתחת למעטה הקרח לבין התמוטטות הקרחונים בשנים האחרונות,
וזאת בניגוד לעובדות המדעיות המתרחשות באיסלנד אלא הם מרחיקים עדותם ואומרים שוב ב"אמונה" שנוכחות הרי הגעש תתרום למהירות הנסיגה של הקרחונים בעתיד, בדומה למתרחש באיסלנד,
ולמה אינם רוצים לראות עובדות,
ומתכחשים להם,
כי זה יהיה חלק מסטירת הלחי לאמונתם העיוורת בתאוריית ההתחממות הגלובלית,
ולהבל הזה קוראים מדע,
ואת תורת ישראל שזה מתכון היצרן הם מכנים הבל עפ"ל י.ה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 16 אוגוסט 2017, 19:13

בגלגל''צ הושמע שיר בערבית: ''מוכן למות בגאווה כשהיד''

זעם נרשם ברשת אחרי ששדר של תחנת הרדיו השמיע שיר של להקה פלסטינית הקוראת למהפכה נגד ישראל. "זה צרם לי מאוד ומהווה הסתה", כתבה גולשת. גלגל"צ: "השדר לא ידע את משמעות המילים"
מחאות ברשת הושמעו היום (ד') אחרי שבתחנת הרדיו הפופולרית גלגל"צ השמיע השדר סער גמזו שיר בערבית המהלל שהידים, ושבו מופיעה השורה "מוכן למות בגאווה כשהיד". מדובר בשיר Tightening Our Strength של להקה פלסטינית בשם "עושי המהפכה" יחד עם הזמר אחמד מוראד.

השיר שהושמע:

המאזינה אורטל בן חמו כתבה היום בדף הפייסבוק שלה על תחושותיה כששמעה את השיר, ועודדה את הגולשים למחות. "רוצה לשתף אתכם במשהו שצרם לי מאוד", כתבה. "אתמול בלילה, בדרכי הביתה האזנתי כהרגלי לתחנת הרדיו 'גלגל"צ' (…) להפתעתי הושמע שיר בערבית (להזכירכם גלגל"צ נמנעים לשדר שירים של זמרים מזרחיים רבים) ופתאום המילה 'שהיד' הדהדה ברקע.

"הצלחתי לאתר את השיר באתר הרשמי של גלגל"צ, נכנסתי ליוטיוב שבו מופיע תרגום אנגלי של השיר והוספתי למטה צילום מסך של שורה מתוכו: "אני עצמי מוכן למות בגאווה כשהיד" (בתרגום חופשי), שורה שלדעתי נחשבת כהסתה", הוסיפה בן חמו.

"נראה לי תמוה שגלגל"צ שמופעלת תחת גלי צה"ל וממומנת מכספי ציבור תשמיע שירים מהסוג הזה ועדיף שלא אכביר במילים (…) אשמח שתשתפו ושהנושא יגיע לדרגות הגבוהות ביותר. תודה", סיכמה, והוסיפה את תגובה תחנת הרדיו לפנייתה.

בתגובת גלגל"צ נאמר כי "נעשתה שיחת בירור עם השדרן סער גמזו ששידר אמש את תכניתו הקבועה בימי שלישי בערב בין עשר לחצות. הוא שידר את השיר מבלי להבין את משמעותן של המילים, ויימנע מלעשות זאת בעתיד".

זה אותו גלי צהל ששירה מזרחית שאינה דתית כמעט אינו משמיע,
אבל שירה חרדית הס מלהזכיר רק שירה של אויבינו לתחנה המיעדת למגינינו זה לגטימי,
ואם תגידו שהתחנה הגיבה,
כי זה עורר סערה ורעש,
אבל תנו לי לנחש שזה לא השיר ה"פלסטיני" הראשון שהושמע שם,
כך זה בתחנה שמשרתת את ההיפך מיעודה,
וזה לא מפריע להמשיך להאביסה בתקציבים מיותרים מתקציב בטחון מדינתינו.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

מדינת ישראל מדברת על פתרון בעיית הפקקים ולא באמת פועלת בעניי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 17 אוגוסט 2017, 09:24

ישראל מקום שלישי בעולם ביוקר הדלק  

כך על פי סקר שערכה סוכנות הידיעות הבינלאומית "בלומברג"
וזאת בעקבות המיסוי בישראל על הדלק.
מקום ראשון הונג קונג
מקום שני נורבגיה

נ.ב. וזו אחת התשובת למה מדינת ישראל לא באמת רוצה לפתור את בעיית הפקקים (עמידה בפקקים צורכת הרבה דלק שמתדלק כלכלית את האוצר) אלא מדללת מדי פעם כדי למתן את הזעם הציבורי על עוול זה,
ודרך אגב מדינת הונג קונג מהצפופות ביותר בעולם (הרבה יותר מישראל הצפופה) ויוקר הדלק הוא אחד הפתרונות לדלל את הרכבים שם. י.ה.
Wwm6n4.png
Wwm6n4.png (84.86 KiB) נצפה 18260 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 17 אוגוסט 2017, 12:20

תושעה התוכנית הפרו פלסטינית של ה''שומר הצעיר''

בהנהלת פרויקט "מסע" החליטו אמש (ד') להשעות את תוכנית "אחוות עמים" של תנועת "השומר הצעיר" בעקבות חשיפה בחדשות 2 כי מדובר בפרויקט המעודד את חניכיו, צעירים יהודים מהעולם, להשתתף בהפרות סדר פלסטיניים מול חיילי צה"ל. הסיפור נחשף השבוע בידי העיתונאי ירון אברהם, בו הוצגו עדויות מצולמות להשתתפות של חברי התוכנית בפעילויות אנטי-ישראליות מובהקות. "מסע", ארגון במימון ממשלת ישראל והסוכנות היהודית, משמש כארגון גג המאחד תחתיו את כל התוכניות הארוכות טווח המיועדות לצעירים יהודיים מהעולם, מכל הזרמים.
מנכ"לית "מסע" לירן אבישר בן-חורין שלחה מכתב לחברי ועדת ההיגוי של הארגון, ועדכנה כי התוכנית, שהייתה אמורה להיפתח למחזור נוסף בחודש ספטמבר הקרוב, הושעתה – כך נודע ל-360. "בימים האחרונים התקבלה ב'מסע' פנייה, לפיה מנהלי ומשתתפי אחת מתוכניות ה'שומר הצעיר' השתתפו באירוע בדרום הר חברון, במסגרתו פינו כוחות הביטחון מאחז פלסטיני. במסגרת האירוע היו אף עימותים עם כוחות הביטחון", נכתב.
לדבריה, "פעילות זו חוטאת למטרות הארגון, מפרה את נהליו ואת כללי הבטיחות והביטחון שלו ויש בה אף כדי לסכן את חיי המשתתפים. הנהלים למארגנים בנושא זה חודדו, והובהר כי 'מסע' תנהג ביד קשה במקרים מסוג זה".
אבישר בן-חורין עדכנה בפנייה על פגישתה עם מנכ"ל 'השומר הצעיר' וכתבה כי "במהלכה הובהר לו, כי לעת עתה, התוכנית, תושעה מפעילותה ב'מסע', וזאת עד להשלמת בחינת כלל המשמעויות. בכלל זאת תיבחן השאלה אם וכיצד אנו יכולים למנוע פעילות מסוג זה בעתיד". יש לציין כי התוכנית עלולה להמשיך את הפרויקט היות ו"מסע" הינו ארגון מממן, אך לא מבצע.
"עלינו להבטיח כי האירוע, בו השתתפו מספר מצומצם מאוד של משתתפים, איננו מכתים את כלל פעילותה הענפה והחשובה של 'מסע'", הדגישה אבישר בן-חורין. "אנו נוסיף לשמור על ממלכתיות הארגון ולהגשים את מטרתנו לאפשר לצעירים יהודים מכל הספקטרום ומכל רחבי העולם, לחוות חוויה משמעותית בישראל שתחזק את זהותם היהודית ואת הקשר העמוק שלהם למדינת ישראל", ציינה.
בחדשות 2 פורסם כי במסגרת התוכנית מגיעים הצעירים לישראל למשך חמישה חודשים ומקיימים פעילות שנועדה להכיר את הסכסוך הישראלי-פלסטיני מהשטח. בראש התוכנית עומדים דניאל רוט וקארן אייזקס, ובסרטוני התדמית שלה מוסבר כי התוכנית תחומה לירושלים ולהיכרות הסכסוך במסגרתה.

נ.ב. ולמה סיפור זה מובא באשכול זה ?,
א. כי בעוד זועקים שלדוסים לא מגיע תקציבים כי הם לא מגדלים ל"ערכים ותרבות ציוניים",
הרי שהשומר הצעיר שהיה משמנה וסלטה של ה"ציונות" מחנך לאנטי ציונות ולא סתם אנטי ציונות אלא אקטביסטית יד ביד עם שונאי הציונות.
ב. זה לחרדים עושים ביקורות חטטניות כמה פעמים בשנה ומחפשים מתחת לאדמה,
הרי השומר הצעיר שהפגינו לעיני התקשורת יחד עם שונאי ישראל מֶבהקים ובניגוד זועק לכללי התמיכה בהם,
המשיכו להפגין ולקבל תקציב,
ורק זעקה תקשורתית בולטת הביאה להפסקת הפרסה הלזו.
ג. אותם זועקים על חרדים המוחים על המציק להם בשכונותיהם כפריצות חילולי שבת ואולי חרדקים,
שותקים שתיקה רועמת כשצעירי השומר הצעיר יוצאים ממקומותיהם השלוים,
לחפש התנגחות אלימה (כולל אבנים) עם חיילי צהל מחוץ לתחום מושבם ומתעברים על ריב לא להם ועוד לוקחים מימון לכך מאותה מדינה שבועטים בה.
וזו רק דוגמה מרבים על צביעות ושחיתות המדינה.

נ.ב. מישהו שלח לי זאת ומשום מה לא שמתי לב לקיומו של הקישור,
וממילא לא מחקתיו ואם זאת שלא סימנתיו כקישור הוא יצא ככזה,
אז טוב מאוחר מאשר בכלל לא.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 17 אוגוסט 2017, 12:46

בס"ד
לימין שור / הרב אליהו קאופמן
פליטת הפה של יאיר נתניהו – ביחס למהומות הניאו נאצים במדינת וורגי'ניה בארה"ב, חייבת להדליק "אור אדום" לכל מי שזכר השואה יקר לו. נתניהו הבן ניסה לרכך את התקפת הניאו נאצים האלימה בווירג'יניה בטענה כי "הם נעלמים מהעולם" ו"הם עבר", ואילו את אשמת הסכנה הוא הטיל בשמאל האמריקאי, שכביכול יצא "נגד המדינה שלי". עולם שלם ראה כיצד ניאו נאצים – על דגליהם וכלי נשקם, הגיעו לרמוס, ולהרוג, ושעל הכוונת שלהם עמד ראש עיר יהודי, שהנאצים הללו הציתו נגדו את האנטישמיות ההיסטורית. אבל אצל נתניהו הצעיר הם היו בסה"כ רק תעתועי "העבר"! עולם שלם ראה כיצד הניאו נאצי דורס את מפגיני היריב לאחר שההפגנה הסתיימה, אבל אצל נתניהו הצעיר הדורס הנאצי היה רק דמיון ה"עבר"! נתניהו הצעיר ידע לסלוח לניאו נאצים על מאבקם האנטישמי אבל הוא מעדיף להתמקד כנגד אלה המבקרים את ממשלתו של אביו.
בישראל יש חוק עונשין "נגד הנאצים" ועוזריהם, והחוק הזה איננו מתמקד רק נגד אלה הפועלים מעשית בשרות הנאצים ימ"ש אלא גם בברברנים המוצאים, כביכול, "צידוקים" למעללי נאצי זה או אחר. להאשים את מותקפי הנאצים ולא לגנות רצח נאצי, הרי זו הדרך לצדד בנאצים ובעוזריהם. כל יהודי שמשפחתו עברה את השואה חייב לקום ולהתקומם נגד הלגיטימציה שהימין הישראלי מעניק בשקט לניאו נאציזם בעולם.
יאיר נתניהו לא המציא את חוסר ההסתייגות מהנאצים. גם אביו – ראש הממשלה, היה זקוק ליותר משלושה ימים כדי לגנות את הניאו נאצים מווירגי'ניה, ואת האנטישמיות שלהם נגד ראש העיר היהודי. אבל במבט קצר לאחור מסתבר שלא לחינם יש למשפחת נתניהו בעיה להדוף בפה מלא את הנאציזם העולה. בעשור האחרון מתרועעים אנשי הימין הישראלים – ובראשם דיפלומטים בכירים מהליכוד, עם הניאו נאצים האירופאים. בטוחני כי ראשי הליכוד המנוחם, כמנחם בגין ודב שילנסקי, מתהפכים בקברם כאשר הם שומעים על הפגישות הללו. הימין הישראלי מקיים פגישות עם המפלגות הניאו נאציות של אירופה, ובראשם מפלגת "התחייה" האוסטרית, ממשיכת דרכם של היידר והיטלר. רוני פרושאור – השגריר הישראלי לשעבר בבריטניה ובאו"ם, נפגש עם נושאת הדגל האנטישמי בצרפת, גב' מארי לה פן, ואח"כ (לאחר 40 דקות של פגישה...) טען כי "טעיתי בחדר". אבל פר ' הלל וויס, שר התקשורת – איוב קרא, והח"כ לשעבר מש"ס, ניסים זאב, היו הרבה פחות חמקנים כשנפגשו עם ראשי הניאו נאצים בבריסל ובאוסטריה, למגינת ליבן של הקהילות היהודיות האירופאיות, הסובלות מהאנטישמיות של אותן מפלגות!. זאב חפץ היה אף לארח את מנהיגי הנאצים בפרלמנט הישראלי אך זקן הח"כים דאז (כיו"ר הזמני של הפרלמנט), בנימין בן אליעזר המנוח, מנע זאת ממנו. תחקיר קטן מגלה שהשפה המשותפת בין הניאו נאציזם לימין הישראלי עוברת דרך המלחמה באסלאם האירופאי בפרט, והעולמי בכלל.
מכאן מסתבר לנו כי העמדת לקחי השואה והמלחמה בנאציזם איננה עוד מטרתה העליונה של ישראל – בשלטון הימין. האויב העיקרי הפך למוסלמי וגם תוצאות עליית האנטישמיות בעולם "יכופרו" לימין בעידוד העלייה לישראל, כתוצאה מאותה אנטישמיות. עוד סיבה טובה לברית לאומנית של ישראלים עם ניאו נאצים. אבל אם המצב הוא כך, אזי, היה צריך ליידע את הציבור בישראל שכל סיפורי "המלחמה בנאצים ובעוזריהם" אינם עוד מטרה ראשונה של המדינה ואילו הדמעות הנשפכות בביקורים במחנות ההשמדה לשעבר הן "דמעות תנין". כנגד התופעה הזו – של הענקת "לגיטימציה לאומית" לנאצים, היו צריכים לצאת כול אותם ארגונים אנטי נאציים בישראל ובעולם, ובראשם "יד ושם", אבל לפנינו "דום-שתיקה".
בעשור וחצי האחרון – מאז החלה "ברית הדמים", תרתי משמע, בין הניאו נאציזם לימין הישראלי, כיהנו בראש "יד ושם" שני אישים שדחפו את עצמם לשם, ואת הקריירה שלהם הם בנו על היותם "ילדי השואה". היו אלה טומי לפיד המנוח והרב ישראל מאיר לאו יבדל"א. אם על לפיד אפשר לסנגר כי בימיו המפגשים הללו רק החלו והיו בהילוך נמוך, הרי שכיום – בימיו של הרב לאו, הזילות של הימין הישראלי בשואה הגיעה לשיא ונתניהו הצעיר כנראה שאיננו אחרון המוהיקנים בהצהרות הללו, אך הרב לאו שותק. גם ארגונים אחרים – שמתיימרים "לצוד נאצים" שותקים באופן מביש מול הפיכת הניאו נאצים ל"ידידי ישראל והציונות". כך הם הדברים לגבי אלי ויזל, ו"מכון שמעון ויזנטל". השניים האחרונים שתקו גם כשהציגו להם בעבר מעללים של סחר בעצמות קרבנות השואה ברומניה, ע"י הפדרציה היהודית שם. כול עוד האשמות הוטחו נגד הרומנים הרי ששני הארגונים הללו – עם ועדי הרבנים באירופה, הקימו קול צעקה, אך משהתברר כי הפדרציה היהודית היא הסוחרת בעצמות קרבנות השואה הרי שהארגונים היהודים נדמו.
נתניהו הצעיר – עם גבנון השערוריות שלו, איננו מתבייש לומר את דברי ההבל ורעות הרוח שלו משום שהוא יודע כי מאחוריו נמצאת "בטונדה לאומית" שפתחה ערוץ חדש עם אלה שעדיין שואגים "הייל היטלר". הפרחח הזה הוא המשכו של אביו ושל סבו, בן ציון נתניהו. כבר הסב הוא זה שהחל במלאכת הכפירה בתורת ישראל כאשר חבר לערי ז'בוטינסקי וביקש להקים מזנון של "דבר אחר" בפרלמנט הישראלי. האב – בנימין נתניהו, היה ונותר ידידם הטוב של הרפורמים והספיק ל"התחתן" עם "שיקסה" נכרית בשם פלייר. אבל הבן יאיר עלה על אביו וסבו בתעתועיו האנטי יהודיים וכפושע בדת ישראל. הוא חבר – כאביו מולידו, ל"שיקסה" נכרית מנורבגיה (האב בנימין התגאה על כך באוזני נשיא נורבגיה), ובד בבד הצטלם יאיר נתניהו ביום אידם של הנוצרים ע"י עץ אשוח לחגא הנוצרית, וכשהוא לבוש בבגדי העבודה הזרה הנוצרית. אז מה הפלא שמהיצור הזה יצא אחד שהניאו נאצים האמריקאים הם קבוצה שאין לה סממנים שליליים?! הייתי מצפה לא רק מניצולי השואה, אלא גם מבני הדור השני והשלישי שלהם לא לעבור בשתיקה על הברית של הימין הישראלי, ושל נאמניו בעולם עם אלה ששרפו את אבותינו רק משום היותם יהודים. משמרת מחאה יומית של ניצולי שואה וצאצאיהם מול בית ראש הממשלה (שם עדיין מתגורר מפעם לפעם אותו יאיר נתניהו...) נגד זילות השואה אולי תמתן לצעיר הגאוותן הזה את הפרובוקציות שלו. במקום שמר בנימין נתניהו יבקש לא לפגוע במשפחתו עדיף שיבקש מצאצאיו לא לפגוע ברגשות הציבור בכלל וניצולי השואה בפרט, בנצלו את גבו הרחב של אביו. אילו הוא לא היה בנו של... הרי שאיש לא היה מתייחס ברצינות לפרובוקאטור העילג הזה.
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 17 אוגוסט 2017, 15:10

פעמון זהב ורימון כתב:בס"ד
לימין שור / הרב אליהו קאופמן
פליטת הפה של יאיר נתניהו – ביחס למהומות הניאו נאצים במדינת וורגי'ניה בארה"ב, חייבת להדליק "אור אדום" לכל מי שזכר השואה יקר לו. נתניהו הבן ניסה לרכך את התקפת הניאו נאצים האלימה בווירג'יניה בטענה כי "הם נעלמים מהעולם" ו"הם עבר", ואילו את אשמת הסכנה הוא הטיל בשמאל האמריקאי, שכביכול יצא "נגד המדינה שלי". עולם שלם ראה כיצד ניאו נאצים – על דגליהם וכלי נשקם, הגיעו לרמוס, ולהרוג, ושעל הכוונת שלהם עמד ראש עיר יהודי, שהנאצים הללו הציתו נגדו את האנטישמיות ההיסטורית. אבל אצל נתניהו הצעיר הם היו בסה"כ רק תעתועי "העבר"! עולם שלם ראה כיצד הניאו נאצי דורס את מפגיני היריב לאחר שההפגנה הסתיימה, אבל אצל נתניהו הצעיר הדורס הנאצי היה רק דמיון ה"עבר"! נתניהו הצעיר ידע לסלוח לניאו נאצים על מאבקם האנטישמי אבל הוא מעדיף להתמקד כנגד אלה המבקרים את ממשלתו של אביו.
בישראל יש חוק עונשין "נגד הנאצים" ועוזריהם, והחוק הזה איננו מתמקד רק נגד אלה הפועלים מעשית בשרות הנאצים ימ"ש אלא גם בברברנים המוצאים, כביכול, "צידוקים" למעללי נאצי זה או אחר. להאשים את מותקפי הנאצים ולא לגנות רצח נאצי, הרי זו הדרך לצדד בנאצים ובעוזריהם. כל יהודי שמשפחתו עברה את השואה חייב לקום ולהתקומם נגד הלגיטימציה שהימין הישראלי מעניק בשקט לניאו נאציזם בעולם.
יאיר נתניהו לא המציא את חוסר ההסתייגות מהנאצים. גם אביו – ראש הממשלה, היה זקוק ליותר משלושה ימים כדי לגנות את הניאו נאצים מווירגי'ניה, ואת האנטישמיות שלהם נגד ראש העיר היהודי. אבל במבט קצר לאחור מסתבר שלא לחינם יש למשפחת נתניהו בעיה להדוף בפה מלא את הנאציזם העולה. בעשור האחרון מתרועעים אנשי הימין הישראלים – ובראשם דיפלומטים בכירים מהליכוד, עם הניאו נאצים האירופאים. בטוחני כי ראשי הליכוד המנוחם, כמנחם בגין ודב שילנסקי, מתהפכים בקברם כאשר הם שומעים על הפגישות הללו. הימין הישראלי מקיים פגישות עם המפלגות הניאו נאציות של אירופה, ובראשם מפלגת "התחייה" האוסטרית, ממשיכת דרכם של היידר והיטלר. רוני פרושאור – השגריר הישראלי לשעבר בבריטניה ובאו"ם, נפגש עם נושאת הדגל האנטישמי בצרפת, גב' מארי לה פן, ואח"כ (לאחר 40 דקות של פגישה...) טען כי "טעיתי בחדר". אבל פר ' הלל וויס, שר התקשורת – איוב קרא, והח"כ לשעבר מש"ס, ניסים זאב, היו הרבה פחות חמקנים כשנפגשו עם ראשי הניאו נאצים בבריסל ובאוסטריה, למגינת ליבן של הקהילות היהודיות האירופאיות, הסובלות מהאנטישמיות של אותן מפלגות!. זאב חפץ היה אף לארח את מנהיגי הנאצים בפרלמנט הישראלי אך זקן הח"כים דאז (כיו"ר הזמני של הפרלמנט), בנימין בן אליעזר המנוח, מנע זאת ממנו. תחקיר קטן מגלה שהשפה המשותפת בין הניאו נאציזם לימין הישראלי עוברת דרך המלחמה באסלאם האירופאי בפרט, והעולמי בכלל.
מכאן מסתבר לנו כי העמדת לקחי השואה והמלחמה בנאציזם איננה עוד מטרתה העליונה של ישראל – בשלטון הימין. האויב העיקרי הפך למוסלמי וגם תוצאות עליית האנטישמיות בעולם "יכופרו" לימין בעידוד העלייה לישראל, כתוצאה מאותה אנטישמיות. עוד סיבה טובה לברית לאומנית של ישראלים עם ניאו נאצים. אבל אם המצב הוא כך, אזי, היה צריך ליידע את הציבור בישראל שכל סיפורי "המלחמה בנאצים ובעוזריהם" אינם עוד מטרה ראשונה של המדינה ואילו הדמעות הנשפכות בביקורים במחנות ההשמדה לשעבר הן "דמעות תנין". כנגד התופעה הזו – של הענקת "לגיטימציה לאומית" לנאצים, היו צריכים לצאת כול אותם ארגונים אנטי נאציים בישראל ובעולם, ובראשם "יד ושם", אבל לפנינו "דום-שתיקה".
בעשור וחצי האחרון – מאז החלה "ברית הדמים", תרתי משמע, בין הניאו נאציזם לימין הישראלי, כיהנו בראש "יד ושם" שני אישים שדחפו את עצמם לשם, ואת הקריירה שלהם הם בנו על היותם "ילדי השואה". היו אלה טומי לפיד המנוח והרב ישראל מאיר לאו יבדל"א. אם על לפיד אפשר לסנגר כי בימיו המפגשים הללו רק החלו והיו בהילוך נמוך, הרי שכיום – בימיו של הרב לאו, הזילות של הימין הישראלי בשואה הגיעה לשיא ונתניהו הצעיר כנראה שאיננו אחרון המוהיקנים בהצהרות הללו, אך הרב לאו שותק. גם ארגונים אחרים – שמתיימרים "לצוד נאצים" שותקים באופן מביש מול הפיכת הניאו נאצים ל"ידידי ישראל והציונות". כך הם הדברים לגבי אלי ויזל, ו"מכון שמעון ויזנטל". השניים האחרונים שתקו גם כשהציגו להם בעבר מעללים של סחר בעצמות קרבנות השואה ברומניה, ע"י הפדרציה היהודית שם. כול עוד האשמות הוטחו נגד הרומנים הרי ששני הארגונים הללו – עם ועדי הרבנים באירופה, הקימו קול צעקה, אך משהתברר כי הפדרציה היהודית היא הסוחרת בעצמות קרבנות השואה הרי שהארגונים היהודים נדמו.
נתניהו הצעיר – עם גבנון השערוריות שלו, איננו מתבייש לומר את דברי ההבל ורעות הרוח שלו משום שהוא יודע כי מאחוריו נמצאת "בטונדה לאומית" שפתחה ערוץ חדש עם אלה שעדיין שואגים "הייל היטלר". הפרחח הזה הוא המשכו של אביו ושל סבו, בן ציון נתניהו. כבר הסב הוא זה שהחל במלאכת הכפירה בתורת ישראל כאשר חבר לערי ז'בוטינסקי וביקש להקים מזנון של "דבר אחר" בפרלמנט הישראלי. האב – בנימין נתניהו, היה ונותר ידידם הטוב של הרפורמים והספיק ל"התחתן" עם "שיקסה" נכרית בשם פלייר. אבל הבן יאיר עלה על אביו וסבו בתעתועיו האנטי יהודיים וכפושע בדת ישראל. הוא חבר – כאביו מולידו, ל"שיקסה" נכרית מנורבגיה (האב בנימין התגאה על כך באוזני נשיא נורבגיה), ובד בבד הצטלם יאיר נתניהו ביום אידם של הנוצרים ע"י עץ אשוח לחגא הנוצרית, וכשהוא לבוש בבגדי העבודה הזרה הנוצרית. אז מה הפלא שמהיצור הזה יצא אחד שהניאו נאצים האמריקאים הם קבוצה שאין לה סממנים שליליים?! הייתי מצפה לא רק מניצולי השואה, אלא גם מבני הדור השני והשלישי שלהם לא לעבור בשתיקה על הברית של הימין הישראלי, ושל נאמניו בעולם עם אלה ששרפו את אבותינו רק משום היותם יהודים. משמרת מחאה יומית של ניצולי שואה וצאצאיהם מול בית ראש הממשלה (שם עדיין מתגורר מפעם לפעם אותו יאיר נתניהו...) נגד זילות השואה אולי תמתן לצעיר הגאוותן הזה את הפרובוקציות שלו. במקום שמר בנימין נתניהו יבקש לא לפגוע במשפחתו עדיף שיבקש מצאצאיו לא לפגוע ברגשות הציבור בכלל וניצולי השואה בפרט, בנצלו את גבו הרחב של אביו. אילו הוא לא היה בנו של... הרי שאיש לא היה מתייחס ברצינות לפרובוקאטור העילג הזה.

כתבה מרתקת וחשובה ותודה על כך,
אבל שאלת תם לי אליך,
מתי הציונים לא סחרו בשואה ?,
אפילו בעיצומה לא היה איכפת להם מהניטבחים אלא להיפך,
כי הם סברו להרוויח על גבם,
הן בשואה והן לאחריה וכיום הם רק ממשיכים במסורת אבותם,
אולי הדברים כואבים,
אבל חשוב שנדע את האמת על "אתחלתא דגאולה" אומללה זו.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוגוסט 2017, 15:13

תעשה פה בפורום חיפוש על "הרב" אליהו קאופמן, כבר דובר פה אודותיו...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 17 אוגוסט 2017, 15:45

הוא כותב לרוב לעניין, הבעיה היא שכמעט בכל מאמר שלו הוא מכניס גם מילה או שתיים באמצע עם השמצות על גדו"י שלא הולכים בתלם שלו. והטור הזה נאה וראוי ובמקרה גם אין בו בכלל זלזול במי מגדו"י.
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 אוגוסט 2017, 12:17

לאחר שקיבלו מתחם ענק (וריק) בכותל המערבי, וממשיכים לנסות לדחוק את היהדות גם מהרחבה הישנה, יוצאים הרפורמים בקמפיין נרדפות עלוב:
"יהודי לא מגרש יהודי - מהכותל המערבי".
קבצים מצורפים
222222222222222.jpg
222222222222222.jpg (58.58 KiB) נצפה 17633 פעמים
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 21 אוגוסט 2017, 13:31

הם צודקים, תקרא רק את הצבע הלבן: יהודי לא יהודי - יהודי שמתנהג ככה הוא לא יהודי...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 אוגוסט 2017, 18:41

הרפורמים גירשו יהודים מגוש קטיף

הבוקר פורסם כי התנועה הרפורמית יצאה בקמפיין מגוחך שהשתמש בסיסמה שליוותה את גירוש גוש קטיף ע"י המגורשים. בתגובה לכך, אמר ח"כ מוטי יוגב: "חבל שהתנועה הרפורמית, שתמכה בגרוש יהודי גוש קטיף מביתם, לא זכרה גם אז שיהודי לא מגרש יהודי. כל יהודי ויהודיה, כל אדם, יכולים להתפלל בכותל המערבי".

"כי ביתי בית תפילה יקרא לכל העמים". בכל המקומות הקדושים לדתות שונות, חלים כללי אותן דתות. גם הכותל המערבי, שריד בית מקדשנו, נתקדש במשך הדורות כבית תפילה ודינן נתקבל בישראל ובעולם כבית כנסת, כאשר החלק העליון של הרחבה הגדולה הוסדר כ'רחובה של עיר'".

"עם ישראל לא יאפשר לפגוע בקדושת מקומות תפילתו ובאחדות העם. רחבות התפילה של הכותל, פתוחות לכל מתפלל, על פי הצניעות המקובלת בעם ישראל במקומות המקודשים".
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 21 אוגוסט 2017, 23:44

כדאי שמישהו יעלה את השיחה/פגישה של מר"ץ עם מוחמד עבאס, שלא הוזכר שם במילה תלומים משכורת למחבלים.
יוסף בן יוסף

דיקטטורת השמאל במסווה דמוקרטי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 25 אוגוסט 2017, 05:38

לשמאל\ערב רב הן הישראלי והן העולמי יש שיטות מתוחכמות ומיתממות לדרוס את הימין\חרדים וכו' במסווה דמוקרטי,
והנה דוגמה ממודעה תמימה שבידיהם נהפכה לגזענות.

ארה''ב: הציוץ שהציג תינוק לבן תוייג כגזעני והארגון מאחוריו נאלץ להתנצל

האיגוד האמריקאי לחירויות אזרחיות צייץ תמונה בה מופיע תינוק בלונדיני לבן כחול עיניים מנופף בדגל ארה"ב. בציוץ נכתב "זה העתיד שחברי האיגוד שואפים אליו".

לחץ כאן לצפיה דרך טוויטר
התינוק הלבן ייצג בעיני השמאל האמריקאי "עליונות לבנה" ולכן הציוץ תוייג כגזעני והותקף בביקורת חריפה.

לאיגוד לא נותר אלא לעשות בקרת נזקים ולפרסם התנצלות.
DH8O-ttXkAA20es.jpg
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 27 אוגוסט 2017, 05:52

גיבורים לרגע: כשחלוקת הצל''שים פוגשת את האינטרסים של מערכת הביטחון (קלמן ליבסקינד)

לצה"ל היה חשוב להעניק צל"ש לסמל שירה במחבל בחלמיש, כמו שהיה לו חשוב להעניש את האזרח שירה במחבל מארמון הנציב. וגם: חופש הביטוי קודם לכל - כל עוד המפגינים מהאגף הנכון
קלמן ליבסקינד

26/08/2017 19:48

1. לפני כשבועיים הודיע צה"ל על החלטתו להעניק צל"ש לסמל ע', לוחם יחידת עוקץ שירה במחבל שביצע את הפיגוע בנוה צוף־חלמיש. עוד הוחלט להעניק תעודת הוקרה גם לאביו של ע' על תפקודו בזירת האירוע. תמימים יטענו שרק צירוף מקרים אחראי לעובדה שההודעה הזו פורסמה בדיוק ביום שבו נכנס אלאור אזריה לכלא. אחרים, תמימים קצת פחות, יעריכו שלצה"ל הייתה כוונה להציג קבל עם ועולם את תפיסת עולמו בכל מה שקשור להבדל בין שני היורים, זה שירה במחבל מסוכן במטרה להציל אנשים, וזה שירה במחבל מנוטרל שכבר לא היווה סיכון לאיש.

ההחלטה על מתן הצל"ש לע' עוררה דיון קטן, מוגבל בהיקפו, שיותר מכולם היטיב לנסח אותו ישראל הראל במאמר שפרסם ב"הארץ". "צל״ש לא ניתן על מעשה מתבקש, מובן מאליו", כתב, "הוא מוענק על מעשה מיוחד, יוצא דופן, שיש בו תעוזה מיוחדת וסכנה לחיי מי שמבצע את המעשה. מהדברים שסיפר לרמטכ״ל שהגיע לזירה, מסתבר שהוא לא פרץ לפנים הבית (לא היה צורך), ולא התעמת עם המחבל עימות פיזי. דהיינו, לא נשקפה לו סכנה אישית מהמחבל הנמצא בתוך הבית".

על שתי נקודות אי אפשר להתווכח. האחת, שלצה"ל היה חשוב מאוד לגבות את סמל ע', אחרי השתלחות מכוערת שחווה ברשתות החברתיות, נוכח העובדה שלא חיסל את המחבל. השנייה, שבין שהוא ראוי לצל"ש ובין שלא, ברור שע' היה האיש הנכון במקום הנכון וברגע הנכון, ושאלמלא הפעולה שלו סביר מאוד להניח שהמחבל לא היה מסתפק בשלושת בני משפחת סלומון שרצח, אלא ממשיך הלאה גם אל שאר בני הבית.

מה מפריע כאן בכל זאת? מתקבל הרושם, ולא בפעם הראשונה, שלמערכת הביטחון אין באמת קריטריונים ברורים מתי להעניק צל"ש ומתי לא, ואיך להתייחס למי שפועל בגבורה בזירת פיגוע, ולא פעם מדובר בהחלטות שבינן לבין משהו שמתקבל אחרי שיקול ענייני ונקי יש פער לא נוח.

הנה דוגמה. לפני קצת יותר משבעה חודשים אירע פיגוע קשה בטיילת ארמון הנציב בירושלים, כשמחבל שנהג במשאית דרס קבוצה של צוערי בה"ד 1 שקיבלו הדרכה במקום, ורצח שלושה צוערים וקצינה. התמונות שתיעדו את ההתרחשות בזירה היו ברורות. נראו בהן צוערים רבים נמלטים מהמשאית הדוהרת ובורחים לכיוון אחד, וביניהם בולטת דמותו של אזרח אחד שרץ בניגוד למגמה, לכיוון ההפוך, היישר אל עבר המשאית.

האזרח הזה הוא איתן רונד, מדריך טיולים שעד לרגע הפיגוע עסק בהדרכת הצוערים. רונד ניצל בנס. המשאית אומנם פספסה אותו במילימטר, אבל המהירות שבה חלפה בצמוד אליו והפגיעה שלה בחיילים שעמדו לצדו העיפו אותו למרחק של כמה מטרים והוא נפגע בידו, ברגלו ובפניו. רגע אחרי הנפילה הזו הוא התעשת, קם על הרגליים, שלף את אקדחו האישי, רץ לעבר המשאית, התייצב מול המחבל שנהג בה, וירה לעברו.

"דיברתי עם אחת הבנות שהיו במקום", שחזר אחר כך, "הסתכלתי שמאלה ולפתע ראיתי משאית נכנסת בדהרה, קיבלתי אותה לתוך הפרצוף. התגלגלתי ונעמדתי על הרגליים, הייתי בטוח שזו תאונה ואז המשאית עברה לרוורס... בהתחלה יריתי לכיוון הגלגלים, אבל אז הבנתי שזה מיותר, אז רוקנתי את המחסנית על החלק הקדמי של המשאית".

רונד לא ירה לבדו. היו איתו שם עוד מדריך אחד, אייל קורן, אזרח גם הוא, וגם עוד כמה צוערים. ובכל זאת, הבדל אחד גדול היה בינו לבין הצוערים, הן אלה שירו והן אלה שנמלטו. מהם, לפי כל קנה מידה, היה מצופה לפעול. ממנו לא היה מצופה כלום. הוא אזרח. הוא מוקף במאות צוערים לובשי מדים ואוחזי נשק. הוא לא נמצא שם בתפקיד.

בראיונות שהעניק מיד אחרי האירוע, רונד ביקר את החיילים שלא הצטרפו אליו להסתערות, ואף העלה את חששו שמדובר ב"אפקט אלאור אזריה". למוחרת חזר בו מחלק מהדברים שאמר בסערת הרגע. כך או כך, ברור שאם יש בצה"ל מנגנון שמאפשר להעניק תעודת הערכה לאזרח כלשהו על מעשה כלשהו, רונד היה חייב לקבל את ההערכה הזו.

אלא שרונד בא לצבא לא טוב, פעמיים. פעם אחת בגלל הביקורת שהשמיע כלפי החיילים, ופעם שנייה, משום שהעיסוק בו ובנכונות שלו להסתער רק העצים את השאלות שהעלה סרטון הווידיאו שבו נראו המוני צוערים כשהם בורחים מהמקום. דובר צה"ל, שהבין את הבעיה שנוצרה לו, יצא למלחמה. קודם הוצגה לציבור כגיבורה אלטרנטיבית קצינה שירתה מתוך האוטובוס אל עבר משאית המחבל, אף שכל מי שראה את הזירה יודע שאין שום קו ירי סביר בין שתי הנקודות. בהמשך טרח צה"ל להעביר לעיתונאים פרטים שינסו לכרסם בגרסת המדריך, בעוד גורמים אנונימיים בצה"ל תוקפים אותו במילים בוטות. איתן רונד, כמה מטורלל שזה יישמע, סומן כאויב המערכת. על צל"ש אף אחד בצה"ל לא חשב. גם לא על תעודת הוקרה בגין תפקודו בשטח. אפילו שיחת טלפון עם מילה טובה לא הייתה בתכנון של איש. שנייה אחרי שתם הירי עזב רונד את המקום לבית חולים ומאז לא שמע מאף אחד.

אילו בכך הייתה מסתיימת הפרשה, מילא. אלא שבצה"ל החליטו להמשיך להעניש את רונד עד הסוף. כמה ימים אחרי האירוע, כששטפי דם כחולים עדיין מקשטים את רגלו ותחבושת מעטרת את אפו, קיבל מדריך הטיולים המוערך הודעה שלפיה צה"ל החליט שלא לאפשר לו עוד להדריך צוערים. הדרכות שכבר נקבעו לו מראש בוטלו. הדרכות חדשות לא הוזמנו. זו הייתה גם פגיעה לא הוגנת בכיסו של מי שהדרכת טיולים היא מקור פרנסתו, ושעד האירוע הזה קיבל ציונים גבוהים ביותר במשובים של צה"ל, וגם סטירת לחי מצלצלת מבחינה ערכית למי שרק לפני רגע היה מוכן לסכן את נפשו כדי להציל חיילים, ועכשיו מצא את עצמו קורבן להתנהגות נקמנית מכוערת.

בסופו של דבר, רק אחרי כחודשיים, בעקבות התערבותם של גורמים שונים, בהם ח"כ אלעזר שטרן, התעשת צה"ל והחליט להחזיר את רונד להדרכה. עד היום, אגב, לא נמצא בצה"ל קצין אחד שירים אליו טלפון, ויגיד לו משהו על התפקוד שלו.

תגובת דובר צה"ל: "לאחר תחקיר האירוע המדובר לא נמצא לנכון להמליץ על הענקת אותות הוקרה לאזרחים על תפקודם באירוע. איתן רונד הושעה מתפקידו כמדריך טיולים בצה"ל. לפני כחצי שנה, ולאחר שבוצעו ההבהרות הנדרשות, קצין חינוך ראשי החליט לבטל את השעייתו הזמנית".

שתי הערות לתגובה. האחת, שאם אכן בוצע בצה"ל תחקיר אחרי האירוע הזה, עדותו של רונד, שעמו כאמור איש לא דיבר, לא הייתה חלק ממנו. השנייה, שאם מישהו קורא את תגובת צה"ל ומתרשם מהמילה "השעיה", שמדובר בהליך סדור כלשהו ולא בהחלטה קפריזית חד־צדדית, הוא טועה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 27 אוגוסט 2017, 07:32

סערה בארה''ב: תלמידים שיחקו ''פינג פונג בירה'' - נאצים נגד יהודים

תלמיד אחד סולק מתיכון יוקרתי באטלנטה, ושבעה נוספים נענשו, לאחר שהתברר כי השתתפו במשחק שתייה שבו צוירו על השולחן צלב קרס ומגן דוד
ניסן צור / 27/08/2017 06:22
תופעה מכוערת: מנהלי בית הספר התיכון הפרטי היוקרתי לובט באטלנטה החליטו בימים האחרונים לסלק נאצים נגד יהודים". יש לציין כי משחק הפינג פונג בירה נחשב למשחק נפוץ בקרב צעירים בארה"ב, ובמסגרתו מנסים המשתתפים לקלוע כדור טניס אל תוך כוס חצי מלאה בבירה.

אם הצליחו, יריביהם נדרשים לשתות את הבירה בכוס שבה צנח כדור הטניס. זוהי לא הפעם הראשונה שבה החליטו תלמידים לשחק דווקא את הגרסה המקוממת של המשחק הזה. בשנים האחרונות התפרסמו כמה ידיעות על תלמידי תיכון בארה"ב, למשל בפלורידה ובניו ג'רזי, ששיחקו את משחק "הנאצים נגד היהודים".

ארגונים יהודיים רבים תקפו בחריפות את התופעה וטענו כי מדובר "בקריאת השכמה" לרשויות לחנך באופן טוב יותר את התלמידים בכל הנוגע לזוועות השואה. מנגד, יש לציין כי בכל פעם שפורסמה ידיעה על אירוע דומה, מיהרו להגיב מאות צעירים ברשתות החברתיות, ורבים מהם גינו דווקא את אלו שמתחו ביקורת על התלמידים המעורבים, בטענה כי מדובר בסך הכל ב"משחק תמים".

האירוע שהתרחש הפעם בתיכון באטלנטה זכה לפרסום לאחר שאחד התלמידים המעורבים במשחק צילם את השולחן שעליו הונחו הכוסות בצורת מגן דוד וצלב קרס והעלה את התמונות לרשתות החברתיות.

הרב פיטר ברג, המתגורר באטלנטה, ראה את התמונה ומיהר לעדכן את מנהלי בית הספר בפרטי המקרה. בתגובה מהירה, שגררה מצדה מאות תגובות, חיוביות כשליליות, הודיעה כאמור ההנהלה כי הוחלט על שורת עונשים קשים לחלק מהמעורבים: "העובדה שמישהו אפילו יכול היה להעלות על דעתו משחק כזה, ולאחר מכן לשחק אותו ולחשוב כי הוא מצחיק, היא מעבר לכל רגש שאפשר להביע במילים", טען הרב ברג בראיון לרשת טלוויזיה מקומית באטלנטה.

מנגד, מאות צעירים מיהרו להגיב על הנושא ברשתות החברתיות, ורובם טענו כי מדובר במשחק "שאינו עניינו של אף אחד". גולש אחד ציין כי אנשים מפחדים מכל דבר כיום. "זה רק משחק בירה", הוסיף. גולש נוסף טען כי המשתתפים לא היו גזענים ולא גילו אנטגוניזם כלפי אף אחד במשחק. יצוין כי אף על פי ששמונה תלמידים ספגו עונשים לאחר חשיפת האירוע, לא פחות מ־32 ילדים השתתפו במשחק, בהם 19 תלמידים הצפויים לסיים את לימודיהם השנה, שלושה מבוגרי בית הספר, ועשרה תלמידים צעירים יותר.
נ.ב. ולמה זה כאן,
כי היו הרבה משחקים כאלו (לפי הכתבה) ולא נעשה כלום על ידי מוסדות הלימודים ורק כאן שנוצר רעש תקשורתי (ברשתות החברתיות זה היה בהרבה מקרים נוספים ואיש לא זעק),
ואף התלמידים שהגיבו שמשחקים אלו בסדר גמור לא קיבלו ולו הערה קטנה ממוסדות לימודיהם ו\או הוריהם. י.ה
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 29 אוגוסט 2017, 01:05

קיבלתי במייל ומחקתי שמות:

שערוריה ושאט נפש. החרד"ק פורץ הגדר שרעייתו התגייסה לשירות במשטרת ישראל אגף ההייטק, ואף מכשילה עוד עשרות מבנות ישראל להתגייס למשטרה, מר ---- (חתן --- הנודע לשמצה) מונה לתפקיד בכיר בישיבת עץ החדשה בירושלים.
גיוואאאאללללדדד
שומו שמים
סמל אישי של המשתמש
משולש

המדינה הזו הוקמה כיהודית ושיטת השלטון תהיה דמוקרטית

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 29 אוגוסט 2017, 06:14

אז הבדיחה הנקראת מדינה יהודית כבר גלויה לכל כבדיחה,
אבל גם ההגדרה דמוקרטית שנהפכה בהתחלה בפיחות זוחל משלטון דמוקרטי ונכנס להגדרה המהותית של מדינה יהודית ודמוקרטית, ולאחר מכן מדינה דמוקרטית ויהודית, כשכל הזמן נוגסים במילה יהודית,
אבל מה שמסתירים מכם שכמו שהמדינה הזו מלכתחילה היתה רק הצגה של יהודית כך גם ההצגה של דמוקרטית,

וזו דוגמה נוספת מהזמן האחרון שהשלטון המתקרא דמוקרטי מחליט,
והשלטון הצללים הדיקטטורי קובע,
ולסיפור דלהלן:למרות החלטת הממשלה: זילבר תמשיך לעסוק בהדרת נשים

למרות החלטת הממשלה שהתקבלה לאחרונה בנושא, היועמ"ש הבהיר במכתב לשרות שקד וגמליאל כי זילבר תמשיך לטפל בסוגיה זו מטעמו

בארגון "חותם" מתייחסים הבוקר (שני) לפרסומים לאחרונה על החלטת הממשלה לפי האחריות על המעקב והבקרה אחר פעילות משרדי הממשלה בנושא הדרת נשים ילקח מידה של המשנה ליועמ"ש עו"ד דינה זילבר.
זילבר עוררה כזכור מספר סערות סביב סוגיה זו בשנים האחרונות, ועל פי החלטת הממשלה המעקב והבקרה בנושא זה יוטלו על הרשות לקידום מעמד האישה במשרד לשוויון חברתי.
בארגון חותם מציינים כי מדובר בצעד מבורך אך רק בתחילת הדרך. בארגון מפנים למכתב ששיגר היועמ"ש ד"ר אביחי מנדלבליט לשרה איילת שקד ולשרה גילה גמליאל.
במכתב מדגיש מנדלבליט כי זילבר תמשיך לשאת באחריות מטעמו "לטיפול בהיבטים המשפטיים העקרוניים הקשורים בנושא של המאבק בתופעת הדרת הנשים" כלשון המכתב.
"המשנה ליועמ"ש עו"ד דינה זילבר הוכיחה בפעילותה בנושא בשנים האחרונות, כי בשם ערך 'שוויון' מדומה היא ביקשה לשלול את חירותן של קהילות דתיות וציבורים שלמים לקיים חיי תרבות ודת בהתאם לאמונתן מסורתן וערכיהן. אנו מברכים על השינוי אך עם זאת, מדובר בצעד ראשוני בלבד ובתחילת הדרך, שכן עו"ד זילבר נשארת בסוגיה", אומרים בחותם.
בנוסף מזכירים בארגון את הדו"ח המקיף בסוגיית הדרת נשים אותו הפיקו בארגון לפני מספר חודשים. בדו"ח סקרו בחותם את גלגוליה של ’הדרת הנשים‘ בישראל ואת התהליך שעברה, הציגו את השיטתיות ודרך הפעולה של הגורמים המשפטיים והציבוריים המעורבים, ובחנו את הבעייתיות שניתן לזהות במגמות אותן מנסים לקדם אותם גורמים. בסיום הדו"ח הציגו בחותם הצעה לתיקון החלטת הממשלה בעניין.
בארגון קוראים שלא להסתפק בשינויים שבוצעו כעת אלא לתקן את החלטת הממשלה מהייסוד ולאמץ בהקדם את הצעת התיקון, "למרות השינויים הקלים כעת, ומכיוון שטרם בוטלה החלטת הממשלה בנושא זה, קיים חשש שגם תחת הרשות לקידום מעמד האישה במשרד לשוויון חברתי יהיו ניסיונות של כפייה ליברלית ופגיעה בציבור גדול".
"אנו קוראים לממשלת ישראל להשלים את המהלך ולשנות את החלטת הממשלה, כך שהממשלה תכיר בזכות הדמוקרטית של קהילות דתיות לקיים חיי תרבות ודת בהתאם למסורת וההלכה היהודית" קראו בארגון.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 29 אוגוסט 2017, 12:46

הטירה של אבו מאזן בעלות של 13 מיליון דולר: (תמונות)

הטירה של אבו מאזן מוכנה לאיכלוס.
13,000,000$
700 מטר בנוי על 77 דונם אדמה, מנחת מסוקים, בריכה צמודה, בונקר תת קרקעי וארבע קומות מפוארות, זה הארמון של אבו מאזן.
עכשיו אני מחכה לקריאות משמאל "תעזרו לרשות אין להם כסף"
59a519392ca2cc1b3.jpg
59a519392ca2cc1b3.jpg (28.43 KiB) נצפה 16430 פעמים
59a519372c975adb2.jpg
59a519372c975adb2.jpg (44.77 KiB) נצפה 16430 פעמים
59a519352c7a91f31.jpg
59a519352c7a91f31.jpg (28.77 KiB) נצפה 16430 פעמים

נ.ב. לא מעט פלסטינים עובדים על 200 דולר בחודש,
מה שאומר קרוב ל5,500 שנות עבודה כלומר פלסטיני שירצה בית כזה יצטרך לעבוד מאז בריאת העולם לא כולל מחיה,
ו"אומלל" זה מקבץ נדבות בעולם,
והשמאל והעולם משתפים פעולה ביללות ה"אומללות" תוך עצימת עינים מהשוד הגלוי לכל.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 31 אוגוסט 2017, 15:40

כיצד ממומשת ה"דמוקרטיה" הישראלית.
איש שב''כ איים על צלם שצילם את פסל נאור: ''תקבל טיפול הולם''

​חברי "דרך חיים" שעוכבו באזור הפסל הופרדו זה מזה ושוטרים ערכו חיפוש ברכבם. לקול היהודי הם מספרים על התנהלות המשטרה והשב"כ

גינויים מקיר לקיר נשמעו הבוקר להתנהלות המשטרה שהודיעה באופן מידי על פתיחה בחקירה בנוגע להצבת פסל המחאה של נשיאת ביהמ"ש העליון מרים נאור בידי תנועת "דרך חיים".

בעקבות ההתנגדויות, שהגיעו אף מהשר לביטחון פנים ארדן, הודיעה המשטרה כי לא עולה חשד לעבירה מהאירוע, אולם בנתיים הספיקה המשטרה לעכב צלם וכמה פעילים מהתנועה ואף לערוך חיפוש ברכבם.

בשיחה עם הקול היהודי תיארו הפעילים את שהתרחש כאשר הגיעו לאזור בו הוצב הפסל, וזאת לאחר הצבתו. הצלם אברהם שפירא, החבר בהנהלת תנועת "דרך חיים", ומי שלאחרונה הוקרן סרטו על גירוש משפחתו מעמונה בתאגיד השידור הציבורי, אף תוחקר בידי איש שב"כ מהיחידה לאבטחת אישים, וזכה לאיום.

"צילמתי את הפסל שהוצב, ואז עיכבו אותי שוטרים וגם אדם שהציג את עצמו כאיש שב"כ, ככל הנראה מהיחידה לאבטחת אישים", סיפר שפירא לקול היהודי. "הוא התחיל לתחקר אותי למה אני מצלם ומי שלח אותי וכל מיני שאלות. לקחו לי את תעודת הזהות ובמשך חצי שעה עיכבו אותי. בסוף שחררו אותי אחרי שאיש השב"כ אמר לי באיום ש"אקבל טיפול הולם", והודיעו לי שבהמשך אוזמן לחקירה".

יהונתן, פעיל בנוער דרך חיים תושב ירושלים סיפר לקול היהודי כי חנה עם רכבו באזור בית המשפט יחד עם חבר נוסף, וכשיצאו מהרכב עבר לידם אופנוע עם שוטרים שעיכב אותם.

במשך כ-45 דקות עוכבו השניים בידי שוטרים נוספים שהגיעו למקום. "הגיעה עוד ניידת ואחר כך גם יס"מ. הם לא הסכימו להגיד לנו מה החשד נגדנו, אבל ערכו חיפוש בכל הרכב שלנו, בדקו מתחת הגלגל הרזרבי ותחקרו אותנו. הם הפרידו אותנו אחד מהשני ודרשו שכל אחד יעמוד במקום אחר. ניצלתי את הזמן להניח תפילין "רבנו תם" כי לא ידענו עד מתי נעוכב, ולבסוף שחררו אותנו בלי להגיד שום דבר".

פעיל נוסף ב"דרך חיים" שהגיע למקום בכדי לברר את סיבת העיכוב של השניים עוכב גם הוא. לבסוף שוחררו השלושה, ככל הנראה בשל הביקורת הציבורית שנשמעה עם היוודע דבר עיכובם.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי gilonot » 31 אוגוסט 2017, 16:12

לפני כמה חדשים היה אותו סיפור,רק היה מדובר בפסל של ביבי.
מיותר לציין ששם לא הייתה שום משטרה ושום שב"כ ואף אחד לא אוים ולא עוכב.
gilonot

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 31 אוגוסט 2017, 17:54

היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט, הורה למשטרה לחקור חשד לפיו אב הבית מני נפתלי הוא שגנב כמות עצומה של חמגשיות – שאותן הזמין מיוזמתו, וביצע רישומים לפיהם אותן חמגשיות יועדו ושימשו את בני משפחת נתניהו במעון ראש הממשלה – כך חשף התחקירן יואב יצחק באתר News1.

על פי הדיווח, החקירה בפרשת המזון בכללותה מתמקדת בסוגיות שלהלן: הוזמנו חמגשיות בתקופה קצרה יחסית בעלות כוללת של כ-158 אלף ש"ח, תוך חריגה ניכרת מהתקציב; החמגשיות בהן מדובר (יותר מ-3000 חמגשיות, בעלות של כ-50 ש"ח ליחידה) הוזמנו בחלקן הגדול ממסעדת מפגש האש, וחלק קטן מהן ממסעדות יוקרה אחרות.

החמגשיות הוזמנו על-ידי מני נפתלי, הוכנסו למעון ראש הממשלה בפיקוחו, וחולקו באחריותו באופן עברייני. למרות זאת, מני נפתלי העליל על שרה נתניהו; הוזמנו בנוסף כ-10 ארוחות שף. מספר הסועדים נופח כדי לממן השבחת התפריט ורמת האירוח. הזמנת השף וניפוח תקציב הארוחות נעשה באחריותו של אב הבית מני נפתלי.

עד עתה ביצעה המשטרה בפרשת החמגשיות חקירה מגמתית שהתמקדה בשאלה: מי הזמין את החמגשיות, ובמהלכה אימצה את כזביו של מני נפתלי ובסופה המליצה ליועמ"ש להעמיד לדין את שרה נתניהו בפרשה זו; ואילו עתה, בעקבות החשיפה, כאמור, ונוכח תלונת שרה נתניהו, החליט היועמ"ש לעכב את הכרעתו בתיק מעונות ראש הממשלה – היועמ"ש עמד להודיע בימים אלה את הכרעתו בתיק המעונות המחייבת העמדת שרה נתניהו לדין בפרשת המזון/החמגשיות, בכפוף לשימוע – וזאת עד לביצוע חקירה יסודית בסוגיה. בנסיבות שנוצרו, מני נפתלי הופך לחשוד העיקרי בגניבה ובמרמה.

באתר News1 נחשף, כי למכתב התלונה שהוגש בשמה של שרה נתניהו צורפו שני תצהירים עליהם חתמו שניים מעובדי מעון ראש הממשלה, וזאת נוסף לשני תצהירים קודמים בנושא אליהם הופנה היועמ"ש. על-פי אותם תצהירים חדשים, מני נפתלי נהג להזמין כמות גדולה של חמגשיות, כמעט מדי יום – המדובר בכ-10 חמגשיות בממוצע ליום. חלק קטן מהן יועדו לבני משפחת נתניהו (4-3 בלבד), אך מרביתן שימשו אותו אישית – הן עבור עצמו, לחגיגותיו הפרטיות, והן עבור עובדים-מקורבים במעון ראש הממשלה, שנמנו עם ידידיו.

נפתלי השתמש בחמגשיות כדי לפנק את חבריו-מקורביו, תוך יצירת "מחנות" בקרב עובדי משרד ראש הממשלה. על-פי החשד, חלק מהחמגשיות אף הוצאו על-ידי מני נפתלי ממעון ראש הממשלה. העולה מכך: מני נפתלי ניצל לרעה את מעמדו ופעל תוך הפרת אמונים וגנב חמגשיות, באופן שיטתי. חמור מכך: בעדותו הוא שיבש הליכי חקירה ומשפט – כשהעליל על שרה נתניהו כאילו הזמנת החמגשיות כמעט מדי יום נעשתה על-פי בקשתה וכדי לספק את רצונה.

מוקדם יותר היום דווח כי בעקבות הנאום שנשא אתמול ראש הממשלה בנימין נתניהו, בו הוא תקף את אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה, מני נפתלי, מתכוון נפתלי להגיש ליועץ המשפטי הממשלה תלונה נגד נתניהו. פרקליטו של נפתלי, עו"ד דניאל חקלאי, מסר כי "מדובר הן בהעברת מסר מאיים מפי ראש הממשלה לאוזניו של עד תביעה מרכזי במשפטה הפלילי של גברת נתניהו, והן בשיגור מסר כוזב במסגרת הנאום לעדי התביעה האחרים במשפט פוטנציאלי זה. עצוב שראש הממשלה יורד לביבים הללו. אך מאחר שבחר להתפלש בהם, הוא גם ייאלץ לשלם את המחיר".

בנאומו אתמול, ראש הממשלה האשים את מני נפתלי, בלי להזכיר את שמו: "והנה עוד שאלה שלא שאלו אותו. עוד שאלה. איך באורח פלא, כשהוא נכנס לתפקידו כאב הבית במעון רה״מ, הוצאות האוכל זינקו וכמעט הכפילו את עצמן. וכשהוא עזב את התפקיד, ההוצאות הללו צנחו. וכמובן שהתקשורת לא שאלה אותו, איך גם ההוצאות על חומרי הניקיון במעון זינקו בתקופת עבודתו ואיך גם הן צנחו לרמתן המקורית ברגע שעזב.

"אז אני רוצה לשאול אתכם – מי אכל את הכמויות העצומות של האוכל הזה? הוא בעצמו סיפר ששרה התלוננה בפניו, אמרה לו: למה אתה מזמין כל כך הרבה אוכל אנחנו לא אוכלים כל כך הרבה. אבל אם זה לא אנחנו, אני הולך לעשות לכם ספויילר. זה גם לא קאיה! (שמה של כלבת רה"מ) יש לה אמנם תיאבון בריא אבל קודם כל היא מעדיפה לאכול מלפפונים, ושנית – היא לא הייתה אז כי לא אימצנו אותה באותה שנה. ומה עם חומרי הניקוי? איך ההוצאות עליהם התנפחו? מה, אכלנו את הסבונים? נו באמת.

"יש דברים שהתקשורת מעדיפה להסתיר. כמו למשל שיש מי שהתלונן במשטרה שהוא ראה את היו״ר העתידי של העמותה למלחמה בשחיתות פורק מרכבו מדי שבוע 5-7 ארגזים של מצרכי מזון וחומרי ניקוי ומביא אותם לגיסו. או את העובדה שגם עובדי המעון העידו שהוא הזמין את כמויות האוכל הגדולות לעצמו ולעובדים שהוא חפץ ביקרם. זה על קצה המזלג כל מה שאני אומר לכם, כדי להמחיש דבר אחד. שמעתם שאלה אחת על כך בתקשורת? קראתם על זה בעיתון, צפיתם באיזה תחקיר בטלוויזיה? ראיתם איזה חשיפה? כלום, נאדה, גורנישט.

ראש הממשלה המשיך במתקפה נגד התקשורת. "עכשיו אגלה לכם עוד סוד. כל העיתונאים יודעים את זה. אבל הם לא רוצים שאתם תדעו את זה. כי הם רוצים להשתמש באותם טיפוסים ססגוניים כדי להפיל אותנו, את כולנו. אבל, איך אמרתם, זה לא יעזור להם. לא יעזור לתקשורת, לקרן החדשה, למפגינים מטעם, למושחתים שמתחזים ללוחמים בשחיתות. לא יעזור לכל אלה שרוצים להחליף אותנו את הליכוד בלי בחירות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 31 אוגוסט 2017, 19:12

מעניין לאן זה יתפתח...

תפנית מאוד משמעותית.

אבל מעניין יהיה אכילת הכובע של השדרנים שהסבירו לנו על החמגשיות כל זמן ששרה נתניהו היתה הנאשמת הסבירו כי דין פרוטה כדין מאה וכו'
כעת שיש צד שהחשוד העיקרי יהיה מני נפתלי יסבירו כי אין לעשות בלאגן על דברים פעוטים וכו'

הבה נמתין ונהנה לראותם ולשומעם מתפתלים ומצדיקים את הרשע.
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 01 ספטמבר 2017, 08:04

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:מעניין לאן זה יתפתח...

תפנית מאוד משמעותית.

אבל מעניין יהיה אכילת הכובע של השדרנים שהסבירו לנו על החמגשיות כל זמן ששרה נתניהו היתה הנאשמת הסבירו כי דין פרוטה כדין מאה וכו'
כעת שיש צד שהחשוד העיקרי יהיה מני נפתלי יסבירו כי אין לעשות בלאגן על דברים פעוטים וכו'

הבה נמתין ונהנה לראותם ולשומעם מתפתלים ומצדיקים את הרשע.

או שיטאטאו את הסיפור תחת השטיח וישלפו שפן אחר בנסיון להשתיק עם הבאז\הרעש החדש את הישן.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 01 ספטמבר 2017, 11:09

לפני כשבוע הגיע שר הביטחון אביגדור ליברמן לעיר אלעד לחנוך את הפשרת שטח האש לבניית אלפי יח"ד לציבור החרדי, כחלק מסיורו בעיר, הגיע השר להיכל ישיבת 'תורה בתפארתה', השר התרגש לראות מאות בחורים שוקדים על תלמודם, אישי חינוך אומרים ל'מרכז החדשות' כי ביקורו של השר התאפשר על רקע וכחלק מהכרת הטוב על העברת תקנות הגיוס החדשות המתוקנות והמרוככות שעברו לאחרונה בסיועו של השר, בה הוסדר בין הייתר מעמד הישיבות בפריפריה ועוד, כמו כן מזכירים כי גם בעבר לאורך השנים היו ביקורים מהסוג הזה של גורמי ממשל שונים בהיכלי הישיבות כאשר במרבית מהביקורים התלוו והשתתפו גדו"י,. כמו כן התפרסמה תמונה של רב 'הפלג' הרב שמואל מרקוביץ בה הוא מצולם עם אהוד ברק שהיה ידוע בעוינותו את הציבור החרדי, על יד ארון הקודש של ישיבת פוניבז'. מה שמחדד את הצביעות והשקר במתקפותיהם של אנשי כת הפלג בענין הזה. כאשר הם מתעלמים במכוון וכהרגלם, מהנהוג לאורך השנים.(מצו"ב תמונה של מרן רשכבה"ג הרב שך זיע"א מארח שרי ממשלה וקציני צבא בהיכל ישיבת פוניבז', בתמונה נראה גם מרן רה"י הגר"ד פוברסקי זצוק"ל. אין לכתוב כתובות מייל בפורום כמו"כ מצו"ב תמונה של הרב שמואל מרקוביץ מר"י מסורת התורה ומרבני הפלג בסיור בהיכל ישיבת פוניבז' עם שר הביטחון לשעבר אהוד ברק.)
קבצים מצורפים
הרב שך עם שר האוצר בישיבת פוניבז.png
הרב שך עם שר האוצר בישיבת פוניבז.png (103.13 KiB) נצפה 15929 פעמים
רש מרקוביץ עם אהוד ברק בישיבת פוניבז.png
רש מרקוביץ עם אהוד ברק בישיבת פוניבז.png (96.06 KiB) נצפה 15929 פעמים
הרב שך עם קצינים בהיכל הישיבה.png
הרב שך עם קצינים בהיכל הישיבה.png (83.33 KiB) נצפה 15929 פעמים
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 06:50

האם השמאל שכל הזמן אומר לנו ללמוד מאירופה הנאורה גם כאן יגיד זאת ???,
לפי מיקום הכתבה תבינו לבד את התשובה.

בית המשפט הפדרלי בשוויץ: אפשר לגרש אריתראים ששירתו בצבא

אתמול קיבל ביהמ"ש הפדרלי לעירעורים בשוויץ החלטה תקדימית לפיה נטל ההוכחה לכך שיש סיבה לא לגרש נתינים אריתריאים מוטל על המהגרים. בכך הוריד את נטל ההוכחה מהממשלה בשוויץ שעד עתה נדרשה להוכיח את הסבירות לשלומם של המגורשים ששירתו בצבא האריתראי ושלטענתם ערקו מהשרות. בית המשפט פסק שאריתראים (נשים וגברים) הטוענים שערקו משירות באריתראה חייבים להוכיח את טענתם וכל עוד לא הוכחה, ניתן לגרשם חזרה לאריתריאה.
חלק גדול מהמהגרים האריתראים טוענים שאם יוחזרו לארצם הם צפויים לשירות כפוי בצבא, שירות שעשוי להמשך שנים רבות. בפסיקתו שומט בית המשפט הפדרלי של שוויץ את הקרקע מתחת לטיעון הזה.
כבר בפברואר השנה פסק אותו בית משפט שאין להעניק לאריתראים מקלט רק מכיוון שעזבו את ארצם באופן בלתי חוקי ואפשר לגרשם חזרה לארצם.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 08:03

גרמניה: קשישה בת 88 נשלחה לכלא על הכחשת שואה

ארסולה הוורבק, המכונה "סבתא נאצית", תיארה את השואה כ"שקר הגדול והמתמשך ביותר בהיסטוריה".

ולמה זה במדור צביעות?
כי בעוד יד ימין שלהם תומכת במכחישי שואה שאף מנסים לעשות שואה חדשה כאן,
הם מנסים לסתום פיותינו בהשליכם קשישה לכלא על הרבה פחות ממכחישי השואה שהם תומכים בהם.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 09:58

כל הזמן מחפשים דרכים איך עוד לקצץ לדוסים שאינם משרתים את המדינה ואינם פרדוקטיביים ועוד תירוצים לגזל כבשת הרש,
אבל מי כן משרת את המדינה ופרודוקטיבי ?
הערבים,
במה למשל ?
בסרטון הסתה נגד המדינה ועידוד טרור ומתאבדים,
זה בהחלט שרות ופרודוקטיביות הראויים לתקציב,
כלפי מה יכוונו דברי ?
לדברים הבאים;
סרטון בתיאטרון יפו: ''היאבק באכזריות המתנחל, היאבק בגזילת המתנחל ולך בשיירת השאהידים''.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 14:40

עוד סוג של "שויון" שמצר את צעדי החרדים,
דבר שכלפי הערבים לא היה עולה על הדעת.
שכחו (לדעתי "שכחו" י.ה.) את החרדים: ח''כ יעקב אשר טוען כי מתוך 12,000 יח''ד רק 68 מיועדות לציבור החרדי

ח"כ יעקב אשר תוקף את התעלמות משרד האוצר מצרכי הדיור של הציבור החרדי במסגרת תכנית "מחיר למשתכן".

משרד האוצר הודיע היום (ראשון) על פתיחת ההרשמה להגרלת הענק השניה בה יוגרלו 12,000 דירות נוספות במסגרת תכנית "מחיר למשתכן".
לדברי שר האוצר שהוביל את המהלך, זו התשובה לכל מי שמנסה לפגוע בתקווה של הזוגות הצעירים בקורת גג.
אולם, לא כולם מרוצים מההכרזה. ח"כ יעקב אשר (יהדות התורה) טוען כי מתוך 12,000 יח"ד שפרסם משרד האוצר, רק 68 מתוכן מיועדות לציבור החרדי.
"אני שמח בשמחתך - שמחת ציבור רוכשי הדירות במגזר הכללי - אך לצערי ואני מקווה שגם לצערך, '68' (!) הדירות שפורסמו בבית שמש לא יהוו פתרון למצוקת הדיור למגזר החרדי", כתב ח"כ אשר במכתב ששיגר לשר האוצר.
לדבריו, הציבור החרדי מאוכזב מתמהיל הדירות בהגרלה הקרובה שכן הוא כמעט ואינו כולל אזורים בעלי ריכוז חרדי.
"בהגרלה יש כ-2,100 דירות בראשון לציון, וכ-1,500 במודיעין, וגם אור יהודה שבמרכז קיבלה כ-1,000 יחידות דיור לצד ערים נוספות, אך לציבור החרדי יועדו רק 68 דירות בעיר בית שמש, בה יש עתודות קרקע למספר גדול של דירות, ומבלי שהציבור החרדי קיבל פתרונות בערים נוספות", אמר.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 03 ספטמבר 2017, 18:10

שוב הצביעות הערבית מתגלת במערומיה,
מה שלא יעשה במתחמים ה"מקודשים" לאיסלם במכה ומדינה יעשה במקום הכביכול "מקודש" השלישי לאיסלם,
מה שמוכיח שלכל המוסלמים ברור השקר שבטענתם מקטן ועד גדול כי חילול ה"קודש" במושגיהם לא נתקל באף מחאה אלא להיפך,
וזה זועק את רמייתם.
ולכתבה (בצרוף תמונות);
בזיון! הר הקודש או פארק אל-אקצה?  

תיעוד מוסלמי מהר הבית מגלה כי החל מיום שישי המקום הקדוש מחולל בליצנים דובים וכרזות הסתה.

הר הבית הסגור באופן קבוע ליהודים בימי שישי ושבת, נחסם לכניסת יהודים גם היום ומחר (א-ב).

הסיבה לשערורייה המתחוללת הפעם במקום המקדש הוא חג הקרבן שהמוסלמים מציינים בו את עקידת-ישמעאל וחוגגים עוד אחת מגניבות האיסלם של קדשי היהדות.

כמיטב המסורת המוסלמית חוללה קדושת הר הבית עם תחילתו של חג הקרבן האיסלמי, ובמקום נצפים דובי תחפושת וליצנים שהפיצו בלונים במתחם, שעל היהודים נאסר על יהודים להתפלל בו.

בנוסף נתלתה במקום כרזת הסתה להתססת ההמון, ש"מברכת" את עולי ההר בסילוק "המדכאים" מן המקום.

המשטרה הסירה את הכרזה בתום התפילה.

במטה ארגוני המקדש דורשים להפסיק את חילול הר הבית

הרמה המוגבהת שעליה נמצאת כיפת הסלע ואשר בה שכן בית המקדש, משמשת כפארק עם בובות מתנפחות, ליצנים ובלונים.

הפיכת הר הבית לפארק שעשועים והסתה, דבר שלא היה עולה על הדעת במכה או בכל מסגד אחר, מעיד על חוסר הקדושה שחשים המוסלמים למקום ועל הניסיון הנואש שלהם למשוך משפחות עם ילדים, תוך כדי חילול ופגיעה ברגשות היהודיים.

על ראש הממשלה והמשטרה להפסיק כליל את השוד האיסלמי של המקום הקדוש ביותר לעם ישראל, חילולו והפיכתו למוקד הסתה והתססה.
BlurImage_3-9-2017-6-2-56.jpg
BlurImage_3-9-2017-6-2-56.jpg (85.25 KiB) נצפה 15432 פעמים
BlurImage_3-9-2017-6-1-31.jpg
BlurImage_3-9-2017-6-1-31.jpg (150.73 KiB) נצפה 15432 פעמים
BlurImage_3-9-2017-6-0-8.jpg
BlurImage_3-9-2017-6-0-8.jpg (196.87 KiB) נצפה 15432 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 04 ספטמבר 2017, 16:16

הדרת גברים: מירוץ לנשים בלבד בירשלים?

אנשי "עוצמה יהודית" פנו למשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר בעקבות מירוץ שנערך לנשים בלבד בירושלים.
ערוץ 7 , י"ג באלול תשע"ז 04/09/17 11:59
יו"ר עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי, בנצי גופשטין ועורך דין איתמר בן גביר פנו למשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר בעקבות מירוץ לנשים בלבד שצפוי להיערך בירושלים.
השלושה כתבו במכתבם שאמנם הם תומכים בפעילות ספורט מגדרית והם עצמם מתאמנים בחדר כושר נפרד ואף עורכים פעילות ספורט נפרדת, אולם הם מזכירים לזילבר החלטה קודמת שלה למנוע אירוע של סליחות בכיכר רבין בתל אביב בשל העובדה כי הוא נערך לגברים בלבד.
בין היתר כתבו השלושה לזילבר, "לא נשכח כי הייתה זו גברתי אשר ערב האירוע בתל אביב קבעה כי על רשות מקומית מוטלת חובה למנוע את קיומו של אירוע מפלה במרחב הציבורי.... עיריית תל אביב היתה צריכה לפסול את המופע בכיכר רבין בשל הדרת נשים.. הימנעות מכוונת משירת נשים באירוע ציבורי הוא מעשה מפלה הפוגע בכבודן של נשים באשר הן נשים".
לדבריהם "לטעמנו גם במקרה בו עסקינן מרוץ לנשים בלבד, חובה למנוע קיומו של אירוע מפלה במרחב הציבורי, עיריית ירושלים צריכה לפסול את האירוע בשל הדרת גברים, הימנעות מכוונת מהשתתפות גברים במרוץ הוא מעשה מפלה, הפוגע בכבודם של גברים באשר הם גברים".
בן ארי, גופשטיין ובן גביר מזכירים לזילבר במכתב על חשיבות עקרון השוויון במדינת ישראל. הם מצטטים את בית המשפט העליון שקבע כי "אין לך גורם הרסני יותר לחברה, מאשר תחושת בניה ובנותיה כי נוהגים בהם איפה ואיפה. תחושת חוסר השוויון היא מהקשה שבתחושות. היא פוגעת בכוחות המאחדים את החברה. היא פוגעת בזהותו העצמית של האדם".
הם פנו לעורכת הדין זילבר וביקשו התערבותה ועדכנו כי במידה ולא תתקבל תשובה לבקשתם, הם ישקלו לפנות לערכאות, עותק מהמכתב נשלח גם לעיריית ירושלים שמממנת את האירוע.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 04 ספטמבר 2017, 16:21

גוט גוט
אני בטוח שזה לא יעזור להם כלום, אבל לפחות יש מישהו שמכניס להם .....
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 04 ספטמבר 2017, 21:07

רק לי נראות התמונות מהר הבית כפוטושופ גרוע??
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 05 ספטמבר 2017, 06:06

מ. הר שפי ישבה בכלא על הרבה פחות (על ידיעה של כוונת רצח) אז מעניין מה יהיה הפעם

לי אגב ברור שלא יעשו לה כלום
אבל תנסו לכתוב את אותו הדבר נגד שי ניצן
או נשיאת העליון.....

BlurImage_5-9-2017-6-3-10.png
BlurImage_5-9-2017-6-3-10.png (130.24 KiB) נצפה 15000 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 05 ספטמבר 2017, 06:14

כששרפו שטיח בפתח מסגד הארץ הזדעזעה,
ולעומת זאת על שריפות באופן שיטתי המעלה בתים שלמים באש ואף בתי כנסת נשרפו,
תולים זאת במזג אויר,
וזאת כשיש את כל הראיות שזה הצתות מכוונות על ידי מחבלים ערבים וכשהראיות מוטחים בפנים אז מתחילים לגמגם,

ולכתבה שנותנת הצצה להצתות;שריפות בשמונה מוקדים נפרדים'': טרור ההצתות השקט בצפון

פרסום ראשון: ראש מועצת מגידו איציק חולבסקי פנה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן לסייע בסיכול ההצתות. "גילינו מערומי צמיגים מוכנים להדלקה"
עקיבא לם

גל חדש של טרור הצתות: ראש מועצת מגידו איציק חולבסקי פנה באחרונה לשר לביטחון פנים גלעד ארדן (הליכוד) בדרישה שיסייע לו להקים תחנת כיבוי אש בשטח המועצה, זאת על מנת לסייע בכיבוי השריפות, זאת בהתאם להמלצת מערך הכבאות.

בקשה זו מגיעה בעקבות שורת הצתות ביישובי הצפון בשבועות האחרונים. כך למשל, ב-20 באוגוסט, דלקו שריפות לאורך שטחי המועצה. "סיפרתי לך על גל השריפות בשבועות האחרונים שבאו לידי ביטוי חמור אתמול, בגל הצתות ב-8 מוקדים נפרדים. מקיבוץ מגידו ועד קיבוץ הזורע", כתב לשר. לדברי חולבסקי, "בכמה מהמוקדים התגלו גם מערומי צמיגים מוכנים להדלקה".

בעקבות דליקה זו, כאמור, כינס ראש המועצה ישיבת חירום עם גורמי הביטחון ומערך כיבוי והצלה המליץ להקים תחנות כיבוי אש בתחום המועצה האזורית, "שבה יערת רבים ושריפות רבות שחלקן הגדול נגרם ע"י הצתות", כתב חולבסקי לארדן.

"השריפה איימה על הקיבוץ, עצרנו אותה על הגדרות"

לא מדובר בפעם הראשונה בה דנים השניים בטרור ההצתות. בפגישה שנערכה בין השניים לפני מספר חודשים, דנו גם בשריפה הגדולה מסוף נובמבר שנגרמה ע"י מציתים. לדברי חולבסקי, "השריפה איימה על קיבוץ עין השופט ובלמנו אותה על גדרות הקיבוץ".

כזכור, לפני כשבועיים התראיין טפסר רן שלף ראש אגף החקירות ברשות הכבאות, התייחס בריאיון לגלי צה"ל לממצאי חקירת גל השריפות שפקד את ישראל בחורף האחרון, ואמר: "מה שאנחנו גילינו במהלך חקירת האירועים האלה – אחוז מאוד גבוה, למעלה מ-80-90 אחוז מהאירועים היה תוצאה של הצתה".

שלף הסביר כי הממצאים מעידים שההצתות לא היו קשורות באירועים נקודתיים אלא התקיימו "בכל הארץ גם לאורך קו התפר בין אום אל-פאחם ועד בית"ר עילית, סדרה של אירועי הצתות של אירועים בשטחים פתוחים". כמו כן הבהיר הטפסר כי "העצורים הם כולם בני המגזר הערבי".

בהתייחס לשאלת המניע של ההצתות אמר שפר: "אנחנו לא קובעים את המניע, אנחנו רק קובעים מהי סיבת הדליקה. באירועים שאני מדבר עליהם מדובר בהצתה, זאת אומרת – מעשה זדון בא אדן וגרם לתחילת הדליקה, לעתים מאוד בקלות – הדלקה של אירוע עם נזק כבד, כמו שהיה בחלמיש בנובמבר ונגרם כתוצאה משימוש בנייר טואלט – הדלקה פשוטה מאוד ונשרפו של 18 בתים".

השר לביטחון פנים גלעד ארדן זכה לביקורת כאשר במהלך חודש דצמבר צייץ בטוויטר כי "לאור ריבוי המקרים מתחיל להסתמן שאולי מדובר בהצתות בחלק מהמקרים. המשטרה ורשות הכבאות וההצלה יחקרו את כל השריפות, ויעשו כל שניתן כדי להגיע אל המציתים במידה ויתברר שמדובר בהצתה בזדון".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 05 ספטמבר 2017, 10:21

עוד "צדק"\עוול משווע ונקמה מכוערת במסווה צדק משפטי !.
היושרה של נשיאת בג''צ אסתר חיות: עו''ד שהתלונן נגדה נושל מדמי טרחה בתביעה ייצוגית  

ארז צדוק - מנכ"ל קרן 'אביב ערכית' תוהה על היושרה וההגינות של נשיאת העליון החדשה השופטת אסתר חיות,

תארו לכם עורך דין שעובד 3 שנים על תיק קשה, זוכה במשפט ורגע לפני שהוא מקבל מיליונים, השופטת מסלקת אותו מהתיק ומייעדת את שכר הטרחה לעורכי דין אחרים, לפי בחירתה. זה מה שקרה בפסיקה בחתימת נשיאת בית משפט העליון שאישרה את חוסר הצדק הזה. הסיפור פורסם בעיתונות, אבל לא זכה לדיון רציני והשופטת חיות ממונתה לנשיאת בית משפט העליון

יו"ר שמן, הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי והמנכ"ל יוסי לוי, הואשמו בדיווח כוזב למשקיעים על סימני נפט.

סיפור ההשקעה של הרמטכ"ל אשכנזי קיבל פומבי בעיתונות, אבל פחות מכך היה המשך השתלשלות הסיפור: באוקטובר 2013 הגיש עו"ד יוגב חלפון תביעה נגד חברת שמן בגין הסתרת מידע ודיווחים כוזבים. עו"ד חלפון טען מאוחר יותר שלא ידע שהעובדה שהוא משמש עורך דין שמגיש את הייצוגית וגם תובע בסכום של 145 שקל – בגין אופציות 'שמן' שרכש, תעמוד לו לרועץ ועלולה לגרום לו להפסד של עשרות מיליוני שקלים.

באוקטובר 2016, שלוש שנים לאחר הגשת התביעה, אושרה התובענה והתקבלו כל טענותיו של חלפון. בשלב זה, חלפון היה אמור לקבל את שכר טרחתו בהיקף של כ-25 מיליון שקלים, אך אז החליטה השופטת קרת לסלק אותו מהייצוג בתיק ולמנות שני עו"ד אחרים במקומו, בטענה שהוא לא יכול גם לתפקד כעוה"ד בתיק וגם כתובע

ההיגיון בבסיס הטענה הזו הוא חשש לניגוד עניינים בין 'עורך דין' ל'תובע', שיכול לבוא לידי ביטוי כאשר תידון הצעת פשרה. אולם בתיק הזה שכבר נתקבלה בו החלטה, פשרה איננה רלוונטית. יתרה מכך, על איזה ניגוד עניינים מדברים כאשר כעורך דין זכאי לשכר טרחה בסך מיליונים רבים, וכתובע סכום התביעה האישי שלו הוא 145 שקל בלבד, אבל השופטת קרת החליטה שאפשר לקחת מעו"ד חלפון את שכר טרחתו בגין עבודתו במשך שלוש שנים, רגע לאחר הזכייה, ולתת את הפרס לצמד עורכי דין בהם חשקה נפשה, ללא מכרז וללא כל סיבה הגיונית

חלפון ערער לעליון והתיק הועבר לידי השופטת חיות, מי שהייתה באותו זמן מועמדת יחידה לתפקיד נשיאת העליון אחרי נאור. חשוב לציין בשלב הזה שבשנת 2014 הגיש עו"ד חלפון תלונה חריפה לנציב תלונות השופטים נגד חיות, דבר חריג ביותר ובוודאי כשמדובר בשופט עליון. זה לא גרם לחיות לפסול עצמה מלדון בתיק. ומה הייתה החלטת השופטת חיות? מצד אחד ביטול מינוי עורכי דין שהשופטת קרת מינתה ללא מכרז, אך נמנעה מלמנות בחזרה את עו"ד חלפון, חיות נתנה לסילוקו תוקף של פס"ד סופי.

התנהלות בית המשפט, כולל בית משפט העליון, כפי שמשתקפת ממקרה זה, הינה בעייתית ביותר ונראה שהצדק ממנה והלאה. שופטת אחת מסלקת עורך דין מתפקידו לאחר הזכייה, מונעת בכך את שכר טרחתו ונותנת לאחרים לנהל את תיק התביעה, כטוב בעיניה וללא מכרז. בית המשפט העליון אמנם ביטל את מסירת התיק לניהול אחרים, אבל לא החזיר לעורך דין שעבד על התיק שלוש שנים את המגיע לו.

בשורה תחתונה- 'הזכיה בפיס' בייצוג התיק הוצא למכרז, מה שיכול להיראות לאדם מבחוץ, כמסע נקמה של שופטת כלפי אדם שהעז להתלונן נגדה. והשופטת נגדה הוגשה תלונה בטענה לחוזר צדק ויושרה? היא תיכנס בקרוב לתפקיד נשיאת בית המשפט העליון
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 05 ספטמבר 2017, 10:25

ועוד "צדק" והפעם אנגלי\אירופי.

ושוב התערבות אירופית: הקונסול הבריטי הגיע למחות על השבת הבית בנחלת שמעון לבעליו

הקונסול הבריטי הגיע הבוקר למחות על פינוי המשפחה הערבית שלא שילמה דמי שכירות וגרמה לנזק בנכס התפוס.
מעורבות הקונסול הבריטי במהלכי חוק ומשפט פנימיים ישראלים ועוד בהקשר פוליטי מובהק היא שערורייה שראוי שמשרד החוץ ייתן עליה את הדעת.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 05 ספטמבר 2017, 16:11

חרדים

שמחות בית השואבה בירושלים

התקציב: 105 אלף שקל עבור האירוע אצל הגר"ש אוירבך

כך מתכוונת עיריית ירושלים לחלק את עוגת התקציב של שמחות בית השואבה • 105 אלף שקל עבור האירוע בבית כנסת הגר"א של הגר"ש אוירבך • 650 אלף שקל עבור כלל בתי הכנסת בעיר (חדשות)

ישראל כהן | י"ג באלול תשע"ז 04.09.17 11:13

לאחר שבשנה שעברה חשפנו את הסכום שהוקצב על ידי עיריית ירושלים לטובת "הקבלת פני רבו" בבית הגאון רבי שמואל אוירבך, מנהיג 'הפלג הירושלמי', השנה נחשף כי הסכום אף עלה ל-105 אלף שקלים לעומת כ-81 אלף שקלים בשנה שעברה.

מסמך של חברת אריאל שמפעילה אירועים עבור עיריית ירושלים, אותו אנו חושפים בפרסום ראשון ב"כיכר השבת", מפרט את עלויות עריכת שמחת בית השואבה ב"בית כנסת הגר"א" שבו ממוקמת ישיבת "מעלות התורה" של הגר"ש אוירבך.

33,300 שקלים עבור ציוד טכני, 20,000 עבור מקהלה ואמנים, 7,200 עבור פרסום וגרפיקה, 22,500 עבור במות, אבטחה, סדרנים וכו', כיבוד בעלות של כ-14 אלף שקל, הקמת סוכה - 3,000 שקל ובימוי והפקה - 2,250, המגיעים כאמור לסכום של 105 אלף שקלים.

לעומת זאת כל בתי הכנסת בירושלים יזכו לתקציב כולל בסך 650 אלף שקלים, תקציב זה אינו מפורט וטרם ידועות דרכי חלוקתו וכיצד בתי כנסת יכולים ליהנות ממנו. (סיכוי רב שגם הוא יגיע בסופו של דבר ל"ידים הנכונות")

יצויין כי בשנה שעברה הסכום יצא מהאגף לתרבות תורנית בוועדת פטור ממכרזים, וכעת התקציב עובר דרך חברת אריאל.

בנוסף, מבקשת חברת אריאל עבור "אירוע נשים ובנות בסוכות", סכום של 45 אלף שקלים, הכולל אולים, תזמורת והגברה, פרסום, כיבוד ושתיה, תכנית אמנותית ועוד. עבור אירועי נשים בשכונות, מבקשת החברה 115 אלף שקלים עבור זמר, תזמורת, הגברה ופרסום.

בשביל שווקי ארבעת המינים, נדרשים 75 אלף שקלים, מהם יחולקו 30 אלף שקלים ליח"צ שיווק ופרסום, 6,000 שקלים להפקה ותפעול טכני, 25 אלף שקלים לאבטחה וסדרנים, 8,000 שקלים לניקיון ואחזקה וכ-5,000 שקלים להצללה ובטיחות.

כזכור, כפי שפירסמנו אמש, חבר המועצה יוחנן וייצמן תקף בחריפות את האגף לתרבות תורנית והאשים את מנהליו כי מדובר "בגנבים ושודדים".
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 05 ספטמבר 2017, 16:27

מיהו מנהל האגף לתרבות תורנית ??

בד"א: אני יודע שבערים אחרות בהם ה'ידיים הנכונות' מקהילתו של ויצמן אוחזות בתקציב, שם המצב אינו שונה, אולי עוד יותר לטובתם...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 ספטמבר 2017, 22:23

בחדרי: ראש מערך ההטרדות של הפלס אברהם טריגר נשמע כשהוא תוקף בחריפות את רשת הצרכניות 'ברכל' בבעלות מנחם כרמל איש הפלג הירושלמי ואומר כי ניצלו אותו למאבק אינטרסנטי בכסות אידיאולוגית. טריגר מספר כי בשל מריבה כלכלית של ברכל עם סנו, הוא התבקש להנחות את אנשי הפלג שלא לרכוש מוצרי סנו, כשמיד לאחר מכן קדמה ברכל את מוצרי סנו, זאת למרות שהם ממשיכים שלא לפרסם בהפלס
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 10 ספטמבר 2017, 22:14

קובי אריאלי: נמאס טוטאלית. לא רק הדיווחים שקריים. לא רק הארועים לא נכונים. המציאות מזוייפת

נמאס טוטאלית.

לא רק הדיווחים שקריים. לא רק הארועים לא נכונים. המציאות מזוייפת. המרחב מזוייף. הזירה מזוייפת. פייק ניוז זה חיים בתוך זיוף.
תשאלו אנשים אומללים מן השורה, קורבנות התעמולה של הרעים, כאלו ששמו את חייהם על הקלף הזה של שנאת נתניהו, מה הם רוצים ממנו? מה הבעיה בנתניהו? והם יגידו לכם: השחיתות. זו הבעיה העיקרית. השחיתות. נמאס מהשחיתות. שיילך כבר הביתה. וזה נכון, לכאורה, וזה הגיוני, כי על פי הדיווחים נתניהו מצוי בחקירות והמשטרה בודקת חשדות נגדו. הבעיה היא, שלפני ארבעה חודשים אותם אנשים בדיוק עם אותו זעם בעיניים בדיוק, כשהם נשאלו את אותה שאלה בדיוק הם אמרו: ההסתה. זאת הבעיה של האיש הזה. ההסתה. הוא לא מפסיק להסית. וחמשה חודשים לפני זה? "הבידוד המדיני". זו היתה הבעיה. המצב המדיני החמור שבו נמצאת ישראל, בגלל מי? בגלל נתניהו.

האנשים האלה אינם שקרנים. הם קורבנות של תעמולה. המון מוסת. (המון במונחי אופוזיציה, בואו נירגע). נגדם אין לי כלום לבד מרחמים. אני נתקל בהם השכם והערב. אנשים ונשים טובים ויקרים. הצד השווה בכולם הוא שהחיים שלהם לא ממש הולכים כמו שהם היו רוצים שיילכו ועל כן הם קורבנותיה האוטומטיים והטבעיים של תעמולת הלא-כלום. הפייק.

מי ששקרן באמת, שקרן וזייפן, הם האנשים שמוכרים להם את התעמולה הזו. אנשי המקצוע הציניים והרעים. שלכודים בתוך פלונטר ההתגוששות הזה שהם עצמם קשרו וסיבכו. שהפכו את מלחמות נתניהו למקצוע ולדגל ולכרטיס ביקור ובמקרים אחדים גם לתלוש משכורת או חשבונית חודשית. הם אנשים שלא מאמינים למילה אחת שהם עצמם אומרים. הם לא חושבים שזו רפובליקת בננות והם לא מאמינים ששחיתות נוראה פושה בכל חלקי השלטון ומאיימת להשמיד את המדינה. הם לא מוצאים באמת בעיה בשיחות ליליות של ראש הממשלה עם עורך ישראל היום שכולם יודעים שהוא עיתון שהוקם כדי להגן עליו, מפני שעם שאר העיתונים יש לו בעיה רצינית, הם לא חושבים שאם לאשתו יש בעיות זה הופך אותו לבעייתי, הם יודעים היטב שפרשת הצוללות אינה נוגעת אליו כנראה. הם יודעים בעיקר שלא חשיפת צדק ולא רדיפת שחיתות לנגד עיניהם אלא שהם מחוייבים למשימה להפיל אותו. אנשים ציניים ורעים.

אני לא מאמין למילה אחת שלהם. הכל זיוף אחד ענק מתחילתו ועד סופו. אנחנו כולנו, מצביעי ליכוד ועבודה, הבית היהודי וחד"ש, וגם כאלה שלא מצביעים בכלל – קורבנות של הקמפיין המיותר הזה. תשע"ז היתה יכולה להיות אחת השנים המינוריות. אפשר היה פה לנשום לרגע. לנסות לבנות ולשפר דברים. לסדר קצת את עניין הנכים. לשפר את הבריאות. להניע תהליכים חברתיים. למה באתם והרסתם הכל? עופו לנו מהעיניים, נפשות כעורות ושקרניות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 11 ספטמבר 2017, 19:28

'פלורליסט'

חשף את פרצופו האמיתי: לפיד בציוץ שנאה נגד חסידות גור

י״ט באלול ה׳תשע״ז (09/09/2017) 23:59

שוב נחשף פרצופו האמיתי של לפיד כשונא חרדים בציוץ טיפשי נגד חסידות גור

במשך תקופה ארוכה מנסה יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד, לשנות את תדמיתו כשונא חרדים ולהציג עצמו כאילו הוא ביחסים טובים עם הציבור החרדי, אלא שברגע האמת מסכת הצביעות נקרעת מפניו ודעותיו האנטי חרדיות נחשפות.

הערב מתחוללת סערה גדולה בעיר ערד, בהמשך למאבק בין קהילת גור לראש העיר ניסן בן חמו. אלא שקבוצה קיצונית חילונית חצתה את הגבול, כשפרסמו שלטים עם תמונתו של כ"ק האדמו"ר מגור, בצירוף כיתוב מבזה. בתגובה לדברים יצאו חסידי גור למחות על כבוד רבם ובמקום התחוללה מהומה.

מי שמיהר לתמוך בחילונים שביזו את אחד מגדולי הדור הוא דווקא יאיר לפיד שצייץ: "עומד מאחורי ראש עיריית ערד ניסן בן חמו והתושבים. הביריונות לא תנצח. המשטרה צריכה לטפל ביד קשה באלימות של החרדים הקיצונים".

לפיד זכה לתגובות רבות שמסבירות לו כי גור אינם "חרדים קיצוניים", כפי שהוא מנסה להציג אותם, ובד"כ הם אינם יוצאים להפגנות אלא אם נחצה הקו האדום.

מגיש כאן מורשת דוד חכם כתב: "שנאתך לציבור החרדי זה משהו שהולך איתך תמיד ואתה לא תשתנה".

העיתונאי ישראל כהן צייץ: רק צריך אולי לספר ללפיד שמדבר על ״אלימות הקיצונים״ שחסידות גור זה המיינסטרים שבמיינסטרים של הציבור החרדי ומדובר בפגיעה בכולם.

שר הבריאות יעקב ליצמן אמר בתגובה: בצעד חסר אחריות, בוחר ח"כ לפיד להלהיט את הרוחות בערד, להצטרף להסתה הפרועה ונותן רוח גבית לאלימות נגד תושביה החרדים של ערד – שסובלים מהתנהגות קיצונית ופוגענית של ראש העיר נציג יש עתיד. על המשטרה להתעשת מיידית ולעצור את ההסתה המשתוללת בערד נגד החרדים לפני שיהיה מאוחר מדאי.
סמל אישי של המשתמש
משולש

עוד דוגמה לכל המרחם על אכזרים מתאכזר על רחמנים.

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 12 ספטמבר 2017, 22:19

בביה''ח פוריה מודים: הסורים מקבלים עדיפות על פני חולים ישראלים ומטופלים ע''י מומחים בכירים

כך חושף הוושינגטון פוסט. בנוסף, מגלה בכתבה תא"ל אלי בן מאיר, עד לא מזמן ראש חטיבת המחקר באמ"ן, שצה"ל עובד בשיתוף פעולה עם קבוצות שמשתתפות בלחימה בסוריה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

מה ומי הם הרפורמים שכביכול מחבקים את ישראל

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 18 ספטמבר 2017, 05:55

הלו רוב המתקראים יהודים בארה"ב אלו כאלו שלא יהדות מעניינת אותה ולא ישראל,
אלא אולי ההיפך,
וזאת בדיוק בשל היותם רפורמים וכדומה,
מי שפורם את היהדות פורם גם את כל היתר,
ראו להיכן הלך העורב אובמבה לנאום והיכן רעיתו נאמה,
ותבינו מי הרוצים לשלוח יד בכותל ובעם ישראל כולו,

וכעת לכתבה;
זה שניסה להשליך את ישראל מתחת לגלגלי האוטובוס חוזר להופיע!

לפני 5 שעות
אישיות אמריקאית בכירה ביותר אמרה פעם על נשיא ארה"ב הקודם- ברק אובמה כי "הוא ניסה להשליך את מדינת ישראל מתחת לגלגלי האוטובוס".

בתקופה האחרונה הולכים ונחשפים מהלכים סודיים של אותו נשיא המעמידים בסכנה קיומית את מדינת היהודים וזאת מתוך כוונת מכוון.

ועכשיו זה כבר נראה מביש.

הג'רוזלם פוסט מגלה כי הנשיא לשעבר אובמה ייתן נאום בחודש ינואר 2018 ב"בית הכנסת" "עמנו אל" בניו יורק. לא נמסר מה יהיה נושא הנאום.

ה"בית כנסת" העמיד למכירה כרטיסים להרצאת אובמה בעלות של 225 דולר לכרטיס וכל הכרטיסים נמכרו תוך שעות בודדות. מי שרוצה כרגע לרכוש כרטיסים מוכנס לרשימת המתנה מיוחדת.

מאז פרישת אובמה מהבית הלבן הוא נתן רק מספר מצומצם מאוד של הרצאות.

לאור פעולותיו נגד היהודים בעבר קשה להבין (למי שלא מבין מי הם הרפורמים י.ה) את חיבת משפחת אובמה להרבות ולהופיע בפניהם. מישל אובמה, אשת הנשיא , נתנה כבר הרצאה בפני באי "בית הכנסת" "בית אל" במינסוטה.

אובמה יכול בהחלט להתגאות כי כמה מידידיו הטובים ביותר הם "יהודיםה.

לקראת פרישתו , בינואר השנה , נערך סקר בקרב יהודי ארה"ב (כולל רפורמים ושאר ליצנים והתוצאות בהתאם י.ה) והם נשאלו את מי הם היו בוחרים לנשיאות כיום ? 70 אחוזים הצביעו בעדו של אובמה.

ללמדך – "יהודים" לא לומדים אף פעם לקח רק כשהעשן חונק את אפם!!

ומי המרצה הבא ? ראיד סלאח? אחמניג'אד? הנייה ? התעריף שלהם דווקא יאפשר ל"בית הכנסת" לעשות סיבוב יפה על המתפללים שלו!!
נ.ב. המרכאות על "בית הכנסת" יהודים" זה ממני ולא מכותב הכתבה י.ה
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 ספטמבר 2017, 20:54

על רקע זעקות ה"הדתה" הנשמעות לאחרונה במרחב הציבורי בישראל, מתפרסם סקר חדש, שלפיו רוב ההורים שילדיהם לומדים במערכת החינוך הממלכתית בישראל אינם שותפים להתנגדות הנחרצת לשילוב תכנים יהודיים בתוכנית הלימודים. עם זאת, מן הסקר עולה בבירור כי ההורים מעוניינים שאת התכנים יעביר הצוות הקבוע של בית הספר, ולא עמותות חיצוניות.

את הסקר ערך מכון גיאוקרטוגרפיה בשבוע האחרון של חודש אוגוסט, בליווי אקדמי של פרופ' חגית הכהן וולף, עבור ארגון פנים – איגוד ארגוני יהדות ישראלית. 78.5 אחוז מההורים לתלמידים בחינוך הממלכתי שהשתתפו בסקר השיבו כי הם תומכים בלימודי יהדות במסגרת בתי הספר היסודיים והעל יסודיים. 70.6 אחוז השיבו כי הם אינם חוששים שלימודי יהדות ישפיעו על אורח חייהם של ילדיהם.

עם זאת, רוב ההורים לילדים בחינוך הממלכתי מתנגדים לכניסתן של עמותות חיצוניות לבית הספר (62 אחוז) וסבורים שיש להביא לילדים את מגוון ההשקפות – הדתית, החילונית, המסורתית, האורתודוכסית והליברלית (85.2 אחוז).

הסקר הקיף 507 הורים, נשים וגברים, חילוניים ומסורתיים, שילדיהם משתייכים למערכת החינוך הממלכתית הרגילה, בתי ספר יסודיים ועל יסודיים, המהווים מדגם ארצי מייצג של אוכלוסייה זו בישראל. ממצאי הסקר יידונו במושב מיוחד שיעסוק בנושא בפסטיבל הַקְהֵל שיתקיים בחוה"מ סוכות בנמל תל אביב, בהשתתפות השר לשעבר זבולון אורלב, פרופ' עליזה שנהר, ד"ר יהודה מימרן ופרופ' מיכל מושקט ברקן.

זהו סקר ראשון מסוגו, אשר ביקש לברר מה הן עמדות ציבור ההורים לילדים בבתי הספר הממלכתיים ברחבי ישראל בסוגיית לימודי היהדות ותוכנית הלימודים לתרבות יהודית ישראלית שמוביל שר החינוך נפתלי בנט.

בשנה האחרונה התפתחה סערה ציבורית סביב סוגיית לימודי היהדות בבתי הספר הממלכתיים, לאחר שקבוצת הורים המכונה ׳הפורום החילוני׳ מחתה נגד הוספת תוכנית הלימודים של בנט, ׳תרבות יהודית ישראלית׳. במקביל פרסם ׳מכון מולד׳ תחקיר החושף כי עמותות דתיות ופוליטיות הקשורות ישירות למפלגת ׳הבית היהודי׳ מתוקצבות מתקציב משרד החינוך ומעבירות שיעורי יהדות לתלמידי החינוך הממלכתי.

למרות התחושה שנוצרה, שלפיה הורים לתלמידים בבתי הספר הממלכתיים אינם מעוניינים בלימודי יהדות כלל וכלל, רק 19.5% אמרו שהם מתנגדים ללימודי היהדות במתכונת הנוכחית. 62.5% מהנשאלים הביעו התנגדות לכך שלימודי היהדות יועברו על ידי גורם כלשהו שאינו מהצוות החינוכי הקבוע של בית הספר, ויתרה מזאת, 82.5% חשבו שיש להדריך את הצוות החינוכי הקבוע של בית הספר להעביר את שיעורי היהדות לתלמידים.

מנכ"לית פנים – איגוד ארגוני יהדות-ישראלית, מיכל ברמן, אמרה כי ״תוצאות הסקר מאששות את מה שאנו רואים בשטח באופן יומיומי. הרוב הדומם של הישראלים מצפה ממערכת החינוך הממלכתית לחינוך יהודי איכותי, לא פוחד מתפיסות עולם יהודיות מגוונות, ולא רוצה לוותר על העושר התרבותי המגיע מהמקורות היהודיים. עם זאת, ציבור ההורים מגדיר היטב את מה שהוא מצפה מארגונים חיצוניים לעשות – להכשיר מורים ולא להחליף אותם״.

ברמן הוסיפה: ״אנו קוראים לשר החינוך לקרוא את ממצאי הסקר ולגבות את רצון ההורים במעשים! לתקצב הכשרת מורים ולא עמותות המבקשות להחליף אותם. להעניק חינוך פלורליסטי עשיר ומגוון ולא לתת גיבוי לארגונים מטיפים המבקשים לשנות את אורח חייהם של התלמידים״.

http://www.360.co.il/415779
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 24 ספטמבר 2017, 05:49

מה ההבדל בין עם קיים (כורדי) לעם ממוצא (פלסטיני) אם אתה ערבי\עירקי כבר ימצא התירוץ מן הצד האחד ואם אתה יהודי\ישראלי ימצא התירוץ ההפוך
ולכתבה;

מועצת הביטחון של האו''ם הביעה התנגדות לקיום משאל העם הכורדי

מועצת הביטחון של האו"ם הזהירה הלילה (ו') מפני התוכנית לקיום משאל העם הכורדי בצפון עיראק בשבוע הבא, ואמרה כי הוא עלול לערער את היציבות בעיראק.
"משאל עם המתוכנן מסכן את המאבק בדאעש", נכתב בהצהרת המועצה, ו"עלול לסכל את המאמצים להבטיח את שובם של למעלה משלושה מיליון פליטים ועקורים לארצם".

חברי המועצה "הביעו את הערכתם לריבונותה, לשלמותה הטריטוריאלית ולאחדותה של עיראק", וקראו לפתור את הסוגיות בין ממשלת בגדד והממשל בארביל "באמצעות דיאלוג מובנה ופשרה הנתמכת על ידי הקהילה הבינלאומית".

תוכניתה של הממשלה האזורית בכורדיסטן לקיים את משאל העם נתקלה בהתנגדות גורפת מצד מנהיגי העולם. ארה"ב הודיעה כי "מתנגדת לה בתוקף", ואמרה כי המשאל יגבה מחיר "גבוה" "מכל העיראקים, כולל הכורדים".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 02 אוקטובר 2017, 22:24

עשרות רופאי שיניים ערבים התארחו מטעם ישראל בכנס בקולומביה ושרו את ההמנון הפלסטיני.

פרסום ראשון: עשרות רופאי שיניים ערבים התארחו בכנס מקצועי בינלאומי בקולומביה מטעם ישראל סירבו להשמיע את "התקווה" ובמקום זאת שרו את ההמנון הפלסטיני הלא רשמי, "פד'אי".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 02 אוקטובר 2017, 22:50

שפל מוסרי''? ברק עצמו נעדר מהטקס לחללי יוה''כ בהיותו שר ביטחון

כשר הביטחון נעדר אהוד ברק מטקס האזכרה הממלכתי הממלכתי לחללי מלחמת יוה"כ - אך זה לא הפריע לו לגנות את היעדרות הממשלה מאותו טקס ולקרוא לרה"מ ושריו להתפטר
אביה ריש

"ממשלה ששכחה את הנופלים סופה שתיפול ותישכח", הכריז אמש (א') ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק ואף קרא לראש הממשלה ושריו להתפטר. ברשתות החברתיות הוא פרסם סרטון בו הוא מגנה את היעדרות שרי הממשלה הנוכחית מטקס האזכרה הממלכתי ל-780 חללי מלחמת יום כיפור שנערך אתמול.

אך הגולש נחמיה רוזנפלד ביקש להזכיר כי בעת כהונתו כשר הביטחון, שאף פיקד על גדוד במהלך מלחמת יוה"כ, נהג ברק באותו אופן ונעדר מאותו טקס בשנת 2011. יצויין כי מי שנקבע מראש כנציג הממשלה היה השר לעניינים אסטרטגיים דאז משה (בוגי) יעלון, וגם הוא נעדר מהטקס, זאת לאחר שביקש להתחלף עם השר לשעבר יוסי פלד, אשר לא הגיע לבסוף בשל ישיבת הממשלה שהתארכה וההצבעה על דו"ח טרכטנברג.

כל זאת, כאמור לא הפריע לשר הביטחון לשעבר ומי שמכין את הקרקע לקראת חזרתו לפוליטיקה למתוח ביקורת על ראש הממשלה וכלל השרים. "מביש ומרתיח. ביזוי הלוחמים שנפלו. איפה ביבי ושריו? עסוקים בחוק הג'ובים? בטקס הפוליטי בגוש עציון? בקעקוע ׳העליון׳? שפל מוסרי. זמן ללכת הביתה", תהה.

ו"ר ארגון יד לבנים, אלי בן-שם, אמר אז ל-ynet כי אלפי הורים דרשו שלא להתחיל בטקס עד שלא יגיע נציג הממשלה. "השרים העבירו מסר קשה לנופלים ולמשפחות – מדינת ישראל לא רוצה לזכור שלפני כמה עשורים נהרגו 2,700 חיילים למען הגנת הארץ. הזילות בשכול הפכה לדבר שבשגרה וארגון יד לבנים לא יעבור לסדר היום על כך", הוסיף אז בן-שם.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

רשעות והתעמרות מכוסה בצביעות דמוקרטית

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 07 אוקטובר 2017, 23:23

הוועדה לזכויות הילד תדון בתופעת ניכור ילדים מהוריהם - האבות לא מוזמנים

הוועדה לזכויות הילד של הכנסת בראשות ח"כ יפעת שאשא ביטון תקיים בעוד חודש וחצי דיון בתופעת ניכור ילדים מהוריהם – תופעה שפוגעת בעיקר בקשר של ילדים עם אבותיהם – אבל לדיון מוזמנים רק ארגוני נשים.
בלוח הזמנים של הוועדה כתוב כי הדיון יעסוק ב"מעורבות הרשויות בעת משברי גירושין, למען הילד, והתמודדות עם תופעת 'הניכור ההורי'".
וזו רשימת המוזמנים: משרד החינוך, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, הנהלת בתי משפט, האגף לסיוע משפטי, מרכז השלטון המקומי, הסתדרות הפסיכולוגים, מרכז רקמן באונ' בר אילן, ארגון נעמ"ת, ויצ"ו, אמונה, ארגוני נשים, מוזמנים נוספים.
פעילים למען זכויות של אבות שפשפו עיניהם בתדהמה כשראו את ההודעה. תופעת הניכור ההורי פוגעת בעיקר בקשר בין ילדי גירושין לבין אבותיהם. זאת, משום שהמשמורת הראשית על הילדים עוברת בדרך כלל לאמהות.
זאת ועוד, בארץ פרוסה רשת של קרוב ל-70 "מרכזי קשר", בהם נאלצים כ-4,000 ילדי גירושין לראות את אחד ההורים – בדרך כלל האבא – פעם בשבוע למשך שעה, תחת פיקוח משפיל. משטר זה נמשך לעיתים שנים, ובמהלכו נחלש בדרך כלל הקשר של הילדים לאביהם.
ניסינו להבין מח"כ שאשא ביטון מדוע הוועדה לא הושיטה יד גם לארגוני אבות וגברים, והזמינה רק את נציגות הפמיניזם הרדיקלי.
היא ענתה: "מנהלת הוועדה הזמינה את כל משרדי הממשלה וגופים נוספים רלוונטים. כל מי שרוצה יכול להגיע".
שאלנו מדוע לא הוזמנו עמותות שעוסקות בזכויות של גברים. ח"כ שאשא ביטון שאלה אם מדובר בארגונים המוכרים על ידי המדינה. ענינו שאכן מדובר בעמותות רשומות. ח"כ שאש ביטון אמרה: "לא מזמינה את מי שאינני מכירה".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 12 אוקטובר 2017, 22:16

העולם מדב על נאורות וקידמה,
אבל האנטישמיות הפרטית (יש ציבורית אבל מסווים אותה בתרוצים שונים) ממשיכה מתחת לרדאר,
והסיפור הבא הוא עוד דוגמה לכך;

להיט בבולגריה: ספלים עם דיוקנו של היטלר
בתי עסק בוורנה מצאו דרך עקומה למלא את קופתם – מכירת פריטים שנושאים את דיוקנו של הצורר הגרמני. בעקבות פניית מעריב והתערבות שגריר בולגריה בישראל, פשטה המשטרה המקומית על עשרות דוכנים.

ספלים עם דמותו של היטלר בבולגריה. צילום: חיים זלקאי

סוחרים בעיר הקיט הבולגרית ורנה הציעו למכירה מזכרות המעוטרות בדיוקנו של אדולף היטלר, ו"הלהיט" התורן הוא ספלי חרסינה שפרצופו המצולם של הצורר הנאצי מוטבע עליהם. בעקבות התערבות "מעריב" פשטה המשטרה המקומית על החנויות והחרימה מזכרות שדיוקנו של היטלר מופיע עליהן.
אצל רבים מאיתנו מתקשר שמה של ורנה לאתר הנופש האולטימטיבי עבור חובבי הקזינו והחיים הטובים. עיר הקיט הבולגרית היא אבן שואבת לתיירים מישראל, שמציפים אותה בהמוניהם, בעיקר בתקופת הקיץ וחגי תשרי. ורנה מספקת שירותי תיירות מגוונים במחירים זולים יחסית, ונותנת מענה ליצר השופינג באמצעות דוכני מזכרות שזרועים לאורך "חולות הזהב" הנושקים לים השחור.

הכל היה יכול להמשיך לזרום על מי מנוחות, אלמלא התברר כי בלבו של אזור התיירות הפופולרי פעלו באין מפריע בתי עסק שמילאו את קופתם ממכירת פריטים המבטאים אנטישמיות בוטה. בשתיים מהחנויות שאליהן נכנסנו במהלך חופשה משפחתית סיפרו המוכרות כי "ספלי היטלר" מבוקשים בעיקר על ידי תיירים ממדינות מערב אירופה, והם נמכרים בכמויות מסחריות, יותר ממזכרות אחרות. היטלר על ספל נמכר ב־10 לב בולגרי – כ־20 שקל בערך.
"הבוס אמר לי למכור, אני בכלל לא מבינה מה לא בסדר", היתממה אחת הרוכלות. כשהוסבר לה שעל פי הוראתו של היטלר נרצחו שישה מיליון יהודים במלחמת העולם השנייה, היא הגיבה במשיכת כתפיים. "זו לא הבעיה שלי", ענתה.
459037.jpg
459037.jpg (35.22 KiB) נצפה 7994 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 18 אוקטובר 2017, 09:21

מה שאפילו הגויים מבינים על יום מנוחה שהוא לטובתם,
כאן התשקורת החילונית מציגה זאת ככפיה דתית,

ולסיפור;
'מלחמת השבת' בהולנד: ''אל תכריחו אותנו לפתוח ביום המנוחה''  

קניון בעיר חרונינגן קבע תקנה לפיה בעל חנות שלא יפתח אותה בימי ראשון, יספוג קנס. סוחרים בקניון שמסרבים לפתוח את חנותם ביום המנוחה ספגו קנסות של אלפי אירו, אך הם לא מתכוונים לוותר: "זה פשוט פוגע בחיים הפרטיים שלנו"

סוכנויות הידיעות | 10/10/2017 18:20
סוחרים בהולנד לא מוכנים שיכריחו אותם לעבוד ביום המנוחה הרשמי במדינה, יום ראשון. סכסוך שהתפתח בנושא בין קבוצת סוחרים מהעיר חרונינגן לבין הקניון העירוני, צפוי להגיע בקרוב לבית המשפט, שיכריע בסוגיה האתית-מסחרית: האם ניתן לחייב עסקים לעבוד ביום המנוחה?

לפי חוקי קניון פדופל בחרונינגן, החנויות במקום חייבות לפתוח את שעריהם גם בימי ראשון. חנות שלא תפתח את דלתותיה ביום המנוחה הלאומי – צפויה לקבל קנס של 500 אירו על כל יום. אלא שמספר בעלי חנויות בקניון החליטו שהם פשוט לא מוכנים לעבוד 7 ימים בשבוע, וספגו קנסות של אלפי אירו, אותם הם אינם מתכוונים לשלם.

"בזמן האחרון היו בעלי עסקים שלא רצו לפתוח את החנות שלהם ביום ראשון, וקיבלו קנס", אישר סנדר ואן גולברדינחה, מנהל עמותת המסחר בקניון. "יש הרבה אי דיוקים מסביב, וחלק מהעניין תלוי ועומד בבית המשפט – אז לא אתייחס לכך מעבר לזה". 

''53 שעות בשבוע זה מספיק לגמרי''. קניון פדופל, חרונינגן צילום: WIKIPEDIA-KEVSTER

בעלי חנות האופניים בפדפול, שמסרב בעקשנות לפתוח בימי ראשון, צבר קנסות של 60,000 אירו בשל כך. "הדרישה הזו החלה בשנת 2014", מספר בעל חנות האופניים. "אנחנו פתוחים 53 שעות בשבוע, וזה מספיק לגמרי. עם כל הכבוד, שעות פתיחה נוספות פשוט פוגעות בחיים הפרטיים שלנו".

גם האטליז בקניון, אוסטרהוף, מסרב בעקשנות לפתוח את שעריו בימי ראשון. כמו חנות האופניים, גם באטליז ספגו קנסות - כ-8,000 אירו עד כה. בנוסף, הנהלת הקניון לקחה לאוסטרהוף שטח של מרפסת בו השתמש לטובת הלקוחות. "זו התנהלות בזויה, זה יצא לגמרי משליטה", זעם אוסטרהוף בתחנת הרדיו של NOS. "הם לא יכולים להכריח אותנו לעבוד בימי ראשון".

עיריית חרונינגן, מתברר, לא ממש רוצה להתערב בנושא. פניות חוזרות ונשנות של NOS לדובר העירייה נענו בשתיקה רועמת.

על פי בעלי חנות האופניים והאטליז, סקר שנערך בין 80 בעלי החנויות בקניון העלה כי רוב בעלי החנויות דווקא מעוניינים לפתוח בימי ראשון - אבל על בסיס של בחירה חופשית. כעת יידרש בית המשפט להכריע בסוגיה, במסגרת תביעה שהגישה הנהלת הקניון נגד החנויות שנקנסו – ולא שילמו את הקנסות.

"אנשים יכולים לפתוח את חנותם ביום ראשון או לא", אמר אחד מבעלי החנויות. "אבל להכניס את זה כתקנה בחוקי הקניון שהפרתה גוררת קנס? מי שמע על דבר כזה? אנחנו אמנם פתוחים בימי ראשון, אבל היו בטוחים שעם ובלי קשר לתוצאות הדיון בבית המשפט - תהיה כאן מהומה רצינית אם המצב הזה יימשך".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 21 אוקטובר 2017, 21:58

המערב ממציא אסלאם חדש התואם את הליברליזם

להתעלמות מסימנים מתריעים על התנגשות ציבילזציות במערב והאפשרות לקריאת תגר של הכוחות האסלאמיים על הדמוקרטיה המערבית עלולה להיות מחיר כבד אם יימשך תהליך הרדיקליזציה בקהילות המוסלמיות במקביל לשינוי המאזן הדמוגרפי.
ממשלות מערביות אימצו בשנים האחרונות מדיניות המקדשת את הרב תרבותיות והרואה באסלאם תרבות ודת שאינה סותרת כלל ועיקר את הליברליזם והדמוקרטיה המערבית.
כך למשל, אנגלה מרקל, קנצלרית גרמניה, אמרה כי “האסלאם מקומו בגרמניה” (Islam belongs to Germany)1 וכי “האסלאם אינו המקור של הטרור” (Islam is not the source of terrorism).2
ראש ממשלת קנדה, ג‘סטין טרודו, אמר כי “האסלאם אינו בלתי תואם את הדמוקרטיה החילונית המערבית ומקום חופשי כמו קנדה” והוא “אינו בלתי תואם חברות מערביות חופשיות ופתוחות“.3
המסרים המגיעים מראשי הקהילה המוסלמית במערב עומדים בסתירה להנחות היסוד של המנהיגים המערביים.
הארגון האסלאמי הגדול ביותר בקנדה מפרסם באתר האינטרנט שלו ספר מומלץ לעיון ובו הסבר לחדית‘ בו צוטט נביא האסלאם מוחמד כאומר שמי שמעליב את השליטים אללה יעליב אותו.
בהקשר זה צוין, כי “המערכת הפוליטית של האסלאם עומדת בסתירה מוחלטת לדמוקרטיה המערבית. התפיסה של מפלגת שלטון ואופוזיציה זרה לאסלאם. הכל שייך לאומה (האסלאמית) ולה מטרה אחת ורצון להשיג את אותם יעדים ומטרות המגולמים בקווי היסוד האסלאמיים“.4
בכיר בהנהגת הארגון האסלאי חיזב אל–תחריר בקנדה הסביר לא מכבר, כי “האסלאם אינו יכול ולעולם לא יהיה חלק מהחילוניות הליברלית“.5 לדבריו, “הלחץ של התקשורת הוא כפשוטו כלי שנעשה בו שימוש כדי לכפות על המוסלמים להתנער מהחוקים הפוליטיים והצבאיים של האסאלם… ולקבל את המערכת הליברלית החילונית ששולטת כיום בעולם ולנטוש את הקריאה לאסלאם פוליטי“.
הוא הוסיף, כי “האסלאם יעלה מחדש פעם נוספת באדמות המוסלמים והאומה (האסלאמית) תתאחד תחת מנהיגות אסלאמית אחת כנה, ואדמות המוסלמים, כולל אפריקה, המזרח התיכון וחלקים ממזרח אסיה,יוחזרו באופן מלא לשליטה של המוסלמים, והחלאה הכזבנית והמפיצה פחד (מפני האסלאם) של האליטה הקפיטליסטית לא תוכל לעשות דבר בעניין זה“.
החשש מפני עימות עם האסלאם בזירה הבינלאומית ומבית לאור הגידול הדמוגרפי בקהילות המוסלמים בפזורה מוביל ממשלות מערבית לבכר להימנע מעימות עם האסלאם, לבחור בדרך של “גמישות” ו“להמציא“אסלאם אורתודוקסי חדש “התואם” את הדמוקרטיה המערבית. להתעלמות מסימנים מתריעים על התנגשות ציבילזציות במערב והאפשרות לקריאת תגר של הכוחות האסלאמיים על הדמוקרטיה המערבית עלולה להיות מחיר כבד אם יימשך תהליך הרדיקליזציה בקהילות המוסלמיות במקביל לשינוי המאזן הדמוגרפי.
מקור הכתבה: המרכז הירושלמי לענייני הציבור והמדינה
נ.ב. למה זה במדור צביעות ולא במדור ההזויים,
כי משום מה בניגוד לפרשנות הסלחנית למוסלמים,
היהודים "זוכים" בפרוש הפוך ולרעה,
וזו מדגישה את גודל הצביעות האירופית שזועקת בשל כך שבעתיים.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 אוקטובר 2017, 13:09

שוב צביעות גלויה של רש(ע)ויות ה(צ)חוק,

עשרת פעילי להבה שנעצרו הבוקר שוחררו בתחנת המשטרה ללא הבאתם כלל לבית המשפט

עשרת פעילי להבה שנעצרו הבוקר שוחררו בתחנת המשטרה ללא הבאתם כלל לבית המשפט.
עשרת פעילי להבה שוחררו בתחנת המשטרה. יו"ר הארגון בנצי גופשטיין יובא בשעה 15:30 לבית משפט השלום בירושלים לדיון בעניינו,

עו"ד איתמר בן גביר פרקליטו של גופשטיין מוסר כי: "ברור שהבאת גופשטיין לדיון נעשית לצורכי ראווה ועל מנת שיהיה למשטרה מה לענות לבגץ. אין שום היגיון מדוע לשחרר את הפעילים בתחנה ולהביא דווקא אותו לדיון כאשר כולם נעצרו בחשד לאותה עבירה ונתון זה מלמד יותר מכל על שיקולי משטרת ישראל".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 22 אוקטובר 2017, 17:36

אני לא הכי מתלהב מהפעילות של גובשטיין וחביריו.... הם עושים את אותו הדבר כמו המוסלמים אבל בדיוק ההיפך....
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 אוקטובר 2017, 18:34

עטרת תפארת כתב:אני לא הכי מתלהב מהפעילות של גובשטיין וחביריו.... הם עושים את אותו הדבר כמו המוסלמים אבל בדיוק ההיפך....

זאת.עלילת שווא,
ופעילותם חייונית ויותר טוב שלא תיתקל בצורך הזה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 אוקטובר 2017, 18:34

עטרת תפארת כתב:אני לא הכי מתלהב מהפעילות של גובשטיין וחביריו.... הם עושים את אותו הדבר כמו המוסלמים אבל בדיוק ההיפך....
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: דודגדול, משה יודלזון ו־89 אורחים